کودک و مادر

بهترین مارک آغوشی +۸ مدل بهترین آغوشی

آغوشی یکی از وسایل کاربردی و ضروری در خرید سیسمونی میباشد.با استفاده از این وسیله هر دو دست مادر آزاد می باشد و به راحتی می‌تواند کارهای خونه را نیز مدیریت کند و همچنین نوزاد احساس امنیت و آرامش بیشتری دارد.

اگر شما هم قصد خرید بهترین آغوشی را دارید با سوالاتی مانند بهترین آغوشی چیست؟ کدام آغوشی خوبه ؟پیش از خرید بهترین آغوشی به چه مواردی  باید توجه کنیم ؟ مواجه می شوید.

ما در این مقاله تمام تلاشمان را می کنیم تا راهنمای خرید بهترین آغوشی را به همراه لیستی از بهترین آغوشی ها به شما پیشنهاد بدهیم.

اگر می خواهید خریدی با قیمت مناسب داشته باشید، یا تمایل دارید بهترین آغوشی با کیفیت را سال ها از آن استفاده کنید . هم اکنون این فرصت را از دست ندهید و تا انتها با سبدت همراه باشید. در ضمن روی تعدادی از محصولات پیشنهادی به صورت محدود ،تخفیف هم خورده که با خرید به موقع آن میتوانید در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

انواع آغوشی نوزاد

۱.آغوشی از جلو

این آغوشی شامل دو تسمه شانه ای است این آغوشی در نزدیکترین حالت به سینه شما قرار می گیرد. نوزادان در ابتدا صورتشان را به سمت جلو و بدن والد نگه میدارند.به مرور زمانیکه نوزاد کنترل گردن و سر خود را به دست گیرد و بتواند صاف بنشیند آنگاه شما میتوانید صورتش را به اطراف بگردانید تا دور و بر خود را ببنید. بعضی از آغوشی های جلویی را میتوان به پشت هم بست، در اینصورت هنگام سنگین شده کودک حمل راحت تر شده و کودک نیز منظره های بهتری برای دیدن دارد.

۲.آغوشی یک طرفه با یک بند پهن پارچه ای

این آغوشی به دور تنه و یکی از شانه ها قرار می گیرد. این مدل ممکن است دارای کمربند و حلقه باشد. اگر کودکتان از شیر مادر تغذیه میکند آغوشی یک طرفه به علت گشاد بودن و پارچه پهن آن به شما امکان شیردهی راحت را می دهد.

 1. آغوشی قنداقی

آغوشی قنداقی به یک تکه پارچه عریض گفته میشود که به دور بچه و شانه ها بسته می شود. این نوع آغوشی ها بسیار محبوب هستند زیراکه بسیار تطبیق پذیرند، هرکسی به هر شکل و قواره ای میتواند از این آغوشی ها استفاده کرده و به راحتی با کشیدن پارچه آنرا تنظیم نماید. این مدل هم مانند آغوشی یک طرفه شیردهی را آسان می کند.

 1. آغوشی چند حالته

با این نوع آغوشی ها میتوانید کودک خود را در موقعیت حالت رو به مادر مناسب برای نوزاد ۰ تا ۴ ماه و حالت رو به محیط برای نوزاد ۴تا ۹ ماه و حالت خوابیده مناسب برای خواب یا شیر دادن نوزاد قرار دهید و دارای بندهای قابل تنظیم هستند.

مزایا استفاده از آغوشی کودک

 • شیر خوردن نوزاد راحت‌تر می‌شود.
 • نوزادتان کمتر گریه خواهد کرد.
 • رابطه بهتر و قوی‌تری بین شما و نوزادتان شکل می‌گیرد.
 • در بیشتر اوقات دست‌هایتان آزاد خواهد بود و بدون اینکه حمل نوزاد مزاحم شما باشد، می‌توانید به کارهای خودتان برسید.
 • صورت نوزاد همیشه جلوی شما است و حواستان به او است.
 • مسیرهای هوایی نوزاد همیشه باز خواهد بود.
 • محققان به‌ این نتیجه رسیده‌اند که استفاده از آغوشی نوزاد احتمالِ ابتلای مادر به افسردگی بعد از زایمان را کاهش می‌دهد.

نکاتی هنگام آغوشی نوزاد

 1. به دنبال مدلی باشید که بند آن پهن بوده و به خوبی بسته شود یا پارچه محکمی داشته باشد تا به خوبی وزن بدن کودک را بین شانه ها گردن و پشت شما به مساوات تقسیم کرده و از کشش و درد جلوگیری کند.
 2. در آغوشی های جلویی، به دنبال مدلی باشید که سوراخ های محل قرارگیری پای کودک به اندازه ای گشاد باشد که به پاهای کودک فشار نیاورد و در عین حال به اندازه ای باشد که کودک از آن لیز نخورد.

۳.قبل از استفاده از آغوشی جلو از محکم بودن و امنیت نشیمنگاه، بند، قفل، گیره و کمربند اطمینان حاصل کنید.

۴.اگر هنگام استفاده از آغوشی قصد شیردهی دارید، مدلهای یک طرفه و یا قنداقی بهتر از انواع پیشرفته آن است.

۵.در روزهای تابستان از آغوشی هایی که دارای رنگ  روشن هستند خریداری کنید.

 1. به دلیل اینکه بچه ها خیلی کثیفکاری دارند مدلی انتخاب کنید که به راحتی در ماشین لباسشویی شسته شود.

قیمت آغوشی نوزاد موجود در بازار ایران

یکی از فاکتورهای مهمی که در هنگام خرید توجه مشتری را به خود جلب می کند قیمت آن است که به نوع و برند سازنده بستگی دارد. در ادامه یک نمونه از ارزانترین و گرانترین آغوشی نوزاد را برای شما معرفی کرده ایم.

ارزان ترین آغوشی نوزاد موجود در بازار ایران

ارزان ترین آغوشی نوزاد موجود آغوشی مدل اقاقیا با  قیمت حدود ۶۸.۰۰۰ تومان می باشد.

جنس این آغوشی از پارچه مخمل است.از این آغوشی می توانید از ۳ تا ۱۲ ماهگی نوزاد استفاده کنید.

آغوشی مدل اقاقیا

آغوشی مدل اقاقیا

۹۶,۰۰۰ ۶۷,۲۰۰ تومان
همین الان از فروشنده برتر بخر
جزئیات بیشتر

گرانترین آغوشی نوزاد موجود در بازار ایران

گرانترین آغوشی نوزاد موجود آغوشی چیکو مدل ORGINAL SOFT با قیمت ۱.۲۲۰.۰۰۰ تومان می باشد.

این آغوشی قابلیت تحمل وزن ۵/۳ تا ۹ کیلوگرم را دارد و از بدو تولد نوزاد قابل‌استفاده است. بندهای قابل‌تنظیم آغوشی، این امکان را به حمل‌کننده می‌دهد که با توجه به قد خود هر دو بند کمر و شانه‌ی آغوشی را طوری تنظیم کند که کمترین فشار به مهره‌های گردن و کمرش وارد شود.

آغوشی چیکو مدل ORGINAL SOFT

آغوشی چیکو مدل ORGINAL SOFT

۱,۶۰۰,۰۰۰ تومان
 • رده سنی: ۰ تا ۱۲ ماهگی
 • جنس: پارچه
همین الان از فروشنده برتر بخر
جزئیات بیشتر

بهترین مارک آغوشی نوزاد

آغوشی  نوزاد در انواع و برندهای متفاوتی تولید و در بازار توزیع میشوند. این برندها شامل چیکو ، اینفنتینو ، کوکالو ، نیو استار ، بی بی کر ، مامانگلی و بی بی ماک می باشند.

بهترین آغوشی اینفنتینو

جنس این اغوشی از پلی‌استر می باشد.این آغوشی قابل استفاده در حالتهای رو به مادر رو به خیابان و کوله پشتی است و مناسب استفاده از بدو تولد تا تحمل وزن ۱۴.۵ کیلوگرم می باشد.از ویژگی های بارز این محصول می توان به جنس ضد عرق ، ضد حساسیت و با قابلیت شستشوی کامل ،تنظیم سایز کلیه اتصالهای والدین و کودک جهت استفاده در راحت ترین حالت اشاره کرد.

آغوشی اینفنتینو کد 00183

آغوشی اینفنتینو کد ۰۰۱۸۳

۱,۰۵۰,۰۰۰ تومان
همین الان از فروشنده برتر بخر
جزئیات بیشتر

بهترین آغوشی کوکالو

جنس این آغوشی از پارچه از این آغوشی می توانید از ۰ تا ۱۲ ماهگی نوزاد استفاده کنید.

آغوشی کوکالو مدل soft

آغوشی کوکالو مدل soft

همین الان از فروشنده برتر بخر
جزئیات بیشتر

بهترین آغوشی نیو استار

جنس این آغوشی از پارچه از این آغوشی می توانید از ۰ تا ۳۶ ماهگی استفاده کنید.این محصول دارای سه موقعیت حمل کودک است.حالت اول به‌ صورت خوابیده از بدو تولد ،حالت دوم به‌ صورت رو به حمل کننده از بدو تولد و حالت سوم به‌ صورت رو به‌ خیابان از ۴ ماهگی می باشد.از ویژگی های بارز این محصول می توان به ایجاد بهترین حالت برای تنفس مناسب نوزاد ،دارای بند شانه و بند کمر جهت متعادل شدن فشار ،دارای پارچه‌های گیاهی بی‌ضرر برای کودک ،دارای ضربه گیرهای محافظ سر و گردن کودک و قابل شست‌وشو در ماشین لباسشویی اشاره کرد.

آغوشی نیو استار طرح آنتیک کد9595

آغوشی نیو استار طرح آنتیک کد۹۵۹۵

همین الان از فروشنده برتر بخر
جزئیات بیشتر

بهترین آغوشی جین بی بی کر

جنس این آغوشی از پارچه است.از این آغوشی می توانید از ۳ تا ۱۲ ماهگی نوزاد استفاده کنید.از ویژگی این محصول می توان به بند قابل تنظیم اشاره کرد.

آغوشی جین بی بی کر مدل cr0258

آغوشی جین بی بی کر مدل cr0258

۴۹۸,۰۰۰ تومان
همین الان از فروشنده برتر بخر
جزئیات بیشتر

بهترین آغوشی مامانگلی

جنس این آغوشی از پنبه است و از بدو تولد تا حدود سه سالگی و رسیدن به وزن ۱۶ کیلوگرم قابل استفاده است.

آغوشی مامانگلی مدل پاپیون کلاسیک کد L

آغوشی مامانگلی مدل پاپیون کلاسیک کد L

همین الان از فروشنده برتر بخر
جزئیات بیشتر

بهترین آغوشی بی بی ماک

جنس این آغوشی از پارچه است.از این آغوشی می توانید از ۳ تا ۱۲ ماهگی نوزاد استفاده کنید.از ویژگی این محصول می توان به بند قابل تنظیم ، پر شده از الیاف نرم و سری قابل جداشدن اشاره کرد.

آغوشی بی بی ماک مدل Z2329-2

آغوشی بی بی ماک مدل Z2329-2

همین الان از فروشنده برتر بخر
جزئیات بیشتر

سخن پایانی

هدف تیم سبدت در این مقاله معرفی و بررسی آغوشی نوزاد بوده، امیدواریم که این مطالب برای شما مفید و کاربردی بوده باشد. هنگام خرید حتما به نکاتی که در بالا اشاره شد توجه فرمایید.از اینکه تا انتها با سبدت همراه بودید متشکریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *