خرید

مراکز خرید ارومیه

urmia-shopping-centers

بدون شک می توان گفت مراکز خرید هر شهری یکی از جاهای دیدنی آن شهر می‌باشد. اگر به ارومیه سفر کردید حتما به مراکز خرید آن سری بزنید. در این مقاله تیم سبدت قصد دارد تا مراکز خرید ارومیه را به همراه آدرسشان برای شما به اشتراک بگذارد تا به راحتی بتوانید این مراکز را پیدا کنید و از خریدتان لذت ببرید.

۱. بازار خیابان آهندوست ارومیه

بازار-خیابان-آهندوست-ارومیه

خیابان آهندوست یکی از شلوغ‌ترین خیابان‌های شهر ارومیه است که مناطق مختلف شهر را به هم متصل می‌کند. در این خیابان فروشگاه بسیاری اعم از فروشگاه‌های لوازم‌خانگی و آشپزخانه و جهیزیه وجود دارد که به یک بازار محبوب تبدیل شده است. در این فروشگاه‌ها می‌توانید آخرین محصولات و لوازم‌خانگی صوتی و تصویری، ظروف آرکوپال و کریستال و چینی و انواع لوازم و خرده‌ریز آشپزخانه را بخرید.

آدرس بازار خیابان آهندوست ارومیه

ارومیه، دیزج سیاوش، بلوار فرهنگیان،بلوار آهن دوست

۲. پاساژ پاکو ارومیه

پاساژ-پاکو-ارومیه

پاساژ پاکو در ارومیه شهرک فرهنگیان بازارچه اول شمالی و در کوچه اول خیابان شمالی قرار دارد. این مرکز تجاری دارای سه طبقه است. در این پاساژ انواع پوشاک مردانه و زنانه، لوازم آرایشی، پوشاک کودکان و… به فروش می رسد.

آدرس پاساژ پاکو ارومیه

ارومیه، شهرک فرهنگیان، بازارچه اول شمالی، کوچه اول خیابان شمالی

شماره تماس پاساژ پاکو ارومیه

۰۹۱۴۱۲۱۹۱۳۱

ساعات کاری پاساژ پاکو ارومیه

۹ الی ۲۲

۳. مجتمع بزرگ تجاری رضا ارومیه

مجتمع-بزرگ-تجاری-رضا-ارومیه

این مجتمع تجاری در خیابان امام قرار دارد و یک ورودی آن در خیابان بعثت است. این مجتمع را به نام بازار رضا هم می‌شناسند و یکی از بزرگ‌ترین مراکز خرید در ارومیه است.

گفتنی است که قسمت بزرگی از این بازار به فروش کیف و کفش و روسری و پارچه اختصاص دارد، البته پوشاک زنانه و مردانه هم در آن به فروش می‌رسد.

آدرس مجتمع بزرگ تجاری رضا ارومیه

ارومیه، بازار باش، میدان ولایت فقیه، خیابان امام

۴. مجتمع تجاری امیرکبیر ارومیه

مجتمع-تجاری-امیرکبیر-ارومیه

پاساژ امیرکبیر یکی از قدیمی‌ترین مراکز خرید ارومیه است که در خیابان خیام جنوبی قرار دارد. لازم به ذکر است که این خیابان سنگ فرش است و ماشین از آن عبور نمی‌کند، به همین دلیل جای مناسبی برای گشت و گذار و خرید است.

این مجتمع تجاری دارای سه طبقه است که طبقه‌ی زیرزمین، با حوض زیبا و گل‌ها و گلدان‌های زیبا مزین شده است. در این مجتمع می توانید وسایلی نظیر زیورآلات، نقره، ساعت، عطر و محصولات فرهنگی خریداری کنید.

آدرس مجتمع تجاری امیرکبیر ارومیه

ارومیه، خیابان خیام جنوبی

شماره تماس مجتمع تجاری امیرکبیر ارومیه

۰۹۱۴۴۴۵۹۰۲۸

ساعات کاری مجتمع تجاری امیرکبیر ارومیه

۹ الی ۲۱:۳۰

۵. بازارچه برلیان ارومیه

بازارچه-برلیان-ارومیه

این مجتمع تجاری در خیابان امام خمینی در مرکز شهر ارومیه قرار دارد و یکی از قدیمی‌ترین مراکز تجاری شهر است. این پاساژ دارای ۵ طبقه است و بازار اصلی آن در طبقات زیرزمین، همکف و طبقه‌ی اول است.

لازم به ذکر است که در طبقه‌ی زیرزمین این پاساژ بیشتر فروشگاه‌ها به عینک و نقره اختصاص دارند. همچنین چند مغازه مخصوص یونیفرم‌های پرستاری و لوازم دانشجویی هم در آن دیده می‌شود.

در طبقه‌ی همکف، ۸۰ درصد مغازه‌ها به عینک‌فروشی اختصاص یافته‌ و به همین دلیل اکثر اهالی شهر این پاساژ را به‌عنوان بازار عینک‌فروشی می‌شناسند.

بازارچه برلیان ارومیه

ارومیه، خیابان امام

بازارچه برلیان ارومیه

۰۹۱۹۷۷۵۰۸۴۹

۶. پاساژ تندیس ارومیه

پاساژ-تندیس-ارومیه

پاساژ تندیس در محله گلستان ارومیه و در بلوار فرهنگیان،خیابان ایثار واقع شده است.  بخش زیادی از این پاساژ به فضای باز اختصاص یافته است. از امکانات این مجموعه می توان به شهر بازی، سیستم سرمایش و گرمایش مرکزیو پارکینگ اختصاصی با ظرفیت ۲۰۰ خودرو اشاره کرد.

آدرس پاساژ تندیس ارومیه

ارومیه، شهرک فرهنگیان اول شمالی

ساعات کاری پاساژ تندیس ارومیه

۹ الی ۲۱

۷. پاساژ انصار ارومیه

پاساژ-انصار-ارومیه

پاساژ انصار یکی از مراکز خرید قدیمی ارومیه است که در خیابان امام و در مرکز شهر قرار دارد. این پاساژ دارای سه طبقه و روباز است. طبقه‌ی زیرزمین این پاساژ مختص انواع چاپخانه و فروش کاغذ است.

در طبقه‌ی همکف و اول، فروشگاه‌های کارت عروسی است و چندین مغازه‌ی کیف و کفش مجلسی و ورزشی هم در بین آن‌ها دیده می‌شود.

آدرس پاساژ انصار ارومیه

ارومیه، خیابان امام

ساعات کاری پاساژ انصار ارومیه

شنبه تا سه شنبه ۹ الی ۲۱

چهارشنبه تا جمعه ۹ الی ۲۰

۸. مجتمع تجاری میلاد نور ارومیه

مجتمع-تجاری-میلاد-نور-ارومیه

این مجتمع تجاری در خیابان استادان ارومیه در کنار مجتمع عازمی قرار دارد. این مجتمع دارای ۶ طبقه است. در این مرکز می‌توانید اجناسی مانند پوشاک، زیورآلات و اشیای تزیینی را تهیه کنید.

آدرس مجتمع تجاری میلاد نور ارومیه

ارومیه، خیابان دانشکده ، خیابان استادان

ساعات کاری مجتمع تجاری میلاد نور ارومیه

۸:۳۰ الی ۲۰:۳۰

۹. مجتمع تجاری طوبی ارومیه

مجتمع-تجاری-طوبی-ارومیه

این مجتمع  یکی از پاساژهای لوکس ارومیه است که در خیابان امام قرار دارد. در این پاساژ انواع لوازم آرایشی و بهداشتی و پوشاک زنانه و مردانه از معتبرترین برندهای ایرانی و خارجی در آن به فروش می‌رسد. از امکانات این پاساژ می توان به پارکینگ طبقاتی اشاره کرد.

آدرس مجتمع تجاری طوبی ارومیه

ارومیه، خیابان امام

مجتمع تجاری طوبی ارومیه

شنبه تا پنجشنبه ۱۰:۲۷ الی ۰۰

جمعه ها ۱۰:۲۷ الی ۸:۲۷

۱۰. پاساژ جلالی اول شمالی ارومیه

پاساژ-جلالی-اول-شمالی-ارومیه

پاساژ جلالی اول شمالی ارومیه در محله گلستان ارومیه و در خ ایثار واقع شده است.  این مجتمع ۵ طبقه دارد که طبقه‌ی زیرزمین آن را پارچه‌سرا و طبقه همکف آن را زرگری و بدلیجات و طبقات بالای آن را لوازم آرایشی بهداشتی و پوشاک مردانه و زنانه تشکیل داده است.

لازم به ذکر است که این مجتمع دارای دو ورودی است که ورودی اصلی آن روی بلوار ایثار است و ورودی دوم در کوچه اول شمالی است.

پاساژ جلالی اول شمالی ارومیه

ارومیه، بلوار ایثار

پاساژ جلالی اول شمالی ارومیه

۰۹۱۴۲۷۰۸۹۸۶

۱۱. پاساژ پردیس ارومیه

پاساژ-پردیس-ارومیه

پاساژ پردیس ارومیه در محله خطای لو ارومیه و در خیابان بهشتی،خیابان استادان واقع شده است.  این پاساژ ۶ طبقه دارد. اجناس موجود در پاساژ پردیس،  اغلب لباس وکیف و کفش زنانه و مردانه با مارک های معتبر ساخت ترکیه است. از امکانات این پاساژ می توان به پارکینگ اشاره کرد.

آدرس پاساژ پردیس ارومیه

ارومیه، خیابان دانشکده، خیابان استادان، نبش کوی هشتم

ساعات کاری پاساژ پردیس ارومیه

۱۰ الی ۲۱

۱۲. مجتمع تجاری استادان ارومیه

مجتمع-تجاری-استادان-ارومیه

مجتمع تجاری استادان یکی از شیک‌ترین مراکز خرید ارومیه است که در خیابان استادان ارومیه قرار دارد . در این پاساژ می توانید انواع لباس مردانه و زنانه خریداری کنید.

مجتمع تجاری استادان ارومیه

ارومیه، خیابان استادان

۱۳. مجتمع تجاری تورک مال ارومیه

مجتمع-تجاری-تورک-مال-ارومیه

تورک مال یکی از لوکس‌ترین مراکز خرید ارومیه است که در محله بهشتی ارومیه و در خیابان رسالت،خیابان بهشتی واقع شده است.  این مرکز خرید دارای ۵ طبقه است و شامل بخش‌های مختلفی از جمله هایپر مارکت، فروشگاه و مغازه‌های ارائه‌کننده برندهای معتبر ترک، شهربازی مخصوص کودکان، رستوران و فودکورت می باشد. این مجتمع دارای پارکینگ طبقاتی نیز می باشد.

آدرس تورک مال ارومیه

ارومیه، خیابان دانشکده (شهید بهشتی)

شماره تماس تورک مال ارومیه

۰۴۴۳۳۴۷۹۱۱۷

۱۴. مجتمع تجاری برلن ارومیه

مجتمع-تجاری-برلن-ارومیه

مجتمع تجاری برلن یکی از قدیمی‌ترین مراکز خرید ارومیه به شمار می‌آید که در محله فرهنگیان شمالی ارومیه و خیابان اول واقع شده است. دو طبقه پاساژ برلن به فروشگاه‌های پوشاک اختصاص دارد، یک طبقه آن خانه بازی مخصوص کودکان بوده و سایر طبقات استفاده تجاری و مسکونی دارند.

این مجتمع اغلب دارای فروشگاه‌های پوشاک زنانه و مردانه و انواع کیف و کفش است. گفتنی است که اکثر محصولات دارای قیمت مناسب و کیفیت قابل قبولی هستند.

آدرس مجتمع تجاری برلن ارومیه

ارومیه، شهرک فرهنگیان، خیابان اول شمالی، کوچه اول

شماره تماس مجتمع تجاری برلن ارومیه

۹ الی ۲۱ و روزهای جمعه تعطیل می باشد.

۱۵. پاساژ آذربایجان ارومیه

پاساژ-آذربایجان-ارومیه

مرکز خرید آذربایجان در محله بازار باش ارومیه و در بلوار باکری،میدان خیام واقع شده است.  این پاساژ دارای واحدهای تجاری از جمله فروش پوشاک، بدلیجات، لوازم و قطعات موبایل و… است. البته ناگفته نماند که طبقات اولیه و هم‌کف این پاساژ فعال است و طبقات بالایی رونق چندانی ندارند.

آدرس پاساژ آذربایجان ارومیه

ارومیه، خیابان خیام، فلکه خیام

۱۶. مجتمع تجاری یاقوت ارومیه

مجتمع-تجاری-یاقوت-ارومیه

مجتمع تجاری یاقوت در شهرک فرهنگیان ارومیه اول شمالی (بازار مهین آباد) قرار گرفته است. این پاساژ در ۶ طبقه است. در این پاساژ مغازه‌های متعددی همچون پارچه، کیف و کفش، لوازم آرایشی، پوشاک مردانه و… وجود دارد.

مجتمع تجاری یاقوت ارومیه

ارومیه، شهرک فرهنگیان، چهارراه شمالی، خیابان شمالی ، کوچه یک (جنب پاساژ برلن) اول شمالی

۱۷. بازار قدیم ارومیه

بازار-قدیم-ارومیه

این بازار سنتی جزو اصلی‌ترین مراکز خرید در ارومیه محسوب می‌شود. مشاغل مختلفی از پارچه فروشان گرفته تا کفش فروشان در راسته‌های متعدد بازار قدیم ارومیه فعال هستند.

اگر به فکر خرید سوغات ارومیه هستید پیشنهاد می‌کنم حتماً بازار قدیم ارومیه را در صدر لیست خود قرار دهید.

آدرس بازار قدیم ارومیه

ارومیه، مابین خیابان امام و بعثت

۱۸. پاساژ تاناکورا ارومیه

تاناکورای-ارومیه

تاناکورای ارومیه در محله تاناکورا ارومیه و بلوار ساوالان (بالانج) واقع شده است. پاساژ تاناکورا جزو بزرگ‌ترین بازارهای فروش پوشاک دست دوم خارجی در کشور است که انواع لباس‌ها زنانه، مردانه، بچگانه، لوازم ورزشی، کیف و کفش دست دوم یا استوک با برندهای مطرح خارجی هستند که با قیمت‌های مناسب به فروش می رسند.

آدرس تاناکورای ارومیه

ارومیه، ابتدای جاده ارومیه به اشنویه

و در نهایت

هدف تیم سبدت در این مقاله معرفی مراکز خرید ارومیه بوده، امیدواریم که این مطالب برای شما مفید بوده باشد. شما هم می توانید دیگر مراکز خرید ارومیه را با ذکر آدرس برای ما به اشتراک بگذارید. از اینکه تا انتها با ما همراه بودید متشکریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *