کفش زنانه

بهترین کفش کالج زنانه + ۸ مدل بهترین کفش کالج زنانه

women-boat-shoes

کفش کالج زنانه یکی از مدلهای کفش زنانه است که در دستهی کفشهای تخت قرار میگیرد. کفش کالج زنانه خیلی راحت است و بهتر است که هر خانمی یک جفت از آن را در خانه داشته باشد. در این مقاله از راهنمای خرید کفش کالج زنانه قصد داریم تا این نوع کفش را مورد بررسی قرار دهیم. پس اگر قصد خرید این نوع کفش را دارید تا انتها با ما همراه باشید.

اگر شما هم قصد خرید بهترین کفش کالج زنانه را دارید با سؤالاتی مانند بهترین کفش کالج زنانه چیست؟ کدام کفش کالج زنانه خوبه؟ پیش از خرید بهترین کفش کالج زنانه به چه مواردی باید توجه کنیم؟ مواجه میشوید.

ما در این مقاله تمام تلاشمان را میکنیم تا راهنمای خرید بهترین کفش کالج زنانه را به همراه لیستی از بهترین کفش کالج زنانه به شما پیشنهاد بدهیم.

اگر میخواهید خریدی با قیمت مناسب داشته باشید، یا تمایل دارید کفش کالج زنانه با کیفیت را سالها از آن استفاده کنید. هم اکنون این فرصت را از دست ندهید و تا انتها با سبدت همراه باشید. در ضمن روی تعدادی از محصولات پیشنهادی به صورت محدود، تخفیف هم خورده که با خرید به موقع آن میتوانید در هزینههای خود صرفهجویی کنید.

راهنمای خرید بهترین کفش کالج زنانه

به علت تنوع بالای این محصولات در بازار و همچنین تولیدکنندگان آن، هنگام خرید کاربر را دچار سردرگمی میکند. از این رو راهنمای جامعی برای خرید بهترین کفش کالج زنانه برای شما آماده کردهایم. پس تا انتها با ما همراه باشید.

منظور از کفش کالجزنانه چیست؟

منظور-از-کفش‌-کالج‌زنانه-چیست؟

کالج یا لوفر در واقع نوعی کفش زنانه میباشد که در دسته کفشهای زنانه تخت یا با پاشنه کوتاه قرار میگیرد. این مدل کفش در جنسهای مختلف تولید و به بازار عرضه میشود.

این کفش ظاهری رسمی دارد و بیشتر برای دانشگاه، محل کار و بیرون منزل مورد استفاده قرار میگیرد. اکثرا کالجها فاقد بند میباشند. این کفش معمولاً تخت بوده و پاشنهدار نیست، البته در برخی مدلها یک پاشنه کوتاه دیده میشود.

ویژگیهای یک کفش کالج زنانه خوب

  • اولین و مهم‌ترین ویژگی بدون بند بودن آن می‌باشد مخصوصا برای خانم‌هایی که مانتو کوتاه می‌پوشند. زیرا بدون نیاز به خم شدن می‌توانند آن را بپوشند یا از پا بیرون آورند.
  • دومین ویژگی خوبی که این کفش می‌تواند داشته باشد، داشتن پاشنه کوتاه و تخت می‌باشد. این ویژگی باعث می‌شود راه رفتن با آن راحت‌تر شود و حین راه رفتن احتمال پیچ خوردن پای شما به حداقل برسد. شاید به همین دلیل به آن کفش راحتی هم گفته می‌شود.
  • طول عمر بالا
  • سهولت در پاک کردن
  • در قسمت پنجه گرد است.
  • زبانه کفش بلند نیست.
  • در صورت وجود پاشنه، اندازه آن کوتاه است.
  • قوزک پا را پوشش نمی‌دهند.

انواع کفشکالج زنانه

کفشکالج زنانه جیر

کفش‌کالج-زنانه-جیر

 کفش کالج جیر یکی از انواع کفش کالج میباشد و به حدی راحت است که شما میتوانید مسافت خیلی زیادی را بدون خسته شدن با آن طی کنید. کفش کالج جیر در رنگهای قهوهای و سرمهای تولید و به بازار عرضه میشوند.

کفشکالج زنانه منگولهدار

کفش‌کالج-زنانه-منگوله‌دار

کالج منگولهدار در قسمت رویه و نزدیک به زبانه، مزین به مهره و منگوله است. این کفش به طور معمول از جیر و چرم تولید شده و دوام خوبی دارد. این کالج را میتوانید به طور روزمره استفاده کنید.

کفش کالج گوچی

کفش-کالج-گوچی

این کفش در قسمت رویه و نزدیک به زبانه مزین به تکهای نواز باریک فلزی است که به دو طرف کفش وصل میشود. این کفش، مدل رسمیتری نسبت به مدل کالج منگولهدار بوده و با پاشنه اندکی که دارد پای شما را در وضعیت راحتی قرار میدهد

کفش کالج بیف رول

کفش-کالج-بیف-رول

این کفش در قسمت رویه و نزدیک به زبان دارای چرم لوله شدهای از جنس رویه است. مدل ساده این کفش آن را به جزء ثابت استایلهای روزانه تبدیل کرده است.

کفش کالج حصیری

کفش-کالج-حصیری

همانطور که از اسمش پیداست رویه این کفش بافت حصیری دارد و به همین دلیل به این نام معروف شده است.

کفش کالج بلژیکی

کفش-کالج-بلژیکی

کالج بلژیکی در قسمت نزدیک به زبانه دارای یک پاپیون باریک است و در مدلهای مختلفی دوخته میشود.

کفش کالج با جوراب یا بدون جوراب پوشیده میشود؟

یکی از رایج‌ترین سؤال‌ها در مورد کالج این است که این کفش را با جوراب باید پوشید یا بدون جوراب؟

باید در جواب گفت که اکثرا این کفش را بدون جوراب می‌پوشند و آن‌هایی که این کفش را با جوراب می‌پوشند، معمولاً از جوراب‌های کالج استفاده می‌کنند.

نکات مهم هنگام خرید کفش کالج زنانه

نوع کفش کالج زنانه

یکی از فاکتورهایی که هنگام کفش کالج زنانه باید به آن توجه کنید نوع کفش کالج زنانه است. این کفش مدلهای مختلفی دارد که شما باید با توجه به نوع استایل و سلیقه خود یکی از آنها را انتخاب و خریداری نمائید.

جنس کفش کالج زنانه

از دیگر فاکتورها هنگام خرید این محصول میتوان به جنس کفش اشاره کرد. کفش کالج یا از پارچه مخمل یا از جنس چرم جیر تهیه میشود. این فاکتور نیز بسته به سلیقهی شما میباشد.

البته پیشنهاد میشود که برای استایل رسمی، نمونه چرمی بهترین گزینه است.

سایز کفش کالج زنانه

مهمترین فاکتور در مورد خرید کفش توجه به سایز مناسب آن میباشد. توجه کنید که اندازه کفش نباید کوچکتر یا بزرگتر از پای شما باشد، بلکه دقیقاً باید سایز پای شما باشد.

لازم به ذکر است برای مشخص شدن سایز دقیق پا به شما پیشنهاد میکنیم، حتماً خرید کفش را به بعدازظهر موکول کنید، زیرا در این ساعت پا کمترین میزان ورم را دارد و سایز آن بهتر مشخص میشود.

توجه به جنس کفی

هنگام خرید حتماً به کفی کفش نیز توجه کنید زیرا کفی کفش تمام ضربات ناشی از زمین به کف پا را خنثی میکند. پیشنهاد میکنیم اگر همیشه مسافت زیادی را پیادهروی میکنید، بهتر است، کفشهای دارای کفی نازک را خریداری نکنید، زیرا هنگام راه رفتن فشار بیشتری را به پای شما وارد میکنند و همین امر باعث میشود، شما کمتر احساس کمردرد و پا درد کنید.

پهنا و عرض کفش

هنگام خرید کفش کالج زنانه به عرض کف هم دقت کنید. اگر پاهای پهنی دارید، باید کفشی را خریداری کنید که پهنا و عرض بیشتری دارند. اگر هنگام پوشیدن کفش فشار از ناحیه پنجه پا را احساس میکنید، بهتر است به سراغ کفشی بروید که هنگام پوشیدن پنجه پای شما درون آن احساس راحتی داشته باشد.

قیمت کفش کالج زنانه موجود در بازار ایران

یکی از فاکتورهای مهمی که در هنگام خرید توجه مشتری را به خود جلب میکند قیمت آن است که به نوع و برند سازنده بستگی دارد. در ادامه یک نمونه از ارزانترین و گرانترین کفش کالج زنانه را برای شما معرفی کردهایم.

ارزانترین کفش کالج زنانه موجود در بازار ایران

ارزانترین کفش کالج زنانه موجود کفش کالج زنانه مدل یراق لقمهای رنگ قهوهای با قیمت ۱۴۰.۰۰۰ تومان میباشد.

کفش کالج زنانه مدل یراق لقمهای رنگ قهوهای

جنس این کالج از چرم مصنوعی است. کفی آن ساده و ویژگیهای زیره آن آج دار است. نحوه بسته شدن آن ساده میباشد.

گرانترین کفش کالج زنانه موجود در بازار ایران

گران‌ترین کفش کالج زنانه موجود کفش کالج زنانه چرم کروکو مدل ۲۰۰۱۰۰۲۰۰۰۴۴ با قیمت ۳.۲۹۰.۰۰۰ تومان می‌باشد.

کفش کالج زنانه چرم کروکو مدل ۲۰۰۱۰۰۲۰۰۰۴۴

جنس این کالج از چرم طبیعی است. کفی آن ساده و ویژگی‌های زیره انعطاف‌پذیر، کاهش فشار وارده است. نحوه بسته شدن آن ساده می‌باشد.

بهترین مارک کفش کالج زنانه

 کفش کالج زنانه در انواع و برندهای متفاوتی تولید و در بازار توزیع میشوند. این برندها شامل کروکو، لی کوپر، شوپا، سون کالکشن، صاد، پاتن چرم آفتاب و درسا میباشند.

کفش کالج زنانه لی کوپر مدل Loafers Lcf-Camel

جنس این کالج از چرم طبیعی است. کفی آن قابلیت ارتجاعی، قابلیت گردش هوا، طبی و قابل تعویض و ویژگی‌های زیره تخت، کاهش فشار وارده و مقاوم در برابر سایش است. نحوه بسته شدن آن ساده می‌باشد.

کفش کالج زنانه شوپا مدل si1000silver

جنس این کالج از چرم طبیعی است. کفی آن ساده و ویژگیهای زیره انعطافپذیر و مقاوم در برابر سایش است. نحوه بسته شدن آن ساده میباشد.

کفش کالج زنانه سون کالکشن مدل K43-G

جنس این کالج از چرم مصنوعی است. کفی با قابلیت ارتجاعی و ویژگی‌های زیره انعطاف‌پذیر است. نحوه بسته شدن آن ساده می‌باشد.

کفش کالج زنانه صاد مدل SM1204

جنس این کالج از چرم طبیعی است. کفی با قابل تعویض و ویژگیهای زیره انعطافپذیر است. نحوه بسته شدن آن ساده میباشد.

کفش کالج زنانه پاتن چرم آفتاب مدل ۷۱۰

جنس این کالج از چرم طبیعی است. کفی با قابلیت ارتجاعی، قابلیت گردش هوا و طبی و ویژگیهای زیره آج دار، انعطافپذیر، تخت، کاهش فشار وارده و مقاوم در برابر سایش است. نحوه بسته شدن آن ساده میباشد.

کفش کالج زنانه درسا مدل ۰۶۵

جنس این کالج از چرم طبیعی است. کفی قابلیت ارتجاعی، بالشتک هوا، قابلیت گردش هوا، طبی و قابل تعویض و ویژگیهای زیره آج دار، انعطافپذیر، تخت، کاهش فشار وارده و مقاوم در برابر سایش است. نحوه بسته شدن آن ساده میباشد.

سخن پایانی

هدف تیم سبدت در این مقاله معرفی و بررسی کفش کالج زنانه بوده، امیدواریم که این مطالب برای شما مفید و کاربردی بوده باشد. همه نکات ذکر شده در این مقاله هنگام خرید کفش کالج زنانه مناسب اهمیت دارند. پس هنگام خرید اگر میخواهید بهترین انتخاب را داشته باشید حتماً این نکات را لحاظ کنید. از اینکه تا انتها با سبدت همراه بودید متشکریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *