تجهیزات آرایشی

بهترین مارک مداد تراش آرایشی +۸ مدل بهترین مداد تراش آرایشی

بهترین مداد تراش آرایشی

بهترین مداد تراش یکی از ابزارهای آرایشی بوده است که کیفیت تیغه آن بسیار اهمیت دارد.مدادهای آرایشی همچون مداد لب،مداد چشم ومداد ابرو یکی از پراستفاده ترین ابزارهای آرایشی هستند.برای استفاده بهتر از این نوع مدادها باید همیشه نوک آن تیز باشد پس شما به یک مداد تراش خوب برای تیز کردن نوک آن ها در کیف آرایشی خود احتیاج دارید.

اگر شما قصد خرید بهترین  مداد تراش  را دارید با سوالاتی مانند بهترین مداد تراش  چیست؟ کدام مارک مداد تراش  خوبه؟پیش از خرید بهترین مداد تراش  به چه مواردی باید توجه کنیم ؟ مواجه می شوید.

ما در این مقاله تمام تلاشمان را می کنیم تا راهنمای خرید بهترین مداد تراش  را به همراه لیستی از بهترین مداد تراش ها  به شما پیشنهاد بدهیم.

اگر می خواهید خریدی با قیمت مناسب داشته باشید، یا تمایل دارید بهترین مداد تراش  با کیفیت را سال ها از ان استفاده کنید . هم اکنون این فرصت را از دست ندهید و تا انتها با سبدت همراه باشید. در ضمن روی تعدادی از محصولات پیشنهادی به صورت محدود ،تخفیف هم خورده که با خرید به موقع آن میتوانید در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

مزیت داشتن مداد تراش درکیف آرایشی

داشتن مداد تراش بسیار مهم است زیرا مدادی که می خرید برای بار اول تا بار سوم قابل استفاده است ولی برای دفعات بالا دیگر نمی توانید از آن استفاده کنید.از این رو خرید بهترین مداد تراش یکی از ضروری ترین خرید اقلام آرایشی است.

اهمیت تیغه ی مداد تراش

کیفیت تیغه مداد تراش بسیار حائز اهمیت است.اگر مداد تراش دارای تیغه کند باشد موجب شکستن نوک مدادها و خرد شدن آن ها می شود از این روکیفیت ارایش شما پایین می آید.پس حتما از کیفیت تیغه آن اطمینان حاصل کنید.

مزایای یک مداد تراش خوب

یکی از ویژگی های آن می توان به تیغه ی با کیفیت آن اشاره کرد که موجب خرد شدن هسته ی مداد آرایشی نشود.دیگر ویژگی آن مخزن دار بودن آن است که موجب پخش نشدن براده های مداد می شود.بعضی از مداد تراش ها دوقلو هستند که هم برای تراشیدن مداد های معمولی و مدادهای سایز بزرگ کاربرد دارد.

محدوده قیمت مداد تراش موجود در بازار

ارزان ترین مداد تراش موجود در بازار برند یویی مدل A-001 با قیمت ۳.۵۰۰ و گران ترین مداد تراش موجود متعلق به برند آرت دکو مدل ۴۹۹۱ با قیمت ۱۷۳.۰۰۰تومان توزیع می شوند.

بهترین مارک مداد تراش موجود در بازار

این برندها عبارتند از :آرت دکو ،یویی ،اسنس ،نوا ،بیول و نوت.

بهترین مداد تراش بیول

این مداد تراش دو قلو می باشد و مناسب تراشیدن مدادهای سایز کوچک و بزرگ است.این محصول مخزن دار بوده و خورده های مداد در آن می ریزند.از مزیت های این مداد تراش می توان به تیز و بادوام بودن آن اشاره کرد.

مداد تراش آرایشی بیول مدل Sharp

مداد تراش آرایشی بیول مدل Sharp

۶۵,۰۰۰ تومان
همین الان از فروشنده برتر بخر
جزئیات بیشتر

این مداد تراش دو قلو می باشد و مناسب تراشیدن انواع مداد های آرایشی است.این محصول مخزن دار بوده و خورده های مداد در آن می ریزند.این محصول دارای ابزار مناسب برای تمیز کردن تیغه ها و خارج کردن تراشه ها می باشد.

مداد تراش آرایشی بیول مدل 480

مداد تراش آرایشی بیول مدل ۴۸۰

همین الان از فروشنده برتر بخر
جزئیات بیشتر

بهترین مداد تراش آرایشی نوت

این مداد تراش دو کاره می باشد و مناسب تراشیدن مدادهای سایز کوچک و بزرگ است.این محصول مخزن دار بوده و خورده های مداد در آن می ریزند.از مزیت آن می توان به تیز بودن آن اشاره کرد.

مداد تراش آرایشی نوت مدل N

مداد تراش آرایشی نوت مدل N

همین الان از فروشنده برتر بخر
جزئیات بیشتر

بهترین مداد تراش آرایشی یویی

این مداد تراش دو قلو می باشد و مناسب تراشیدن مدادهای سایز کوچک و بزرگ است.این محصول مخزن دار بوده و خورده های مداد در آن می ریزند.از مزیت های آن می توان به تیز و با کیفیت بودن آن اشاره کرد.

مداد تراش آرایشی یویی مدل pro

مداد تراش آرایشی یویی مدل pro

۱۰,۹۰۰ تومان
همین الان از فروشنده برتر بخر
جزئیات بیشتر

این مداد تراش دارای مخزن می باشد که پس از تراشیدن مداد ،خورده های آن درون محفظه می ریزد و همچنین این محصول دارای ابزار برای تمیز کردن داخل تراش نیز استت.از مزیت این محصول می توان به تیغه ی تیز آن اشاره کرد.

مداد تراش آرایشی یویی مدل PSH01

مداد تراش آرایشی یویی مدل PSH01

۱۷,۳۰۰ تومان
همین الان از فروشنده برتر بخر
جزئیات بیشتر

بهترین مداد تراش آرایشی نوا

این مداد تراش دو قلو می باشد و مناسب تراشیدن انواع مداد های آرایشی است.این محصول مخزن دار بوده و خورده های مداد در آن می ریزند.تیغه های این مداد تراش از جنس فولاد ضد زنگ می باشد.

مداد تراش آرایشی نوا مدل DP-1

مداد تراش آرایشی نوا مدل DP-1

همین الان از فروشنده برتر بخر
جزئیات بیشتر

بهترین مداد تراش آرایشی اسنس

این مداد تراش دوکاره بوده و مناسب مدادهای معمولی و پهن می باشد.این محصول دارای مخزن نیز می باشد که پس از تراشیدن مداد ،خورده های آن درون مخزن قرار می گیرد.از مزیت این محصول می توان به با کیفیت بودن آن اشاره کرد.

مداد تراش دوکاره اسنس

مداد تراش دوکاره اسنس

۴۲,۰۰۰ تومان
همین الان از فروشنده برتر بخر
جزئیات بیشتر

بهترین تراش مداد آرت دکو

این مداد تراش دارای دو تیغه مجزا می باشد و سازگار با هر نوع مداد آرایشی است.از مزیت های این محصول می توان به کیفیت بالا و تیز بودن آن اشاره کرد.

تراش مداد آرت دکو مدل 4991

تراش مداد آرت دکو مدل ۴۹۹۱

همین الان از فروشنده برتر بخر
جزئیات بیشتر

کلام آخر

خانم هایی که از مدادهای آرایشی استفاده می کنند به خوبی می دانند به یک مداد تراش با کیفیت خوب برای کیف آرایششان نیاز دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *