کافه گردی

لیست کافه‌های یزد + آدرس

yazd-cafes

یزد، نخستین شهر خشت جهان، دارای جاذبه های گردشگری بسیاری است که سالانه گردشگران زیادی را به خود جذب می کند. این شهر دارای کافه و رستوران های بسیاری است. چه اهل یزد باشی و چه مسافر این شهر زیبا شناخت کافه های این شهر برای شما حائز اهمیت است. از این رو در این مقاله قصد داریم تا شما را با کافه های شهر یزد آشنا کنیم‌.

۱. کافه دپسا یزد

کافه-دپسا-یزد

کافه دپسا یکی از کافه های یزد می باشد که دکوراسیون آن تلفیقی از سبک سنتی و مدرنیته می باشد. دیوارهای این کافه کاه گلی است که جذابیت خاصی به آن بخشیده است.

این کافه دارای منوی متنوع است و انواع نوشیدنی های سرد و گرم و … را برای مشتریانش به بهترین شکل سرو می کند. لازم به ذکر است که در این کافه فضایی مخصوص سیگار‌کشیدن تعبیه شده است.

آدرس کافه دپسا یزد

یزد، خیابان رخت شور خانه، بعد از هتل سرای درویش، کافه دِپَسا cafe depassa

۲. کافه دمی بار یزد

کافه-دمی-بار-یزد

یکی از مدرن‌ترین کافه های یزد، کافه دمی بار است. در طراحی این کافه از دکوراسیون کافه‌های آمریکایی الگوبرداری شده است. در فضای داخلی کافه، چندین صندلی کنار بار چیده شده است. همچنین امکان استفاده از میز و صندلی‌های فضای باز نیز وجود دارد.

این کافه انواع نوشیدنی های سرد و گرم را برای مشتریانش سرو می کند. لازم به ذکر است که این کافه از ترکیبات خاصی برای تهیه قهوه خود استفاده می‌کند.

لازم به ذکر است که برای استعمال دخانیات، از میزهای فضای باز استفاده کنید.

آدرس کافه دمی بار یزد

یزد، صفاییه، میدان مادر، ابتدای خیابان یاس برین

شماره تماس کافه دمی بار یزد

۰۹۱۳۲۵۴۱۲۱۴

ساعات کاری  کافه دمی بار یزد

۱۱ الی ۰۰

۳. کافه دات یزد

کافه-دات-یزد

این کافه از نظر ظاهری، بیشتر شبیه به کافه‌های خارجی و اروپایی است و محیط این کافه کاملاً خانوادگی و ایدئال انواع دورهمی و مهمانی دوستانه است. در طراحی این کافه از المان‌های بسیار خاص مانند مداد رنگی، تراش مداد، مجلات خارجی و غیره استفاده شده است.

در این کافه امکان استفاده از طبقه اول یا طبقه دوم وجود دارد. گفتنی است طبقه دوم کافه بسیار دنج و خودمونی است. این کافه انواع نوشیدنی و کیک را برای مشتریانش سرو می کند. لازم به ذکر است که در این کافه امکان سیگار کشیدن

آدرس کافه دات یزد

یزد، صفاییه، بلوار دانشگاه، نبش طراز یزدی

شماره تماس کافه دات یزد

۰۳۵۳۸۴۱۳۱۸۵

ساعات کاری کافه دات یزد

۸ الی ۱۴ و ۱۷ الی ۲۴

۴. کافه بیسترو یزد

کافه-بیسترو-یزد

کافه  بیسترو جزء کافه‌های دانشجویی و دنج به شمار می رود و در بلوار دانشگاه قرار دارد. کافه بیسترو از آن کافه های کم‌نور، آرام و دنج می باشد. این کافه کتابخانه‌ای بزرگ دارد که مشتریان می توانند به صورت رایگان از کتاب های آن استفاده کنند.

منوی کافه بیسترو بسیار متنوع است. شما می‌توانید انواع نوشیدنی و تنقلات را در این کافه سفارش دهید. در این کافه همواره صدای موسیقی آرام پخش می‌شود و خبری از بوی دود سیگار نیست.

آدرس کافه بیسترو یزد

یزد صفاییه، بلوار دانشگاه ، نبش ۲۴ متری سوم ، ( مجد العلماء )

ساعت کاری کافه بیسترو یزد

۱۰ الی ۰۰

۵. کافه تاک یزد

کافه-تاک-یزد

کافه تاک یکی از شیک ترین کافه های یزد به شمار می رود که شباهت بسیاری به کافه‌های آمریکایی دارد. در گوشه کافه، باری بسیار بزرگ به چشم می‌خورد. در این کافه می توان انواع نوشیدنی سرد یا گرم و انواع دسر، غذاهای فرنگی و انواع اسنک سفارش داد.

لازم به ذکر است که در این کافه امکان سیگار کشیدن وجود ندارد. همچنین رو‌به‌روی کافه فضای پارک خودرو نیز به اندازه کافی همواره یافت می‌شود.

آدرس کافه تاک یزد

یزد، بلوار پاک‌نژاد، خیابان حاتمی‌پور

شماره تماس کافه تاک یزد

۰۳۵۳۵۲۵۵۵۶۳

ساعات کاری کافه تاک یزد

۱۰ الی ۰۰

۶. کافه خانه دوست یزد

کافه-خانه-دوست-یزد

این کافه در یکی از خانه‌های قدیمی یزد واقع شده است. این خانه دارای حیاط زیبایی است که در میان آن، حوضی فیروزه‌ای قرار دارد. دورتادور حیاط باغچه دارد و آن را گلکاری کرده‌اند.

در حیاط میز و صندلی و همچنین تخت‌های سنتی قرار داده‌اند که می توانید به سلیقه ی خود یکی را برای نشستن انتخاب کنید. در این کافه می توانید انواع نوشیدنی سرد یا گرم سنتی و غذاهای سنتی مخصوص منطقه را در این کافه سفارش دهید.

آدرس کافه خانه دوست یزد

یزد، خیابان سید گل سرخ

شماره تماس کافه خانه دوست یزد

۰۹۳۵۸۹۹۷۲۶۴

ساعات کاری کافه خانه دوست یزد

۱۰:۳۰ الی ۲۲:۳۰

۷. کافه شازده یزد

کافه-شازده-یزد

کافه شازده یک کافه سیار است. این کافه سیار یک فولکس نارنجی رنگ است و ظاهری بسیار جذاب دارد. پاتوق این کافه معمولاً در نزدیکی میدان امیر چخماق است. البته در برخی روزها ممکن است جای این کافه عوض شود.

برای آنکه همیشه از جای این کافه مطلع شوید، می‌توانید آدرس اینستاگرام آن‌ها را دنبال کنید. لازم به ذکر است چند میز و صندلی چوبی تاشو در این ماشین وجود دارد. هر جایی که اتراق می‌کنند، این میز و صندلی‌ها را کنار خیابان قرار می‌دهند. این کافه سیار انواع نوشیدنی را برای مشتریانش سرو می کند.

آدرس اینستاگرام کافه شازده یزد

Shazdehvw.yazd

شماره تماس کافه شازده یزد

۰۹۳۷۱۵۴۸۴۰۸

ساعات کاری کافه شازده یزد

۱۴ الی پاسی از نیمه شب

۸. کافه رستوران فوکا

کافه-رستوران-فوکا

کافه رستوران فوکا دارای فضایی کاملاً خانوادگی است. طراحی این کافه تلفیقی از معماری سنتی و مدرنیته است. حتی یکی از دیوارهای این کافه، همین تلفیق را به‌خوبی به نمایش می‌گذارد. نیمی از این دیوار، دارای دیوارپوشی تیره و امروزی است. در حالی که نیمی دیگر آن دارای طرح آجرهای سنتی است. بر روی دیوار نیز برخی از عکس های اماکن سنتی یزد نیز به چشم می‌خورد.

در این کافه می‌توانید از منوی کافه یا رستوران به‌صورت مجزا یا همزمان استفاده کنید. در این منو امکان انتخاب انواع نوشیدنی، دمنوش، کیک، دسر و غذاهای سنتی و مدرن وجود دارد.

لازم به ذکر است که در این کافه امکان سیگار‌کشیدن وجود ندارد و می توانید از فضای باز این کافه استفاده کنید.

آدرس کافه رستوران فوکا

یزد، خیابان مسجد جامع

شماره تماس کافه رستوران فوکا

۰۳۵۳۶۲۰۸۵۲۰

ساعات کاری کافه رستوران فوکا

۱۰ الی ۰۰

۹. کافه هتل باغ مشیرالممالک یزد

کافه-هتل-باغ-مشیرالممالک-یزد

هتل باغ مشیرالممالک دارای کافی‌شاپی بزرگ با ظاهری سنتی و زیبا است. این کافی شاپ فضای بسیار شیکی دارد و کاملا خانوادگی است.

این کافه مستطیل‌ شکل است که دور تا دور آن میزهای کوچک تعبیه شده است و همچنین در میان کافه، میزی سراسری و بزرگ به چشم می‌خورد که محل سرو صبحانه سلف‌سرویس هتل است؛ اما از صبح به بعد، امکان استفاده عموم مشتریان از این کافه وجود دارد.

لازم به ذکر است که این کافه در هنگام ظهر و غروب، منوی شام و نهار مفصلی را ارائه می‌دهد. گفتنی است در این کافه امکان سیگار‌کشیدن وجود ندارد.

آدرس کافه هتل باغ مشیرالممالک یزد

یزد، خیابان انقلاب، هتل باغ مشیرالممالک

ساعات کاری کافه هتل باغ مشیرالممالک یزد

۱۱الی ۰۰

۱۰. کافه خانه هنر یزد

کافه-خانه-هنر-یزد

خانه هنر یزد در محله قدیمی فهادان یزد و در فاصله کمی از مسجد جامع قرار دارد. این ساختمان دو طبقه است که کافه در بام آن قرار دارد. این کافه، کافه‌ای زیبا، دلنشین، آرام و با ظاهری جذاب و قدیمی است.

دیوارهای کافه کاهگلی است که ظاهری متفاوت و سنتی را به کافه بخشیده است. این کافه از میز‌های کوتاه و صندلی‌های لهستانی قهوه‌ای رنگ برای کافه خود استفاده کرده است.

شما در این کافه می توانید انواع دمنوش را سفارش دهید. لازم به ذکر است که در منو کافه، خوراک‌های سبک و جذابی مانند دال عدسی، آش شولی و کشک بادمجان هم به چشم می‌خورد.

آدرس کافه خانه هنر یزد

یزد ، جنب مسجد چهل محراب ، چهارم ، فهادان

شماره تماس کافه خانه هنر یزد

۰۹۱۹۲۱۱۵۹۶۶

ساعات کاری کافه خانه هنر یزد

جمعه ۱۰ الی ۱۴ – ۱۶:۳۰ الی ۲۳- روزهای دیگر ۹ الی ۲۳

۱۱. کافه ناردون یزد

کافه-ناردون-یزد

کافه ناردون یکی از کافه های خشتی  در شهر یزد می باشد که در محله بازار نو یزد و خیابان اسلام واقع شده است. این کافه فضایی دلنشینی دارد و اکثرا در آن غذاهای گیاهی سرو می شود.

آدرس کافه ناردون یزد

یزد، خیابان مسجد جامع، محله ی شاه ابوالقاسم، روبروی بوستان شاه ابوالقاسم

شماره تماس کافه ناردون یزد

۰۹۱۲۶۰۹۱۳۳۶

ساعات کاری کافه ناردون یزد

۸ الی ۰۰

۱۲. کافه فرندز یزد

کافه-فرندز-یزد

کافه فرندز در کوی استادان یزد و در خ پروفسور حسابی واقع شده است. این کافه فضای دلنشینی دارد و بر روی دیوارهایش تابلوهای رنگی رنگی به چشم می خورد. این کافه با میزهای چوبی و کاناپه های راحتی پر شده است و انواع بازی نیز در این کافه ارائه می شود.

این کافه انواع قهوه، نوشیدنی های گرم، شیک، اسموتی، ماکتل، پاستا، پنینی همچنین بستنی جویی و سالاد فیبی را برای طرفداران سریال فرندز سرو می کند.

آدرس کافه فرندز یزد

یزد محله جوان بلوار پروفسور حسابی بلوار پروفسور حسابی

شماره تماس کافه فرندز یزد

۰۳۵۳۸۳۰۱۶۹۱

۱۳. کافه مون یزد

کافه-مون-یزد

کافه مون در شهرک فرهنگیان یزد و در خیابان پروفسور حسابی،بلوار فلسطین واقع شده است. این کافه دارای محیط و دنج و صمیمی است. این کافه انواع نوشیدنی های گرم و سرد را برای مشتریانش سرو می کند.

آدرس کافه مون یزد

صفاییه ، میدان نعل اسبی ، بلوار پروفسور حسابی ، بلوار فلسطین ، پلاک ۳۷

شماره تماس کافه مون یزد

۰۳۵۳۸۲۰۷۷۷۱

ساعات کاری کافه مون یزد

۸ الی ۲۳

۱۴. کافه سیناتلا یزد

کافه-سیناتلا-یزد

کافه سیناتلا در بزرگراه شهید ستاری شمال، مجتمع تجاری کوروش، طبقه دوم قرار دارد. فضای این کافه زیبا و مدرن طراحی شده است. خوردنی‌های اینجا بسیار باکیفیت و خوشمزه هستند و می توانید انواع نوشیدنی، دسر و … را در آن سفارش دهید و نوش جان کنید.

آدرس کافه سیناتلا یزد

یزد، صفائیه، خیابان منتظر فرج، نبش ۲۴متری، خیابان میرداماد

شماره تماس کافه سیناتلا یزد

۰۳۵۳۸۲۰۱۰۱۰

ساعات کاری کافه سیناتلا یزد

۱۰ الی ۰۰

۱۵. کافه لیانا یزد

کافه-لیانا-یزد

کافه لیانا در محله صفائیه یزد و خیابان وزیری واقع شده است. این کافه فضای دنج و آرامی دارد و می توانید انواع نوشیدنی های سرد و گرم را برای مشتریانش سرو می کند.

آدرس کافه لیانا یزد

یزد، صفائیه، بلوار پروفسور حسابی، خیابان صدر الساداتی نرسیده به میدان گندم، کافه لیانا

شماره تماس کافه لیانا یزد

۰۹۱۲۵۵۹۱۵۹۶

ساعات کاری کافه لیانا یزد

۱۰ الی ۰۰

۱۶. کافه پیانو یزد

کافه-پیانو-یزد

کافه پیانو در محله صفائیه یزد و بلوار دانشگاه واقع شده است. این کافه فضای دنجی دارد و کاملا خانوادگی است. در این کافه کتابخانه ای وجود دارد که می توانید از کتاب های آن به صورت رایگان از آن استفاده کنید.

در این کافه می توانید انواع نوشیدنی های سرد و گرم را برای مشتریانش سرو می کند.

آدرس کافه پیانو یزد

صفائیه، بلوار دانشگاه، حدفاصل آوینی و میرداماد، طبقه تحتانی گل فروشی رز طلایی

شماره تماس کافه پیانو یزد

۰۳۵۳۸۲۴۷۴۸۲

۱۷. کافه سالادور یزد

کافه-سالادور-یزد

کافه سالادور در محله صفائیه یزد و بلوار دانشگاه واقع شده است. این کافه، کافه ای مدرن می باشد. در این کافه انواع نوشیدنی های گرم و سرد و انواع سالاد را می توان سفارش داد.

آدرس کافه سالادور یزد

یزد، بلوار دانشگاه، بین وزیری و بوستان

شماره تماس کافه سالادور یزد

۰۳۵۳۸۲۶۶۶۸۴

ساعات کاری کافه سالادور یزد

۸:۳۰ الی ۲۳

و در نهایت

هدف تیم سبدت در این مقاله معرفی کافه های شهر یزد بوده، امیدواریم که این مطالب برای شما مفید بوده باشد. شما هم می توانید دیگر کافه های شهر یزد را به همراه آدرسشان برای ما به اشتراک بگذارید. از اینکه تا انتها با ما همراه بودید متشکریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *