خرید

لیست مراکز خرید بلگراد + آدرس

belgerad-shopping-center

بلگراد در قاره ی اروپا واقع شده است و پایتخت کشور صربستان می باشد. سفر به این شهر اروپایی نیاز به ویزا ندارد از این رو سالیانه گردشگران زیادی به این شهر سفر می کنند. همانطور هم که می دانید سفر بدون خرید کردن محال است. از این رو در این مقاله قصد داریم تا مراکز خرید بلگراد را برای شما به اشتراک بگذاریم تا شاید برای دسترسی به آن ها کمکی کرده باشیم.

۱. مرکز خرید پاشینو بردو بلگرادShopping center Pašino Brdo

مرکز-خرید-پاشینو-بردو-بلگراد

مرکز پاشینو بردو دارای دو طبقه است و انواع محصولات با کیفیت و کامل را در اختیار مشتریان و خریداران قرار می دهد. فروشگاه هایی که در این مرکز خیرد فعالیت دارند شامل فروشگاه‌ های برندهای معروف و بزرگ مد، فروشگاه ‌هایی مخصوص کودکان، داروخانه، رستوران، کافه، باشگاه های ورزشی، فروشگاه‌ های لوازم الکترونیکی، شوروم مبلمان، هایپرمارکت تمپو، سالن‌های زیبایی و سلامتی و چند صرافی دیگر می باشند.

آدرس مرکز خرید پاشینو بردو بلگراد  

Urban neighborhood in Belgrade, Serbia

ساعت کاری مرکز خرید پاشینو بردو بلگراد  

۹ الی ۲۱

۲. بازارچه ‌های محلی زلنجاک و نوی Zelenjak و Novi Beograd

بازارچه-‌های-محلی-زلنجاک-و-نوی

بازارچه های محلی هر شهری جز مهمترین مراکز خرید بلگراد محسوب می‌شوند. شما می توانید با بازدید این بازارچه ها بیشتر با فرهنگ و روش زندگی اهالی بلگرادآشنا شوید.

در این بازارچه ها انواع مختلفی از سبزی ها، میوه ها و دیگر مواد غذایی را می‌توانید پیدا کنید. همچنین انواع لوازم منزل، کالاهای کوچک تزئینی و لباس در این بازارچه ‌ها عرضه می‌شود.

آدرس بازارچه ‌های محلی زلنجاک و نوی

Urban neighborhood in Belgrade, Serbia

۳. مرکز خرید اوکرتنیتسا بلگراد Okretnica Shopping center

مرکز-خرید-اوکرتنیتسا-بلگراد

مرکز خرید اوکرتنیتسا در خیابان Kralja Aleksandra واقع است و به دلیل نزدیکی این مرکز خرید به وسایل نقلیه عمومی نظیر تراموا و اتوبوس دسترسی به آن بسیار راحت است.

کافه ها، رستوران ها، فروشگاه های برند و … در این مرکز فعالیت می کنند که که محصولات بسیار متنوعی و با کیفیتی را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهند.

مرکز خرید اوکرتنیتسا بلگراد

Батајница, Serbia

ساعت کاری مرکز خرید اوکرتنیتسا

۷ صبح الی ۲۱ شب

۴. خیابان الکساندرا بلگراد Shopping center Kralja Aleksandra

خیابان-الکساندرا-بلگراد

خیابان الکساندار، یکی از طولانی ترین خیابان های بلگراد می باشد که در فصل تابستان و اواخر بهار خریداران به سمت این منطقه می روند. لازم به ذکر است که در این خیابان اغلب اجناس که به فروش می رسد، از کشورهای ترکیه و چین هستند که با قیمت های مناسبی نیز به فروش می رسند.

آدرس خیابان الکساندرا بلگراد  

Kralja Aleksandra 43, Belgrade 11000, Serbia

۵. مرکز خرید ساوا سنتر بلگراد Sava Center

مرکز-خرید-ساوا-سنتر-بلگراد

مرکز خرید ساوا سنتر، مجموعه ای بزرگ با معماری مدرن و طراحی داخلی بسیار جذاب و دیدنی می باشد. در این مرکز خرید مغازه های صنایع دستی، فروشگاه های پوشاک و همینطور لوازم ورزشی و … فعالیت دارند. گفتنی است که در این مرکز خرید می توانید بهترین برندهای داخلی و خارجی را تهیه کنید.

جالب است بدانید که مرکز خرید ساواسنتر با یک راهروی شیشه ای به یکی از بی نظیرترین هتل های بلگراد نیز پیوند می خورد.

آدرس مرکز خرید ساوا سنتر بلگراد  

Milentija Popovića 9, Beograd 11070, Serbia

ساعات کاری مرکز خرید ساوا سنتر بلگراد  

به غیر از یکشنبه‌ ها تعطیل، دوشنبه ۲۲ الی ۰۰

روزهای دیگر  از ساعت ۱۲ الی ۲۰ -۲۲ الی ۰۰

۶. مرکز خرید بی ان باس بلگراد Shopping center  BN BOS    

مرکز-خرید-بی-ان-باس-بلگراد

مرکز خرید بی ان باس در نزدیکی آزادراه نووی سای قرار دارد و در ۴ طبقه نیز ساخته شده است.  لازم به ذکر است که این مرکز خرید بازاری بسیار پیشتاز در لوازم آرایشی داخلی می باشد.

شما در این مرکز خرید می توانید از طیف وسیعی از فروشگاه های مختلف دیدن کنید و به خرید بپردازید. گفتنی است که در طبقه همکف این مرکز خرید رستورانی است که می توانید گرسنگی و خستگی خودتان را رفع کنید.

آدرس مرکز خرید بی ان باس بلگراد   

 Batajnički Drum 1, Beograd 11080, Serbia

ساعات کاری مرکز خرید بی ان باس بلگراد   

۹ الی ۲۱

۷. مرکز خرید جنکس بلگراد Shopping center  Genex       

مرکز-خرید-جنکس-بلگراد

مرکز خرید جنکس یکی دیگر از مراکز خرید بلگراد محصوب می شود که ساختمان با شکوه و جذابی دارد. در این مرکز خرید تعداد زیادی بوتیک، فروشگاه لباس بزرگسال و کودک، مینی‌مارکت، سوپر مارکت، مغازه‌های تخصصی و فروشگاه کالاهای ورزشی به چشم می خورد که شما می توانید بسته به سلیقه ی خود بهترین خرید را داشته باشید.

آدرس مرکز خرید جنکس بلگراد  

Belgrade, Serbia

 ساعت کاری مرکز خرید جنکس بلگراد  

از ساعت ۸ صبح الی ۱۶

۸. مرکز خرید پیرامیدا بلگراد Shopping center Piramida

مرکز-خرید-پیرامیدا-بلگراد

مرکز خرید پیرامیدا در خیابان Julija Gagarina واقع شده است. این خیابان پر از ساختمان های گوناگون می باشد و طراح این مرکز خرید طوری آن را طراحی کرده که پیاده رو آن با کافه ها، بوتیک ها و فروشگاه تخصصی را احاطه کرده است. فروشگاه ‌ها توسط مغازه ‌هایی گوناگون از برندهای شناخته شده مد، بانک‌ ها، صرافی‌ ها، سالن‌ های خیاطی، کافه‌ ها، رستوران‌ ها و سالن ‌های زیبایی و سلامتی اشغال شده‌ اند. شما در پایان خرید خودتان می توانید در کافه هایی که در این فروشگاه وجود دارد خستگی خودتان به در کنید.

آدرس مرکز خرید پیرامیدا بلگراد 

 Jurija Gagarina 151, Beograd, Serbia

ساعات کاری مرکز خرید پیرامیدا بلگراد 

۹ الی ۲۰ و روزهای یکشنبه تعطیل

۹. خیابان کنز میهالو بلگراد Knez Mihailova

خیابان-کنز-میهالو-بلگراد

خیابان کنز میهالو در قلب شهر بلگراد قرار دارد که دو طرف آن  کافه ها، رستوران ها و فروشگاه های متعددی وجود دارد که در هر کدام از آن ها می‌توانید لباس های متنوع شیکی را تهیه کنید.

در سال بین ماه‌های می تا اکتبر (تابستان تا اوایل پاییز) بیشترین تعداد خریدار و گردشگر در این منطقه وجود دارد.

آدرس خیابان کنز میهالو بلگراد  

between Kalemegdan and Terazije

۱۰. مرکز خرید بتکس بلگراد center Beteks Shopping

مرکز-خرید-بتکس--بلگراد

مرکز خرید بتکس دارای دو طبقه با محیط بسیار تمیز و مدرن می باشد. فروشگاه های این مرکز خرید شامل بوتیک ‌ها و فروشگاه‌ های پوشاک، فروشگاه‌ مبلمان، کفش، کالاهای تکنیکال، یک رستوران، یک بانک و یک داروخانه می‌باشد.

جالب است بدانید که این مرکز خرید، اولین مرکز خرید در بلگراد که دارای پله برقی بود.

آدرس مرکز خرید بتکس  بلگراد 

Belgrade , Požeška 42

ساعات کاری مرکز خرید بتکس  بلگراد 

۹ الی ۲۱

۱۱. مرکز خرید زیرا سنتر بلگراد Zira Center

مرکز-خرید-زیرا-سنتر-بلگراد

این مرکز خرید در قلب شهر بلگراد است که از بلوار شاه الکساندر تا این فروشگاه تنها ۵ دقیقه پیاده‌ روی وجود دارد. جالب است بدانید که شکل این مرکز خرید به  شکل Z شباهت دارد.

این مرکز خرید بسیار وسیع بوده و شامل بخش های اداری، سوپر مارکت، مرکز خرید و هتل نیز می شود که قسمت خرید آن شامل دو طبقه می باشد و در بالای سوپر مارکت قرار دارد.

از برندهای بین‌المللی مد تا اکسسوری، کفش، لباس زیر، وسایل خانه، کتاب و حتی زمین بازی برای کودکان را می‌توانید در این مرکز خرید تهیه کنید.

آدرس مرکز خرید زیرا سنتر بلگراد   

Ruzveltova 33, Belgrade, Serbia

۱۲. مرکز خرید مرکاتور بلگراد Shopping center Mercator

مرکز-خرید-مرکاتور-بلگراد

این مرکز خرید در بلگراد قرار دارد که در سال های اخیر شروع به کار کرده است. فروشگاه‌های این  اجناس گوناگونی را برای فروش دارند ولی اصلی‌ترین آن‌ها اجناس سوپرمارکتی است و در کنار آن‌ها پوشاک، ظروف، وسایل آشپزخانه، لباس، وسایل بهداشتی و سایر اجناس به فروش می ‌رسد.

آدرس مرکز خرید مرکاتور بلگراد

Bulevar umetnosti 4, Beograd, Serbia

۱۳. مرکز خرید دلتا سیتی بلگراد  Shopping center Delta City  

مرکز-خرید-دلتا-سیتی--بلگراد

دلتا سیتی یکی دیگر از مرکز خرید بلگراد است که از بزرگترین مراکز خرید بلگراد محسوب می شود. لازم به ذکر است که در این مرکز خرید خبری از برندهای معروف نمی باشد و جالب است بدانید که در این فروشگاه برندهای مطرحی آن چنان پیدا نخواهید کرد و اغلب قیمت ها ارزان هستند. در این فروشگاه کافه ها و رستوران هایی وجود دارد که می توانید بعد از خرید هر چیزی که می خواهید سفارش دهید و خستگی در کنید.

آدرس مرکز خرید دلتا سیتی  بلگراد 

Jurija Gagarina 16, Beograd 11000, Serbia

۱۴. مرکز خرید اوشکه بلگراد Shopping center Ušće

مرکز-خرید-اوشکه-بلگراد

این مرکز تجاری مدرن و بزرگ بر سر چهارراهی است که بلگراد قدیم و جدید را به هم متصل می‌کند. این مرکز خرید دارای ۱۵۰ فروشگاه است که هر چی را که بخواهید می توانید در آن پیدا کنید. همچنین محل خوبی برای خرید از برندهای مطرح پوشاک دنیا مانند پرادا، هوگوباس، کاوالی، آرمانی و گوچی است.

این رستوران دارای چندین رستوران و کافه و مجموعه‌ای از چند سینما و شهربازی مخصوص کودکان است.

آدرس مرکز خرید اوشکه بلگراد  

RS, 11070, Bulevar Mihajla Pupina 4, Beograd, Serbia

۱۵.  مرکز خرید میلنیوم بلگراد  Millennium Shopping center

مرکز-خرید-میلنیوم-بلگراد

مرکز خرید میلنیوم، یکی از قدیمی ترین مراکز خرید بلگراد می باشد که در خیابان کنز میخایلووا واقع است. این مرکز خرید نمای متفاوتی با دیگر مراکز خرید بلگراد داشته و معماری جذابی دارد.

به دلیل ظاهر متفاوتی که با دیگر مراکز خرید بلگراد دارا است. فروشگاه‌های مختلف، کافه‌ها و رستوران‌های زیادی در این مرکز گرد هم آمده‌اند. از محصولات عرضه‌شده در این مجموعه می‌توان به لوازم ورزشی، لباس بزرگسالان و کودکان، محصولات چرمی، زیورآلات و صنایع دستی اشاره کرد.

آدر س مرکز خرید میلنیوم بلگراد  

Kneza Mihaila 54, Beograd 104102, Serbia

ساعات کاری مرکز خرید میلنیوم بلگراد  

۱۰ الی ۲۲

۱۶. مرکز خرید آسیایی بلگراد Asian Shopping Center

مرکز-خرید-آسیایی-بلگراد

نام این مرکز خرید به نام قاره آسیا می باشد که در نزدیکی مجموعه دلتاسیتی بلگراد قرار گرفته است. در این مرکز خرید می توانید فروشگاه ها و بوتیک های بزرگ و کوچک فراوانی را پیدا کنید که می توانند میزبان شما جهت خرید لباس و یا یادگاری های سفر به بلگراد صربستان باشند.

آدرس مرکز خرید آسیایی بلگراد  

Jurija Gagarina 155, Beograd 11070, Serbia

ساعت های کاری مرکز خرید آسیایی بلگراد  

از دوشنبه الی شنبه  ۸:۳۰ الی ۲۱ و یکشنبه ۹ الی ۱۸

۱۷. مرکز خرید بیگ فشن بلگراد BIG FASHION Shopping Center

مرکز-خرید-بیگ-فشن-بلگراد

مرکز خرید «بیگ فشن» در منطقه‌ی کارابورما (شهرداری بلگراد) در نزدیکی مرکز شهر است و بیش از ۱۰۰ فروشگاه معتبر با مارک‌ها و برندهای مطرح جهانی را در دو طبقه‌ی خود جای داده است.

در طبقه‌ی سوم این مرکز خرید رستوران هایی وجود دارد که می توانید سری به آن ها بزنید و غذاهای خوشمزه ای نوش جان کنید.

در این مرکز خرید برای شما امکان انتخاب از بین هشت سینما، زمین بازی برای کودکان و غذاخوردن با چشم اندازی زیبا از دانوب وجود دارد.

آدرس مرکز خرید بیگ فشن بلگراد 

Višnjička 84, Beograd 11060, Serbia

ساعات کاری مرکز خرید بیگ فشن بلگراد 

۱۰ الی ۲۲

و در نهایت

هدف تیم سبدت در این مقاله معرفی مراکز خرید بلگراد صربستان بوده ، امیدواریم که این مطالب برای شما مفید بوده باشد. شما هم می توانید دیگر مراکز خرید این شهر را با ذکر آدرس برای ما به اشتراک بگذارید. از اینکه تا انتها با ما همراه بودید متشکریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *