آرایش چشم و ابرو

بهترین سایه ابرو کدام است+ ۱۰ مدل بهترین مارک سایه ابرو بازار

بهترین سایه ابرو

بهترین سایه ابرو کاربرد خاصی در خوش فرم تر کردن ابروها و همچنین پهن نشان دادن آنها دارد . یکی از لوازم آرایشی که امروزه در کیف آرایش خانومها یافت میشود سایه ابرو است.

ابروها یکی از عضوهای مهم انسانها میباشد که کاربرد آن زیبایی چشم و محافظت چشمها میباشد .ابروهای خوش حالت داشتن باعث افزایش زیبایی افراد میشود ، از اینرو برای خانوم هایی که به زیبایی خود اهمیت میدهند از لوازم آرایشی برای خوش فرم تر کردن ابروهایشان استفاده میکنند.

بعضی از خانومها مانند گذشته ترجیح میدهند ابروهای نازکی داشته باشند ولی اکثریت خانوم ها با توجه به میکاپ های روز دنیا ترجیح میدهند ابروهایشان  متناسب با آرایش روز باشد از این رو سایه ابرو این امکان را برای انها فراهم کرده است که در حین زیبا نمودن صورت از داشتن ابروهای خوش فرم نیز بهره ببرند .

تفاوت بهترین سایه ابرو نسبت به دیگر کارهای زیبایی

سایه ابرو همانند تاتو عمل میکند ولی اکثر بانوان بر این باورند که سایه ابرو شباهت زیادی به ابروهای طبیعی دارد.

به نظر شما مزایای انتخاب سایه ابرو نسبت به دیگر کارهای زیبایی ابرو مانند تاتو، میکرو نیلدینگ یا هاشور چیست؟

-هزینه کمتر

هزینه های تاتو و یا دیگر کارهای زیبایی بالاست از اینرو کسانی که قادر به پرداخت هزینه های بالا نیستند میتوانند سایه ابرو را انتخاب کنند .

۲-حفظ سلامتی پوست

گاهی انجام هاشور ،تاتو و…باعث مشکلات پوستی میشود ولی با انتخاب بهترین سایه ابرو در حین زیبایی به پوست شما اسیبی نمیرساند.

۳-موقت بودن

استفاده از سایه ابرو این امکان را به شما میدهد هر زمانی که از مدل ابروهایتان خسته شده اید ان را تغییر دهید در حالی که اگر از روش های دیگر استفاده کنید امکان تغییر در ان را ندارید .

۴-طبیعی بودن آن

استفاده از سایه ابرو این امکان را به شما میدهد که حالت طبیعی ابروهای خود را حفظ کنید ولی دیگر روشها از نظر این حالت را حفظ نمیکند.

بهترین سایه ابرو

اگر می خواهید خریدی با قیمت مناسب داشته باشید یا تمایل دارید سایه ابرو با کیفیت را سال ها استفاده کنید،هم اکنون این فرصت را از دست ندهید و تا انتها با سبدت همراه باشید.

ما در ادامه به بررسی بیشتر بهترین نوع سایه ابرو موجود در بازار پرداخته ایم.

انواع سایه ابرو

سایه ابرو در دو دسته قرار دارد.

۱-سایه ابرو دائمی

این سایه نوعی تاتو است با این تفاوت که رنگ آن نسبت به تاتوهای معمولی کمرنگ تر است.در این روش متخصص از رنگ های دو الی سه درجه تیره تر از رنگ ابروهای فرد به کار میبرد زیرا هر چه رنگ آن کمتر باشد دوام بالایی ندارد .

۲-سایه ابرو موقت

در این نوع شما با کمک سایه ابرو میتوانید قسمتهای کم تراکم ابروهایتان را پر کنید و به راحتی آن را پاک و یا تغییر دهید.

بهترین مارک سایه ابرو

 • آکوا
 • میلانی
 • اتود
 • انلی بیوتی
 • میستار
 • لاواری
 • وارسی
 • بی اکسلنت
 • دونادیا
 • چیلیک

محدوده قیمت سایه ابرو

ارزان ترین سایه ابرو موجود در بازار سایه ابرو آکوا مدل H1شماره ۷۲ با قیمت ۷.۰۰۰تومان و گران ترین سایه ابرو متعلق به برند میلانی مدل Brow Fix

شماره ۰۲ با قیمت ۴۸۵.۰۰۰تومان در بازار عرضه میگردند.

بهترین سایه ابرو میستار

این سایه ابرو دارای سه رنگ با توناژ کاملا طبیعی می باشد و پوشش دهی فوق العاده ای دارد.از مزیت های سایه ابرو میستار شماره ۲ می توانن به ماندگاری بالا و عدم ریزش آن اشاره کرد.

سایه ابرو میستار شماره 2

سایه ابرو میستار شماره ۲

۳۳,۰۰۰ تومان
 • رنگ پایه: قهوه ای تیره
همین الان از فروشنده برتر بخر
جزئیات بیشتر

بهترین سایه ابرو لاواری

این سایه ابرو دارای ساختاری پودری شکل است و بافتی بسیار نرمی دارد.این سایه ابرو جلوه ای طبیعی به ابروهای شما می دهد.از مزیت های سایه ابرو لاواری مدل Plus Perfect شماره ۶۱۶ می توان به سهولت در طراحی ، ماندگاری بالا و فاقد پارابن اشاره کرد.

سایه ابرو لاواری مدل plus perfect شماره 616

سایه ابرو لاواری مدل plus perfect شماره ۶۱۶

۳۹,۰۰۰ تومان
 • رنگ پایه: قهوه ای تیره
همین الان از فروشنده برتر بخر
جزئیات بیشتر

بهترین پالت سایه ابرو وارسی

این پالت سایه ابرو دارای قلموی مخصوص می باشد که به راحتی می تولنید از آن استفاده کنید.رنگ دهی این پالت سایه ابرو دارای رنگ دهی فوق العاده ای می باشد.از مزیت های پالت سایه ابرو وارسی شماره ۴ میی توان به مقرون به صرفه بودن آن  و ماندگاری بالا اشاره کرد.

پالت سایه ابرو وارسی شماره 4

پالت سایه ابرو وارسی شماره ۴

 • رنگ پایه: قهوه ای متوسط
همین الان از فروشنده برتر بخر
جزئیات بیشتر

بهترین سایه ابروی بی اکسلنت

این سایه ابرو دارای بافتی پودری است که در دو حالت خشک و چرب می باشد که قسمت چرب به عنوان پایه ابرو و قسمت خشک به عنوان تثبیت رنگ ابرو می باشد.این محصول دارای برس و شانه ابرو می باشد که می توانید قبل از زدن سایه ابرو ،ابروهای خود را مرتب کنید.از مزیت های سایه ابرو بی اکسلنت کد ۰۳ می توان به بادوام بودن ،ماندگاری بالا و عدم ریزش اشاره کرد.

سایه ابرو بی اکسلنت کد 03

سایه ابرو بی اکسلنت کد ۰۳

 • رنگ پایه: قهوه ای تیره
 • نوع: دو رنگ
همین الان از فروشنده برتر بخر
جزئیات بیشتر

بهترین سایه ابرو دونادیا

این سایه ابرو قابلیت پر کنندگی و حجم دهندگی به ابرو را دارد.این محصول ضد تعریق می باشد.از مزیت های سایه ابرو دونادیا مدل ۰۴ می توان به ماندگاری طولانی و عدم ریزش اشاره کرد.

سایه ابرو دونادیا مدل 04

سایه ابرو دونادیا مدل ۰۴

۴۱,۵۰۰ تومان
 • رنگ پایه: قهوه ای متوسط
همین الان از فروشنده برتر بخر
جزئیات بیشتر

سایه ابروی اونلی بیوتی

این سایه ابرو دارای بافت پودری بوده و بسیار نرم و سبک است.ایت محصول جلوه ای مات دارد.این سایه ابرو دارای اپلیکاتور می باشد که به راحتی  می توان از آن استفاده کرد.از مزیت این سایه ابرو می توان به ماندگاری بالای آن اشاره کرد.

پالت سایه ابرو اونلی بیوتی شماره 02

پالت سایه ابرو اونلی بیوتی شماره ۰۲

 • رنگ پایه: قهوه ای متوسط
همین الان از فروشنده برتر بخر
جزئیات بیشتر

بهترین سایه ابرو دو عددی  Etude

این سایه ابرو جلوه ای مات دارد و به ابروهای شما ظاهری طبیعی می دهد.این محصول دارای موچین و برس ابرو است.از مزیت این سایه ابرو می توان به ماندگاری بالای آن اشاره کرد.

سایه ابرو دو عددی Etude مدل Eyebrow Cake 3002

سایه ابرو دو عددی Etude مدل Eyebrow Cake 3002

 • رنگ پایه: قهوه ای روشن
همین الان از فروشنده برتر بخر
جزئیات بیشتر

بهترین سایه ابرو چیلیک

این سایه ابرو دارای بافتی پودری است و بسیار نرم و لطیف است.این محصول دارای رنگ های متفاوت و جذاب است و مناسب آرایش شاین و مات است.از مزیت های این سایه ابرو می توان به ضد حساسیت ، ماندگاری بالا و مقرون به صرفه بودن آن اشاره کرد.

سایه ابرو چیلیک مدل argan oil شماره B02

سایه ابرو چیلیک مدل argan oil شماره B02

۲۵,۰۰۰ تومان
 • رنگ پایه: قهوه ای روشن
همین الان از فروشنده برتر بخر
جزئیات بیشتر

بهترین سایه ابرو آکوا

این سایه ابرو بسیار نرم و لطیف است و پوشش دهی خوبی دارد.از مزیت های این سایه ابرو می توان به رنگ دهی بالا ،ماندگاری بالا و مقرون به صرفه بودن آن اشاره کرد.

سایه ابرو آکوا مدل H1 شماره 72

سایه ابرو آکوا مدل H1 شماره ۷۲

۱۰,۶۰۰ تومان
 • رنگ پایه: مشکی
همین الان از فروشنده برتر بخر
جزئیات بیشتر

کیت سایه ابرو میلانی

این کیت بسیار با کیفیت بوده و مناسب برای هاشور زدن ابرو می باشد. این محصول دارای یک عدد سایه روشن برای هایلایت زیر ابرو و پوشاندن موهای ریز زیر ابرو ، یک عدد موچین ، یک عدد برس سرکج و یک عدد برس پد دار می باشد. از مزیت های کیت سایه ابرو میلانی می توان ب رنگ دهی و ماندگاری بالا اشاره کرد.

کیت سایه ابرو میلانی مدل Brow Fix شماره 02

کیت سایه ابرو میلانی مدل Brow Fix شماره ۰۲

 • مشخصات ویژه: همراه با آینه
همین الان از فروشنده برتر بخر
جزئیات بیشتر

کلام آخر

کیفیت خوب لوازم آرایش بسیار اهمیت دارد چون تماس مستقیم با پوست دارد.انتخاب بهترین لوازم آرایش پوست شما را از هر آسیبی حفظ میکند.در این مقاله ما سعی داشتیم بهترین سایه ابرو را به شما معرفی کنیم. توصیه ما به شما این است برای خرید محصول از اورجینال بودن آن( بهترین مارک سایه ابرو ) اطمینان حاصل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *