هوم پلاس

 

برند هوم پلاس، یکی از برندهای متعلق به گروه محصوالت بهداشت خانه و آشپزخانه گروه صنعتی پاکشو میباشد که محصولات آن از سال 1397 وارد بازار ایران شد. حضور این برند در بازار و قرار گرفتن آن در کنار بزرگترین برندهای جهان و ایران مرهون تلاش ها و تحقیقات فراوان همکاران در گروه صنعتی پاکشو می باشد که باعث شد تا محصولات این برند از کیفیتی برابر با نمونه های خارجی برخوردار گردد.
این برند از بدو ظهورش بهبود و پیشرفت مستمر، تلاش برای ارتقای رضایت مصرف کنندگان و ایجاد ارزش برای آنان را سرلوحه کار خود قرار داده و سعی نموده ابتدا نیازهای مصرف کنندگانش را شناسایی و سپس با تمرکز بر فعالیت های تحقیق و توسعه، محصولی مطابق با آن نیازها را روانه بازار نماید.
هوم پلاس برندی قدرتمند و متخصص در امور بهداشت خانه، سطوح، البسه و ظروف است و با انتخاب شعار “هوم پلاس، شروع داستان پاکیزگی” تمامی هدف آن محافظت از بهداشت و سلامت خانه و خانواده می باشد.
در همین راستا و برای رسیدن به این هدف همواره سه عنصر زیر را مد نظر قرار داده است:

ارائه محصولات با کیفیت جهت انجام وظایف کارکردی بر اساس نیازها و تکنولوژی های روز
طراحی زیبا و به روز در بسته بندی محصولات
استفاده از رایحه های جدید و رنگهای زیبا برای ایجاد تجربه جدید در ذهن مصرف کنندگان

این برند ابتدا با تولید محصول شیشه پاک کن وارد بازار شد و در ادامه با هدف گسترش سبد کالایی، محصولاتی همچون پاک کننده چندمنظوره، مایع ظرفشویی، سفیدکننده، جرمگیر، گاز پاک کن، پاک کننده شیرآلات و سطوح حمام، مایع مکمل ماشین ظرفشویی، پودر ماشین ظرفشویی و نمک مخصوص سختی گیری ماشین ظرفشویی را به بازار عرضه خواهد کرد.

در حال نمایش 4 نتیجه