اقامتگاه بوم‌گردی

آشنایی با اقامتگاه‌های بوم‌گردی استان هرمزگان

hormozgan-province-ecoledges

بدون شک مهمترین نکته در سفر، مسأله اقامت می‌باشد که یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های مسافران نیز می‌باشد. برای رفتن به هر شهر یا کشوری شما باید اول از اقامت خود مطمئن شوید تا به راحتی بتوانید به گشت و گذارتان برسید.

هر شهری دارای هتل‌های فراوان و بهترین امکانات است اما اگر می‌خواهی از هیاهوی شهری به دور باشید و استراحتی لذتی بخش داشته باشید ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که اقامت در اقامتگاه‌های بوم گردی را تجربه کنید.

ما در این مقاله قصد داریم تا شما را با اقامتگاه‌های بوم گردی استان هرمزگان آشنا کنیم پس اگر به دنبال استراحت لذتی بخش به دور از هیاهو هستید با ما همراه باشید.

۱. اقامتگاه بوم گردی ماجرا جزیره هرمز

اقامتگاه-بوم-گردی-ماجرا-جزیره-هرمز

اقامتگاه بوم گردی ماجرا در جزیره توریستی و گردشگری هرمز در فاصله ۳۰ کیلومتری از بندرعباس واقع شده است. این اقامتگاه دارای ۱۲ سوئیت شامل ۸ کلبه دو تخته و ۲ کلبه چهار تخته است که تمامی سوئیت‌های اقامتگاه مجهز به سرویس بهداشتی و حمام اختصاصی می‌باشند.

از جمله امکانات و خدمات ارائه شده در این اقامتگاه می‌توان به رستوران، مبلمان و در صورت نیاز سفارش اتو و سشوار اشاره کرد. همچنین تمامی کلبه‌های اقامتی مجموعه ماجرا مجهز به سیستم سرمایش اسپلیت بوده و چشم انداز آن‌ها رو به دریا می‌باشد.

زمان ورود ساعت ۱۴ و زمان خروج ساعت ۱۲ می‌باشد.

آدرس اقامتگاه بوم گردی ماجرا جزیره هرمز 

استان هرمزگان، جزیره هرمز، اقامتگاه رنگارنگ ماجرا

۲. اقامتگاه بوم گردی چندل جزیره هرمز

اقامتگاه-بوم-گردی-چندل-جزیره-هرمز

اقامتگاه چندل در استان هرمزگان، جزیره هرمز واقع شده است. این اقامتگاه دارای ۴ باب اتاق به صورت ۳ اتاق دو تخته و ۱ اتاق ۶ تخته می‌باشد. لازم به ذکر است که تمامی اتاق‌های مجموعه فاقد سرویس بهداشتی و حمام اختصاصی می‌باشند و مسافرین باید از سرویس بهداشتی و حمام داخل مجموعه به صورت مشترک استفاده کنند.

از دیگر امکانات و خدمات این اقامتگاه می‌توان به راهنمای محلی، استفاده از آشپزخانه با هماهنگی قبلی با پرسنل مجموعه، سیستم سرمایش کولر گازی و سیستم گرمایش بخاری برقی اشاره کرد.

زمان ورود ساعت ۱۴ و زمان خروج ساعت ۱۲ می‌باشد.

آدرس اقامتگاه بوم گردی چندل جزیره هرمز 

استان هرمزگان، جزیره هرمز، شمال جزیره هرمز

۳. اقامتگاه بوم گردی ساحلی فردیس قشم

اقامتگاه-بوم-گردی-ساحلی-فردیس-قشم

اقامتگاه بوم گردی فردیس در ساحل جنوبی روبروی جزیره هنگام، شهر قشم استان هرمزگان واقع شده است. این اقامتگاه دارای ۲۴ باب اتاق سنتی دایره‌ای شکل است که همگی کنار ساحل قرار دارند. این اتاق‌ها کف خواب، دارای توالت فرنگی، حمام، سیستم سرمایشی اسپیلیت و سرویس کف خواب می‌باشند.

از امکانات و خدمات این اقامتگاه می‌توان به پارکینگ، سفارش غذا با هماهنگی قبلی، راهنمای تور‌های گردشگری، پرسنل مسلط به زبان انگلیسی جهت راهنمایی گردشگران خارجی و ترانسفر فرودگاه اشاره کرد.

زمان ورود ساعت ۱۴ و زمان خروج ساعت ۱۲ می‌باشد.

آدرس اقامتگاه بوم گردی ساحلی فردیس قشم

استان هرمزگان، جزیره قشم، ساحل جنوبی، سه کیلومتری فرودگاه بین‌المللی قشم، رو به روی جزیره هنگام

۴. اقامتگاه بوم گردی مادر حسن جزیره هرمز

اقامتگاه-بوم-گردی-مادر-حسن-جزیره-هرمز

اقامتگاه بوم گردی مادر حسن در جزیره‌ی هرمز استان هرمزگان واقع شده است. این اقامتگاه دارای ۳ اتاق ۳ نفره، ۴ نفره و ۶ نفره با درب ورودی رو به حیاط و یک سوئیت ۱۲ نفره است. تمامی اتاق‌ها کف خواب بوده و اتاق ۴ نفره، علاوه بر سرویس کف خواب، دارای ۲ تخت نیز می‌باشد. لازم به ذکر است که تمامی اتاق‌های فاقد سرویس بهداشتی و حمام اختصاصی می‌باشند و مسافرین باید از سرویس بهداشتی و حمام داخل محوطه به صورت مشترک استفاده کنند.

از امکانات و خدمات این اقامتگاه می‌توان به راهنمای گردشگری، سفارش غذا با هماهنگی قبلی، سیستم سرمایشی کولر گازی و پنکه، پرسنل مسلط به زبان انگلیسی، یخچال و یک اجاق گاز عمومی واقع در حیاط اشاره کرد.

زمان ورود ساعت ۱۲ و زمان خروج ساعت ۱۲ می‌باشد.

آدرس اقامتگاه بوم گردی مادر حسن جزیره هرمز 

استان هرمزگان، جزیره هرمز

شماره تماس اقامتگاه بوم گردی مادر حسن جزیره هرمز 

۰۹۱۷۲۹۱۲۴۱۷

۵. اقامتگاه بوم گردی بوم هرمزی جزیره هرمز

اقامتگاه-بوم-گردی-بوم-هرمزی-جزیره-هرمز

اقامتگاه بوم گردی بوم هرمزی در استان هرمزگان، جزیره هرمز، خیابان ۱۲ فروردین واقع شده است. این اقامتگاه دارای ۶ باب اتاق کف خواب به صورت یک اتاق ۲ نفره، یک اتاق ۳ نفر، یک اتاق ۴ نفره، دو اتاق ۶ نفره و یک اتاق ۷ نفره با سرویس کف خواب می‌باشد. لازم به ذکر است که تمامی اتاق‌های فاقد سرویس بهداشتی و حمام اختصاصی می‌باشند و مسافرین باید از سرویس بهداشتی و حمام داخل محوطه به صورت مشترک استفاده کنند.

از خدمات و امکانات این اقامتگاه می‌توان به سفارش غذا با هماهنگی قبلی، پرسنل مسلط به زبان انگلیسی، راهنمای محلی، سیستم گرمایش بخاری گازی و سیستم سرمایش اسپلیت و پنکه سقفی اشاره کرد.

زمان ورود ساعت ۱۴ و زمان خروج ساعت ۱۲ می‌باشد.

آدرس اقامتگاه بوم گردی بوم هرمزی جزیره هرمز 

استان هرمزگان، جزیره هرمز، خیابان ۱۲ فروردین

شماره تماس اقامتگاه بوم گردی بوم هرمزی جزیره هرمز 

۰۹۳۷۱۶۴۰۷۴۹

۶. اقامتگاه بوم گردی خونه بهارک جزیره هرمز

اقامتگاه-بوم-گردی-خونه-بهارک-جزیره-هرمز

اقامتگاه بوم گردی خانه بهارک در استان هرمزگان، جزیره هرمز واقع شده است. این اقامتگاه دارای ۵ اتاق که شامل دو اتاق دو نفره و سه اتاق چهار نفره می‌باشد. اتاق‌های خانه بهارک دارای سرویس کف خواب هستند. لازم به ذکر است که تمامی اتاق‌های فاقد سرویس بهداشتی و حمام اختصاصی می‌باشند و مسافرین باید از سرویس بهداشتی و حمام داخل محوطه به صورت مشترک استفاده کنند.

از امکانات و خدمات این اقامتگاه می‌توان به آشپزخانه، امکان سفارش غذا، پرسنل مسلط به زبان انگلیسی و راهنمای گردشگر اشاره کرد. لازم به ذکر است که این اقامتگاه تور‌های دور جزیره شامل غار نمک، ساحل سرخ، دره رنگین کمان و. برگزار می‌کند.

زمان ورود ساعت ۱۵ و زمان خروج ساعت ۱۴ می‌باشد.

آدرس اقامتگاه بوم گردی خونه بهارک جزیره هرمز

استان هرمزگان، جزیره هرمز، محله توشهر، نزدیک موزه دکتر نادعلیان

۷. اقامتگاه بوم گردی دریای جنوب قشم

اقامتگاه-بوم-گردی-دریای-جنوب-قشم

اقامتگاه بوم گردی دریای جنوب در استان هرمزگان، قشم، روستای شیب دراز واقع شده است. این اقامتگاه دارای ۱۰ باب اتاق کف خواب به صورت ۱ اتاق ۳ نفره، ۳ اتاق ۴ تا ۵ نفره، ۴ اتاق ۶ تا ۷ نفره، ۱ اتاق ۱۰ نفره و ۱ اتاق ۱۲ نفره می‌باشد. لازم به ذکر است که تمامی اتاق‌های فاقد سرویس بهداشتی و حمام اختصاصی می‌باشند و مسافرین باید از سرویس بهداشتی و حمام داخل محوطه به صورت مشترک استفاده کنند.

از دیگر امکانات و خدمات این اقامتگاه می‌توان به سفارش غذا با هماهنگی قبلی با مسئول اقامتگاه، پارکینگ اختصاصی غیرمسقف، استفاده از آشپزخانه با هماهنگی قبلی با پرسنل اقامتگاه، سیستم گرمایش بخاری برقی و سیستم سرمایش کولر گازی و اسپیلت اشاره کرد.

زمان ورود ساعت ۱۴ و زمان خروج ساعت ۱۲ می‌باشد.

آدرس اقامتگاه بوم گردی دریای جنوب قشم

استان هرمزگان، جزیره قشم، روستای شیب دراز، روستای شیب دراز

۸. اقامتگاه بوم گردی ساحلی واروم جزیره هرمز

اقامتگاه-بوم-گردی-ساحلی-واروم-جزیره-هرمز

خانه بومی وارم در استان هرمزگان، جزیره هرمز، محله تیاب بندر، جنب کافه شوران جای دارد. این اقامتگاه دارای بنایی ۸۰ متری و دو خواب است که هر یک از اتاق خواب‌های خانه وارم دارای یک تخت دبل بوده و سرویس خواب برای سایر مهمانان بصورت کف خواب می‌باشد. لازم به ذکر است اقامتگاه ساحلی وارم مجهز به حمام، سرویس بهداشتی فرنگی اختصاصی، سیستم گرمایش هیتر برقی و سرمایش کولر گازی می‌باشد.

از امکانات و خدمات این خانه بومی می‌توان به آشپزخانه مجهز، یخچال، سشوار، اتو، جارو برقی، امکان سفارش غذا به مسئول اقامتگاه و امکان هماهنگی با راهنمای تور اشاره کرد.

زمان ورود ساعت ۱۴ و زمان خروج ساعت ۱۲ می‌باشد.

آدرس اقامتگاه بوم گردی ساحلی واروم جزیره هرمز

استان هرمزگان، جزیره هرمز، محله تیاب بندر، جنب کافه شوران

۹. اقامتگاه بوم گردی هزار و یک شب جزیره هرمز

اقامتگاه-بوم-گردی-هزار-و-یک-شب-جزیره-هرمز

اقامتگاه هزار و یک شب در جزیره توریستی و گردشگری هرمز واقع شده است. این اقامتگاه دارای ۵ اتاق است که هر کدام طراحی ویژه‌ای دارند. اتاق شهرزاد دارای یک تخت دبل و دو سرویس کف خواب است. اتاق عسل گلی دارای سه تخت سینگل و یک سرویس کف خواب است. اتاق افرا با طراحی خاص بوهو و چادر سرخ پوستی، حداکثر ظرفیت دو نفر در چادر سرخپوستی و دو نفر دیگر نیز در فضای اتاق با سرویس کف خواب را دارد.

اتاق سپیدار نیز طراحی سرخپوستی دارد و به صورت کف خواب ظرفیت پذیرش پنج نفر را دارد. اتاق پرنده کوچک، اتاقی است با ظرفیت یک تا دو نفر ما دارای یک تخت سینگل است و درب ورودی آن از حیاط اقامتگاه است. همچنین این اقامتگاه دارای سه توالت ایرانی و فرنگی و دو حمام اشتراکی است. لازم به ذکر است که سیستم سرمایش اتاق‌ها کولر گازی است و به دلیل آب و هوای این جزیره در فصل سرما نیازی به سیستم گرمایش ندارد.

این اقامتگاه فاقد آشپزخانه است و امکان پخت و پز در داخل اقامتگاه وجود ندارد از دیگر خدمات و امکانات این اقامتگاه می‌توان به پرسنل مسلط به زبان انگلیسی، راهنمای گردشگر اشاره کرد. مسافرین می‌توانند از دو رستوران نزدیک این اقامتگاه غذا سفارش دهند و نوش جان کنند.

از جمله برنامه‌هایی که این اقامتگاه برای مهمانان در نظر گرفته است، امکان برگزاری و تدارک جشن تولد و سایر جشن‌ها به درخواست مهمانان در حیاط اقامتگاه، با فضایی دارای طراحی ویژه و خاص یا در لب ساحل است. همچنین برای گردشگرانی که به صورت گروهی در این اقامتگاه اقامت دارند، برنامه‌ریزی گشت‌های دور جزیره و و هماهنگی‌های لازم انجام می‌شود.

زمان ورود ساعت ۱۴ و زمان خروج ساعت ۱۳ می‌باشد.

اقامتگاه بوم گردی هزار و یک شب جزیره هرمز 

استان هرمزگان، جزیره هرمز، میدان مرکزی، پشت مسجد سنی‌ها

۱۰. اقامتگاه بوم گردی نا خدا امینی قشم

اقامتگاه-بوم-گردی-نا-خدا-امینی-قشم

اقامتگاه بوم گردی ناخدا امینی در روستای طبل جزیره قشم واقع شده است. این اقامتگاه دارای ۶ باب اتاق ۳ نفره، ۸ باب اتاق ۵ نفره، ۲ باب اتاق ۷ نفره، ۲ باب اتاق ۱۲ نفره، ۱ باب اتاق ۱۰ نفره و ۱ باب اتاق ۴ نفره سنتی مجهز به سرویس کف خواب است. لازم به ذکر است که تمامی اتاق‌های فاقد سرویس بهداشتی و حمام اختصاصی می‌باشند و مسافرین باید از سرویس بهداشتی و حمام داخل محوطه به صورت مشترک استفاده کنند.

از امکانات و خدمات این اقامتگاه می‌توان به پارکینگ غیر مسقف، سفارش غذا با هماهنگی قبلی، سرویس دهی اینترنت رایگان، وسایل گرمایشی شامل پتو و. . ،  پرسنل مسلط به زبان انگلیسی، آشپزخانه عمومی، راهنمای تور‌های گردشگری، سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی کولر گازی اشاره کرد.

زمان ورود ساعت ۱۲ و زمان خروج ساعت ۱۲ می‌باشد.

اقامتگاه بوم گردی نا خدا امینی قشم

استان هرمزگان، جزیره قشم، روستای طبل، روستای طبل، جنب مسجد اصلاح

۱۱. اقامتگاه بوم گردی باغ آیینهای زینت قشم

اقامتگاه-بوم-گردی-باغ-آیین‌های-زینت-قشم

اقامتگاه بوم گردی باغ آیین‌های زینت در روستای سلخ جزیره‌ی قشم واقع شده است. در واقع این اقامتگاه یک دهکده توریست گردی در جزیره‌ی بزرگ قشم می‌باشد که بصورت کاملاً بومی و سنتی، با نقاشی‌ها و اشیاء سنتی جنوبی تزئین شده و چشم‌اندازی زیبا رو به دریای خلیج فارس دارد. این اقامتگاه دارای ۳۴ باب اتاق است که دارای سرویس کف خواب هستند. لازم به ذکر است که برخی از اتاق‌ها دارای سرویس بهداشتی فرنگی و ایرانی در داخل اتاق و برخی خارج از آن هستند.

از جمله امکانات و خدمات ارائه شده در این اقامتگاه می‌توان به سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی اشاره کرد. در باغ آیین‌های زینت شما می‌توانید از غرفه‌های فروش صنایع دستی و نمایشگاه عکس دیدن کنید. از دیگر مراسم این باغ می‌توان به اجرای موسیقی زنده سنتی اشاره کرد.

زمان ورود ساعت ۱۲ و زمان خروج ساعت ۱۲ می‌باشد.

آدرس اقامتگاه بوم گردی باغ آیینهای زینت قشم

استان هرمزگان، جزیره قشم، روستای سلخ (صلخ)، روستای سلخ

۱۲. اقامتگاه بوم گردی ساحلی بحری زیارت پارسیان

اقامتگاه-بوم-گردی-ساحلی-بحری-زیارت-پارسیان

اقامتگاه ساحلی بحری در استان هرمزگان، شهرستان پارسیان، روستای زیارت واقع شده است. این اقامتگاه دارای دو سوئیت دو خوابه شامل یک سوئیت ۹۰ متری و یک سوئیت ۴۰ متری با سرویس کف خواب هستند. سرویس بهداشتی این سوئیت‌ها اختصاصی (توالت ایرانی و حمام) است. سیستم سرمایش سوئیت‌ها کولر گازی و سیستم گرمایش آن بخاری برقی می‌باشد.

از دیگر خدمات و امکانات این اقامتگاه می‌توان به آشپزخانه دارای امکانات کامل (یخچال، اجاق گاز، ظروف پخت و پز و سینک ظرفشویی)، راهنمای گردشگر، پرسنل مسلط به زبان عربی و فضای پارک خودرو در مقابل اقامتگاه، سفارش غذا با هماهنگی قبلی اشاره نمود.

زمان ورود ساعت ۱۴ و زمان خروج ساعت ۱۲ می‌باشد.

آدرس اقامتگاه بوم گردی ساحلی بحری زیارت پارسیان

استان هرمزگان، پارسیان، روستای بندر زیارت، روستای زیارت

۱۳. اقامتگاه بوم گردی دنج هرمز جزیره هرمز

اقامتگاه-بوم-گردی-دنج-هرمز-جزیره-هرمز

اقامتگاه دنج هرمز در جزیره زیبا و شگفت‌انگیز هرمز در استان هرمزگان قرار دارد. این اقامتگاه دارای چهار باب اتاق و دو کلبه است که تمامی اتاق‌های اقامتگاه دارای تخت بوده و همچنین اتاق‌های ماجراجو، نگین خلیج فارس و ماجرا‌های رنگی دارای حمام و سرویس بهداشتی اختصاصی نیز بوده است.

تنها اتاق قصر سرخ و کلبه‌های بی بی گل و آرامش فاقد سرویس است و مسافرین می‌بایست از حمام وسرویس بهداشتی مشترکی که داخل محوطه تعبیه شده است استفاده نمایند. از امکانات و خدمات این اقامتگاه می‌توان به سیستم سرمایش (کولر گازی و اسپیلت) و سفارش غذا با هماهنگی قبلی اشاره کرد.

زمان ورود ساعت ۱۴ و زمان خروج ساعت ۱۲ می‌باشد.

آدرس اقامتگاه بوم گردی دنج هرمز جزیره هرمز 

استان هرمزگان، جزیره هرمز، میدان مرکزی، میدان شهدا، خیابان ورزش، جنب املاک هرمز

۱۴. اقامتگاه بوم گردی ساحلی فین دلفین قشم

اقامتگاه-بوم-گردی-ساحلی-فین-دلفین-قشم

اقامتگاه ساحلی فین دلفین در استان هرمزگان، جزیره قشم، روستای شیب دراز واقع شده است. این بوم گردی دارای پنج کلبه ۱۲ متری است که تمامی آن‌ها در ساحل و همکف واقع بوده و چشم انداز تمامی آن‌ها رو به دریا است. لازم به ذکر است تمامی کلبه‌های اقامتگاه ساحلی فین دلفین دارای یک تخت دبل و یک تخت سینگل بوده و حداکثر امکان اسکان ۳ نفر در هر کلبه وجود دارد.

تمامی کلبه مجهز به حمام و سرویس بهداشتی فرنگی اختصاصی است. همچنین همه کلبه‌های اقامتگاه ساحلی فین دلفین دارای سیستم سرمایش اسپلیت می‌باشند.

از دیگر خدمات و امکانات این اقامتگاه می‌توان به رستوران، ترانسفر، پارکینگ غیر مسقف و پرسنل مسلط به زبان انگلیسی اشاره نمود. همچنین مهمانان گرامی می‌توانند در صورت تمایل برای غواصی و گشت دریایی به جزیره هنگام هماهنگی‌های لازم را به عمل آورند.

زمان ورود ساعت ۱۴ و زمان خروج ساعت ۱۲ می‌باشد.

آدرس اقامتگاه بوم گردی ساحلی فین دلفین قشم

استان هرمزگان، جزیره قشم، روستای شیب دراز، روستای شیب دراز

۱۵. اقامتگاه بوم گردی سنتی تکو بندر خمیر

اقامتگاه-بوم-گردی-سنتی-تکو-بندر-خمیر

اقامتگاه سنتی تکو در استان هرمزگان، بندر خمیر، خیابان امام خمینی، جنب مسجد سلمان فارسی واقع شده است. این اقامتگاه دارای ۸ باب اتاق کف خواب به صورت ۲ اتاق ۳ نفره، ۳ اتاق ۴ نفره، ۲ اتاق ۸ نفره می‌باشد. ۲ اتاق ۴ نفره دارای سرویس بهداشتی (توالت فرنگی) و حمام اختصاصی ۱ اتاق ۵ نفره دارای حمام اختصاصی و مابقی اتاق‌های بوم گردی فاقد سرویس بهداشتی و حمام اختصاصی می‌باشند و مسافرین باید از سرویس بهداشتی و حمام داخل مجموعه به صورت مشترک استفاده نمایند

از دیگر امکانات و خدمات این اقامتگاه می‌توان به سفارش غذا با هماهنگی قبلی، پارکینگ اختصاصی غیرمسقف (محوطه بیرونی اقامتگاه با دوربین مدار بسته کنترل می‌شود)، راهنمای محلی، پرسنل مسلط به زبان انگلیسی، استفاده از آشپزخانه با هماهنگی قبلی با مسئول بوم گردی، سیستم گرمایش بخاری برقی و سیستم سرمایش کولر گازی اشاره کرد.

زمان ورود ساعت ۱۴ و زمان خروج ساعت ۱۲ می‌باشد.

آدرس اقامتگاه بوم گردی سنتی تکو بندر خمیر

استان هرمزگان، بندر خمیر، خیابان امام خمینی، جنب مسجد سلمان فارسی

شماره تماس اقامتگاه بوم گردی سنتی تکو بندر خمیر

۰۹۱۷۳۶۷۵۱۴۴

۱۶. اقامتگاه بوم گردی ساحلی گنجر لاوان

اقامتگاه-بوم-گردی-ساحلی-گنجر-لاوان

اقامتگاه ساحلی گنجر در جزیره لاوان، بخش کیش، شهرستان بندر لنگه، استان هرمزگان واقع شده است. این اقامتگاه ساحلی دارای دو اتاق خواب است که هر کدام دارای تخت تک نفره هستند و مجموعا چهار تخت تک نفره دارد و دیگر مسافرین باید از سرویس کف خواب استفاده کنند. سرویس بهداشتی اقامتگاه ساحلی گنجر شامل یک توالت ایرانی، حمام و توالت فرنگی سیار است. سیستم سرمایش اقامتگاه اسپلیت می‌باشد و نیازی به سیستم گرمایش ندارد.

از دیگر خدمات و امکانات این اقامتگاه می‌توان به آشپزخانه دارای یخچال، اجاق گاز و لوازم پخت و پز، تلویزیون و راهنمای گردشگر اشاره نمود. همچنین امکان اجرای برنامه‌هایی چون مینی تور، گردش در جزیره و قایق سواری، در صورت تمایل مهمانان امکان‌پذیر است. مسافرین می‌توانند غذای خود را از رستوران سفارش دهند و میل کنند.

زمان ورود ساعت ۱۴ و زمان خروج ساعت ۱۲ می‌باشد.

آدرس اقامتگاه بوم گردی ساحلی گنجر لاوان

استان هرمزگان، جزیره لاوان، خط ساحلی، به سمت اسکله شهید قاسم سلیمانی، بعد از مسجد سلمان فارسی

۱۷. اقامتگاه بوم گردی خانه دوست سوزا

اقامتگاه-بوم-گردی-خانه-دوست-سوزا

اقامتگاه بوم گردی خانه دوست قشم با مساحتی بالغ بر ۱۴۰۰ مترمربع و در بندر تاریخی سوزا و در ساحل جنوبی جزیره زیبای قشم واقع شده است. شهر ساحلی سوزا به فاصله ۲۲ کیلومتری قشم قرار گرفته است. این اقامتگاه دارای ۹ باب اتاق سنتی می‌باشد که ۲ باب از این تعداد اتاق‌ها به صورت vip می‌باشند و دارای سرویس بهداشتی و حمام اختصاصی است و برای سایر اتاق‌های اقامتگاه سرویس بهداشتی و حمام به صورت عمومی در نظر گرفته شده است. همچنین تمامی اتاق‌ها دارای سرویس خواب کف خواب هستند.

از امکانات و خدمات این اقامتگاه می‌توان به سیستم سرمایشی، اینترنت وایرلس نامحدود، پارکینگ، تلویزیون، تلفن ثابت، توالت ایرانی و فرنگی، یخچال، جارو برقی، اجاق گاز، ماشین لباسشویی، اقلام بهداشتی، اتو، صبحانه رایگان، وسایل آشپزخانه و سرو غذا و امکان سفارش غذا اشاره کرد.

یکی دیگر از امکانات این بوم گردی اتاق حجله یا عکاس خانه است. این اتاق به شیوه سنتی اتاق عروس و داماد در این منطقه آیینه کاری شده است و شما می‌توانید لحظات به یاد ماندنی سفر خود را در این اتاق زیبا و سنتی ثبت و ماندگار کنید.

همچنین در این اقامتگاه پکیج تور گردشگری برای گردشگران فراهم شده است که شامل تور جزیره، پرواز بر فراز جزیره ناز، تفریحات دریایی و غواصی، ماهیگیری و تور دوچرخه سواری بندر سوزا می‌باشد.

زمان ورود ساعت ۱۴ و زمان خروج ساعت ۱۲ می‌باشد.

آدرس اقامتگاه بوم گردی خانه دوست سوزا

استان هرمزگان، جزیره قشم، سوزا، میدان آزادی

شماره تماس اقامتگاه بوم گردی خانه دوست سوزا

۰۹۱۷۸۶۵۱۱۴۴

۱۸. اقامتگاه بوم گردی پیر حرا قشم

اقامتگاه-بوم-گردی-پیر-حرا-قشم

اقامتگاه بوم گردی پیر حرا در روستای طبل، جزیره زیبای قشم، استان هرمزگان واقع شده است. این اقامتگاه دارای ۹ اتاق است که دور تا دور حیاط قرار دارند و شامل ۲ اتاق ۴ نفره، ۱ اتاق ۸ نفره، ۱ اتاق ۱۰ نفره، ۱ اتاق ۵ نفره، ۲ اتاق ۶ نفره می‌باشند. تمامی اتاق‌ها بصورت کاملاً سنتی و کف خواب و دارای تشک و پتو هستند همچنین تمامی اتاق‌ها مجهز به کولر گازی می‌باشند. ۳ اتاق این اقامتگاه دارای توالت ایرانی و حمام اختصاصی است و مابقی اتاق‌ها فاقد سرویس بهداشتی و حمام هستند و مسافرین می‌بایست از ۳ توالت و حمام عمومی که در محوطه قرار دارد، استفاده کنند.

از دیگر امکانات و خدمات این اقامتگاه می‌توان به پرسنل مسلط به زبان انگلیسی، راهنمای تور جهت ارتباط و راهنمایی گردشگران خارجی، پارکینگ غیر مسقف، استفاده از اینترنت رایگان، امکان سفارش غذا با هماهنگی قبلی و صبحانه رایگان اشاره کرد. همچنین از جمله برنامه‌هایی که برای مسافران در نظر گرفته شده، می‌توان اجرای موسیقی سنتی، گشت و‌گذار در طبیعت اطراف، جنگل حرا و سایر جاذبه‌های جزیره را نام برد.

زمان ورود ساعت ۱۴ و زمان خروج ساعت ۱۲ می‌باشد.

آدرس اقامتگاه بوم گردی پیر حرا قشم

استان هرمزگان، جزیره قشم، روستای طبل، روستای طبل ـ روبروی مسجد بازار

شماره تماس اقامتگاه بوم گردی پیر حرا قشم

۰۹۱۷۵۰۰۹۸۰۷

۱۹. اقامتگاه بوم گردی خانه ماه جزیره هرمز

اقامتگاه-بوم-گردی-خانه-ماه-جزیره-هرمز

اقامتگاه خانه ماه هرمز در جزیره زیبا و شگفت‌انگیز هرمز در استان هرمزگان قرار دارد. این اقامتگاه ۱۲۵ متری دارای دو خواب است که هر یک از اتاق خواب‌های خانه ماه دارای یک تخت دبل بوده و سرویس خواب برای سایر مهمانان به صورت کف خواب می‌باشد. لازم به ذکر است اقامتگاه خانه ماه مجهز به حمام، سرویس بهداشتی فرنگی و ایرانی اختصاصی، سیستم گرمایش بخاری برقی و سیستم سرمایش اسپلیت می‌باشد.

از دیگر امکانات و خدمات این اقامتگاه می‌توان به امکان سفارش غذا با هماهنگی قبلی، آشپزخانه، ماشین لباسشویی، اجاق گاز، یخچال، سینک ظرفشویی و ظروف پخت و پز فراهم نموده است.

زمان ورود ساعت ۱۴ و زمان خروج ساعت ۱۲ می‌باشد.

آدرس اقامتگاه بوم گردی خانه ماه جزیره هرمز

استان هرمزگان، جزیره هرمز، خیابان ورزش کوچه روبروی سالن ورزشی انتهای کوچه سمت راست درب چوبی

۲۰. اقامتگاه مهره سرا بندر کنگ

اقامتگاه-مهره-سرا-بندر-کنگ

اقامتگاه مهره سرا در استان هرمزگان، بندر کنگ، جنب دفتر بافت تاریخی جای دارد. این اقامتگاه دارای ۱۱ اتاق می‌باشد که هشت اتاق ۸ متری و سه اتاق ۲۴ متری بوده و سرویس بهداشتی تمامی اتاق‌ها به صورت اشتراکی و شامل دو عدد حمام، سه سرویس ایرانی و یک سرویس بهداشتی فرنگی می‌باشد. همچنین تمامی اتاق‌ها مجهز به سرویس کف خواب هستند. سیستم سرمایش و گرمایش اتاق‌ها شامل کولر گازی و هیتر برقی می‌باشد.

از دیگر خدمات و امکانات این اقامتگاه می‌توان به پارکینگ مسقف مجهز به دوربین، سفارش غذا با هماهنگی قبلی، اینترنت رایگان، پرسنل مسلط به زبان عربی و انگلیسی، آشپزخانه اشتراکی قابل استفاده برای مهمانان، موسیقی محلی زنده و دورهمی با ناخدا‌های بومی اشاره نمود.

زمان ورود ساعت ۱۴ و زمان خروج ساعت ۱۲ می‌باشد.

آدرس اقامتگاه مهره سرا بندر کنگ

استان هرمزگان، بندر کنگ، جنب دفتر بافت تاریخی

و در نهایت

هدف تیم سبدت در این مقاله معرفی اقامتگاه‌های بوم گردی استان هرمزگان بوده، امیدواریم که این مطالب برای شما مفید بوده باشد. شما هم می‌توانید دیگر اقامتگاه‌های بوم گردی این استان را با ذکر آدرس برای ما به اشتراک بگذارید تا همراهان سبدت بتوانند از آن‌ها استفاده کنند. از اینکه تا انتها با ما همراه بودید متشکریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *