هتل

لیست هتل‌های بابل + آدرس

babol-hotels

بابل مشهور به شهر بهارنارنج یکی از شهرهای استان مازندران است. شهر بابل در فاصله مازندران و کوه‌های البرز واقع شده و ۱۵ کیلومتر تا دریای مازندران فاصله دارد، از این رو دارای آب و هوایی متفاوت است به صورتی که هم اقلیم کوه‌پایه‌ای دارد هم کوهستانی. به خاطر موقعیت جغرافیایی و جاذبه های گردشگری آن سالیانه گردشگران زیادی به آن سفر می‌کنند. از این رو در این مقاله لیستی از هتل های شهر بابل را به همراه آدرسشان برای شما آماده کردیم .

۱. هتل رضا بابل

هتل-رضا-بابل

این هتل ستاره در خیابان ۱۷ شهریور واقع شده است. این هتل شامل ۱ طبقه و دارای ۲۰ اتاق می‌باشد که مجهز به تمامی امکانات رفاهی است.

امام زاده قاسم و موزه بابل که یکی از جاذبه های گردشگری فرهنگی و تاریخی بابل به شمار می رود در فاصله ۷۰۰ متری از هتل واقع شده است.

زمان تحویل اتاق ساعت ۱۴ و زمان تخلیه اتاق ساعت ۱۲ می باشد.

آدرس هتل رضا بابل

بابل، میدان ۱۷ شهریور

شماره تماس هتل رضا بابل

۰۱۱۳۲۱۹۴۱۲۷

۲. هتل نگین بابل

هتل-نگین-بابل

این هتل یک ستاره در شهر مرزیکلای بابل واقع شده است. این هتل شامل ۴ طبقه و دارای ۱۳ اتاق می‌باشد که مجهز به تمامی امکانات رفاهی است.

ز مزایای این هتل می‌توان به دسترسی آسان به دریاچه سد البرز، زیارتگاه سید علی کیا سلطان، پارک جنگلی چای باغ و بابل رود اشاره نمود.

زمان تحویل اتاق ساعت ۱۴ و زمان تخلیه اتاق ساعت ۱۲ می باشد.

آدرس هتل نگین بابل

بابل، کیلومتر ۱۷ جاده گنج افروز، مرزیکلا، هتل نگین

شماره تماس هتل نگین بابل

۰۱۱۳۲۶۳۷۰۶۶

۳. هتل مرجان بابل

هتل-مرجان-بابل

این هتل دو ستاره در مرکز شهر واقع شده است. این هتل شامل ۲ طبقه و دارای ۵۶ اتاق می‌باشد که مجهز به تمامی امکانات رفاهی است.

از بهترین ویژگی‌های این هتل می‌توان به دسترسی آسان به مراکز گردشگری از جمله پل محمد حسن خان، برج کاخ، موزه تاریخ، پارک نوشیروانی اشاره نمود.

زمان تحویل اتاق ساعت ۱۴ و زمان تخلیه اتاق ساعت ۱۲ می باشد.

آدرس هتل مرجان بابل

مازندران، بابل، بلوار شهیدکشور

شماره تماس هتل مرجان بابل

۰۱۱۳۲۲۵۲۱۸۶

۴. هتل آپارتمان طبرستان بابل

هتل-آپارتمان-طبرستان-بابل

این هتل ستاره در کیلومتر ۱۱ جاده بابل به بابلسر و در شهر امیرکلا از توابع بابل واقع شده است. این هتل شامل ۵ طبقه و دارای ۱۰ اتاق می‌باشد که مجهز به تمامی امکانات رفاهی است.

زمان تحویل اتاق ساعت ۱۴ و زمان تخلیه اتاق ساعت ۱۲ می باشد.

آدرس هتل آپارتمان طبرستان بابل

مازندران ، بابل استان مازندران – کیلومتر ۱۱ جاده بابل به بابلسر، شهر امیرکلا ، خیابان امام خمینی – نرسیده به میدان امیر پازواری – هتل آپارتمان طبرستان

شماره تماس هتل آپارتمان طبرستان بابل

۰۱۱۲۳۵۰۱۰۰

۵. هتل باغ سرهنگ بابل

هتل-باغ-سرهنگ-بابل

این هتل یک ستاره در نزدیکی پارک جنگلی بز چفت واقع شده است. این هتل شامل ۳ طبقه و دارای ۹ اتاق می‌باشد که مجهز به تمامی امکانات رفاهی است. از مزایای این هتل می‌توان به دسترسی آسان به مناطق گردشگری و طبیعت زیبای بابل از جمله سنبل رود اشاره کرد.

زمان تحویل اتاق ساعت ۱۴ و زمان تخلیه اتاق ساعت ۱۲ می باشد.

آدرس هتل باغ سرهنگ بابل

بابل، پارک جنگلی بز چفت

شماره تماس هتل باغ سرهنگ بابل

۰۹۱۱۲۱۰۶۶۴۰

و در نهایت

هدف تیم سبدت در این مقاله معرفی هتل های بابل بوده ،امیدواریم که این مطالب برای شما مفید بوده باشد. از اینکه با ما همراه بودید متشکریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *