رستوران‌گردی

آشنایی با رستوران های باتومی

BATUMI-RESTAURANTS

باتومی یکی از زیباترین و پر مسافرترین شهر‌های کشور گرجستان است. این شهر دارای رستوران‌های بسیاری است که شما می‌توانید تمامی غذا‌های معروف و لذیذ گرجی را پیدا کنید و طعم‌ها و مزه‌های بی‌نظیری را امتحان کنید.

ما در این مقاله قصد داریم تا رستوران‌های این شهر را برای شما به اشتراک بگذاریم.

۱. رستوران مارکوپولو باتومی(Marco Polo)

رستوران-مارکوپولو-باتومی

یکی از رستوران‌های باتومی، رستوران مارکوپولو نام دارد که در طبقه چهارم مجتمع پیازا، در میدان زیبا و تاریخی پیازا قرار دارد. این رستوران فضایی شیک و رمانتیکی دارد

این رستوران انواع غذا‌های گرجی را برای مشتریانش سرو می‌کند. لازم به ذکر است که سیگار کشیدن در تمام قسمت‌های این رستوران ممنوع است.

آدرس رستوران مارکوپولو باتومی

Piazza Boutique Hotel, 25 Parnavaz Mepe St, Batumi, Georgia

شماره تماس رستوران مارکوپولو باتومی

۹۹۵۴۲۲۶۱۱۵۱۳+

ساعات کاری رستوران مارکوپولو باتومی

۱۲ الی ۰۰

۲. رستوران گوستی گاستروبار باتومی(Gosti Gastrobar) 

رستوران-گوستی-گاستروبار-باتومی

گوستی گاستروبار یکی دیگر از رستوران‌های باتومی است که در خیابان مالاشویلی قرار دارد. این رستوران کوچک، فضایی دنج و صمیمی دارد. در فضای داخلی آن از مجسمه‌های کوچک، ظرف‌ها و دیگر اشیاء قدیمی استفاده شده است.

این رستوران دارای فضای باز و فضای سرپوشیده اختصاصی است و مهمانان امکان سرو غذا در هر دو محیط داخلی و خارجی را دارند این رستوران انواع غذا‌ها و نوشیدنی‌های بین‌المللی را برای مشتریانش سرو می‌کند.

آدرس رستوران گوستی گاستروبار باتومی

Akhmed Melashvili 16/5, ბათუმი, საქართველო

شماره تماس رستوران گوستی گاستروبار باتومی

۹۹۵۵۵۷۶۱۴۹۵۵+

ساعات کاری رستوران گوستی گاستروبار باتومی

دوشنبه تا شنبه ۱۵ الی ۰۰:۳۰ و یکشنبه‌ها تعطیل می‌باشد.

۳. رستوران اسکای ۳۶۰ باتومی (۳۶۰Sky )

رستوران-اسکای-۳۶۰-باتومی

رستوران اسکای ۳۶۰ از دیگر رستوران‌های این شهر است که در خیابان روستاولی و در طبقه ۲۰ هتل شرایتون واقع شده است. ویو پانوراما و ۳۶۰ درجه آن به مهمانان این امکان را می‌دهد تا در حین خوردن غذا و نوشیدنی، از تماشای شهر باتومی و طبیعت زیبای اطراف آن به‌ویژه نمای بی‌کران دریای سیاه لذت ببرند.

این رستوران انواع غذا‌های بین‌المللی، گرجی و نوشیدنی را برای مشتریانش سرو می‌کند. لازم به ذکر است که یک منوی ویژه برای غذا‌های گریل‌شده نیز در این رستوران وجود دارد. از ویژگی‌های مثبت این رستوران می‌توان به برنامه‌های موسیقی شاد، امکان سرو غذا در فضای باز، فضای اختصاصی پارک خودرو، سرو غذا‌های بدون گلوتن برای افراد حساس و سرو غذا‌های مخصوص افراد گیاه‌خوار اشاره کرد.

آدرس رستوران اسکای ۳۶۰ باتومی

۲۶۲۸Rustaveli Ave, Batumi 6000, Georgia

شماره تماس رستوران اسکای ۳۶۰ باتومی

۹۹۵۴۲۲۲۲۹۰۰۰+

ساعات کاری رستوران اسکای ۳۶۰ باتومی

۱۲:۳۰ الی ۱

۴. رستوران داکوری باتومی (Daiquiri Family)

رستوران-داکوری-باتومی

از دیگر رستوران‌های باتومی می‌توان به رستوران داکوری اشاره کرد که در جاده دوچرخه‌سواری شهر باتومی قرار دارد. این رستوران ۳ طبقه، یک تراس سرسبز و دنج دارد که مشتریان می‌توانند برای صرف غذا آنجا را انتخاب کنند.

این رستوران انواع غذا‌های اروپایی و محلی گرجستان را همراه با نوشیدنی‌های متنوع برای مشتریانش سرو می‌کند. از ویژگی‌های مثبت این رستوران می‌توان به منوی مخصوص افراد گیاه‌خوار، امکان سرو غذا در فضای باز، بار، وای فای رایگان، پذیرفتن کارت‌های اعتباری، امکان سرو بیرون‌بر، امکان استفاده از فضای رستوران برای افراد کم‌توان جسمی، سرویس میز، تنوع نوشیدنی‌ها و امکان رزرو میز اشاره کرد.

آدرس رستوران داکوری باتومی

Bicycle ln. , Old Boulevard, Batumi, Georgia

شماره تماس رستوران داکوری باتومی

۹۹۵۵۹۵۲۶۸۸۶۳+

۵. رستوران قلب باتومی(Heart of Batumi)

رستوران-قلب-باتومی

رستوران قلب باتومی در خیابان مازنیاشویلی باتومی واقع شده است. فضای این رستوران کوچک صمیمی است و به فرهنگ سنتی شهر بسیار نزدیک می‌باشد. دکوراسیون آن ترکیبی از دکوراسیون خانه و المان‌های طبیعت است.

این رستوران انواع غذا‌های سنتی گرجی و بین‌المللی را برای مشتریانش سرو می‌کند. همچنین برای گیاه خواران نیز غذای مخصوص در منو خود دارد.

آدرس رستوران قلب باتومی

۱۱Giorgi Mazniashvili St, Batumi 6010, Georgia

شماره تماس رستوران قلب باتومی

۹۹۵۵۶۸۹۴۰۵۱۵+

ساعات کاری رستوران قلب باتومی

۱۱ الی ۲۳

۶. رستوران سولو پیتزا باتومی(Solo Pizza)

رستوران-سولو-پیتزا-باتومی

رستوران سولو پیتزا از دیگر رستوران‌های باتومی است که در خیابان بیست و شش در شهر باتومی قرار دارد. این رستوران بهترین غذا‌های ایتالیایی را در باتومی سرو می‌کند. این رستوران دارای فضای بیرونی نیز می‌باشد که می‌توانید برای صرف غذا آنجا را انتخاب کنید.

لازم به ذکر است که این رستوران دارای پیک یا دلیوری است و شما می‌توانید به راحتی در اتاق هتل خود استراحت کنید و از آنجا غذا سفارش دهید.

آدرس رستوران سولو پیتزا باتومی

georgia, batumi

شماره تماس رستوران سولو پیتزا باتومی

۹۹۵۵۵۵۴۳۸۴۳۸+

ساعات کاری رستوران سولو پیتزا باتومی

۱۱ الی ۲۳:۳۰

۷. رستوران گریل تاون باتومی(Grill Town)

رستوران-گریل-تاون-باتومی

گریل تاون یکی از رستوران‌های باتومی است که به طبخ غذا‌های کبابی معروف می‌باشد.  این رستوران در محوطه‌ای زیبا و در کنار پیاده‌رو قرار دارد و نمای پارکی در روبه‌روی رستوران نیز به خوبی دیده می‌شود.

آدرس رستوران گریل تاون باتومی

۲۴Rustaveli Ave, Batumi, Georgia

شماره تماس رستوران گریل تاون باتومی

۹۹۵۵۷۴۰۰۷۷۶۴+

ساعات کاری رستوران گریل تاون باتومی

یکشنبه تا پنجشنبه ۱۰ الی ۱ – جمعه و شنبه‌ها ۱۰ الی ۰۰

۸. رستوران فان فان باتومی(Fan Fan)

رستوران-فان-فان-باتومی

رستـوران فان فان از دیگر رستوران‌های باتومی است که در کنار دریای سیاه واقع شده و محیطی گرم و خودمانی و در عین حال کلاسیک دارد. در این رستوران انواع غذا‌های محلی و سنتی باتومی و غذا‌های دریایی را برای مشتریانش سرو می‌شود.

لازم به ذکر است که قیمت غذا‌ها در این رستوران کمی بالاتر از رستوران‌های محلی دیگر است. همچنین یکی از نکات جالب توجه این است که اگر با حیوان خانگی وارد رستوران شوید فضا و منویی مخصوص برای حیوان خانگی شما در نظر گرفته شده است.

آدرس رستوران فان فان باتومی

Melikishvili Street, Batumi, Georgia

شماره تماس رستوران فان فان باتومی

۹۹۵۵۹۳۲۴۴۴۴۷+

ساعات کاری رستوران فان فان باتومی

۱۱ الی ۲

۹. رستوران خانه خینکالی باتومی(Khinkali House) 

رستوران-خانه-خینکالی-باتومی

از دیگر رستوران‌های این شهر می‌توان به رستوران خانه خینکالی اشاره کرد. جالب است بدانید که اسم این رستوران از نام یکی از غذا‌های لذیذ گرجی گرفته شده است. غذایی که پایه اصلی آن گوشت چرخ کرده است و آن را در بین خمیری مخصوص می‌پیچند.

در واقع این رستوران به پخت بهترین خینکالی‌ها معروف است و همین امر باعث شهرت آن شده است. این رستوران نمایی ساده و کلاسیک و در عین حال غیر رسمی و راحت دارد.

آدرس رستوران خانه خینکالی باتومی

N7 26 May St, Batumi, Georgia

شماره تماس رستوران خانه خینکالی باتومی

۹۹۵۵۷۴۳۲۹۷۹۷+

ساعات کاری رستوران خانه خینکالی باتومی

۱۰ الی ۲۳

۱۰. رستوران رادیو باتومی(Radio)

رستوران-رادیو-باتومی

رستوران رادیو از دیگر رستوران‌های باتومی است که در نزدیکی میدان آرا باتومی قرار دارد. این رستوران فضای دنجی دارد. این رستوران انواع غذا‌های متنوع بین‌المللی، ایتالیایی و انواع نوشیدنی را برای مشتریانش سرو می‌کند.

آدرس رستوران رادیو باتومی

۱۱Rustaveli Ave, Batumi, Georgia

شماره تماس رستوران رادیو باتومی

۹۹۵۵۱۴۵۶۲۵۲۵+

ساعات کاری رستوران رادیو باتومی

۹ الی ۱

۱۱. رستوران نفل اسکای باتومی(Nephele Sky)

رستوران-نفل-اسکای-باتومی

رستوران نفل اسکای یکی دیگر از رستوران‌های باتومی است که در خیابان معروف روستاولی و در طبقه‌ی ۲۰ هتل هیلتون، در نزدیکی ساحل باتومی، قرار گرفته و چشم‌انداز بسیار زیبایی به شهر و دریای سیاه دارد.

این رستوران انواع غذا‌های اروپایی، بین‌المللی و نوشیدنی را برای مشتریانش سرو می‌کند. این رستوران دارای تراس نیز می‌باشد از این رو مشتریان می‌توانند برای صرف غذا آنجا را برای نشستن انتخاب کنند.

از امکانات این رستوران می‌توان به امکان رزرو میز، پارکینگ اختصاصی، پذیرش کارت‌های اعتباری (امریکن اکسپرس، ویزا کارت، مستر کارت و …)، وای فای رایگان، امکانات ویژه برای افراد کم‌توان، سرو غذا‌های مخصوص افراد گیاه‌خوار اشاره کرد.

آدرس رستوران نفل اسکای باتومی

JJXG+M75, Shota Rustaveli 40, Batumi, Georgia

شماره تماس رستوران نفل اسکای باتومی

۹۹۵۴۲۲۲۲۲۲۹۹+

ساعات کاری رستوران نفل اسکای باتومی

پنجشنبه تا سه شنبه ۱۲ الی ۰۰ – چهارشنبه ۲۴ ساعته

۱۲. رستوران اوکراین چکا باتومی(Ukrainochka) 

رستوران-اوکراین-چکا-باتومی

این رستوران در خیابان خیمشیاشویلی قرار دارد. رستوران اوکراین چکا دارای چشم‌انداز زیبایی به دریاچه است و از نمای آن فواره‌های رقصان دریاچه و غروب آفتاب از دریای سیاه بسیار دیدنی هستند. فضای رستوران برای برگزاری جشن‌ها و مراسم خاص، قرار‌های کاری و دورهمی‌های خانوادگی و دوستانه بسیار مناسب می‌باشد.

در این رستوران غذا‌های لذیذ اوکراینی از جمله سوپ بُرش و دامپلینگ، غذا‌های روسی، اروپایی، بین‌المللی و البته غذا‌های محلی گرجی که بعضی از آن‌ها در حضور مهمانان پخت می‌شود، سرو می‌شوند.

آدرس رستوران اوکراین چکا باتومی

۶۰۱۰Sherif Khimshiashvili Ardagani Lake, Batumi, Georgia

شماره تماس رستوران اوکراین چکا باتومی

۹۹۵۵۹۳۳۳۰۲۳۴+

رستوران اوکراین چکا باتومی

۱۰ الی ۰۰

۱۳. رستوران بلوار قدیمی باتومی(Old Boulevard)

رستوران-بلوار-قدیمی-باتومی

رستوران بلوار قدیمی یکی از شناخته‌شده‌ترین رستوران‌های باتومی است که در خیابان نینوشویلی واقع شده است. این رستوران با مجسمه‌های متعدد، گلدان‌هایی با گل‌های تازه و خوش‌بو، سبد‌های میوه و اشیایی آنتیک و قدیمی تزیین شده است.

در این رستوران انواع غذا‌ها و نوشیدنی‌ها از جمله غذا‌های اروپایی، چینی، بین‌المللی، محلی و انواع سالاد در تمامی وعده‌های غذایی سرو می‌شود. لازم به ذکر است که در این رستوران موسیقی زنده با پیانو و دیگر ساز‌ها اجرا می‌شود.

آدرس رستوران بلوار قدیمی باتومی

۲۳a Ninoshvili St, Batumi, Georgia

شماره تماس رستوران بلوار قدیمی باتومی

۹۹۵۵۷۷۲۴۲۰۰۶+

ساعات کاری رستوران بلوار قدیمی باتومی

۹ الی ۰۰

۱۴. رستوران روف تاپ اسپکتروم باتومی(Spectrum Rooftop)

رستوران-روف-تاپ-اسپکتروم-باتومی

رستوران روف تاپ اسپکتروم یکی دیگر از رستوران‌های این شهر است که چشم‌انداز بسیار زیبایی به دریا دارد و در نزدیکی ساحل تأسیس شده، است. این رستوران فضای داخلی نسبتاً مدرنی دارد. در این رستوران انواع غذا‌های بین‌المللی و اروپایی برای مشتریان سرو می‌شود.

لازم به ذکر است که در این رستوران موسیقی‌های زنده‌ی مختلفی که در آن اجرا می‌شود.

آدرس رستوران روف تاپ اسپکتروم باتومی

۳۰D6100 Tavdadebuli Ln, Batumi, Georgia

شماره تماس رستوران روف تاپ اسپکتروم باتومی

۹۹۵۵۹۵۱۱۱۱۰۹+

۱۵. رستـوران تاوادوری باتومی(Tavaduri)

رستـوران-تاوادوری-باتومی

رستوران تاوادوری در خیابان لرمونتوا باتومی قرار دارد. این رستوران انواع غذا‌های گرجی، اروپایی، بین‌المللی و … را برای مشتریانش سرو می‌کند.

از امکانات این رستوران می‌توان به امکان پارک خودرو در خیابان کنار رستوران، پخت غذا‌های بیرون‌بر، امکان رزرو میز، فضای باز برای غذاخوردن، اتاق خصوصی، وای فای رایگان، سرویس میز، بار، موسیقی زنده و سرو غذا‌های مخصوص گیاه‌خواران اشاره کرد.

آدرس رستوران تاوادوری باتومی

JJQG+XW3, Batumi, Georgia

شماره تماس رستوران تاوادوری باتومی

۹۹۵۵۹۳۳۱۳۶۱۱+

ساعات کاری رستوران تاوادوری باتومی

۹ الی ۰۰

۱۶. رستوران تراسهای ادمیرال باتومی(The Admiral’s Terrace) 

رستوران-تراس‌های-ادمیرال-باتومی

رستوران تراس‌های ادرمیرال در هتل آدمیرال باتومی تأسیس شده و در خیابان گوگیاشویلی نزدیک به ساحل قرار دارد. این رستوران با میز‌ها و آلاچیق‌ها چیدمان شده که می‌توانید برای نشستن هر کدام را می‌خواهید، انتخاب کنید.

در این رستوران انواع غذا‌های اروپایی، مدیترانه‌ای، ایتالیایی، گرجستانی، بین‌المللی و البته نوشیدنی‌های مختلف سرو می‌شوند.

آدرس رستوران تراسهای ادمیرال باتومی

۲۰Gogebashvili St, Batumi 6000, Georgia

شماره تماس رستوران تراسهای ادمیرال باتومی

۹۹۵۵۷۷۰۱۱۵۸۵+

۱۷. رستوران کیزیکی باتومی(Kiziki)

رستوران-کیزیکی-باتومی

رستوران کیزیکی در خیابان ملیکیشویلی قرار دارد و فضایی صمیمی و سنتی دارد. در طراحی داخلی و دکوراسیون این رستوران بیش‌تر از وسایل چوبی استفاده شده است.

در این رستوران انواع غذا‌ها و نوشیدنی‌های اروپایی و گرجستانی برای مشتریان سرو می‌شود. همچنین مشتریان می‌توانند از اتاق‌های VIPاین رستوران استفاده کنند.

آدرس رستوران کیزیکی باتومی

۲۴Melikishvili St, Batumi, Georgia

شماره تماس رستوران کیزیکی باتومی

۹۹۵۵۵۷۹۲۸۴۹۲+

ساعات کاری رستوران کیزیکی باتومی

سه شنبه تا شنبه ۱۰:۱۰ الی ۲۳- یکشنبه‌ها ۱۰: ۱۰ الی ۲۲:۳۰ – دوشنبه‌ها ۱۰ الی ۲۲

۱۸. رستوران گلدن پالاس باتومی(Golden Palace)

رستوران-گلدن-پالاس-باتومی

رستوران گلدن پالاس از دیگر رستوران‌های باتومی است که در هتل چهار ستاره‌ای به همین نام قرار دارد. رستوران با سنگ‌های روشن و درخشان و همین طور دیوار‌هایی از سنگ‌های تیره و تزئینات آینه کاری پوشیده شده است.

در این رستوران انواع غذا‌های گرجستانی، اروپایی و ترکیه‌ای را برای مشتریانش سرو می‌شود.

آدرس رستوران گلدن پالاس باتومی

۸/۱۰Konstantine Gamsakhurdia St, Batumi, Georgia

شماره تماس رستوران گلدن پالاس باتومی

۹۹۵۴۲۲۲۱۲۵۳۰+

۱۹. رستوران لاگونا باتومی(Laguna)

رستوران-لاگونا-باتومی

این رستوران یکی از بی نظیرترین رستوران‌های باتومی است که به خوشمزه‌ترین خاچاپوری‌ها معروف است. لازم به ذکر است که این غذا یکی از غذا‌های معروف گرجستان است که در این رستوران با پنیر بیشتر و خمیر نازک‌تر طبخ می‌شود.

نمای رستوران ساده است و تزئینات زیادی در آن استفاده نشده، اغلب دیوار‌ها سنگی هستند و نیکمت‌های ساده‌ای در رستوران قرار گرفته است

 البته در این رستوران غذا‌های بین‌المللی مانند سالاد‌ها و پیتزا‌های یونانی نیز سرو می‌شود.

آدرس رستوران لاگونا باتومی

۱۸Zurab Gorgiladze St, Batumi, Georgia

شماره تماس رستوران لاگونا باتومی

۹۹۵۵۹۳۳۱۲۰۶۱+

ساعات کاری رستوران لاگونا باتومی

۹ الی ۲۲

۲۰. رستوران چاچا تایم باتومی(Chacha Time)

رستوران-چاچا-تایم-باتومی

رستوران چاچا تایم یکی دیگر از رستوران‌های باتومی است که در خیابان مازنیاشویلی قرار دارد. این رستوران فضای صمیمی دارد و انواع غذا‌های اروپایی، بین‌المللی و البته اوکراینی را برای مشتریانش سرو می‌کند. همچنین این رستوران دارای منوی نوشیدنی متنوعی نیز هست. از ویژگی‌های مثبت این رستوران می‌توان به امکان سرو غذا در محوطه باز کنار خیابان، دلیوری، پخت غذا‌های بیرون‌بر، پذیرش کارت‌های اعتباری (مستر کارت و ویزا کارت و …) و امکان پرداخت غیرنقدی، سرویس میز، امکان رزرو میز، بار، سرو غذا‌های مخصوص افراد گیاه‌خوار و وگان و منوی نوشیدنی متنوع اشاره کرد.

آدرس رستوران چاچا تایم باتومی

۵Giorgi Mazniashvili St, Batumi 6010, Georgia

شماره تماس رستوران چاچا تایم باتومی

۹۹۵۵۹۹۰۴۰۶۶۷+

ساعات کاری رستوران چاچا تایم باتومی

دوشنبه تا جمعه ۱۴ الی ۰۰ – شنبه و یکشنبه‌ها ۱۱ الی ۰۰

و در نهایت

هدف تیم سبدت معرفی رستوران‌های باتومی گرجستان بوده، امیدواریم که این مطالب برای شما مفید بوده باشد. اگر تجربه رستوران گردی در این شهر زیبا را داشته‌اید، نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید. از این که تا انتها با ما همراه بودید متشکریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *