کافه گردی

لیست کافه‌های رشت + آدرس

rasht-cafes

بی شک کافه ها یکی از بهترین مکان ها برای خلوت کردن و یا جمع شدن با دوستان است تا اوقات خوشی را کنار هم بگذرانید. امروزه در هر نقطه از شهر کافی شاپ ها به چشم می خورند. در این مقاله از سبدت قصد داریم تا برخی از کافه های رشت را برای شما به اشتراک بگذاریم.

۱. کافه کمپ رشت

کافه-کمپ-رشت

این کافه در محله دیلمان رشت و بلوار دیلمان شرقی واقع شده است. این کافه فضای شیک و مدرنی دارد و برای برگذاری مهمانی نیز مناسب می باشد.

کافه کمپ انواع نوشیدنی های گرم و سرد را برای مشتریانش سرو می کند. لازم به ذکر است که این کافه در وعده صبحانه نیز خدمت رسانی می کند. ناگفته نماند که این کافه کیک و شیرینی خانگی سفارشی هم برای مشتری ها تهیه می کند.

آدرس کافه کمپ رشت

گلسار، بلوار دیلمان، بعد از چهار راه بهشتی، نبش آذر اندامی، ساختمان وندا، طبقه اول

شماره تماس کافه کمپ رشت

۰۱۳۳۳۷۳۶۶۱۶

۲. کافه دیروز امروز رشت

کافه-دیروز-امروز-رشت

کافه دیروز امروز در محله گلسار رشت و کوچه ۹۸ واقع شده است. این کافه فضای دنج و نوستالوژیکی دارد. دکوراسیون ای کافه تمام چوب است که خیلی آرام بخش می باشد.

کافه دیروز امروز انواع نوشیدنی های گرم و سرد را به همراه کیک برای مشتریانش سرو می کند. ناگفته نماند که این کافه دارای کتابخانه است که هنگام نوشیدن قهوه می توانید کتاب مورد علاقه خود را بخوانید.

نکته ی جالب دیگر در این کافه این است که منوی آن چاپی نیست، بلکه با گچ روی تخت سیاه کافه موارد منو را نوشتند.

آدرس کافه دیروز امروز رشت

گلسار، خیابان ۹۸

شماره تماس کافه دیروز امروز رشت

۰۱۳۳۲۱۱۴۰۵۷

۳. کافی شاپ ایمو رشت

کافی-شاپ-ایمو-رشت

کافی شاپ ایمو در شهرک گلسار رشت و در خیابان شاهد یکم، خیابان نود و یکم واقع شده است.  این کافی شاپ فضای شیکی دارد. این کافه انواع نوشیدنی های گرم و سرد برای مشتریانش سرو می کند.

لازم به ذکر است که این کافه در وعده صبحانه نیز به مشتریانش خدمت رسانی می کند.

آدرس کافی شاپ ایمو رشت

گلسار، بلوار گیلان، نبش خیابان ۱۹۲

شماره تماس کافی شاپ ایمو رشت

۰۹۲۱۴۱۰۷۵۸۴

۴. کافه ری رشت

کافه-ری-رشت

کافه ری در بلوار گیلان رشت قرار دارد. این کافه فضای دنجی دارد و برای دور همی های دوستانه بسیار مناسب می باشد. این کافه انواع نوشیدنی های گرم و سرد برای مشتریانش سرو می کند.

همچنین این کافه در وعده صبحانه نیز به مشتریانش خدمت رسانی می کند. اگر به این کافه رفتید حتما قهوه فرانسه، انواع اسموتی و کیک شکلاتی آن را امتحان کنید.

آدرس کافه ری رشت

گلسار، بلوار گیلان

۵. کافه امیر چاکلت رشت

کافه-امیر-چاکلت-رشت

کافه امیر چاکلت در منظزیه رشت قرار دارد. این کافه فضای خیلی بزرگی دارد و برای همین برای برگذاری جشن تولد نیز مناسب می باشد. این کافه انواع نوشیدنی های گرم و سرد و کیک های خوشمزه ای را برای مشتریانش سرو می کند.

میلک شیک ها و کریپسی شیک ها، فراپوچینو، وافل مخصوص، رد ولوت، تیرامیسو و کیک شکلاتی این کافی شاپ حرف ندارند، حتما امتحان کنید.

آدرس کافه امیر چاکلت رشت

منظریه، بعد از هتل کادوس، کوچه مروارید

شماره تماس کافه امیر چاکلت رشت

۰۱۳۳۳۳۶۵۱۲۷

ساعات کاری کافه امیر چاکلت رشت

۱۰ الی ۰۰

۶. کافی شاپ بابک رشت

کافی-شاپ-بابک-رشت

کافی شاپ بابک در شهرک گلها رشت و در بلوار اصفهان،بلوار گلسار واقع شده است.  این کافی شاپ یکی از قدیمی ترین کافی شاپ های رشت می باشد و فضای قشنگی دارد.

این کافی شاپ بستنی های فوق العاده خوشمزه ای دارد. البته ناگفته نماند که بستنی هایش را خودش تولید می کند و شرکتی نیست. از خوراکی های پرطرفدار این کافه می توان به هات چاکلت، کافه گلاسه، شکلات گلاسه، اسپلیت موز، کرم کارامل و انواع میلک شیک اشاره کرد.

کافی شاپ بابک رشت

آدرس : گلسار، بین خیابان ۱۰۰ و ۱۰۲

شماره تماس کافی شاپ بابک رشت

۰۱۳۳۳۱۱۳۹۲۹

۷. کافه ملو رشت

کافه-ملو-رشت

کافه ملو در محله حافظ رشت و در بلوار امام خمینی،بلوار منظریه واقع شده است.  این کافه شیک و مدرن است که دکوراسیون بسیار زیبایی دارد. محیط کافه بسیار آروم و رمانتیک است که برای قرارهای عاشقانه پیشنهاد می شود.

این کافه انواع نوشیدنی های سرد و گرم را برای مشتریانش سرو می کند. از پرطرفدارترین های این کافه می توان به سان شاین و کیک بستنی اشاره کرد.

آدرس کافه ملو رشت

منظریه، جنب رستوران گارمون

شماره تماس کافه ملو رشت

۰۱۳۳۳۳۴۵۹۸۹

۸. کافه چتر رشت

کافه-چتر-رشت

کافه چتر در محله رشتیان رشت و در خیابان طالقانی،خیابان بهار واقع شده است.  این کافه فضای شیک و مدرنی دارد و مناسب برگذاری جشن نیز می باشد.

این کافه انواع نوشیدنی های سرد و گرم را برای مشتریانش سرو می کند.

آدرس کافه چتر رشت

بیستون، بعد از باشگاه طلایی، بن بست بهار

شماره تماس کافه چتر رشت

۰۱۳۳۳۵۵۷۴۷۶

ساعات کاری کافه چتر رشت

۸ الی ۰۰

۹. کافی شاپ پاییز رشت

کافی-شاپ-پاییز-رشت

کافی شاپ پاییز در شهرک گلسار رشت و در بلوار گلسار،خیابان چهارراه صابرین واقع شده است.  این کافی شاپ در طبقه یازدهم مرکز خرید ایرانیان قرار دارد و به دلیل دیوارهای تمام شیشه‌ای، چشم اندازی زیبا و بی نظیری دارد.

این کافه دارای محیطی مدرن است که با رنگ سفید دکور شده است و برای انواع قرار های دوستانه، عاشقانه و برگزاری جشن تولد و سالگرد های خصوصی مناسب می باشد.

این کافه انواع نوشیدنی های سرد و گرم را برای مشتریانش سرو می کند. از خوراکی های خوشمزه و پرطرفدار این کافه می توان به چیز کیک نوتلا، پنکیک توت فرنگی، چیز کیک انار، کیک شکلاتی، وافل و انواع قهوه هاش اشاره کرد.

آدرس کافی شاپ پاییز رشت

گلسار، صابرین، مرکز خرید ایرانیان، طبقه ۱۱

شماره تماس کافی شاپ پاییز رشت

۰۹۱۲۴۱۶۰۱۳۹

ساعات کاری کافی شاپ پاییز رشت

یکشنبه تا پنج شنبه ۱۱ الی ۱۳- ۱۶ الی ۲۳

روزهای جمعه ۱۷ الی ۲۳

روزهای شنبه ۱۰:۳۰ الی ۱۳- ۱۶ الی ۲۲:۳۰

۱۰. کافه زیبا رشت

کافه-زیبا-رشت

کافه زیبا در محله فرهاد رشت و در خیابان طالقانی،خیابان بیستون واقع شده است. دکور این کافه به سبک قدیمی طراحی شده است و انواع لوازم قدیمی و عتیقه  همچون گرامافون، تلفن، رادیو و ظروف قدیمی در آن یافت می شود.

میز و صندلی‌های کافه زیبا، چوبی هستند و با رومیزی ترمه پوشیده‌ شده‌اند. در این کافه انواع قهوه، دمنوش، کیک، بستنی، اسموتی، شیک، دسر، سالاد و میان وعده را می‌توانید سفارش دهید.

آدرس کافه زیبا رشت

خیابان بیستون ، روبروی کلیسا ،پلاک ٢٧

شماره تماس کافه زیبا رشت

٠٩٣٧٠٢٣١٠١۴️

ساعات کاری کافه زیبا رشت

۱۷:۳۰ الی ۰۰

۱۱. کافی شاپ سیب رشت

کافی-شاپ-سیب-رشت

کافی شاپ سیب در خیابان معلم رشت است. کافی شاپ سیب دارای محیطی هنری و دنج است. این کافه انواع نوشیدنی های گرم و سرد را برای مشتریانش سرو می کند.

از پرطرفدارترین و خوشمزه ترین خوراکی های این کافی شاپ می توان به پشملبا، بستنی مخصوص، شکلات گلاسه، معجون، نوشیدنی سورپرایز، انواع قهوه و انواع میلک شیک اشاره کرد.

آدرس کافی شاپ سیب رشت

خیابان معلم، روبروی استانداری

ساعات کاری کافی شاپ سیب رشت

۱۷ الی ۱

۱۲. کافه نهصد رشت

کافه-نهصد-رشت

کافه ۹۰۰ در محله فرهاد رشت و در خیابان طالقانی، خیابان سبزه میدان واقع شده است. این کافه دارای محیطی شیک و دلنشین می باشد . این کافه انواه نوشیدنی های سرد و گرم را برای مشتریانش سرو می کند.

آدرس کافه نهصد رشت

سبزه میدان، جنب سینما٢٢بهمن، ابتدای کوچه احتساب، بالای مانتو آنتیک، طبقه دوم

شماره تماس کافه نهصد رشت

۰۱۳۳۳۲۲۷۱۲۲

ساعات کاری کافه نهصد رشت

۱۱ الی ۲۳

جمعه ها۱۶ الی ۲۳

۱۳. کافه مَد رشت

کافه-مَد-رشت

کافه مد در شهرک گلسار رشت و در میدان ثقفی،بلوار توحید واقع شده است. این کافه فضای دنجی دارد و انواع نوشیدنی های گرم و سرد را برای مشتریانش سرو می کند.

آدرس کافه مَد رشت

رشت، گلسار، بلوار توحید، پلاک ۶۸

شماره تماس کافه مَد رشت

۰۱۳۳۳۱۳۳۴۵۶

ساعات کاری کافه مَد رشت

۹ الی ۰۰

۱۴. کافه کتاب سایه رشت

کافه-کتاب-سایه-رشت

کافه کتاب سایه در محله شیخ آباد رشت و در خیابان جمشید علی محمدی،خیابان علی محمدی واقع شده است. کافه سایه، هم محیطی روباز در فضای آزاد تراس همکف و تراس طبقه بالا و هم یک سالن مسقف در طبقه همکف و دو سالن در طبقه بالا دارد که می‌توانید در هر یک از این فضاها بنشینید.

این کافه انواع نوشیدنی های گرم و سرد را برای مشتریانش سرو می کند. همچنین این کافی شاپ کتابخانه‌هایی پر از کتاب برای مطالعه علاقه‌مندان دارد.

کافه کتاب سایه رشت

رشت, بوستان ملت

کافه کتاب سایه رشت

۰۹۱۲۳۴۴۰۹۷۳

کافه کتاب سایه رشت

۸ الی ۰۰

۱۵. کافه ترنج رشت

کافه-ترنج-رشت

کافه ترنج در محله ساغری سازان رشت و در بلوار مطهری،خیابان بدیع الله،خیابان بادی الله واقع شده است. کافه ترنج به سبک قدیمی و کلاسیک دکور شده است و دارای شیشه‌های رنگی، لوازم قدیمی نوستالژی و صندلی‌های چوبی است. این کافه انواع نوشیدنی های گرم و سرد را برای مشتریانش سرو می کند.

آدرس کافه ترنج رشت

رشت، خیابان مطهری، ابتدای ساغری‌سازان(بادی‌الله)

شماره تماس کافه ترنج رشت

۰۹۱۱۶۱۷۴۰۸۵️

ساعت کاری کافه ترنج رشت

۹ الی ۰۰

۱۶. کافه موزه رشت

کافه-موزه-رشت

کافه موزه رشت در محله رشتیان رشت و در میدان معلم،خیابان آرمیده،خیابان استاد احمد غرا واقع شده است. این کافه فضای دنجی دارد و انواع نوشیدنی های گرم و سرد را برای مشتریانش سرو می کند.

آدرس کافه موزه رشت

رشت، بلوار معلم، میدان معلم، روبروی گلخانه باغ الله وردی

شماره تماس کافه موزه رشت

۰۱۳۳۳۵۵۱۴۱۴

و در نهایت

هدف تیم سبدت در این مقاله معرفی کافه های شهر رشت بوده امیدواریم که این مطالب برای شما مفید بوده باشد.شما هم می توانید اسم دیگر کافه های شهر رشت رابه همراه آدرسشان با ما به اشتراک بگذارید. ‌ از اینکه تا انتها با ما همراه بودید متشکریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *