تجهیزات آرایشی

بهترین برس ریمل +۸ مدل انواع برس ریمل

بهترین برس ریمل

یکی از لوازم آرایشی چشم ها ریمل است که  به چشم ها زیبایی می بخشد.در مقاله های گذشته راجب بهترین های ریمل صحبت کردیم.در این مقاله سعی در معرفی انواع برس های ریمل داریم.ریمل ها شامل برس های متفاوتی هستند که هر کدام کارایی منحصر به فرد خود را دارد.اینکه بدانید کدام ریمل با چه مدل برسی برای آرایش چشم شما مناسب است می تواند کار را آسان تر کند.پس در ادامه شما را با انواع آن آشنا می کنیم.

اگر شما قصد خرید بهترین برس ریمل را دارید با سوالاتی مانند بهترین برس ریمل چیست؟ کدام مارک برس ریمل خوبه؟پیش از خرید بهترین برس ریمل به چه مواردی باید توجه کنیم ؟ مواجه می شوید.

ما در این مقاله تمام تلاشمان را می کنیم تا راهنمای خرید بهترین برس ریمل را به همراه لیستی از بهترین برس ریمل به شما پیشنهاد بدهیم.

اگر می خواهید خریدی با قیمت مناسب داشته باشید، یا تمایل دارید بهترین مارک برس ریمل با کیفیت را سال ها از ان استفاده کنید . هم اکنون این فرصت را از دست ندهید و تا انتها با سبدت همراه باشید. در ضمن روی تعدادی از محصولات پیشنهادی به صورت محدود ،تخفیف هم خورده که با خرید به موقع آن میتوانید در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

انواع برس ریمل

برس های ریمل انواع مختلفی دارند که در ادامه به بررسی بیشتر آن می پردازیم.

۱-برس ریمل شانه ای Comb

این نوع برس ریمل شبیه شانه است که بین دندانه های آن فاصله دارد.این نوع برس برای افرادی که مژه های کوتاه و پراکنده دارند مناسب است. این برس به آن ها کمک می کند تا تک تک تارهای مژه ها را پرو بلند به نظر برسانند.بهترین ریمل با فرچه ی شانه ای ریمل میبلین است.

۲-برس ریمل نشانه دار حجم دهنده

این نوع برس ریمل دندانه های کوتاه،بلند و سفت دارند.این نوع برس حجم دهنده است حتی با این برس میتوانید مژه هایی که در انتهای چشم هایتان قرار دارد را حالت دهید.

۳-برس ریمل مثلث شکل Triangle

این نوع برس توسط شرکت لورال طراحی شده است.بعد ها شرکت های دیگر همچون میبلین از این نوع برس برای ریمل هایشان استفاده کردند.این فرم برس کمک می کند چشم هایتان را گربه ای مانند کند و همچنین موهای کوتاهی در ردیف وسط قرار دارند که می توانند تک تک به تمام تارهای مژه های شما دسترسی داشته باشند تا به آن ها حالت دهد.معروف ترین آن ریمل میبلین Lash Sensational Luscious می باشد.

۴- برس ریمل منحنی Curved حجم دهنده

این برس همانطور که از اسم آن پیداست فرمی منحنی شکل دارد و این برس دارای دندانه های ریز و نزدیک است که کمک می کند تارهای مژه های خود را پر کنید.پس اگر مژه های صاف و بی حالت دارید ریملی که دارای برس منحنی است برای شما مناسب است.بهترین ریمل با برس منحنی ریمل ایزادورا مدل Volume And Care می باشد.

۵-برس ریمل توپی Ball

این نوع برس شبیه به یک توپ است که برای مژه هایی که دسترسی به آن با برس معمولی سخت است کاربرد دارد.این نوع برس مخصوص افرادی است که مژه هایی کوتاه دارند،به خاطر فرم دایره ای آن این امکان را به فرد می دهد تا تمامی مژه های خود را حتی آن هایی که از بقیه کوتاه تر هستند را پوشش دهند و در یک صف قرار بگیرند.

۶-برس ریمل مخروطی Cone

این نوع برس برای بلند کردن مژه های کنار چشم کارایی فوق العاده ای دارد. مژه هایی که داخل و خارج چشم هستند همیشه بدون حالت می مانند این نوع برس با انتهای باریک خود به فرد این امکان را می دهد که تارهای  مژه را به طور یکسان پوشش دهد.ریمل دبی مدل All In One بهترین مارک ریمل در برس مخروطی می باشد.

۷- برس ریمل مخروطی معکوس

این ریمل به خاطر موهای کوچک آن روی پایه آن به خوبی به ریشه های مژه برخورد می کند و آن را به سمت بالا می کشد و این امر موجب درشت تر نشان دادن چشم ها می شود.بهترین مارک ریمل با برس مخروطی معکوس ریمل مکس فکتور Max Factorمی باشد.

۸-برس ریمل مستطیلی شکل حجم دهنده و بلند کننده

این برس موهای پر و نزدیک به هم دارد که برای حجم دادن به مژه ها فوق العاده است. برس مستطیلی شکل به خاطر شکل مستطیلی آن مژه ها را پوشش می دهد ولی مژه ها را به یک حجم و طول بیشتری می رساند. بهترین ریملی که دارای برس مستطیلی شکل است ریمل بورژوا مدل Beautiful Full Volume  و ریمل حجم دهنده و بلند کننده لورال می باشند.

۹-برس ریمل حبابی شکل فرکننده

شکل این ریمل مانند سه حبابی که روی هم قرار گرفته اند. این ریمل برای فر کردن و کشیده تر کردن مژه فوق العاده است.اگر مژه های کم حالتی دارین این نوع ریمل این امکان را می دهد که تارهای مژه های شما به طور فوق العاده ای کشیده و حالت دار شوند.بهترین مارک ریمل با برس حبابی شکل ریمل اوریفلیم مدل The One Instant Extension

می باشد.

۱۰-برس ریمل بزرگ Jumbo حجم دهنده

معمولا برس های بزرگ برای پرتر کردن و حجم دادن به مژه ها کاربرد دارد.این نوع برس به مژه هایتان حجم و ضخامت زیادی می دهند.استفاده از این نوع ریمل در وقت شما صرفه جویی می کند زیرا با یکبار زدن آن مژه های شما را فوق العاده حجم می دهد.این نوع برس را می توانید در برندهای میبلین،بورژوا و یا بی براون پیدا کنید. ریمل حجم دهنده بورژوآ مدل Volume Max یکی از بهترین ریمل های حجم دهنده است.

۱۱-برس ریمل مارپیچ  فرکننده و حجم دهنده

فرم مارپیچ این برس ریمل باعث می شود مژه های فر و با حجم زیادی داشته باشید.ریمل لورال  بهترین مارک ریمل است که برس مارپیچ را می توانید در آن پیدا کنید.

۱۲-برس ریمل معمولی پلاستیکی

این برس ریمل به دلیل داشتن مو با دانه های پلاستیکی این امکان را به شما می دهد که مژه های خود را از هم جدا و به آن ها حجم دهید این برس شباهت زیادی به برس ریمل مویی می باشد ولی این نوع ریمل از چسبیدن مژه های  شما جلوگیری می کند.

۱۳-برس ریمل معمولی مویی شکل حجم دهنده

این نوع برس یکی از قدیمی ترین مدل های برس ریمل است.کارایی آن حجم دادن به مژه های شما می باشد.این نوع برس ریمل مناسب افرادی است که چشم های حساس دارند.بهترین مارک ریمل حجم دهنده با این فرم،ریمل حجم دهنده دو سه مدل Max Lash می باشد.

حتما این مقاله را بخوانید : بهترین مارک ریمل

بهترین برس ریمل LM02

برس ریمل مدل LM02 مجموعه 2 عددی

برس ریمل مدل LM02 مجموعه ۲ عددی

۷,۷۴۰ ۵,۲۴۰ تومان
همین الان از فروشنده برتر بخر
جزئیات بیشتر

برس ریمل مدل Eli-012

برس ریمل مدل Eli-012

برس ریمل مدل Eli-012

۵,۰۰۰ ۴,۱۰۰ تومان
همین الان از فروشنده برتر بخر
جزئیات بیشتر

حتما این مقاله را بخوانید : بهترین مداد ابرو

برس ریمل مدل MNP مجموعه ۶ عددی

برس ریمل مدل MNP مجموعه 6 عددی

برس ریمل مدل MNP مجموعه ۶ عددی

۷,۸۲۰ تومان
همین الان از فروشنده برتر بخر
جزئیات بیشتر

برس ریمل پرگاس مدل PRO1 مجموعه ۶ عددی

برس ریمل پرگاس مدل PRO1 مجموعه 6 عددی

برس ریمل پرگاس مدل PRO1 مجموعه ۶ عددی

۱۲,۷۵۰ ۱۲,۵۰۰ تومان
همین الان از فروشنده برتر بخر
جزئیات بیشتر

برس ریمل مدل Jlt-2020

برس ریمل مدل Jlt-2020

برس ریمل مدل Jlt-2020

۵,۴۰۰ ۴,۲۰۰ تومان
همین الان از فروشنده برتر بخر
جزئیات بیشتر

برس ریمل کد ۰۰۱ بسته ۵۰ عددی

برس ریمل کد 001 بسته 50 عددی

برس ریمل کد ۰۰۱ بسته ۵۰ عددی

۵۷,۹۵۰ تومان
همین الان از فروشنده برتر بخر
جزئیات بیشتر

برس خط چشم و ریمل مدل PRO-1

برس خط چشم و ریمل مدل PRO-1

برس خط چشم و ریمل مدل PRO-1

۳۷,۵۰۰ ۳۴,۹۰۰ تومان
همین الان از فروشنده برتر بخر
جزئیات بیشتر

برس ابرو و ریمل یاشیل مدل BR24

برس ابرو و ریمل یاشیل مدل BR24

برس ابرو و ریمل یاشیل مدل BR24

۶۵,۰۰۰ ۵۸,۵۰۰ تومان
همین الان از فروشنده برتر بخر
جزئیات بیشتر

سخن اخر

در مطالب فوق که شما را با انواع برس های ریمل آشنا کردیم حالا می توانید بهترین ریمل مناسب خود را انتخاب کنید و به چهره ی خود زیبایی بخشید.اگر چشم های حساسی دارید یا یکی از مصرف کنندگان لنز هستید می توانید با توجه به این مطالب یک انتخاب مناسب داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *