اقامتگاه بوم‌گردی

لیست اقامتگاه‌های بوم‌گردی استان مازندران + آدرس

هنگام سفر به استان مازندران شما باید تصمیم بگیرید که می‌خواهید کجا اقامت کنید. هر کدام از شهرهای این استان دارای هتل ها و اقامتگاه های بومگردی بسیاری است. ولی پیشنهاد می کنیم اکر عاشق طبیعت هستید اقامتگاه بومگردی این استان را  انتخاب کنید. شرط می‌بندم بی برو برگرد عاشقش می شوید . در این مقاله  قصد معرفی اقامتگاه های بومگردی استان مازندران را داریم تا شما با آن ها آشنا شوید.

۱. کلبه های دهکده توریستی برنجستانک سواد کوه

کلبه های دهکده توریستی برنجستانک سواد کوه

دهکده توریستی برنجستانک در سواد کوه استان مازندران واقع شده است. این اقامتگاه بوم گردی از یک طرف به جنگل های انبوه و از سمت دیگر به دشتی سرسبز و دریاچه طبیعی و بسیار زیبای زمزم منتهی می شود.

این اقامتگاه دارای ۱۳ باب سوئیت سوئیسی است که در مجموع ظرفیت پذیرش و اسکان ۴۰ گردشگر را دارد و تمامی امکانات رفاهی برای شما فراهم شده است.

از امکانات این اقامتگاه می توان به پارکینگ غیر مسقف، راهنمای تور مجرب، رستوران، اینترنت رایگان، پرسنل مسلط به زبان، باربیکیو، سرویس خواب شامل پتو و تشک، سیستم سرمایشی و گرمایشی اسپیلیت ( کولر گازی و بخاری گازی ) اشاره نمود.

زمان تحویل اتاق ساعت ۱۴ و زمان تخیله ساعت ۱۲ می باشد.

آدرس کلبه های دهکده توریستی برنجستانک سواد کوه

جاده فیروزکوه، ۸ کیلومتری قائم شهر، جاده کارخانه صنعتی بشل، دهکده توریستی برنجستانک

شماره تماس کلبه های دهکده توریستی برنجستانک سواد کوه

۰۹۱۱۸۴۷۹۶۵۲

۲. اقامتگاه کلبه چوبی الیزه سوادکوه

اقامتگاه-کلبه-چوبی-الیزه-سوادکوه

اقامتگاه کلبه چوبی الیزه در حد فاصل شیرگاه و بابل ، استان مازندران قرار دارد. این مجموعه  در کل دارای ۵ کلبه چوبی است و هر کلبه ۴ نفر ظرفیت دارد.

هر کدام از این کلبه ها دارای یک سالن ۲۴ متری، تخت، تلویزیون، اسپیلت، باربیکیو، سرویس بهداشتی و حمام اختصاصی می باشد. گفتنی است که تراس ۱۲ متری آن ها دارای نمایی زیبا و روبه شالیزارهای اطراف دارد.

یک آشپزخانه و سفره خانه نیز در نزدیکی کلبه ها قرار گرفته که می توانید غذا سفارش و یا برای صرف غذا به آن جا بروید.

زمان تحویل اتاق ساعت ۱۴ و زمان تخیله ساعت ۱۲ می باشد.

آدرس اقامتگاه کلبه چوبی الیزه سوادکوه

سوادکوه شمالی -حد فاصل شهر شیرگاه و شهر بابل (بابلکنار)شهرمرزیکلا

شماره تماس اقامتگاه کلبه چوبی الیزه سوادکوه

۰۹۱۱۲۱۵۳۰۵۷

۳. اقامتگاه کلبه چوبی باغ ملک سواد کوه

اقامتگاه-کلبه-چوبی-باغ-ملک-سواد-کوهاقامتگاه کلبه چوبی باغ ملک در استان مازندران، منطقه سوادکوه شمالی، شهر مرزیکلا در حدفاصل شیرگاه و بابل قرار دارد.

این مجموعه دارای ۵ کلبه با تمامی امکانات رفاهی برای مسافران می باشد. ۴ کلبه این مجموعه ۴۲ متری است و دارای یک اتاق، ۲ تخت دبل، تراس، توالت ایرانی، حمام، آشپزخانه مجهز به وسایل آشپزی، یخچال، تلویزیون، میز ناهارخوری چهار نفره، سیستم سرمایشی اسپیلیت و سیستم گرمایشی بخاری گازی است و ظرفیت اسکان ۵ مهمان را دارد. قابل ذکر است که به ازای یک نفر هزینه جدا گرفته می شود.

کلبه دیگر این مجموعه بصورت دوبلکس است که دارای ۲ طبقه و هر کدام به متراژ ۳۰ متر می باشد. هر طبقه دارای تراس و پنجره ای بزرگ با چشم اندازی زیبا ست. از سایر امکانات کلبه دوبلکس می توان به توالت ایرانی، حمام، سیستم سرمایشی اسپیلیت، سیستم گرمایشی بخاری گازی، تلویزیو،ن میز ناهار خوری، آشپزخانه و یخچال اشاره کرد.

زمان تحویل اتاق ساعت ۱۴ و زمان تخیله ساعت ۱۲ می باشد.

آدرس اقامتگاه کلبه چوبی باغ ملک سواد کوه

سوادکوه شمالی – حد فاصل شهر شیرگاه و شهر بابل (بابلکنار) شهر مرزیکلا

شماره تماس اقامتگاه کلبه چوبی باغ ملک سواد کوه

 ۰۹۱۱۹۹۷۳۰۸۰

۴. اقامتگاه کلبه دنیز سوادکوه

اقامتگاه-کلبه-دنیز-سوادکوه

این اقامتگاه در استان مازندران، منطقه سواد کوه، حدفاصل بابل و شیرگاه قرار دارد. این مجموعه، دارای ۱۰ کلبه چوبی با نمایی ساخته شده از مصالح چوب و سنگ است که با تمامی امکانات رفاهی برای گردشگران می باشد.

این اقامتگاه دارای ۵ کلبه ۴۲ متری و ۵ کلبه ۸۲ متری است که کلبه های ۴۲ متری دارای ۲ تخت دبل، سیستم سرمایشی اسپیلیت، سیستم گرمایشی بخاری گازی، توالت ایرانی، حمام، یخچال، سینک، گاز، ظروف آشپزی، تلویزیون، تراس و میز و صندلی ۴ نفره هستند.

کلبه های ۸۲ متری این مجموعه نیز دوبلکس بوده و دارای مبلمان، تلویزیون، ۲ تخت دبل در طبقه پایین و ۱ تخت دبل در اتاق طبقه بالا، توالت ایرانی و حمام، سیستم سرمایشی اسپیلیت و سیستم گرمایشی بخاری گازی در هر دو طبقه، میز ناهارخوری، یخچال، گاز، سینک، ظروف آشپزی و فوتبال دستی برای سرگرمی مهمانان می باشد.

زمان تحویل اتاق ساعت ۱۴ و زمان تخیله ساعت ۱۲ می باشد.

آدرس اقامتگاه کلبه دنیز سوادکوه

سواد کوه شمالی -حد فاصل شهر شیرگاه و شهر بابل (بابلکنار) شهر مرزیکلا – مجموعه اقامتی کلبه دنیز

آدرس اقامتگاه کلبه دنیز سوادکوه

۰۹۱۱۲۱۷۴۹۰۲

۵. اقامتگاه بوم گردی افضل روآر شیرگاه

اقامتگاه-بوم-گردی-افضل-روآر-شیرگاه

اقامتگاه بوم گردی افضل روآر در روستای چالی شهر شیرگاه واقع شده است که دارای ۵ باب اتاق می باشد که تمامی آن ها در باغ میوه ای به مساحت ۶۰۰۰ متر و در نزدیکی جنگل های هیرکانی قرار دارند.

از امکانات این اقامتگاه می توان به پارکینگ اختصاصی، پرسنل مسلط به زبان انگلیسی و سرو انواع غذاهای محلی مثل مرغ ترش، فسنجان، ته چین گوشت غاز، خورشت آلو و ته چین گوشت اردک برای پذیرایی از توریست های داخلی و خارجی اشاره کرد.

ظرفیت هر یک از اتاق های این اقامت ۵ نفر می باشد و دارای کف خواب، رویس بهداشتی اختصاصی داخل حیاط، سیستم سرمایشی و گرمایشی پنکه و بخاری گازی می باشند.

زمان تحویل اتاق ساعت ۱۴ و زمان تخیله ساعت ۱۰ می باشد.

آدرس اقامتگاه بوم گردی افضل روآر شیرگاه

استان مازندران، سوادکوه ، شیرگاه ، روستای چالی ، روستای چالی ، کوچه گلستان ۱۱ فرعی یاس ۷

شماره تماس اقامتگاه بوم گردی افضل روآر شیرگاه

۰۹۰۱۲۷۶۲۷۲۱

۶. اقامتگاه بوم گردی نگین کیاسر

اقامتگاه-بوم-گردی-نگین-کیاسر

اقامتگاه بوم گردی نگین کیاسر در شهر کیاسر در استان مازندران واقع شده است. این اقامتگاه دارای فضایی آرام و با صفا است که در کنار دریاچه اختصاصی اش می توانید برنامه های مفرحی از جمله ماهیگیری، قایق پدالو، قایق موتوری و بارج آبی، انجام دهید و اقامت خوشی را برای خود رقم بزنید.

این اقامتگاه دارای ۱۸ باب اتاق ۶ تا ۱۰ نفره می باشد. لازم به ذکر است که تمامی اتاق های این اقامتگاه دارای سرویس کف خواب هستند و برای گرمایش اتاق ها از چراغ تویست استفاده می شود.

از جمله امکانات و خدمات ارائه شده در این خانه بومی می توان به پارکینگ غیر مسقف، پرسنل مسلط به زبان انگلیسی، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی، حمام مشترک و سیتم های سرمایشی و گرمایشی اشاره کرد.

در رستوران سنتی این اقامتگاه می توانید انواع غذاهای محلی و سنتی شمالی نظیر میرزا قاسمی، باقالاقاتق، مرغ ترش، ماهی و کباب ترش را سفارش داده و نوش جان کنید.

زمان تحویل اتاق ساعت ۱۲ و زمان تخیله ساعت ۱۲ می باشد.

آدرس اقامتگاه بوم گردی نگین کیاسر

استان مازندران، کیاسر ، جاده ساری به کیاسر، روبروی کارخانه آرد بهزاد

شماره تماس اقامتگاه بوم گردی نگین کیاسر

۰۹۱۱۷۳۷۷۵۲۵

۷. اقامتگاه بوم گردی کومه بهشهر

اقامتگاه-بوم-گردی-کومه-بهشهر

اقامتگاه بوم گردی کومه در منطقه خلیل شهر، بهشهر، استان مازندران واقع شده است. این اقامتگاه ۸ کلبه دارد که یکی از آن ها دارای تخت و مابقی کف خواب هستند. هر ۲ کلبه یک سرویس بهداشتی مشترک دارند.

این اقامتگاه دارای چند کلبه وی آی پی نیز می باشد که دارای سرویس بهداشتی و حمام اختصاصی می باشند. گردشگران می توانند از صبحانه ها و غذاهی محلی همچون لبنیات محلی، املت، ته چین مخصوص محلی، جوجه کباب، کوکو سبزی و خوراک کوبیده نوش جان کنند و لذت ببرند.

زمان تحویل اتاق ساعت ۱۴ و زمان تخیله ساعت ۱۲ می باشد.

آدرس اقامتگاه بوم گردی کومه بهشهر

استان مازندران، بهشهر ، خلیل شهر ، کرمانی، محله باغستان۳

شماره تماس اقامتگاه بوم گردی کومه بهشهر

۰۹۳۶۴۵۷۰۶۰۶

۸. اقامتگاه بوم گردی یادگار دوست تنکابن

اقامتگاه-بوم-گردی-یادگار-دوست-تنکابن

اقامتگاه بوم گردی یادگار دوست در استان مازندران، شهرستان تنکابن، روستای سیاورز قرار گرفته است. این اقامتگاه یک خانه قدیمی با قدمت ۱۰۰ سال است که با گل و چوب درخت شمشاد ساخته شده است . این خانه دارای دو تراس و آلاچیقی زیبا برای استراحت و پذیرایی از مهمانان می باشد.

این اقامتگاه دارای ۲ باب اتاق می باشد که یکی از اتاق ها به عنوان یک موزه از اشیاء قدیمی مورد استفاده قرار گرفته است. لازم به ذکر است که اتاق ها فاقد سرویس بهداشتی و حمام اختصاصی است و مهمانان می بایست از سرویس بهداشتی ( ۱ توالت ایرانی و ۱ توالت فرنگی ) و ۱ حمام بیرون از محوطه به صورت مشترک استفاده نمایند.

از جمله امکانات و خدمات این اقامتگاه می توان به راهنمای محلی تورهای گردشگری، پارکینگ غیر مسقف بیرون از اقامتگاه، پرسنل مسلط به زبان انگلیسی، طبخ انواع غذاهای محلی نظیر ترشه تره، میرزاقاسمی، بادمجان کبابی، لوبیا قاتوق، غوراب، مرغ آلویی و مرغ شکم پر، آشپزخانه مشترک جهت گرم کردن غذا و یا دم کردن چای و سیستم سرمایشی و گرمایشی ( پنکه و بخاری گازی ) اشاره کرد. از جمله برنامه های ویژه و جالب این اقامتگاه می توان خوانندگی و اجرای آواز محلی زنده توسط اهالی روستا را نام برد.

زمان تحویل اتاق ساعت ۱۴ و زمان تخیله ساعت ۱۲ می باشد.

آدرس اقامتگاه بوم گردی یادگار دوست تنکابن

استان مازندران، تنکابن ، روستای سیاورز ، روستای سیاورز – خیابان شهید حمید رضا سیدی – کوچه لاله ۱۵ – روبروی لاله ۱۶

شماره تماس اقامتگاه بوم گردی یادگار دوست تنکابن

۰۹۳۸۹۴۵۸۹۰۶

۹. اقامتگاه بوم گردی ویشارده سواد کوه

اقامتگاه-بوم-گردی-ویشارده-سواد-کوه

اقامتگاه بوم گردی ویشارده در استان مازندران، شهرستان سواد کوه، روستای شیردار کلا واقع شده است. این اقامتگاه دارای ۱۰ کلبه می باشد که همگی دارای فضای خواب ۲۴ متری، تراس ۱۲ متری و سرویس بهداشتی است.

از امکانات داخل کلبه ها می توان ۲ تخت دبل، یک میز ناهار خوری ۴ نفره، توالت ایرانی، توالت فرنگی، حمام، تلویزیون ال سی دی، سیستم سرمایشی و گرمایشی اسپیلیت، یخچال، سینک ظرفشویی، اجاق گاز و تمامی ظروف مورد نیاز برای سرو غذا را نام برد.

لازم به ذکر است که این اقامتگاه غذا سرو نمی کند، اما در نزدیکی کلبه رستورانی است که می توانید غذاهای خود را سفارش دهید و در کلبه نوش جان کنید.

زمان تحویل اتاق ساعت ۱۴ و زمان تخیله ساعت ۱۲ می باشد.

آدرس اقامتگاه بوم گردی ویشارده سواد کوه

استان مازندران، سوادکوه روستای شیردار کلا ، منطقه لفور، روستای شیردار کلا، انتهای خیابان ولایت ۵

شماره تماس اقامتگاه بوم گردی ویشارده سواد کوه

۰۹۱۱۵۷۶۹۳۱۹

۱۰. اقامتگاه بوم گردی خان سره شیرگاه

اقامتگاه-بوم-گردی-خان-سره-شیرگاه

اقامتگاه بوم گردی خان سره در استان مازندران، سواد کوه شمالی، شهر شیرگاه، میدان امام، جنب کوچه نیما واقع شده است. این خانه قدمت ۱۲۰ ساله دارد و شامل ۵ اتاق به صورت ۲ اتاق هشت نفره، ۱ اتاق پنج نفره و ۲ اتاق سه نفره با سرویس کف خواب است که در مجموع ظرفیت پذیرش و اسکان ۳۰ گردشگر را دارد.لازم به ذکر است که تمامی اتاق ها این اقامتگاه فاقد سرویس بهداشتی اختصاصی هستند بنابراین مهمانان باید از سرویس بهداشتی ( توالت ایرانی و فرنگی ) و حمام داخل حیاط و ایوان به صورت مشترک استفاده نمایند.

از جمله امکانات وخدمات این اقامتگاه می توان به پارکینگ غیرمسقف، پرسنل مسلط به زبان انگلیسی، آشپزخانه عمومی، وسایل گرمایشی نظیر پتو و تشک، راهنمای تورهای گردشگری، سیستم گرمایشی بخاری گازی اشاره کرد.

زمان تحویل اتاق ساعت ۱۴ و زمان تخیله ساعت ۱۴ می باشد.

آدرس اقامتگاه بوم گردی خان سره شیرگاه

استان مازندران، سوادکوه ، شیرگاه ، میدان امام، پشت بانک کشاورزی، جنب کوچه نیما

شماره تماس اقامتگاه بوم گردی خان سره شیرگاه

۰۹۱۱۷۱۸۷۱۶۲

۱۱. اقامتگاه بوم گردی مین سی سیرگاه

اقامتگاه-بوم-گردی-مین-سی-سیرگاه

اقامتگاه بوم گردی مین سی در استان مازندران، شهر شیرگاه، دهستان لفور، روستای نفتچال واقع شده است. این اقامتگاه یک خانه قدیمی است که قدمتی ۷۰ سال دارد.

این خانه دارای ۳ اتاق به صورت یک اتاق ۳ نفره ۱۲ متری، یک اتاق ۴ نفره و یک اتاق ۵ نفره ۱۶ متری با سرویس کف خواب می باشد که در مجموع ظرفیت پذیرش و اسکان ۱۲ گردشگر را دارد. تمامی اتاق ها فاقد سرویس بهداشتی و حمام اختصاصی هستند بنابراین مهمانان عزیز می بایست از سرویس بهداشتی ( ۱ توالت ایرانی و ۱ توالت فرنگی ) و ۱ حمام داخل تراس و ۱ توالت ایرانی داخل محوطه به صورت مشترک استفاده نمایند.

از جمله امکانات و خدمات این اقامتگاه می توان به پارکینگ غیرمسقف داخل محوطه، طبخ و سرو انواع غذاهای محلی نظیر چلو اردک، مرغ ترش، باقالی قاتوق، ماهی شکم پر با سبزی های محلی و ماهی کباب، راهنمای محلی تورهای گردشگری، آشپزخانه مشترک با تمامی تجهیزات و لوازم مورد نیاز آشپزی داخل ساختمان و سیستم سرمایشی و گرمایشی ( پنکه رومیزی، اسپیلیت و بخاری گازی ) اشاره کرد. لازم به ذکر است که دو اتاق این اقامتگاه دارای سیستم سرمایشی اسپیلیت و یک اتاق دیگر دارای پنکه رومیزی می باشد.

زمان تحویل اتاق ساعت ۱۴ و زمان تخیله ساعت ۱۲ می باشد.

آدرس اقامتگاه بوم گردی مین سی سیرگاه

استان مازندران، سوادکوه ، شیرگاه ، روستای نفتچال ، دهستان لفور، روستای نفتچال

شماره تماس اقامتگاه بوم گردی مین سی سیرگاه

۰۹۱۱۱۲۹۱۲۶۱

۱۳. اقامتگاه بوم گردی سد خنم رامسر

اقامتگاه-بوم-گردی-سد-خنم-رامسر

اقامتگاه بوم گردی سد خنم (سید خانوم) در شهر رامسر، روستای رمک قرار دارد. این اقامتگاه دارای ۲ اتاق در خانه و ۴ کلبه در حیاط است.  اتاق های ۳۵ متری این بوم گردی با ظرفیت ۱۲ نفر دارای سرویس بهداشتی اختصاصی (حمام، توالت ایرانی و فرنگی سیار) هستند و وسایل خواب برای شش نفر به صورت کف خواب در آن ها موجود است.

کلبه های ۹ متری با ظرفیت حداکثر ۴ نفر موجود در این اقامتگاه، تنها ۲۰ متر با ساختمان فاصله دارند و دارای یک سرویس بهداشتی اشتراکی (توالت ایرانی) در داخل حیاط هستند. برای روزهای گرم تابستان اتاق ها مجهز به اسپیلت و کلبه ها دارای پنکه رومیزی هستند.

زمان تحویل اتاق ساعت ۱۴ و زمان تخیله ساعت ۱۲ می باشد.

آدرس اقامتگاه بوم گردی سد خنم رامسر

استان مازندران، رامسر روستای رمک ، روستای رمک، خیابان مدرس، بالاتر از سیاسان، روستای کلیج کوه و توساکوتی، اقامتگاه سند خنم (سید خانوم)

شماره تماس اقامتگاه بوم گردی سد خنم رامسر

۰۹۳۸۲۱۴۱۴۱۶

۱۴. اقامتگاه بوم گردی باغ بهشت تنکابن

اقامتگاه-بوم-گردی-باغ-بهشت-تنکابن

اقامتگاه بوم گردی باغ بهشت در استان مازندران، شهرستان تنکابن، شهر خرم آباد، روستای قلعه گردن واقع شده است. این اقامتگاه دارای ۳ اتاق به صورت ۲ اتاق ۱۵ متری کنار هم با سرویس کف خواب و ۱ اتاق ۱۸ متری یک تخته می باشد که ظرفیت ۳ نفر به صورت کف خواب را نیز داراست.

سرویس بهداشتی ( ایرانی و فرنگی سیار ) و حمام برای اتاق های ۱۵ متری به صورت مشترک داخل کلبه قرار گرفته است و اتاق ۱۸ متری دارای سرویس بهداشتی ( فرنگی ) و حمام اختصاصی داخل اتاق است.

از جمله امکانات و خدماتی این اقامتگاه می توان به راهنمای تورهای گردشگری، اینترنت و وای فای رایگان، پرسنل مسلط به عربی، پارکینگ غیرمسقف داخل اقامتگاه، آشپزخانه دارای تمامی امکانات مورد نیاز آشپزی و سیستم سرمایشی و گرمایشی ( کولر گازی و بخاری گازی ) اشاره کرد.

زمان تحویل اتاق ساعت ۱۴ و زمان تخیله ساعت ۱۲ می باشد.

آدرس اقامتگاه بوم گردی باغ بهشت تنکابن

استان مازندران، تنکابن روستای قلعه گردن ، شهر خرم آباد تنکابن، روستای قلعه گردن، خیابان شهید خالدی، پلاک ۱۸

شماره تماس اقامتگاه بوم گردی باغ بهشت تنکابن

۰۹۰۳۱۹۹۶۱۳۱

۱۵. اقامتگاه بوم گردی سورت ساری

اقامتگاه-بوم-گردی-سورت-ساری

اقامتگاه بوم گردی سورت در روستای مال خواست ، ساری استان مازندران واقع شده است که به صورت کاملا سنتی و با کاهگل و چوب ساخته شده است. این اقامتگاه دارای ۲ باب اتاق ۶ نفره است.

این بوم گردی مجهر به امکاناتی نظیر پارکینگ مسقف و غیر مسقف اختصاصی، آشپزخانه عمومی جهت پخت و پز مستقل گردشگران و راهنمای تورهای گردشگری می باشد. سیستم های گرمایشی بخاری گازی، ۲ سرویس بهداشتی ایرانی و ۱ حمام در حیاط اقامتگاه که برای همه مشترک می باشد، قرار دارد، ۲ باب آلاچیق در محوطه برای دورهمی ها و استراحت مسافران ساخته شده است.

زمان تحویل اتاق ساعت ۱۴ و زمان تخیله ساعت ۱۲ می باشد.

آدرس اقامتگاه بوم گردی سورت ساری

استان مازندران، ساری ، روستای مال خواست ، بخش چهار دانگه – روستای مال خواست – ۷ کیلومتری چشمه پلکانی باداب سورت

شماره تماس اقامتگاه بوم گردی سورت ساری

۰۹۱۱۹۵۶۹۲۳۱

۱۶. اقامتگاه بوم گردی گلسکا دلیر

اقامتگاه-بوم-گردی-گلسکا-دلیر

اقامتگاه بوم گردی کلسکا در روستای دلیر، بخش مرزن آباد، شهرستان چالوس، استان مازنداران واقع شده است. این اقامتگاه ، خانه ای بومی با متراژ۸۰ مترمربع که به صورت دربست در اختیار مهمانان قرار می گیرد.

این اقامتگاه دارای اتاق خواب، پذیرایی، آشپزخانه و سرویس بهداشتی شامل حمام و توالت ایرانی و فرنگی می باشد. اقامتگاه کلسکا دارای طراحی سنتی است، بنابراین فاقد تخت و دارای سرویس کف خواب (برای ۷ مهمان) می باشد. سیستم گرمایش اقامتگاه کلسکا بخاری گازی و بخاری برقی است و شومینه هیزمی نیز به زودی به آن اضافه خواهد شد. این اقامتگاه به دلیل ییلاقی بودن منطقه نیازی به سیستم سرمایش ندارد.

زمان تحویل اتاق ساعت ۱۴ و زمان تخیله ساعت ۱۲ می باشد.

آدرس اقامتگاه بوم گردی گلسکا دلیر

استان مازندران، چالوس ، مرزن آباد ، روستای دلیر ، جاده چالوس، کیلومتر ۲۰ مرزن آباد (فرعی روستای دلیر)، به سمت جاده آبگرم دلیر

شماره تماس اقامتگاه بوم گردی گلسکا دلیر

۰۹۱۹۲۶۹۸۹۴۳

۱۷. اقامتگاه بوم گردی خونه مادربزرگه سوادکوه

اقامتگاه-بوم-گردی-خونه-مادربزرگه-سوادکوه

اقامتگاه بوم گردی خونه مادربزرگه در روستای برنجستانک شهر سوادکوه استان مازندران واقع شده است. این اقامتگاه خانه ی مادربزرگی دلسوز و مهربان است که بصورت یک واحد دربست در اختیار مسافران قرار می گیرد. این واحد دارای ۲ اتاق بوده که ظرفیت ۱۲ نفر را دارد و سرویس خواب آن بصورت کفخواب است. در این واحد سرویس بهداشتی ایرانی و حمام نیز وجود دارد. سیستم سرمایشی و گرمایشی خانه بخاری گازی و اسپیلت می باشد. همچنین آشپزخانه ای جهت آشپزی مسافران تعبیه شده است.

آدرس اقامتگاه بوم گردی خونه مادربزرگه سوادکوه

استان مازندران، سوادکوه ، روستای برنجستانک ، روستای برنجستانک

۱۸. اقامتگاه بوم گردی بابا نوروز مرزن آباد

اقامتگاه-بوم-گردی-بابا-نوروز-مرزن-آباد

اقامتگاه بابا نوروز در استان مازندران، شهرستان چالوس، بخش مرزن آباد در روستای فشکور واقع شده است این اقامتگاه در محیطی دنج و در دامنه های پوشیده از جنگل های هیرکانی قراردارد.

این اقامتگاه بوم گردی دارای یک سوییت ۲ اتاقه ست که به صورت دربست در اختیار مسافران قرار داده می شود. اتاق های این اقامتگاه گردشگری ۱۲ متری و کف خواب هستند و هر اتاق ظرفیت پذیرایی از ۵ نفر را دارد. ظرفیت حداکثری این اقامتگاه بوم گردی ۱۰نفر می باشد و مسیر این اقامتگاه آسفالت و دارای حیاطی با ظرفیت ۵ ماشین می باشد.

زمان تحویل اتاق ساعت ۱۴ و زمان تخیله ساعت ۱۲ می باشد.

آدرس اقامتگاه بوم گردی بابا نوروز مرزن آباد

استان مازندران، چالوس ، مرزن آباد ، روستای فشکور

شماره تماس اقامتگاه بوم گردی بابا نوروز مرزن آباد

 ۰۹۱۱۳۹۶۹۳۲۶

۱۹. اقامتگاه بوم گردی پلنگ تله زیرآب سوادکوه

اقامتگاه-بوم-گردی-پلنگ-تله-زیرآب-سوادکوه

اقامتگاه بوم گردی پلنگ تله در استان مازندران، شهرستان سوادکوه، شهر زیراب، روستای کچید واقع شده است. اقامتگاه بوم گردی پلنگ تله دارای ۳ اتاق کف خواب به صورت ۱ اتاق ۶ نفره، ۱ اتاق ۷ نفره و ۱ اتاق ۱۰ نفره می باشد.

تمامی اتاق های این بوم گردی فاقد سرویس بهداشتی (توالت ایرانی و توالت فرنگی) و حمام اختصاصی می باشند و باید (۲ توالت ایرانی و ۱ توالت فرنگی) و ۲ حمام به صورت مشترک استفاده نمایند.

زمان تحویل اتاق ساعت ۱۴ و زمان تخیله ساعت ۱۲ می باشد.

آدرس اقامتگاه بوم گردی پلنگ تله زیرآب سوادکوه

استان مازندران، سوادکوه ، زیراب روستای کچید ، روستای کچید

شماره تماس اقامتگاه بوم گردی پلنگ تله زیرآب سوادکوه

۰۹۱۱۳۱۷۸۶۲۷

۲۰. اقامتگاه بوم گردی کلبه آبشار بابل

اقامتگاه-بوم-گردی-کلبه-آبشار-بابل

اقامتگاه روستایی کلبه آبشار (کلبه علی) در استان مازندران، شهرستان بابل، بخش بابلکنار، شهر مرزیکلا، روستای زیبای جاجن واقع شده است.

خانه بومی کلبه آبشار در دو طبقه و دارای یک اتاق خواب، پذیرایی، آشپزخانه، سرویس بهداشتی (توالت ایرانی) و حمام می باشد و در مجموع امکان اسکان و پذیرایی از حداکثر ۶ گردشگر را دارد.

از جمله خدمات این اقامتگاه می توان پارکینگ اختصاصی غیرمسقف، راهنمای محلی، سیستم گرمایش بخاری گازی و سیستم سرمایش پنکه رومیزی اشاره کرد.

زمان تحویل اتاق ساعت ۱۴ و زمان تخیله ساعت ۱۲ می باشد.

آدرس اقامتگاه بوم گردی کلبه آبشار بابل

استان مازندران، بابل ، بابل کنار روستای جاجن ، بابلکنار، مرزیکلا، روستای جاجن

و در نهایت

هدف تیم سبدت در این مقاله معرفی اقامتگاه های بوم‌گردی استان مازندران بوده امیدواریم که این مطالب برای شما مفید بوده باشد. شما هم می توانید دیگر اقامتگاه های بوم‌گردی استان مازندران به همراه آدرسشان با ما به اشتراک بگذارید. همچنین می توانید نظر خود را در مورد تجربه ی اقامت خود در یکی از این اقامتگاه ها برای ما بنویسید ‌. از اینکه تا انتها با ما همراه بودید متشکریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *