سوغات

فهرستی از سوغات کشور سوریه

هنگام سفر به سوریه یکی از هیجان انگیز ترین کارها سوغات برای دوستان و آشنایان است. از این رو در این مقاله ما لیستی از سوغات کشور سوریه را برای شما آماده کرده ایم تا شما به راحتی بتوانید تصمیم بگیرید که چه سوغاتی مناسب افراد خانواده شما می‌باشد .

۱. سوغات کشور سوریه، لباس های سنتی عرب های سوریه

Traditional Syrian Arab clothes

سوغات-کشور-سوریه،-لباس-های-سنتی-عرب-های-سوریه

یکی از سوغات کشور سوریه را می توان به لباس های سنتی عرب های سوریه اختصاص داد. این نوع  لباس ها هنوز هم در برخی از نقاط کشور سوریه مورد استفاده قرار می گیرد و اغلب مواقع این لباس ها را در اعیاد و مراسم های خاص بر تن مردم این کشور خواهید دید.

لباس های سنتی این کشور در طرح ها و رنگ های مختلف دوخته می شوند و بسیاری از مغازه های فروش پوشاک از این نوع لباس ها به فروش می رسد.

۲. سوغات کشور سوریه، مگنت سوریه Syrian magnet

سوغات-کشور-سوریه،-مگنت-سوریه

یکی از ارزا نترین و بهترین سوغات از کشور سوریه مگنت های آن جا می باشد که هم قابلیت حمل آسان تر و هم خاطره بر انگیز ترین ها می باشد.

۳. سوغات کشور سوریه، پارچه های ابریشمی Silk fabrics

سوغات-کشور-سوریه،-پارچه-های-ابریشمی

یکی از محبوب ترین محصولاتی صادراتی این کشور پارچه های ابریشمی آن می باشد که می توان به عنوان سوغاتی آن را برای دوست و آشنا سوغاتی بیاورید.

و در نهایت

هدف تیم سبدت در این مقاله معرفی سوغاتی های سوریه بوده، امیدواریم که این مطالب برای شما مفید بوده باشد. شما هم می توانید نظر خود را در مورد این مقاله با ما به اشتراک بگذارید. از اینکه تا انتها با ما همراه بودید متشکریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *