آرایش ناخن

بهترین مارک لوازم کاشت ناخن +۸ مدل بهترین لوازم کاشت ناخن

best-nail-materials

امروزه کاشت ناخن از طرفداران بالایی برخوردار است و اکثر خانم ها برای بیشتر زیبا تر شدن ناخن هایشان به سالن های آرایشی می‌روند و زیبایی  ناخن هایشان را چندین برابر میکنند. برای کاشت ناخن شما به وسایل و موادی نیاز دارید که برای اطلاعات بیشتر پیشنهاد میکنم که این مقاله را تا انتها بخوانید.

اگر شما هم قصد خرید بهترین وسایل کاشت ناخن را دارید با سوالاتی مانند بهترین وسایل کاشت ناخن  چیست؟ کدام وسایل کاشت ناخن  خوبه ؟پیش از خرید بهترین وسایل کاشت ناخن  به چه مواردی  باید توجه کنیم ؟ مواجه می شوید.

ما در این مقاله تمام تلاشمان را می کنیم تا راهنمای خرید بهترین وسایل کاشت ناخن را  به همراه لیستی از بهترین وسایل های کاشت  ناخن به شما پیشنهاد بدهیم.

اگر می خواهید خریدی با قیمت مناسب داشته باشید، یا تمایل دارید بهترین وسایل کاشت ناخن  با کیفیت را سال ها از آن استفاده کنید . هم اکنون این فرصت را از دست ندهید و تا انتها با سبدت همراه باشید. در ضمن روی تعدادی از محصولات پیشنهادی به صورت محدود ،تخفیف هم خورده که با خرید به موقع آن میتوانید در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

راهنمای خرید بهترین وسایل کاشت ناخن

به علت تنوع بالای این محصولات در بازار و همچنین تولید کنندگان آن،هنگام خرید کاربر را دچار سردرگمی میکند. از این رو راهنمای جامعی برای خرید بهترین وسایل کاشت ناخن برای شما آماده کرده ایم.پس تا انتها با ما همراه باشید.

لوازم مورد نیاز برای کاشت ناخن

لوازم کاشت ناخن به صورت کلی به سه دسته تقسیم می شوند:

۱.مواد کاشت ناخن

۲.دستگاه های کاشت ناخن

۳.ابزار جانبی کاشت ناخن

مواد لازم برای کاشت ناخن با پودر:

۱.ضد قارچ یا ضد عفونی کننده ناخن

این وسیله جهت جلوگیری از ایجاد قارچ زیر ناخن کاشت شده استفاده می گردد.

۲.پرایمر کاشت ناخن

پرایمر محلولی با خاصیت چسبندگی می باشد، این محلول جهت ایجاد چسبندگی بین ناخن و مواد استفاده می گردد. پرایمر ها در ۳ نوع اسیدی، اسید متوسط و غیر اسیدی می باشند که هر چقدر اسید پرایمر ناخن بیشتر باشد مقدار سوزش دست بیشتر می گردد و همچنین میزان چسبندگی محصول بالا می رود.

۳.پودر کاشت ناخن

این پودر برای تولید مواد ناخن استفاده می شود. این مواد از ترکیب پودر و محلول لیکوئید ساخته می شود. پودرهای کاشت ناخن در رنگ های متنوع تولید می گردند. رنگ های عمده موجود رنگ هلویی، رنگ صورتی (رنگ طبیعی ناخن)، رنگ سفید و رنگ شفاف می باشند.

 • کاربرد پودر هلویی کاشت ناخن

این پودر به دلیل تیره بودن ،مناسب کاور کردن ناخن های آسیب دیده می باشند، این پودر برای کاشت ناخن بیبی بومر نیز استفاده می گردد.

 • کاربرد پودر سفید کاشت ناخن

پودر سفید جهت کاشت فرنچ و کاشت بیبی بومر ناخن استفاده می گردد.

 • کاربرد پودر کلیر یا کریستالی کاشت ناخن

رنگ کلیر در پودرها به دلیل شفاف بودن روی دیزاین هایی نظیر مرمریت ، گل خشک و … استفاده می شود، همچنین این پودر برای کاور کردن روی کاشت بیبی بومر و افرادی که به رنگ ناخن بی رنگ علاقه دارند مناسب است.

 • کاربرد پودر صورتی کاشت ناخن

پودرهای صورتی دارای  دو رنگ صورتی تیره و کمرنگ می باشند که صورتی های کمرنگ همان رنگ طبیعی ناخن را داشته و برای کاشت ناخن با رنگ طبیعی استفاده می شوند. صورتی تیره کاربردی مانند رنگ هلویی دارد با این تفاوت که تناژ صورتی دارد.

۴.لیکوئید کاشت ناخن

لیکوئید کاشت ناخن محلولی است که با ترکیب با پودر مواد تشکیل دهنده ناخن را می سازد. کیفیت این محلول در کیفیت نهایی کار تاثیر می گذارد. در کل لیکوئید ها در اصطلاح به سه دسته زود خشک، متوسط و دیر خشک تقسیم می گردند. انتخاب سرعت لیکوئید کاملا به راحتی ناخن کار بر می گردد. دیر خشک شدن لیکوئید باعث ایجاد فرصت بیشتر برای فرم دهی ناخن شده و زود خشک شدن آن باعث بالا رفتن سرعت کار می شود. معمولا برای تازه کارها لیکوئیدهای دیر خشک توصیه می شود.

۵.تاپ کات یا تاپ شاین

تاپ کات جهت ایجاد یک لایه محافظ بی رنگ و درخشنده استفاده می گردد. تاپ شاین باعث می شود استحکام و زیبایی کار دو چندان شود.

مواد لازم برای کاشت ناخن با ژل:

۱.ضد قارچ

همانطور که در بالا اشاره کردیم ،این وسیله جهت جلوگیری از ایجاد قارچ زیر ناخن کاشت شده استفاده می گردد.

۲.باندر ژل

باندر ژل محلولی است که باعث چسبندگی بین ژل کاشت و سطح ناخن می شود. باندر مانند پرایمر در کاشت پودرعمل می نماید ،تنها تفاوت آن این است که چسبندگی بیشتر ایجاد می نماید و برای خشک شدن باید داخل دستگاه UV-LED قرار بگیرد.

۳.ژل اصلی کاشت

این محصول مواد اصلی ناخن را تشکیل می دهد. در کاشت ژل دیگر خبری از لیکوئید نیست.این نکته نیز قابل ذکر است که کاشت ناخن با ژل سالم تر از پودر است ولی هزینه بالاتری نسبت به پودر دارد.

۴.تاپ کات یا تاپ شاین

تاپ کات جهت ایجاد یک لایه محافظ بی رنگ و درخشنده استفاده می گردد. تاپ شاین باعث می شود استحکام و زیبایی کار دو چندان شود.

دستگاه های برقی مورد نیاز برای کاشت ناخن

۱.سوهان برقی ناخن

سوهان برقی اصلی ترین دستگاه برای کاشت ناخن می باشد. سوهان برقی ها در بازار تنوع بسیار زیادی دارند و پر هزینه ترین و مهم ترین قسمت از تهیه لوازم کاشت ناخن نیز مربوط به همین محصول می باشد.

۲.دستگاه های مورد استفاده برای کاشت ناخن

 • دستگاه یو وی

این دستگاه برای خشک کردن ژل استفاده می شوند.با استفاده از این دستگاه میتوانید زمانی حدود ۲ دقیقه ژل را خشک نمایید. دستگاه های یو وی قادرند تمامی برند های ژل کاشت و ژلیش ناخن را خشک نمایند.

 • دستگاه ال ای دی ناخن

این دستگاه با استفاده از لامپ های ال ای دی برای خشک کردن ژل کاشت و لاک ژل استفاده می شوند. زمان خشک کردن آن نیز بسته به قدرت دستگاه بین ۵ ثانیه تا ۱ دقیقه عمل می کنند.تنها ایرادی که می توان از این نوع دستگاه گرفت این است که نمیتواند تمامی برندها را خشک نماید.

 • دستگاه های ال ای دی – یو وی

جدید ترین نوع دستگاه ها در حال حاضر این نوع دستگاه می باشد. این دستگاه ها با بهره گیری از لامپ های اس ام دی (لامپ های ترکیبی یو وی و ال ای دی) قادرند مواد ژل و لاک ژل را مانند دستگاه های ال ای دی بین ۵ ثانیه تا ۱ دقیقه خشک نمایند با این تفاوت که تمامی برند ها را خشک می نمایند.

۳.دستگاه لاک خشک کن یا پنکه

دستگاه های لاک خشک کن و پنکه با ایجاد جریان باد باعث خشک شدن سریع تر لاک می شوند. برخی از دستگاه های لاک خشک کن قابلیت ایجاد باد گرم نیز دارند.

۴.فن زیر دست

فن زیر دست با قرار گرفتن زیر دست مشتری برای جمع آوری خرده پودر مواد هایی که در هنگاه کار روی هوا پخش می شوند استفاده می شود، به این صورت که با مکش ذرات معلق را در کیسه ای جمع می کند.

ابزار جانبی کاشت ناخن

تنوع لوازم جانبی در کاشت ناخن بسیار زیاد است، از این رو در این مقاله  اصلی ترین لوازم را معرفی میکنیم.

۱.ناخن گیر

اولین و مهمترین وسیله برای کاشت ناخن و خدمات آن، ناخنگیر است. شما نمی توانید بدون داشتن ناخن گیرهای مناسب، ناخن های مشتریان خود را برای شروع مانیکور کوتاه کنید. ناخن گیرهای متفاوتی برای این کار انجام می شود که عبارتند از :

 • ناخن گیر استاندارد

داشتن یک جفت ناخنگیر استاندارد برای کوتاه کردن ناخن طبیعی بسیار ضروری می باشد. همانطور که می برای کوتاه کردن ناخن های طبیعی حتما باید از ناخنگیرهای استاندارد استفاده نمود تا آسیبی به صدف ناخن وارد نشود.

 • ناخن گیر تیز

این ناخنگیر مناسب کوتاه کردن  ناخن های اکریلیک و ژل می باشد که به راحتی میتوانید آنها را را کوتاه نمایید و آنها را شکل دهید.

 • ناخن گیر پا

ممکن است مجبور شوید از ناخنگیرهای استاندارد برای پدیکور استفاده کنید، اما احتمالا خواهید دید که آنها به اندازه کافی قوی نیستند تا ناخن های پا را کوتاه کنند. داشتن ناخن گیری که به طور خاص برای اصلاح ناخن های پا طراحی شده است، پدیکور را بسیار راحت تر می کند.

۲.تیپ ناخن

برای داشتن ناخن های بلند و گذاشتن مواد پودر و ژل روی آن، باید روی ناخن های طبیعی تیپ گذاری شود.کیفیت تیپ تاثیری به خصوصی در کاشت شما دارد. برای مثال تیپ بدون کیفیت و سفت در هنگام کوتاه کردن و سوهان کشی، ممکن است ترک بخورد و همین امر مراحل کاشت را طولانی تر و سخت تر کند.

۳.ظرف لیکوئید

لیکوئید کاشت ناخن در معرض هوای آزاد تبخیر می شود و از بین می رود. برای جلوگیری از این اتفاق و همچنین سهولت استفاده از آن، داشتن یک ظرف مناسب و مخصوص برای لیکوئید توصیه می شود.

۴.محلول پاک کننده ناخن

پاک کننده ناخن با پاک کننده لاک متفاوت است. محلول پاک کننده سطح ناخن به تمیز نگه داشتن ناخن و همچنین پوست اطراف آن کمک می کند تا مانع از عفونت شود. همچنین با تمیز کردن سطح ناخن از هر گونه آلودگی، باعث بهتر چسبیدن تیپ به صدف ناخن می شود.

۵.محلول پاک کننده لاک ناخن

همانطور که در بالا ذکر شد، پاک کننده لاک نیز جز لوازم ضروری برای کاشت است. توصیه می شود که یک لاک پاک کن با کیفیت انتخاب کنید که باعث خشک شدن پوست و آسیب به صدف ناخن نشود.

۶.صابون دست

اگرچه بسیاری در این باورند که از هر صابون آنتی باکتریالی می توان برای شستن دست ها استفاده نمود اما بهتر است از صابونی که مخصوص شست و شو و تمیز کردن دست می باشد، استفاده کنید. صابون های مختلف دیگر ممکن است باعث خشکی پوست شود در حالی که صابون دست، ملایم است و به نرم شدن پوست، ناخن و بستر آن کمک می کند.

۷.کاسه مانیکور

این کاسه ،وسیله ای مناسب برای خیساندن دست می باشد. می توان در یک کاسه کوچک و گرد هم این کار را انجام داد، با این وجود کاسه های مخصوص مانیکور به صورتی طراحی شده است که دست داخل آن به گونه ای قرار می گیرد که ناخن ها به خوبی خیسانده می شود.

۸.قلم کاشت

قلم های کاشت ناخن بردو نوع هستند، قلم های کاشت پودر و کاشت ژل، قلم های کاشت پودر که از کیفیت خوبی ساخته شده باشند از موی طبیعی سمور هستند. قلم های ژل نیز از موی مصنوعی ساخته می شوند.

۹.سوهان دستی

سوهان دستی ، جهت سوهان کشی و فرم دهی ناخن استفاده شده و درجه زبری آن ها با یک عدد روی سوهان مشخص شده است، هرچقدر عدد روی سوهان کوچکتر باشد سوهان زبرتر می باشد. داشتن سوهان دستی با انواع درجه زبری و نرمی، کار شما را بسیار راحت تر می کند. با استفاده از انواع سوهان می توانید ناخن های اکریلیک، ژل و ناخن طبیعی را صاف و یکدست کنید و شکل دهید.

۱۰.عقب زن

عقب زن ناخن یا همان پوشر برای عقب زدن کوتیکول ناخن و جدا سازی آن از سطح ناخن در هنگام مانیکور استفاده می شود. همچنین هل دادن کوتیکول ها به عقب، قسمت بیشتری از بستر ناخن را در معرض دید قرار می دهد که ظاهری تمیز و مرتب و سطحی بهتر برای کاشت روی ناخن را فراهم می آورد.

۱۱.نیپر

نیپر ابزاری عالی است که به روند پاکسازی کوتیکول کمک می کند. نیپر جهت گرفتن پوست های اضافه دور ناخن (کوتیکول) در هنگام مانیکور استفاده می شود. با این حال بهتر است مداوما از آن استفاده نشود زیرا چیدن بیش از حد کوتیکول ها باعث ایجاد عفونت و آسیب به آنها و در برخی موارد خونریزی می شود.

۱۲.کاتر

کاتر جهت بریدن اضافه تیپ استفاده می شود.

۱۳.بافر

از بافر جهت ایجاد خط و خش روی سطح ناخن قبل از کاشت و صاف و صیقلی کردن و از بین بردن خطوط روی کاشت مورد استفاده قرار می گیرد. بافر از جنس اسفنج می باشند به همین دلیل از سوهان دستی نرم تر است و دارای درجه زبری و نرمی متفاوتی می باشد که هر کدام کارایی خاص خود را دارد.

۱۴.چسب ناخن

از چسب ناخن برای چسباندن تیپ روی ناخن ها استفاده می شود. در هنگام خرید به کیفیت چسب ناخن توجه نمایید زیرا اگر چسب شما از قدرت چسبندگی بالای برخوردار نباشد، تیپ به درستی به ناخن نمی چسبد و همین امر موجب هواگیری و ایجاد حباب زیر کاشت و در نتیجه بلند شدن آن می شود.

۱۵.کوتیکول ریموور

بدون عقب زدن و تمیز کردن کوتیکول  ها، نمی توانید مانیکور مناسبی را انجام دهید. اگر قصد ندارید که مانیکور خیس دست را انجام دهید، محلول کوتیکول ریموور گزینه ای عالی است. این محلول روی کوتیکول ها زده می شود و بعد از چند دقیقه باعث نرم شدن آنها می شود. بعد از آن می توان به راحتی و بدون ایجاد درد، کوتیکول ها را عقب زد و مرتب نمود.

۱۶.کوتیکول اویل

روغن کوتیکول را در پایان کار روی پوست اطراف ناخن بزنید و با دست ماساژ دهید تا جذب شود. عقب زدن و چیدن کوتیکول ها موجب سفت و خشک شدن آنها می شود. برای نرم شدن، از بین رفتن خشکی و تقویت آنها، روغن کوتیکول مورد استفاده قرار می گیرد.

۱۷.مرطوب کننده

یکی از قسمت های پر طرفدار مانیکور و پدیکور که قبل از کاشت انجام می گیرد، ماساژ دست و پا با مرطوب کننده است که باعث رسیدن رطوبت کافی به پوست و نرم شدن آن می شود.

۱۸.پد لا انگشتی

پد لا انگشتی با قرار گرفتن بین انگشتان باعث ایجاد فاصله می شود. این فاصله مانع از برخورد انگشتان به هم و لکه دار شدن و خراب شده کاشت و لاک می شود. استفاده از آنها در پدیکور ضروری تر است.

نکاتی قبل از رفتن برای خرید لوازم کاشت ناخن

۱.لیست تهیه کنید

تنها کافی است با کمک یک مربی حرفه ای و با تجربه یک لیست از تمامی اقلام مورد نیازتان برای کاشت ناخن به همراه مقدار آنها را تهیه کنید. یادتان باشد که اگر لیستی نداشته باشید هنگام خرید، بسیاری از لوازم و یا تجهیزات را فراموش می کنید و تعداد قابل توجهی از لوازم غیرضروری وارد سبد خریدتان می شود و این کار باعث اتلاف در زمان و بودجه شما می شود.

۲.اولیت بندی کنید

برای اینکار با مشورت مربی خود و با توجه به بودجه ای که برای این کار در نظر گرفته اید برندهای موجود در بازار را بررسی کنید و با دقت محصول مورد نظر خود را پیش بینی کنید. در این صورت شما بر اساس بودجه ای که در نظر دارید می توانید خریدتان را اولویت بندی کنید.

۳.اول وسایل برقی را بخرید

وسایل برقی نظیر سوهان برقی و دستگاه یو وی، عصای دست شما و مهمترین ابزار کار شما خواهند بود. بنابراین تمای سعیتان را بر این قرار دهید که با توجه به بودجه خود بهترین نوع این تجهیزات را در اولویت خریدتان قرار دهید.

قیمت وسایل کاشت  ناخن  موجود در بازار ایران

یکی از فاکتورهای مهمی که در هنگام خرید توجه مشتری را به خود جلب می کند قیمت آن است که به نوع و برند سازنده بستگی دارد. در ادامه یک نمونه از ارزانترین و گرانترین وسایل کاشت ناخن  را برای شما معرفی کرده ایم .

ارزان ترین وسایل کاشت  ناخن  موجود در بازار ایران

ارزان ترین وسایل کاشت ناخن موجود گوده کاشت ناخن مدل m20 با قیمت ۲۰.۰۰۰ تومان می باشد.

همانطور که در بالا اشاره کردیم لیکویید کاشت ناخن یک ماده فرار بوده و در صورتی که در معرض هوای آزاد قرار بگیرد به سرعت تبخیر می گردد، پس بهتر است لیکوئید خود را در ظرف اصلی و در دمای مناسب به دور از نور خورشید نگاه داشته و مقدار کمی از آن را داخل ظرف لیکوئید ریخته و استفاده نمایید.گوده لیکویید شیشه ای کوچک به دلیل جنسی که دارد به مواد لیکوئید آسیب نزده و به دلیل کوچک بودن فضای کمی روی میز شما اشغال می نمایند.

گوده کاشت ناخن مدل m20

گوده کاشت ناخن مدل m20

۳۲,۴۱۰ تومان
 • مشخصات ویژه: مناسب برای سالن زیبایی
همین الان از فروشنده برتر بخر
جزئیات بیشتر

گران‌ ترین وسایل کاشت ناخن  موجود در بازار ایران

گران‌ترین  وسایل کاشت ناخن موجود پودر کاشت ناخن ان بی آی مدل D02 وزن ۳۵۰ گرمبا قیمت ۱.۴۰۰.۰۰۰ تومان می باشد.

این پود‌ر های پلی مری د‌ر گرما هوای سر‌د و خشک و یا مرطوب کریستاله نمی شود.پلی مرهای د‌ینامیت ان بی آی جلوه ای فوق العاد‌ه به فرنچ می د‌هد . ترکیب عالی مواد تشکیل د‌هند‌ه ، منجر به خاصیت صاف شوند‌گی و کاربرد‌آسان مواد شد‌ه که نتیجه آن‌ استفاد‌ه بسیار کم از سوهان می باشد. ترکیپ این پود‌ر با مونومر (لیکوئید) nbi شفافیت فوق العاد‌ه به ناخن ها می بخشد.

پودر کاشت ناخن ان بی آی مدل D02 وزن 350 گرم

پودر کاشت ناخن ان بی آی مدل D02 وزن ۳۵۰ گرم

۱,۴۰۰,۰۰۰ تومان
همین الان از فروشنده برتر بخر
جزئیات بیشتر

بهترین محلول لیکویید کاشت ناخن ان بی آی

لیکویید nbi دارای بوی کمی بوده و دارای ثبات رنگی بسیار خوبی است.تولید شده از اتیل متا اکریلیت ۱۰۰ درصد بوده و پیوندهای تقاطعی منومری آنها باعث استحکام این مواد شده است. این مواد به خودی خود صاف می‌شوندو نیاز بسیار کمی به سوهان دارند. لیکویید NBI باعث جلوگیری از زردی ناخن و افزایش قدرت چسبندگی مواد بر روی صدف ناخن می گردد.

محلول لیکویید کاشت ناخن ان بی آی مدل L-500 حجم 500 میلی لیتر

محلول لیکویید کاشت ناخن ان بی آی مدل L-500 حجم ۵۰۰ میلی لیتر

۹۹۲,۲۰۰ تومان
همین الان از فروشنده برتر بخر
جزئیات بیشتر

بهترین پودر اکرلیک کاشت ناخن ازفلو

این پودر برای کاشت ناخن مورد استفاده قرار میگیرد.

پودر اکرلیک کاشت ناخن ازفلو مدل A POLYMER حجم 300 میلی لیتر

پودر اکرلیک کاشت ناخن ازفلو مدل A POLYMER حجم ۳۰۰ میلی لیتر

 • مشخصات ویژه: مناسب برای سالن زیبایی
همین الان از فروشنده برتر بخر
جزئیات بیشتر

بهترین چسب ناخن جانس

این محصول برای چسباندن تیپ روی ناخن ها استفاده می شود. در هنگام خرید به کیفیت چسب ناخن توجه نمایید زیرا اگر چسب شما از قدرت چسبندگی بالای برخوردار نباشد، تیپ به درستی به ناخن نمی چسبد و همین امر موجب هواگیری و ایجاد حباب زیر کاشت و در نتیجه بلند شدن آن می شود.

چسب ناخن جانس مدل PTR حجم 5 میلی لیتر

چسب ناخن جانس مدل PTR حجم ۵ میلی لیتر

۵۰۰,۰۰۰ تومان
همین الان از فروشنده برتر بخر
جزئیات بیشتر

بهترین محلول ضد قارچ ناخن آمریکاپیگمنت

از این وسیله جهت جلوگیری از ایجاد قارچ زیر ناخن کاشت شده استفاده می گردد.

محلول ضد قارچ ناخن آمریکاپیگمنت مدل دهیدراتور حجم 60 میلی لیتر

محلول ضد قارچ ناخن آمریکاپیگمنت مدل دهیدراتور حجم ۶۰ میلی لیتر

 • مشخصات ویژه: مناسب برای سالن زیبایی
همین الان از فروشنده برتر بخر
جزئیات بیشتر

بهترین پودر اکریلیک کاشت ناخن برن پرتی

برای استفاده از پودر دیپ برن پرتی، این مراحل را دنبال کنید. ابتدا یک لایه نازک لاک بیس بزنید.ناخن را داخل ظرف حاوی پودر فرو ببرید.سپس اضافه های پودر را با براش پاک کنیدو مجددا لاک بیس بزنید ناخن را برای بار دوم داخل ظرف فرو ببرید و پودر اضافه را با براش از سطح ناخن پاک کنید. سپس لاک اکتیواتور بزنید و صبر کنید تا خشک شود.ناخن و سطحش را با بافر مرتب کنید.برای تثبیت شدن و براق شدن بیشتر از لاک تاپ کت استفاده کنید.جهت جلوگیری از خشک شدن فرچه های لاک بیس و اکتیواتور و تاپ کت و همچنین تمیز کردنشان، پس از هر بار استفاده، فرچه های آنها را داخل محلول Brush Saver به مدت حداقل ۱۰ ثانیه قرار داده و در جهت افقی تکان دهید.

پودر اکریلیک کاشت ناخن برن پرتی مدل 12-46666 وزن 10 گرم

پودر اکریلیک کاشت ناخن برن پرتی مدل ۱۲-۴۶۶۶۶ وزن ۱۰ گرم

همین الان از فروشنده برتر بخر
جزئیات بیشتر

بهترین قالب کاشت ناخن کوپر

تیپ‌ کاشت ناخن KOPER مدل میچا کد M-E5 یکی از با کیفیت‌ترین تیپ‌های موجود در بازار می‌باشد. تیپ ناخن KOPER مدل میچا کد M-E5 از جنس پللاستیک با دوام بوده و به همین دلیل احتمال شکستن آن ها بسیار پایین است. برای داشتن ناخن‌های محکم و با کیفیت حتما از تیپ‌های مناسب و مرغوب استفاده کنید تا از کاشت ناخن‌های خود لذت بیشتری ببرید. تیپ ناخن کوپر مدل میچا کد M-E5 برای افرادی که علاقه به ناخن های نیمه فانتزی و فانتزی دارند بسیار مناسب می باشد.

قالب کاشت ناخن کوپر مدل میچا کد M-E5 مجموعه 70 عددی

قالب کاشت ناخن کوپر مدل میچا کد M-E5 مجموعه ۷۰ عددی

۱۹۷,۰۰۰ ۱۶۴,۰۰۰ تومان
همین الان از فروشنده برتر بخر
جزئیات بیشتر

سخن پایانی

هدف تیم سبدت در این مقاله معرفی و بررسی وسایل کاشت ناخن  بوده، امیدواریم که این مطالب برای شما مفید و کاربردی بوده باشد.هنگام خرید حتما به نکاتی که در بالا اشاره کردیم توجه فرمایید تا بهترین انتخاب را داشته باشید.از اینکه تا انتها با سبدت همراه بودید متشکریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *