لوازم برقی

بهترین مارک جارو شارژی- ۱۸مدل از پرفروش ترین بازار ایرانی و خارجی

بهترین جارو شارژی چیست

بهترین جارو شارژی را می‌توانید با توجه به نکاتی که قبل از خرید باید با آن آشنایی داشته باشید تهیه کنید؛ چراکه انواع مختلف جارو شارژی در مدل‌ها و طرح‌های مختلف در بازار با کارایی خاص به‌فروش می‌رسدکه دراین‌میان، شاید بخواهید به دنبال بهترین جارو شارژی بازار و یا بهترین جارو شارژی ایرانی باشید، پس بهتر است که برای بهترین انتخاب در ابتدای کار به‌نوع نیاز خود و طراحی جاروشارژی مورد نظر دقت فرمایید.

پر تکرار ترین سوالی که معمولا برای انتخاب بهترین جار شارژی با آن مواجه می شوید:

آیا جارو شارژی خوبه؟ بهترین مارک جارو شارژی چیست؟ بهترین جارو شارژی عصایی کدام است؟ چند منظوره بهتره یا هوشمند؟ نحوه استفاده از آن؟ آیا جارو شارژی باید همیشه در شارژ باشد؟ چقدر شارژ نگه میدارد؟

پیش از خرید بهترین جارو شارژی به چه مواردی باید توجه کنیم ،ما در این مقاله تمام تلاش می کنیم راهنمای خرید جارو شارژی به همراه لیستی از بهترین برند های ایرانی و خارجی را به شما پیشنهاد بدهیم.

راهنمای خرید جارو شارژی

در ابتدا بدانید که جارو شارژی انواع مختلف همراه با ویژگی های متفاوت دارد

ویژگی های مهم جارو شارژی

پاکت جارو برقی
موتور اینورتر
دسته تاشو
فیلتر قابل شست و شو
سری قابل تعویض
باتری لیتیومی
دسته بلند
محدوده میزان شارژدهی باتری
نوع جارو
نشانگر شارژ باتری کم
قابلیت جذب مایعات
قابلیت نصب بر روی دیوار
محدوده قیمت مورد نظر
رنگ‌ها

انواع جارو شارژی

این مقاله را حتما بخوانید انواع مارک جارو برقی

بهترین جارو شارژی بازار

اصولاً اگر علاقه داشته باشید که با بهترین جارو شارژی بازار آشنا شوید باید با ویژگی‌ها و ساختار عملکردی هرکدام آشنایی مختصری نیز داشته‌باشید؛ چراکه در بسیاری از جارو شارژی‌های پرفروش بازار ویژگی‌های خاصی نهفته است.

به‌این‌ترتیب برای برخی از افراد این نکته بسیار مهم است که به‌عنوان مثال، زمان خرید جارو شارژی عصایی بتوانند از مزیت دستی‌بودن جارو شارژی نیز استفاده کنند، که به‌این‌نوع ویژگی؛ چندکاره بودن جارو شارژی می‌گویند.

اما خانم‌های عزیزی که به بهداشت و تمیزی وسایل خود بسیار توجه می‌کنند؛ بدون‌شک نحوه‌ی شستشوی فیلتر جارو شارژی نیز برای آن‌ها ممکن است در هنگام خرید بهترین جارو شارژی در بازار در اولویت قرار داشته باشد؛ به‌همین‌خاطر یکی از مزیت‌های اصلی بهترین جارو شارژی بازار بدون‌شک شستشوی فیلتر آن می‌باشد.

اما نوع جارو شارژی که در تمامی برندهای مختلف این وسیله با تفاوت‌های خاصی همراه است، را باید درهنگام خرید به‌آن دقت کنید؛ چراکه هر فردی ممکن است به‌دلیل خاصی نسبت به‌خرید جارو شارژی اقدام کند.

برخی انواع جارو شارژی عصایی را برای خرید درنظر دارند و برخی دیگر استفاده از مدل‌های دیگر را پیشنهاد می‌کنند. اما مهم‌ترین ویژگی که باید به‌آن توجه شود کیفیت باتری در بهترین جارو شارژی بازار در زمان خرید می‌باشد.

توجه به کیفیت باتری بهترین جارو شارژی در خرید نکته‌ی مهمی به‌شمار می‌آید؛ چرا که یک باتری عالی و درجه‌یک خواهد توانست، میزان لازم برای شارژ‌دهی را در حد بالایی در حین‌کار حفظ کند، پس بهتر است به‌این موارد درهنگام خرید بهترین جارو شارژی بازار دقت نمایید، تا از خرید خود رضایت بالایی داشته باشید.

 بهترین جارو شارژی چیست

نمی‌توان با قطعیت کامل یک برند خاص را به‌عنوان بهترین جارو‌شارژی معرفی کرد، اما شما با توجه به مواردی که گفته شد و لحاظ‌کردن هزینه و بودجه‌ی موردنظر خود در کنار قیمت‌مناسب و کیفیت‌عالی جارو شارژی می‌توانید بهترین جارو شارژی را تهیه نمایید و همین طور باید به فرش تان هم اهمیت دهید.

مقاله ی بهترین فرش ماشینی را حتما بخوانید

در ابتدا این نکته را همیشه به‌ذهن خود بسپارید که اگر یک برند، برند معروفی می‌باشد شاید تنها در تولید یک وسیله‌ی خاص واقعاً کیفیت بالایی را لحاظ کرده‌باشد و در تولیدات دیگر، به‌عنوان مثال جارو شارژی نتواند از قطعات مرغوب و درجه‌یک برای تولید یک کیفیت عالی استفاده کند، پس بهتر است زیاد به نام برند و مارک در هنگام خرید و انتخاب بهترین جارو شارژی توجه نکنید.

بهترین جارو شارژی قطعاً نوع سبک وزن آن می‌باشد؛ چراکه اصولاً بسیاری از افراد به‌این‌دلیل از جارو شارژی استفاده می‌کنند که علاوه بر سرعت عمل بالای آن بتوانند به‌راحتی آن‌را حمل نمایند و به‌همین‌خاطر وزن جارو شارژی یکی از معیارهای بهترین جارو شارژی محسوب می‌شود.

نشانگر باتری که می‌تواند از میزان شارژ موجود در جارو شارژی افراد را باخبر کند می‌تواند بهترین مزیت برای بهترین جارو شارژی شمرده شود؛ چراکه این‌گونه افراد در حین‌کار به یک‌باره با اتمام شارژ باتری روبه‌رو نمی‌شوند.

خبرخوش برای آن‌دسته از افرادی که به هر‌دلیلی با ناراحتی و درد در کمر خود روبه‌رو هستند می‌تواند این باشد، که بسیاری از مدل‌های متفاوت جارو شارژی به‌خوبی به‌دلیل داشتن دسته‌های بلند و استاندارد قادر است به‌این افراد در زمان نظافت کمک کند که بدون‌هرگونه خم‌شدن نظافت خود را به‌اتمام برسانند، که این‌گونه به سلامت افراد نیز توجه می‌شود که به‌هرشکل هدف اصلی از تولید وسایلی مانند جارو شارژی بدون‌شک توجه به سلامت افراد و هم‌چنین بهبود سبک زندگی می‌باشد.

قیمت جارو شارژی

بر اساس برند، تعداد و ویژگی های دارا میباشد قیمت متغیر میباشد.قیمت جارو شارژی از ۴۰۰ هزارتومان تا ۲۸ میلیون تومان در حال حاضر در بازر ایران به فروش میرسد.

ارزانترین جارو شارژی

جارو شارژی شانزائو مدل z1با قیمتی حدود ۱.۱۵۰.۰۰۰ تومان در حال حاضر در بازار ایران ارزان ترین جارو شارژی می باشد.

یکی از پارمترهای مهم شارژ باتری و نوع باتری و همچنین موتور میباشد پس اگر مایل هستید هزینه کمتری کنید می بایست جارو شارژی با امکانات کمتری را خریداری کنید.

جارو شارژی شانزائو مدل Z1

جارو شارژی شانزائو مدل Z1

 • ویژگی های فنی: سری قابل تعویض
 • محدوده میزان شارژدهی باتری: بیشتر از ۲۰ دقیقه
 • نوع جارو: دستی
همین الان از فروشنده برتر بخر
جزئیات بیشتر

گران ترین جارو شارژی

جاروشارژی دریم مدل v11 با قیمت ۱۵.۸۹۰.۰۰۰  تومان ،یکی از گران ترین  جارو شارژی در بازار ایران به فروش میرسد.

می توانید روشهای تمیز کردن را تغییر داده و برنامه زمانی را تنظیم کنید. می توانید برنامه را طوری برای ربات تعریف کنید که در زمان خروجتان از منزل شروع به کار کرده و پیش از بازگشت شما پاکسازی را تمام کرده باشد.

جارو شارژی دریم مدل V11

جارو شارژی دریم مدل V11

۱۷,۹۸۹,۹۹۰ تومان
 • ویژگی های فنی: سری قابل تعویض
 • محدوده میزان شارژدهی باتری: بیشتر از ۲۰ دقیقه
 • نوع جارو: عصایی
 • امکانات جارو شارژی: باتری لیتیومی
 • قابلیت‌ها: تنظیم توان
 • نحوه نصب: نصب بر روی دیوار
 • ویژگی‌های نظافتی: فیلتر قابل شست‌وشو
 • ویژگی بیشتر
همین الان از فروشنده برتر بخر
جزئیات بیشتر

حتما این مقاله را بخوانید : بهترین مارک جاروبرقی رباتیک

بهترین مارک جارو شارژی چیست

یکی از مهم ترین دلایل انتخاب و خرید جارو شارژی میزان ویژگی های آن میباشد که در ادامه با بررسی دقیق تر همراه لیستی از بهترین جارو شارژی را به شما پیشنهاد میدهیم.

بهترین مارک جارو شارژی موجود در بازار ایران

بهترین برند جارو شارژی شامل شانزائو، دریم، پارس خزر، بلک اند دکر، درما، بوش، شیائومی، ناسا و هاردستون می‌باشند. در ادامه به بررسی بهترین جارو شارژی به صورت جداگانه می پردازیم. درصورتی که می خواهید انتخاب با کیفیت همراه با قیمت مناسب داشته باشید ، با ما همراه باشید.

 بهترین جارو شارژی ایرانی

اگر بخواهیم که در مورد تولید داخلی در زمینه‌ی ساخت جارو‌شارژی صحبت کنیم، برند پارس‌خزر در  رأس فروش بهترین جارو شارژی ایرانی قرار می‌گیرد؛ چراکه یکی از نکات مثبت و عالی این جارو شارژی تولید داخلی، به‌خاطر قیمت‌ارزان و البته مناسب این وسیله در بازار، نسبت به‌برندهای خارجی می‌باشد و برای آن‌دسته از افرادی که ابتدا در هنگام خرید به‌قیمت وسیله توجه می‌کنند، برند پارس‌خزر می‌تواند گزینه‌ی مناسبی برای خرید بهترین جارو شارژی محسوب شود.

این وسیله‌ی کاربردی با این برند نام‌آشنا به‌خوبی می‌تواند مایعات را در هنگام نظافت و تمیز‌کاری جذب کند، که این‌یک فاکتور عالی و مهم برای مشخصات بهترین جارو شارژی ایرانی شمرده می‌شود و هم‌چنین شما می‌توانید برای هم‌خوانی و هماهنگی بیشتر با دکوراسیون منزل خود، جارو شارژی برند پارس‌خزر را به‌راحتی بر روی دیوار نصب نمایید.

اما به‌دلیل شستشوی فیلتر این جارو شارژی افراد در بیشتر مواقع ترغیب به خرید این مدل جارو شارژی می‌باشند؛ چراکه همان‌طور که به‌آن اشاره شد شستشوی فیلتر برای بسیاری یک ویژگی مهم به‌حساب می‌آید.

طراحی منحصر به فرد و عالی بهترین جارو شارژی ایرانی به واسطه‌ی ذوق و هنر طراحان ایرانی طراحی شده است و البته قابلیت عوض‌کردن باتری را نباید در کنار دیگر ویژگی‌های درخور بهترین جارو شارژی ایرانی از یاد برد.

شما برای رفع آلودگی و نظافت خودرو و یا انواع کمد می‌توانید بر روی این مدل جاروشارژی حساب کنید، درهرصورت خرید جارو شارژی در ابتدا با توجه به نوع نیاز افراد باید خریداری شود تا این‌گونه بتوان نسبت به‌کارایی جاروشارژی نظر مثبتی ارائه داد.

جارو شارژی پارس خزر مدل Shark

جارو شارژی پارس خزر مدل Shark

۲,۱۷۲,۶۰۰ ۲,۱۴۶,۰۰۰ تومان
 • ویژگی های فنی: سری قابل تعویض
 • محدوده میزان شارژدهی باتری: ۱۰.۱ تا ۱۵ دقیقه
 • نوع جارو: دستی
 • نحوه نصب: نصب بر روی دیوار
 • ویژگی‌های نظافتی: فیلتر قابل شست‌وشو
همین الان از فروشنده برتر بخر
جزئیات بیشتر

بهترین جارو شارژی بلک اند دکر

جارو شارژی بلک اند دکر مدل SVA420B

جارو شارژی بلک اند دکر مدل SVA420B

۶,۰۰۰,۰۰۰ ۵,۶۰۰,۰۰۰ تومان
 • ویژگی های فنی: سری قابل تعویض
 • محدوده میزان شارژدهی باتری: ۱۵.۱ تا ۲۰ دقیقه
 • نوع جارو: عصایی
 • ویژگی‌های نظافتی: فیلتر قابل شست‌وشو
همین الان از فروشنده برتر بخر
جزئیات بیشتر

جارو شارژی بلک اند دکر مدل PV1420

جارو شارژی بلک اند دکر مدل PV1420

۳,۱۰۰,۰۰۰ ۲,۶۵۰,۰۰۰ تومان
 • ویژگی های فنی: سری قابل تعویض
 • محدوده میزان شارژدهی باتری: ۵ تا ۱۰ دقیقه
 • نوع جارو: دستی
 • ویژگی‌های نظافتی: فیلتر قابل شست‌وشو
 • امکانات ظاهری: دسته تاشو
همین الان از فروشنده برتر بخر
جزئیات بیشتر

بهترین جارو شارژی درما

این جارو شارژی بسیار زیبا و با کیفیت است.وزن این جارو ۱.۶ کیلوگرم است گه موجب سهولت در استفاده از آن می باشد.از مزیت های این محصول می توان به باطری و موتور قوی آن اشاره کرد.

جارو شارژی درما مدل VC01

جارو شارژی درما مدل VC01

۳,۲۲۰,۰۰۰ تومان
 • ویژگی های فنی: سری قابل تعویض
 • محدوده میزان شارژدهی باتری: بیشتر از ۲۰ دقیقه
 • نوع جارو: عصایی
 • نحوه نصب: نصب بر روی دیوار
همین الان از فروشنده برتر بخر
جزئیات بیشتر

این جاروبرقی در دو حالت دستی و عصایی قابل استفاده است که این امکان را می دهد بسته به نیاز خود از آن استفاده کنید. قدرت موتور این دستگاه ۶۰۰ وات است  و در آن فیلتر سایکلون تعبیه شده است .این دستگاه فاقد باتری است.با این دستگاه به راحتی می توانید داخل خودروی خورو تمیز کنید.

جارو شارژی درما مدل dx700s

جارو شارژی درما مدل dx700s

۱,۱۷۰,۰۰۰ تومان
 • پاکت جارو برقی: ندارد
 • قابلیت نصب بر روی دیوار: ندارد
 • نوع جارو: عصایی
 • دسته بلند: دارد
 • دسته تاشو: دارد
 • موتور اینورتر: ندارد
 • سری قابل تعویض: دارد
 • محدوده میزان شارژدهی باتری: بدون باتری
 • باتری لیتیومی: ندارد
همین الان از فروشنده برتر بخر
جزئیات بیشتر

توان مصرفی این جارو حدودا ۶۰۰ وات است که برای تمیز کردن سطوح، فرش، سرامیک مناسب است.  دسته بلند آن مانع از خم شدن شما می شود و موجب کمر درد نمی شود. برس موی مثلثی شکل آن می‌تواند حتی کثیفی ها  مانند گرد و غبارو موها را جمع کند.

جارو شارژی درما مدل DX118C

جارو شارژی درما مدل DX118C

۹۳۹,۰۰۰ تومان
 • پاکت جارو برقی: ندارد
 • نوع جارو: عصایی
 • قابلیت جذب مایعات: ندارد
 • دسته بلند: دارد
 • دسته تاشو: دارد
 • موتور اینورتر: ندارد
 • سری قابل تعویض: دارد
 • محدوده میزان شارژدهی باتری: بدون باتری
 • باتری لیتیومی: ندارد
همین الان از فروشنده برتر بخر
جزئیات بیشتر

بهترین جارو شارژی بوش

این جاروها از نوع عصایی و باطری آن لیتیومی می باشد.این محصول دارای دسته ای بلند است که کار با آن را راحت می کند.از مزیت آن فیلتر قابل شستشوی آن را می توان نام برد.

جارو شارژی بوش مدل BBH F214G

جارو شارژی بوش مدل BBH F214G

۶,۷۶۰,۰۰۰ تومان
 • ویژگی های فنی: سری قابل تعویض
 • محدوده میزان شارژدهی باتری: بیشتر از ۲۰ دقیقه
 • نوع جارو: عصایی
 • قابلیت‌ها: تنظیم توان
 • ویژگی‌های نظافتی: فیلتر قابل شست‌وشو
همین الان از فروشنده برتر بخر
جزئیات بیشتر

جارو شارژی بوش مدل BBHF216

جارو شارژی بوش مدل BBHF216

۶,۲۰۰,۰۰۰ تومان
 • ویژگی های فنی: سری قابل تعویض
 • محدوده میزان شارژدهی باتری: بیشتر از ۲۰ دقیقه
 • نوع جارو: عصایی
 • قابلیت‌ها: تنظیم توان
 • ویژگی‌های نظافتی: فیلتر قابل شست‌وشو
همین الان از فروشنده برتر بخر
جزئیات بیشتر

این جارو برقی دستی بوده و  از آن به راحتی می توانید  داخل خودروی خود را نظافت کنید. نوع باتری آن Li-Ion است که میزان شارژدهی باتری ۴۵ دقیقه است. از مزیت های آن میتوان به فناوری بهینه جدا سازی گرد و غبار و گردش هوای بالا و فیلتر ۳ لایه قابل شستشو اشاره کرد.

جارو شارژی بوش مدل BHNL21PRO

جارو شارژی بوش مدل BHNL21PRO

 • ویژگی های فنی: سری قابل تعویض
 • محدوده میزان شارژدهی باتری: بیشتر از ۲۰ دقیقه
 • نوع جارو: دستی
 • قابلیت‌ها: تنظیم توان
 • ویژگی‌های نظافتی: فیلتر قابل شست‌وشو
همین الان از فروشنده برتر بخر
جزئیات بیشتر

بهترین جارو شارژی شیائومی

این جارو شارژی مخصوص اتومبیل بوده که موجب تمیز شدن فضای داخلی ماشین است میشود. به خاطر ابعاد کوچک آن قابل حمل و به راحتی در ماشین کیف جا میشود. جنس بدنه این دستگاه از متریال ABS و PC بوده و دوام بالایی دارد.مخزن این جارو ۱۰۰میلی لیتر ظرفیت دارد و قابل جدا شدن است. برای این جارو  دو عدد فیلترتعبیه شده است که اجازه نمی‌دهد خاک از مجرای مکش به بیرون نشت کند. این جارو شارژی دارای فیلتر هپاس که موجب جلوگیری از پخش شدن گرد و غبار به داخل محیط می شود. شارژ این دستگاه از طریق درگاه usb تایپ سی تعبیه شده که روی بدن آن انجام می شود. قدرت مکش این جارو ۱۳۰۰۰ پاسکال است.

جارو شارژی شیائومی مدل SSXCQ01XY

جارو شارژی شیائومی مدل SSXCQ01XY

۲,۱۰۰,۰۰۰ تومان
 • ویژگی های فنی: سری قابل تعویض
 • محدوده میزان شارژدهی باتری: بیشتر از ۲۰ دقیقه
 • نوع جارو: دستی
 • قابلیت‌ها: تنظیم توان
همین الان از فروشنده برتر بخر
جزئیات بیشتر

بهترین جارو شارژی ناسا الکتریک

این جارو شارژی با طراحی دستی و جمع و جور مناسب برای جارو کردن سریع و راحت است و همچنین می توانید داخل خودروی خود را به راحتی تمیز کنید. ظرفیت مخزن این دستگاه  ۴۰۰ میلی متراست. این دستگاه دارای فیلتر هپا است که از پخش نشدن گرد و غبار به داخل محیط جلوگیری می کند. این جارو شارژی مجهز به باتری ۱۴.۴ ولت بوده و در صورت امکان می توانید آن را شارژ کنید. وجود سری های مختلف دستگاه امکان جا رو کشی راحت و آسان را برای شما فراهم میکند.

جارو شارژی ناسا الکتریک مدل NS-2019

جارو شارژی ناسا الکتریک مدل NS-2019

 • ویژگی های فنی: سری قابل تعویض
 • محدوده میزان شارژدهی باتری: ۱۵.۱ تا ۲۰ دقیقه
 • نوع جارو: دستی
 • امکانات جارو شارژی: باتری لیتیومی
 • ویژگی‌های نظافتی: فیلتر قابل شست‌وشو
همین الان از فروشنده برتر بخر
جزئیات بیشتر

بهترین جارو شارژی بلک اند دکر

بهترین مدل جارو شارژی بلک اند دکر PV1425 است. مدل این جارو، دستی بوده و قدرت موتور آن ۳۲ وات است. به راحتی می توانید خودروی خود را تمیز کنید. نوع باتری این دستگاه شارژی بوده و ولتاژ باتری ۱۴.۴ ولت است. میزان شارژدهی باتری ۱۰ دقیقه و مدت زمان مورد نیاز برای شارژ کامل دستگاه ۱۶ ساعت می باشد. از مزیت های آن می توان به دارا بودن  محفظه دستگاه جهت ذخیره کردن برس های  جانبی و دوسری الحاقی جهت نظافت مبلمان و گوشه های  باریک اشاره کرد.

جارو شارژی بلک اند دکر مدل PV1425

جارو شارژی بلک اند دکر مدل PV1425

 • فیلتر قابل شست و شو: دارد
 • پاکت جارو برقی: ندارد
 • قابلیت نصب بر روی دیوار: دارد
 • نوع جارو: دستی
 • قابلیت جذب مایعات: ندارد
 • نشانگر شارژ باتری کم: دارد
 • دسته بلند: ندارد
 • دسته تاشو: ندارد
 • موتور اینورتر: ندارد
 • سری قابل تعویض: ندارد
 • محدوده میزان شارژدهی باتری: ۵ تا ۱۰ دقیقه
 • باتری لیتیومی: ندارد
همین الان از فروشنده برتر بخر
جزئیات بیشتر

بهترین جاروی شارژی هاردستون

این جارو کاربردی و کوچک ساخت شرکت هاردستون است. به خاطر وزن سبک  آن به راحتی قابل حمل است که به راحتی می توانید خودروی خود را تمیز کنید. باتری جارو ۱۴.۴ولت است که قابلیت شارژدهی  دارد قدرت مکش آن متوسط است و برای مصرف طولانی مدت مناسب نیستند.

جاروی شارژی هاردستون مدل RVC1440

جاروی شارژی هاردستون مدل RVC1440

 • پاکت جارو برقی: ندارد
 • قابلیت نصب بر روی دیوار: ندارد
 • نوع جارو: دستی
 • قابلیت جذب مایعات: ندارد
 • نشانگر شارژ باتری کم: دارد
 • دسته بلند: ندارد
 • دسته تاشو: ندارد
 • موتور اینورتر: ندارد
 • سری قابل تعویض: دارد
 • محدوده میزان شارژدهی باتری: ۱۵.۱ تا ۲۰ دقیقه
 • باتری لیتیومی: ندارد
همین الان از فروشنده برتر بخر
جزئیات بیشتر

پرفروش ترین جارو شارژی موجود در بازار ایران

در این بخش برخی از پرفروش ترین جارو شارژی موجود در بازار ایران را برای شما به اشتراک بگذاریم.

جارو شارژی بوش مدل BCH86PET1

قدرت مکش این دستگاه بالا و برابر با توان ۲۸ ولت می‌باشد. از مزیت‌های این دستگاه می‌توان به دارا بودن سنسور کنترل مخزن زباله جهت تمیز کردن بموقع مخزن دستگاه، دارا بودن کیت اکسسوری حیوانات خانگی جهت جمع کردن هر چه راحت تر مو حیوانات خانگی، نمایشگر میزان شارژ باتری، دارا بودن  باتری لیتیومی با طول عمر و کارکرد بالا، قدرت مکش در سه حالت، قابل تنظیم برس گردان با قابلیت جمع کردن راحت مو و زباله های، ریز برس گردان جداشونده و قابل شستشو اشاره کرد.

جارو شارژی بوش مدل BCH86PET1

جارو شارژی بوش مدل BCH86PET1

۸,۴۰۰,۰۰۰ تومان
 • ویژگی های فنی: سری قابل تعویض
 • محدوده میزان شارژدهی باتری: بیشتر از ۲۰ دقیقه
 • نوع جارو: عصایی
 • امکانات جارو شارژی: باتری لیتیومی
 • قابلیت‌ها: تنظیم توان
همین الان از فروشنده برتر بخر
جزئیات بیشتر

جارو شارژی بوش مدل BCS611P4A

این دستگاه ساخت کشور آلمان است و قدرت مکش ۱۸ ولت با باتری لیتیوم است. از مزیت‌های این دستگاه می‌توان به قابلیت استفاده با دریل و ابزار صنعتی بوش، قابلیت نصب بر روی دیوار،  دارای برس گردان در پارویی جهت جمع کردن راحت مو و مواد ریز، دارای سیستم EasyClean جهت جدا سازی و تمیز کردن آسان برس و شیلنگ، دارای حالت مکش توربو مخزن زباله جداشو و قابل شستشو اشاره کرد.

جارو شارژی بوش مدل BCS611P4A

جارو شارژی بوش مدل BCS611P4A

۸,۸۹۰,۰۰۰ تومان
 • ویژگی های فنی: سری قابل تعویض
 • محدوده میزان شارژدهی باتری: بیشتر از ۲۰ دقیقه
 • نوع جارو: عصایی
 • امکانات جارو شارژی: باتری لیتیومی
 • قابلیت‌ها: تنظیم توان
 • نحوه نصب: نصب بر روی دیوار
 • ویژگی بیشتر
همین الان از فروشنده برتر بخر
جزئیات بیشتر

جارو شارژی مدل HVP19

جاروشارژی آب و خاک مدل HVP19 با قدرت مکش ۱۴.۸ ولت توانایی کافی برای جمع آوری گرد و غبار و مایعات روی زمین داراست.مخزن جاروشارژی کنوود مدل HVP19 برای جمع آوری ۰.۵ لیتر گرد و غبار و ۰.۱۲ لیتر مایعات حجم مناسبی را یرای یک جاروشارژی داراست.قطعات جاروشارژی برای نظافت به راحتی از هم جدا می شود.
جارو شارژی مدل HVP19

جارو شارژی مدل HVP19

۲,۷۱۰,۰۰۰ تومان
 • ویژگی های فنی: سری قابل تعویض
 • محدوده میزان شارژدهی باتری: ۱۵.۱ تا ۲۰ دقیقه
 • نوع جارو: دستی
 • امکانات جارو شارژی: باتری لیتیومی
 • نحوه نصب: نصب بر روی دیوار
 • ویژگی‌های نظافتی: فیلتر قابل شست‌وشو
 • ویژگی بیشتر
همین الان از فروشنده برتر بخر
جزئیات بیشتر

 

سخن پایانی

انواع بهترین جارو شارژی که در مدل‌های پارویی، دستی و یا عصایی در بازار به‌فروش می‌رسند، هرکدام با عملکرد مناسب خود می‌توانند به‌راحتی افراد در هنگام نظافت کمک کند، البته بهتر است بدانید که شما برای یک نظافت سطحی می‌توانید برروی بهترین جاروشارژی حساب کنید؛ چراکه در هر صورت باز هم استفاده و کاربرد جاروبرقی در جایگاه خود بسیار بااهمیت می‌باشد.

اما وجود جارو شارژی می‌تواند افراد را با سرعت عمل بالایی برای نظافت مکان موردنظر خود روبه‌رو کند، اما بهتر است برای خرید جارو شارژی به ویژگی‌های خاص و مشخصات‌فنی این وسیله توجه کنید، مانند قابلیت شستشوی فیلتر و یا وجود نشانگر باتری که کیفیت در نوع باتری شاید مهم‌ترین نکته برای یک خرید عالی محسوب شود.

اما در حالت‌کلی خرید بهترین جارو شارژی زمانی حاصل می‌شود که شما با صبر و حوصله به نوع برند و قطعات به‌کاررفته در جارو شارژی در زمان خرید دقت کنید و هم‌چنین به کیفیت بیشتر از قیمت توجه داشته باشید؛ چراکه کیفیت محصول باعث ماندگاری و ضمانت وسیله برای یک عمر مفید و طولانی می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *