خرید

آشنایی با مراکز خرید شیراز

shiraz-shopping-centers

بدون شک یکی از هیجان انگیزترین بخش سفر، خرید کردن است. شیراز دارای مراکز خرید متعددی است که شما می‌توانید هر چیزی اعم از سوغاتی، خرید لباس و … را از آن‌ها خریداری کنید. در این مقاله قصد معرفی مراکز خرید شیراز را داریم. پس تا انتها با ما همراه باشید.

۱. مرکز خرید سلطانیه شیراز

مرکز-خرید-سلطانیه-شیراز

مرکز خرید سلطلنیه یکی از مراکز خرید شیراز است که در محله نمازی شیراز و در بلوار قدوسی شرقی، خیابان صدا و سیما واقع شده است. این مرکز خرید دارای ۹ طبقه و شامل بیش از ۸۰ فروشگاه است.

در این مرکز خرید می‌توانید انواع پوشاک، عطر و ادکلن، لوازم آرایشی و بهداشتی، ساعت و عینک، جواهرات، لوازم دیجیتال و… را خریداری کنید. از امکانات این مرکز خرید می‌توان به انواع کافه، رستوران، فودکورت، باشگاه ورزشی و استخر اشاره کرد.

آدرس مرکز خرید سلطانیه شیراز

میدان مطهری، ابتدای قدوسی شرقی

شماره تماس مرکز خرید سلطانیه شیراز

۰۷۱۳۶۳۰۵۹۵۵

ساعات کاری مرکز خرید سلطانیه شیراز

۱۰:۳۰ الی ۲۲:۳۰

۲. مرکز خرید هامون شیراز

مرکز-خرید-هامون-شیراز

یکی دیگر از مراکز خرید لوکس شیراز، مرکز خرید هامون است که در محله عفیف آباد جنوبی شیراز واقع شده است. این مرکز خرید دارای ۵ طبقه و شامل فروشگاه‌های مختلفی است که اجناسی همچون انواع پوشاک، عطر و ادکلن، کیف و کفش، لوازم آرایشی و بهداشتی، ساعت و عینک، بدلیجات و زیورآلات، جواهرات، موبایل و دیجیتال، لوازم تزئینی، مواد غذایی، محصولات چرم و … را عرضه می‌کند.

از امکانات این مجموعه می‌توان به شهربازی، رستوران، فود کورت، کافی شاپ و… اشاره کرد.

آدرس مرکز خرید هامون شیراز

بلوار ستارخان، از فلکه سنگی نرسیده به چهارراه عفیف آباد

شماره تماس مرکز خرید هامون شیراز

۰۷۱۳۶۴۸۱۶۲۷

ساعات کاری مرکز خرید هامون شیراز

۱۰ الی ۱۴-۱۷ الی ۰۰

۳. مرکز خرید ستاره فارس شیراز

مرکز-خرید-ستاره-فارس-شیراز

مرکز خرید ستاره یکی دیگر از مراکز خرید شیراز است که در محله عفیف آباد شمالی شیراز و در خیابان عفیف آباد واقع شده است. این مرکز خرید دارای ۹ طبقه و شامل بیش از ۴۰۰ فروشگاه است. فروشگاه‌های این مرکز خرید اجناسی نظیر پوشاک، کالا‌های دیجیتال، لوازم‌آرایشی و بهداشتی را با قیمتی مناسب عرضه می‌کنند.

از امکانات این مرکز خرید می‌توان به کافی‌شاپ، پارکینگ طبقاتی، فودکورت، شهربازی، رستوران ملل، رستوران‌های چینی، هندی، مکزیکی، عربی و … اشاره کرد.

آدرس مرکز خرید ستاره فارس شیراز

خیابان عفیف آباد

ساعات کاری مرکز خرید ستاره فارس شیراز

۸ الی ۲۱ و روز‌های جمعه تعطیل می‌باشد.

۴. مرکز خرید حافظ شیراز

مرکز-خرید-حافظ-شیراز

یکی دیگر از مراکز خرید مدرن شیراز، مرکز خرید حافظ است که در محله عفیف آباد جنوبی شیراز و در خیابان عفیف آباد، خیابان عرفان منش واقع شده است. این مرکز خرید دارای ۲ طبقه و شامل ۵۷ فروشگاه است که اجناسی همچون پوشاک زنانه مردانه و بچگانه، انواع لوازم آرایشی و بهداشتی را عرضه می‌کنند.

آدرس مرکز خرید حافظ شیراز

شیراز، عفیف آباد جنوبی، خیابان عفیف آباد، خیابان عرفان منش

شماره تماس مرکز خرید حافظ شیراز

۰۷۱۳۶۲۷۳۷۲۱

ساعات کاری مرکز خرید حافظ شیراز

۶ الی ۲۳:۳۰

۵. مرکز خرید آفتاب فارس شیراز

مرکز-خرید-آفتاب-فارس-شیراز

مجتمع اداری تجاری آفتاب فارس، یکی از مراکز خرید شیراز است که در محله شمس آباد شیراز و در میرزای شیرازی واقع شده است. این مجموعه در هشت طبقه و شامل ۲۳۷ فروشگاه می‌باشد. در این مجتمع تجاری مغازه‌هایی مانند، کیف و کفش، انواع پوشاک بزرگسال و کودک، عطر و ادکلن، ساعت و زیورآلات، خرازی، لوازم آرایشی و بهداشتی و موبایل و کامپیوتر مشغول به کار هستند.

از امکانات این مجموعه می‌توان به رستوران، کافه، مجهز سیستم‌های گرمایش و سرمایش، اطفا حریق و برق اضطراری اشاره کرد.

آدرس مرکز خرید آفتاب فارس شیراز

معالی آباد، بلوار شریعتی، خیابان خلبانان، نبش رهبر ماه

شماره تماس مرکز خرید آفتاب فارس شیراز

۰۷۱۳۶۳۵۴۳۷۰

ساعات کاری مرکز خرید آفتاب فارس شیراز

۹ الی ۰۰ – ۱۷ الی ۲۳

۶. مرکز خرید زیتون فارس شیراز

مرکز-خرید-زیتون-فارس-شیراز

مجتمع تجاری تفریحی زیتون فارس در محله سه راه برق شیراز و در خیابان ذوالانوار یکم واقع شده است. این مرکز خرید دارای ۱۲ طبقه و شامل ۴۰۰ فروشگاه است که اجناسی همچون انواع پوشاک، جواهرات، ساعت و عینک، لوازم خانگی، خوراکی، بدلیجات و … را با قیمت مناسب عرضه می‌کنند.

از امکانات این مرکز خرید می‌توان به کافی شاپ، فودکورت، شهربازی و سینما سه بعدی اشاره کرد.

آدرس مرکز خرید زیتون فارس شیراز

استان فارس‌، شیراز، تقاطع خیابان انقلاب و لطفعلی خان زند

شماره تماس مرکز خرید زیتون فارس شیراز

۰۷۱۳۲۳۳۱۱۳۶

ساعات کاری مرکز خرید زیتون فارس شیراز

۱۰ الی ۲۲:۳۰ و روز‌های جمعه ۱۰ الی ۲۲

۷. مرکز خرید خلیج فارس شیراز

مرکز-خرید-خلیج-فارس-شیراز

مجموعه خلیج فارس یکی از بزرگترین مراکز خرید شیراز است که در ابتدای ورودی شهر جدید صدرا، قرار دارد. این مجموعه لوکس و مدرن در طراحی ورودی، ستون‌های تخت جمشید را شبیه‌سازی کرده است.

این مرکز خرید دارای ۲۵۰۰ فروشگاه تجاری است که انواع برند‌های پوشاک مثل کوتون، زارا، دفاکتو، ال سی وایکیکی و… در آنجا شعبه دارند. در این مرکز خرید می‌توانید انواع پوشاک، لوازم آرایش، جواهرات، لوازم خانگی، موبایل، ساعت و عینک، لباس کودک و… را پیدا و خریداری کنید.

از امکانات این مرکز خرید چندین سالن سینما، شهربازی، فودکورت، انواع رستوران‌ها، هایپر مارکت، سالن سمینار، خشک‌شویی، اورژانس و چندین طبقه پارکینگ، بزرگ‌ترین سالن بیلیارد و سالن بولینگ اشاره کرد.

آدرس مرکز خرید خلیج فارس شیراز

محور شمالی جاده شیراز به سپیدان، ابتدای ورودی شهر جدید صدرا

شماره تماس مرکز خرید خلیج فارس شیراز

۰۷۱۳۶۶۶۵۷۰۱

۸. بازار حاجی شیراز

بازار-حاجی-شیراز

بازار سنتی حاجی در شمال شرقی مسجد جامع شیراز قرار دارد که قدمت آن حدود ۱۰۰۰ ساله است. در این بازار می‌توانید انواع ترمه، لباس محلی، صندوقچه‌های قدیمی، خشکبار و … را پیدا کنید.

آدرس بازار حاجی شیراز

خیابان لطفعلی خان زند، بعد از سه‌راه طالقانی، سمت راست

ساعات کاری بازار حاجی شیراز

۹ الی ۲۱

۹. مجتمع تجاری نگین فارس شیراز

مجتمع-تجاری-نگین-فارس-شیراز

از دیگر مراکز خرید شیراز می‌توان به مجتمع تجاری نگین فارس اشاره کرد که در بلوار پرستار و روبه‌روی بیمارستان بعثت قرار دارد. این مرکز خرید دارای ۳ طبقه است و شامل ۲۳۰ واحد تجاری است که اجناسی همچون انواع پوشاک، عطر و ادکلن، جواهرات، لباس و لوازم کودک، لوازم آرایشی و کالای دیجیتال و… را عرضه می‌کنند.

از امکانات این مرکز خرید می‌توان به شهربازی، رستوران‌های مختلف، فودکورت، کافی شاپ، هایپر مارکت، سالن بیلیارد و همچنین سالن بولینگ اشاره کرد.

آدرس مجتمع تجاری نگین فارس شیراز

معالی آباد، میدان احسان، بلوار پرستار، خیابان فرشته، روبروی بیمارستان بعثت

۱۰. مرکز خرید سینا شیراز

مرکز-خرید-سینا-شیراز

یکی دیگر از مراکز خرید شیراز، مرکز خرید سینا است که در محله سنگ آبد شیراز و در کنار گذر مطهری، خیابان مطهری شمالی چهاردهم واقع شده است. این مرکز خرید دارای دو و نیم طبقه است و واحد‌های تجاری در زمینه کیف و کفش، مانتو و روسری، پوشاک زنانه و مردانه، سیسمونی و لوازم کودک، طلا و جواهر، نقره و بدلیجات، ساعت، لوازم آرایشی فعالیت می‌کنند. این مرکز خرید دارای پارکینگ نیز می‌باشد.

آدرس مرکز خرید سینا شیراز

شیراز، خیابان زرگری، نرسیده به چهارراه ستارخان، مجتمع تجاری سینا

شماره تماس مرکز خرید سینا شیراز

۰۷۱۳۶۲۸۸۴۴۱

ساعات کاری مرکز خرید سینا شیراز

۸ الی ۲۲:۳۰

۱۱. بازار وکیل شیراز

بازار-وکیل-شیراز

بازار وکیل یکی از جذاب‌ترین دیدنی‌های شیراز است که ۵ ورودی مختلف دارد. این بازار قدیمی دارای راسته‌های مختلف است که در هر راسته، حجره‌های مربوط به یک شغل را خواهید دید. از پارچه‌فروشان تا خیاطان، کلاه‌دوزان و… .

در این بازار می‌توانید انواع کالا‌های سنتی مثل پارچه، فرش دست‌بافت، صنایع‌دستی، ادویه و خوراکی‌ها را با قیمت بسیار مناسب خریداری کنید.

آدرس بازار وکیل شیراز

شیراز، خیابان زند، ضلع شرقی میدان شهرداری

ساعات کاری بازار وکیل شیراز

۷:۱۵ الی ۲۲:۱۵ و روز‌های جمعه تعطیل می‌باشد.

۱۲. مرکز خرید الهیه شیراز

مرکز-خرید-الهیه-شیراز

یکی از بازار‌های جمع‌وجور شیراز مرکز خرید الهیه است که در بلوار مطهری قرار دارد. این مرکز خرید بیشتر در زمینه پوشاک فعالیت می‌کند اما فروشگاه‌های دیگری مانند طلا و جواهر، نقره و بدلیجات، عینک، ساعت و لوازم دکوری نیز در آن وجود دارد. فروشگاه‌های مرکز خرید الهیه بسیار با کیفیت هستند اما قیمت آن‌ها بسیار مناسب است.

آدرس مرکز خرید الهیه شیراز

شیراز، میدان مطهری، ابتدای بلوار مطهری جنوبی

شماره تماس مرکز خرید الهیه شیراز

۰۷۱۳۸۴۴۰۱۵۲

ساعات کاری مرکز خرید الهیه شیراز

۱۰ الی ۲۲

۱۳. بازار مسگرها شیراز

بازار-مسگر‌ها-شیراز

بازار مسگر‌ها بخشی از بازار قیصریه شیراز است که در حال حاضر باقی‌مانده و در سال ۱۲۶۱ خورشیدی بازسازی شد. در بازار مسگر‌ها می‌توانید انواع ظروف مسی را با قیمت مناسب و البته تنوع بسیار زیاد پیدا کنید.

آدرس بازار مسگرها شیراز

شیراز، محله درب شاهزاده

۱۴. پاساژ شهر شب شیراز

پاساژ-شهر-شب-شیراز

پاساژ شهر شب یکی از قدیمی‌ترین مراکز خرید شیراز است که در محله خیام شیراز و در بلوار کریمخان زند، خیابان زند سی و نهم واقع شده است. در این مرکز خرید می‌توانید اجناسی همچون پوشاک، کیف و کفش و… را با قیمت مناسب خریداری کنید.

آدرس پاساژ شهر شب شیراز

استان فارس‌، شیراز، بلوار زند، نبش خیابان نوبهار

ساعات کاری پاساژ شهر شب شیراز

۹ الی ۲۲

۱۵. مرکز خرید پی سی سنتر شیراز

مرکز-خرید-پی-سی-سنتر-شیراز

پی سی سنتر در خیابان ملاصدرا و در کنار پاساژ ملاصدرا بزرگترین مرکز فروش لپ تاپ، کامپیوتر و لوازم جانبی در شهر شیراز و در استان فارس است. در این مجموعه بزرگ انواع کامپیوتر‌ها، لوازم جانبی و قطعات کامپیوتری، موبایل، کنسول‌های بازی و لپتاپ‌های استوک به معرض فروش گذاشته شده‌اند.

آدرس مرکز خرید پی سی سنتر شیراز

شیراز، خیابان ملاصدرا، کوچه ۲

۱۶. پاساژ برق شیراز

پاساژ-برق-شیراز

پاساز برق در خیابان قصرالدشت قرار دارد. این پاساژ دارای ۲ طبقه است که طبقه اول آن به فروش پوشاک اختصاص دارد و طبقه دوم مختص فروشگاه‌های لوازم کامپیوتری است. کیفیت و قیمت کالا‌های ارائه شده در این مرکز خرید متوسط هستند.

آدرس پاساژ برق شیراز

شیراز، خیابان قصردشت، سه راه برق

۱۷. مرکز خرید سعدی شیراز

مرکز-خرید-سعدی-شیراز

مجتمع تجاری و تفریحی سعدی از بلند‌ترین مجتمع تجاری تفریحی محدوده شهری شیراز است که در خیابان عفیف آباد قرار دارد. این مرکز خرید دارای ۱۲ طبقه و شامل ۲۶۷ است.

شما می‌توانید در این مرکز خرید اجناسی با برند‌های معروف خریداری کنید. اجناسی را که در این مرکز خرید می‌توانید تهیه کنید عبارتند از: انواع پوشاک، لوازم و مواد آرایشی و بهداشتی، عطر و ادکلن، موبایل و کامپیوتر، ساعت و … این مرکز خرید دارای پارکینگی با گنجایش ۴۵۸ خودرو می‌باشد.

آدرس مرکز خرید سعدی شیراز

شیراز، خیابان عفیف آباد

شماره تماس مرکز خرید سعدی شیراز

۰۷۱۳۶۲۶۲۴۵۰

ساعات کاری مرکز خرید سعدی شیراز

۱۰ الی ۱۴- ۱۷ الی ۲۲

۱۸. مجتمع تجاری مهستان شیراز

مجتمع-تجاری-مهستان-شیراز

این مجتمع در بلوار کریمخان یزد قرار دارد. این مجموعه دارای ۳ طبقه و شامل ۲۰۰ واحد تجاری است که کالا‌های دیجیتال، لوازم خانگی، پوشاک و… را عرضه می‌کنند. از امکانات این مرکز خرید می‌توان به اینترنت وای‌فای، پارکینگ طبقاتی، سیستم سرمایش و گرمایش مرکزی، پله‌برقی، آسانسور و دستگاه ATM اشاره کرد.

آدرس مجتمع تجاری مهستان شیراز

شیراز، خیابان کریم خان زند، خیابان انوری

ساعات کاری مجتمع تجاری مهستان شیراز

۱۰ الی ۲۳

۱۹. مجتمع تجاری آناهیتا ۲ شیراز

مجتمع-تجاری-آناهیتا-2-شیراز

این مرکز خرید در خیابان لطفعلی خان زند، سه راه برق واقع شده است و در زمینه فروش موبایل، کامپیوتر، قطعات و لوازم جانبی فعالیت می‌کند و می‌توانید اقلام مورد نیاز خود را با قیمت مناسب از این مرکز خرید تهیه کنید.

آدرس مجتمع تجاری آناهیتا ۲ شیراز

شیراز، خیابان لطفعلی خان زند، سه راه برق

۲۰. بازار طالقانی شیراز

بازار-طالقانی-شیراز

این بازار در نزدیک حرم شاهچراغ (ع) قرار دارد. مغازه‌های این بازار اجناسی همچون پوشاک، لوازم بهداشتی و آرایشی و همچنین لوازم موردنیاز برای خیاطی را عرضه می‌کنند.

آدرس بازار طالقانی شیراز

شیراز، خیابان طالقانی، جنب بقعه متبرکه مادر احمد بن موسی شاهچراغ و پارکینگ طبقاتی طالقانی

ساعات کاری بازار طالقانی شیراز

۹ الی ۲۲:۳۰

و در نهایت

هدف تیم سبدت در این مقاله معرفی مراکز خرید شیراز بوده، امیدواریم که این مقاله برای شما مفید بوده باشد. شما هم می‌توانید نظر خود را در مورد این مراکز خرید با ما به اشتراک بگذارید. از اینکه تا انتها با ما همراه بودید متشکریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *