خرید

لیست مراکز خرید اهواز + آدرس

ahvaz-shopping-center

اهواز، بزرگترین شهر استان خوزستان میباشد. جاذبههای تاریخی، رود کارون، تنوع فرهنگی، بازارها و مراکز خرید اهواز باعث شدهاند که این شهر یکی از بهترین مقصدهای گردشگری برای مسافران باشد. این شهر دارای مراکز خرید بسیاری است که در این بخش از سبدت قصد داریم تا شما را با آنها آشنا کنیم.

۱. مرکز خرید نگین اهواز

مرکز-خرید-نگین-اهواز

مرکز خرید نگین یکی از مراکز خرید مدرن اهواز است که در محله کیانپارس اهواز واقع شده است. مرکز خرید نگین قطب خرید لباس به شمار میرود و شما میتوانید برای خرید انواع پوشاک روی آن حساب کنید.

اجناس این پاساژ بسیار با کیفیت میباشند البته نگفته نماند که پول خوبی هم باید برایش بپردازید. در طبقه اول این مرکز خرید کافی شاپهای متعددی قرار گرفته که جای مناسبی برای استراحت و نوشیدن چای و قهوه است.

آدرس مرکز خرید نگین اهواز

 محله کیانپارس، بلوار شهید چمران، نبش خیابان ششم.

ساعات کاری مرکز خرید نگین اهواز

 ۹ الی ۲۲

۲. مرکز خرید ستیلا اهواز

مرکز-خرید-ستیلا-اهواز

یکی دیگر از مراکز خرید اهواز مرکز خرید ستیلا است که در خیابان فروردین قرار دارد. این پاساژ شامل ۷ طبقه تجاری و اداری میباشد. در این مرکز خرید میتوانید تعداد زیادی از اجناس موردنیاز خود را تهیه کنید.

لازم به ذکر است که بخشی از این پاساژ به فودکورت و بخشی دیگر به شهربازی مخصوص کودکان اختصاص داده شده است.

آدرس مرکز خرید ستیلا اهواز

 محله گلستان، بلوار فروردین، نبش خیابان بوستان

۳. مرکز خرید زیتون اهواز

مرکز-خرید-زیتون-اهواز

مرکز خرید زیتون در محله کیانپارس قرار دارد. این مرکز شامل ۷ طبقه و ۱۷۷ فروشگاه مختلف میباشد و در هر راهرو و هر بخش این مرکز خرید، به صنف خاصی تعلق دارد. این امر باعث میشود به راحتی خریدهای خود را انجام دهید.

آدرس مرکز خرید زیتون اهواز

 محله زیتون کارمندی، فلکه سنگر، خیابان خاقانی

ساعات کاری مرکز خرید زیتون اهواز

۱۰ الی ۲۲

۴. رویال پارس اهواز

رویال-پارس-اهواز

مرکز خرید رویال پارس در محله کیانپارس قرار دارد. مرکز خرید رویال پارس در زمینی به مساحت ۹هزار مترمربع قرار دارد. این مرکز خرید دارای فروشگاه‌های بسیار لوکسی اعم از پوشاک زنانه و مردانه، لوازم آرایشی، لوازم ورزشی، عینک، بدلیجات، طلا و جواهر و… است که اجناس باکیفیت و اصیل را ارائه می‌دهند.

از دیگر امکانات این مرکز خرید می‌توان به ۱۲ رشته پله‌برقی، ۲ لاین آسانسور پانوراما، فضای بازی مخصوص کودکان، بخش مخصوص فودکورت اشاره کرد.

آدرس مرکز خرید رویال پارس اهواز

محله کیانپارس، نبش خیابان ۹ شرقی

ساعات کاری مرکز خرید رویال پارس اهواز

۱۰ الی ۲۲

۵. سیتی سنتر مهزیار اهواز

سیتی-سنتر-مهزیار-اهواز

سیتی سنتر مهزیار در منطقه زیتون کارمندی اهواز قرار دارد. این پاساژ دارای ۱۱ طبقه که شامل دو طبقه هایپرمارکت، ۶طبقه تجاری است. در این مرکز خرید میتوانید انواع پوشاک مردانه، زنانه، بچهگانه، کیف، کفش، ساعت، بدلیجات، عینک، لوازم آرایشی و بهداشتی، لوازم ورزشی، اسباببازی و… را پیدا و خریداری کنید.

از دیگر امکانات این مرکز خرید میتوان به ۲۲دستگاه پلهبرقی، ۸ لاین آسانسور، ۱۰۵ دوربین مداربسته، سیستم تهویه مطبوع، شهربازی سحرآمیز با ۲۳۰ بازی و ۷۰ دستگاه مختلف، میز بیلیارد، بولینگ، کافه، رستوران و سفرهخانه سنتی اشاره کرد.

آدرس مرکز خرید سیتی سنتر مهزیار اهواز

 محله زیتون کارمندی، خیابان حجت، نبش خیابان زمزم

ساعات کاری مرکز خرید سیتی سنتر مهزیار اهواز

 ۱۰ الی ۲۲

۶. بازار کاوه اهواز

بازار-کاوه-اهواز

بازار کاوه اهواز یکی از بازارهای شلوغ و پر رفت آمد شهر اهواز است. بخشی از بازار به غذاهای دریایی مختلف از قبیل ماهی و میگو اختصاص یافته است. معمولاً ماهیهای صید روز در این بازار عرضه میشوند. بخشی دیگر مخصوص سبزیجات و میوههای تازه محلی میباشد.

در برخی از مغازهها شیرینیهای خوشمزه جنوبی پخته میشود و به فروش میرسد و در برخی شاهد پخت و فروش غذاهای جنوبی هستید.

آدرس بازار کاوه اهواز

 خیابان طالقانی، ضلع غربی خیابان کاوه

ساعات کاری بازار کاوه اهواز

 ۸ الی ۲۱

۷. مرکز خرید تشریفات اهواز

مرکز-خرید-تشریفات-اهواز

یکی دیگر از مراکز خرید اهواز مرکز خرید تشریفات یا تشریفات مال است که در منطقه کیانپارس قرار دارد. این مرکز خرید دارای شش طبقه است که بورس انواع کالا‌های لوکس و باکیفیت است.

چهار طبقه از این مرکز خرید به انواع بوتیک‌ها، فروشگاه‌های مختلف طلا و جواهر، فرش‌های دستبافت و دکوراسیون داخلی اختصاص یافته است. در قسمتی از طبقه چهارم، خانه بازی کودکان و نوجوانان قرار دارد و در طبقه پنجم نیز فودکورت خوشمزه تشریفات قرار دارد.

آدرس مرکز خرید تشریفات اهواز

محله کیانپارس، خیابان ۲ شرقی

ساعات کاری مرکز خرید تشریفات اهواز

۱۰ الی ۲۳

۸. بازار امام خمینی اهواز

بازار-امام-خمینی-اهواز

بازار امام خمینی اهواز یکی از قدیمی‌ترین بازار‌های اهواز است که بیشتر جا‌های آن مسقف است. این بازار ۸۰ ساله دارای ۲ طبقه و شامل بیش از ۲۵۰ باب مغازه می‌باشد.

طبقه اول به خرده‌فروشی و طبقه دوم به واحد‌های بازرگانی مختلف و عمده‌فروش‌ها اختصاص داده شده است. در این بازار انواع مغازه فروش پوشاک، لوازم منزل، ادویه، مواد غذایی، ساعت، محصولات آرایشی و بهداشتی و عینک به فروش می‌رسد.

آدرس بازار امام خمینی اهواز

خیابان امام شرقی

ساعات کاری بازار امام خمینی اهواز

۸ الی ۲۱

۹. مرکز خرید زهره اهواز

مرکز-خرید-زهره-اهواز

مرکز خرید زهره از دیگر مراکز خرید اهواز است که در منطقه زیتون کارمندی قرار دارد. این مرکز خرید، بورس انواع پوشاک زنانه و مردانه و لوازمخانگی مختلف است و میتوانید هر چیزی را با قیمت منصفانه در آن پیدا کنید.

همچنین در این مرکز خرید کافیشاپی مجهز و بزرگ وجود دارد، بنابراین میتوانید بعد از پاساژ گردی، برای استراحت سری به کافیشاپ این پاساژ بزنید.

آدرس مرکز خرید زهره اهواز

زیتون کارمندی، خیابان زهره، نبش بوعلی

ساعات کاری مرکز خرید زهره اهواز

 ۸ الی ۲۳

۱۰. بازار عبدالحمید اهواز

بازار-عبدالحمید-اهواز

بازار عبدالحمید اهواز قدیمیترین بازار اهواز به شمار میرود. جالب است بدانید که قدمت این بازار به دوران قاجار بازمیگردد که پاتوق پولدارها بود و فقط تجار در آن رفتوآمد میکردند.

در این بازار هر چه را میخواهید، میتوانید خریداری کنید. بیشتر فروشندگان این بازار دستفروشانی هستند که با سر و صدا سعی در فروش و تبلیغ کالای خود را دارند.

آدرس بازار عبدالحمید اهواز

خیابان نظامی، بین خیابان نادری و امام خمینی(ره)

ساعات کاری بازار عبدالحمید اهواز

 ۸ الی ۲۱

۱۱. بازار امام رضا(ع) اهواز

بازار-امام-رضا(ع)-اهواز

بازار امام رضا اهواز در تقاطع خیابان کیانپارس و خیابان میهن شرقی واقع شده است. این بازار دارای پنج طبقه است و انواع مواد غذایی، انواع فرش، مبلمان، سرویس خواب، انواع پوشاک، لوازم خانه و آشپزخانه، کیف و کفش و اسباب بازی عرضه میشود.

از امکانات این بازار میتوان به پارکینگ، سوپرمارکت و شعب بانکهای مختلف اشاره کرد.

آدرس بازار امام رضا اهواز

تقاطع خیابان اصلی کیانپارس و خیابان میهن شرقی

ساعات کاری بازار امام رضا اهواز

 ۸ الی ۲۳

۱۲. مجتمع تجاری برج کیانپارس اهواز

مجتمع-تجاری-برج-کیانپارس-اهواز

برج کیانپارس جزء بزرگترین برج‌های تجاری اداری منطقه کیانپارس اهواز به شمار می‌رود. مجتمع تجاری برج کیانپارس را می‌توان بورس پوشاک و زیورآلات دانست. این برج دارای ۷ طبقه است که ۲ طبقه از آن به واحد‌های تجاری اختصاص داده شده است.

در طبقات بالایی نیز مطب‌های پزشکی، آموزشگاه‌های مختلف، دفاتر ثبت و… حضور دارند. لازم به ذکر است که این مرکز خرید فاقد خطوط پله‌برقی است. از این رو، برای دسترسی به طبقه دوم باید از آسانسور بخش اداری استفاده کنید.

آدرس مجتمع تجاری برج کیانپارس اهواز

کیانپارس، بین خیابان ۱۳و ۱۴ غربی

ساعت کاری مجتمع تجاری برج کیانپارس اهواز

۱۰ الی ۲۲

۱۳. بازار مرو اهواز

بازار-مرو-اهواز

این بازار یکی از قدیمیترین مراکز خرید کیانپارس است که در خیابان نوزدهم شرقی واقع شده است. این مرکز خرید ظاهری ساده و قدیمی دارد که قسمتی از این بازار تجاری و قسمتی هم مسکونی میباشد.

با وجود آنکه بازار مرو در کیانپارس قرار دارد؛ اما اجناس این بازار قیمت مقرونبهصرفه و اقتصادی دارند. در این مرکز خرید میتوانید از شیر مرغ تا جان آدمیزاد را پیدا کنید.

آدرس بازار مرو اهواز

کیانپارس، خیابان ۱۹

ساعت کاری بازار مرو اهواز

 ۹ الی ۲۱

۱۴. بازارچه صدف اهواز

بازارچه-صدف-اهواز

بازارچه صدف که به بازار آسفالت نیز معروف است در بزرگراه جمهوری اسلامی قرار دارد. این بازار جزء ارزانترین مراکز خرید اهواز به حساب میآید. این محل فروش ماهی و میگو، سبزیجات و میوههای تازه هستند.

آدرس بازارچه صدف اهواز

بزرگراه جمهوری اسلامی، ادهم، بین ابراهیمی و شهید فاطمیزاده

ساعات کاری بازارچه صدف اهواز

 ۸ الی ۲۱

۱۵. مرکز خرید کارون اهواز

مرکز-خرید-کارون-اهواز

مرکز خرید کارون یکی از بزرگترین مراکز خرید اهواز به شمار میرود که بین خیابان کتانباف و موسوی واقع شده است. این مرکز دارای ۵ طبقه است که دو طبقه آن به بخش تجاری و سه طبقه دیگر به بخشهای اداری اختصاص یافتهاند.

در این مرکز خرید، انواع اصناف مختلف مشغول به کار هستند؛ اما این مرکز خرید را در اهواز بیشتر به کیف و کفش و پوشاک زنانه میشناسند.

این مرکز خرید دارای پارکینگ اختصاصی است، برای همین نگران جای پارک ماشین خود نباشید همچنین این مرکز خرید از نظر قیمت، جزء مراکز خرید اقتصادی و میانرده به حساب میآید.

آدرس مرکز خرید کارون اهواز

خیابان سلمان فارسی، بین خیابان کتانباف و موسوی

ساعات کاری مرکز خرید کارون اهواز

۱۰ الی ۲۳

۱۶. پاساژ نخل اهواز

پاساژ-نخل-اهواز

پاساژ نخل در خیابان کاوه اهواز قرار دارد. این پاساژ برای عاشقان بازی کامپیوتری بسیار مناسب میباشد. این مرکز خرید و بورس بازی و تجهیزات بازی است. در این پاساژ میتوانید انواع کنسول بازی، وسایل جانبی و بازیهای مختلف را با قیمت مناسب تهیه کنید.

آدرس پاساژ نخل اهواز

اهواز، خیابان کاوه

ساعات کاری پاساژ نخل اهواز

۹ الی ۲۲

۱۷. سیتی سنتر هیراد اهواز

سیتی-سنتر-هیراد-اهواز

سیتی سنتر هیراد در پادادشهر قرار دارد. این مجتمع را می‌توان بزرگترین بورس تجهیزات الکترونیکی و آی تی دانست. این مرکز خرید دارای ۷ طبقه است که ۳ طبقه از آن به بخش تجاری اختصاص یافته است. در طبقات بالایی، بخش‌های اداری از جمله مطب پزشکی، دفاتر ثبت و… فعالیت می‌کنند.

از جمله امکانات این سیتی سنتر می‌توان به پله‌برقی، آسانسور، سیستم برودتی، رستوران سنتی، کافی‌شاپ، کیوسک اطلاع‌رسانی و اینترنت بی‌سیم رایگان اشاره کرد.

آدرس سیتی سنتر هیراد اهواز

پادادشهر، خیابان ۱۰

ساعات کاری سیتی سنتر هیراد اهواز

۱۰ الی ۲۱

۱۸. مرکز خرید گل اهواز

مرکز-خرید-گل-اهواز

مرکز خرید گل در منطقه زیتون کارمندی میباشد که بورس عروس و داماد است. در این بازار ۱۷ فروشگاه مختلف وجود دارند که ۱۴ فروشگاه آن مخصوص فروش لباس عروس است و مابقی فروشگاهها به آتلیه، فروش سفره عقد و لوازم آرایشی اختصاص دارند.

آدرس مرکز خرید گل اهواز

زیتون کارمندی ٬ بین طهماسبی و فیلسوف

ساعت کاری مرکز خرید گل اهواز

۱۰ الی ۲۱

۱۹. پاساژ کربلایی اهواز

پاساژ-کربلایی-اهواز

پاساژ کربلایی اهواز بین شهید موسوی و طالقانی قرار دارد که بورس موبایل، تبلت، سیمکارت، تعمیرات موبایل و لوازم جانبی موبایل است. بنابراین اگر بهدنبال خرید موبایل هستید، باید بدانید که پاساژ کربلایی اهواز بورس موبایل و تبلت میباشد.

آدرس پاساژ کربلایی اهواز

 آزادگان، شهید کیوان، بین شهید موسوی و طالقانی

ساعات کاری پاساژ کربلایی اهواز

۱۰ الی ۲۲

۲۰. فروشگاه کتاب محام اهواز

فروشگاه-کتاب-محام-اهواز

فروشگاه کتاب محام در کیانپارس اهواز قرار دارد. این فروشگاه برای خرید کتاب و لوازمالتحریرمناسب میباشد. این فروشگاه بهحدی بزرگ است که میتوانید انواع لوازمالتحریر و کتاب را از آن خریداری کنید.

آدرس فروشگاه کتاب محام اهواز

کیانپارس، خ فلکه سوم نبش میهن شرقی، بازار امام رضا

ساعات کاری فروشگاه کتاب محام اهواز

۱۰ الی ۲۰

و در نهایت

هدف تیم سبدت در این مقاله معرفی مراکز خرید اهواز بوده، امیدواریم که این مطالب برای شما مفید بوده باشد. شما هم میتوانید دیگر مراکز خرید این شهر را به همراه آدرس برای ما به اشتراک بگذارید. از اینکه تا انتها با ما همراه بودید متشکریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *