کافه گردی

لیست کافه های اهواز + آدرس

ahvaz-cafes

اهواز یکی از شهر‌های استان خوزستان است که به خاطر جاذبه‌های گردشگری فراوانش سالانه گردشگران زیادی را به سمت خود جذب می‌کند. اسم اهواز که می‌آید، به یاد ساحل کارون، هوای شرجی، مردم خون‌گرم و مهمان‌نواز و غذا‌های تند جنوبی می‌افتیم.

بعد از گردش و تفریح رفتن به یک کافه و برطرف کردن خستگی یکی از بهترین انتخاب هاست. از این رو در این بخش از سبدت قصد داریم تا شما را با کافه‌های شهر اهواز آشنا کنیم.

۱. کافی شاپ محام اهواز

کافی-شاپ-محام-اهواز

کافی شاپ محام یکی از کافی شاپ‌های اهواز است که در محله کیانپارس اهواز و در بلوار ساحلی غربی، خیابان میهن شرقی واقع شده است. این کافه دکوراسیون زیبایی دارد و در طراحی فضای این کافه، از گل‌های طبیعی استفاده کرده‌اند.

این کافه انواع نوشیدنی‌های سرد و گرم را برای مشتریانش سرو می‌کند. از دیگر امکانات این کافی شاپ می‌توان به پارکینگ اختصاصی و اینترنت رایگان اشاره کرد.

آدرس کافی شاپ محام اهواز

استان خوزستان، اهواز، کیانپارس، ابتدای خیابان میهن، فلکه سوم، بازار امام رضا (ع)

شماره تماس کافی شاپ محام اهواز

۰۶۱۳۳۳۷۹۲۲۲

ساعات کاری کافی شاپ محام اهواز

۱۰ الی ۱۳- ۱۷ الی ۲۲

۲. کافی شاپ فردین اهواز

کافی-شاپ-فردین-اهواز

کافه فردین یکی دیگر از بهترین کافه‌های شهر اهواز است که در کوی ملت اهواز و در بلوار پاسداران، خیابان اقبال، خیابان اقبال شانزدهم واقع شده است. این کافه فضای زیبایی دارد و حدود ۲۰ نفر ظرفیت دارد.

این کافه انواع نوشیدنی‌های سرد و گرم و کیک را برای مشتریانش سرو می‌کند. از دیگر امکانات این کافه می‌توان به پارکینگ اختصاصی و اینترنت رایگان است. لازم به ذکر است که قیمت منوی این کافه مناسب می‌باشد.

آدرس کافی شاپ فردین اهواز

استان خوزستان، اهواز، کوی ملت، خیابان اقبال، نبش خیابان ۱۶

شماره تماس کافی شاپ فردین اهواز

۰۶۱۱۴۴۴۷۷۴

ساعات کاری کافی شاپ فردین اهواز

۸ الی ۲۴

۳. کافی شاپ پلاک اهواز 

کافی-شاپ-پلاک-اهواز

پلاک یکی از کافه‌های شهر اهواز است که در محله کیانپارس اهواز و در خیابان ۱۷ شرقی واقع شده است. فضای کافه مدرن و محیطی دنج و دوست‌داشتنی دارد. ظرفیت این کافی‌شاپ حدود ۳۶ نفر است؛ پس برای دورهمی یا جشن تولد مناسب می‌باشد.

این کافه انواع نوشیدنی‌های سرد و گرم را برای مشتریانش سرو می‌کند. خوبی کافی شاپ پلاک اهواز، تعطیل نبودن در بین دو شیفت کاری است.

آدرس کافی شاپ پلاک اهواز 

استان خوزستان، اهواز، کیانپارس، خیابان ۱۷ شرقی، نبش مارون

ساعات کاری کافی شاپ پلاک اهواز 

۹ الی ۲۴

۴. کافی شاپ سون اهواز

کافی-شاپ-سون-اهواز

کافی‌شاپ سون از محبوب‌ترین کافه‌های شهر اهواز است که در محله کوروش اهواز واقع شده است. فضای کافی‌شاپ سون بزرگ است و برای تزئین این کافه از المان‌های چوبی استفاده کرده‌اند.

ظرفیت این کافه ۳۵ نفر است. این کافه تیمی حرفه‌ای دارد و انواع نوشیدنی‌های سرد و گرم را با بهترین کیفیت برای مشتریانش سرو می‌کند. لازم به ذکر است که این کافه منوی صبحانه هم دارد. اگر به این کافه رفتید حتماً کوکتل‌های خوش‌مزه‌اش را امتحان کنید.

از دیگر امکانات کافه سون می‌توان به پارکینگ اختصاصی و اینترنت رایگان اشاره کرد.

آدرس کافی شاپ سون اهواز

استان خوزستان، اهواز، کیانپارس، انتهای خیابان شش و هفت شرقی، بازارچه ساحلی

ساعات کاری کافی شاپ سون اهواز

۱۰ الی ۲۴

۵. کافی شاپ برج اهواز

کافی-شاپ-برج-اهواز

کافه برج در کوی افسران اهواز و در خیابان چمران، خیابان موحدین شرقی واقع شده است. این کافی‌شاپ دکوراسیون بسیار زیبا و چشمگیری دارد. این کافه پنجره‌های چوبی و سنت دارد که این کافه را بسیار جذاب کرده است.

کافه برج علاوه‌بر نوشیدنی‌های گرم و سرد، غذا‌های فست‌فودی را برای مشتریانش سرو می‌کند.

آدرس کافی شاپ برج اهواز

استان خوزستان، شهر اهواز، کیانپارس، خیابان موحدین شرقی، برج کوثر

شماره تماس کافی شاپ برج اهواز

۰۶۱۳۳۳۳۰۰۴۷

ساعات کاری کافی شاپ برج اهواز

۸:۳۰ الی ۱۳- ۱۷ الی ۲۴

۶. کافی شاپ پیچک اهواز

کافی-شاپ-پیچک-اهواز

کافه پیچک در محله فرهنگ شهر اهواز و خیابان کشاورز واقع شده است که محیطی آرامی دارد و برای قرار‌های دوستانه و دورهمی‌ها مناسب می‌باشد. گل‌های پیچکی که از هر گوشه این کافه آویزان است زیبایی این کافه را دوچندان کرده است.

این کافه انواع نوشیدنی‌های گرم و سرد و دسر‌های خوش مزه‌ای برای مشتریانش سرو می‌کند.

آدرس کافی شاپ پیچک اهواز

آدرس استان خوزستان، اهواز، کیانپارس، خیابان وهابی، نبش خیابان ۱۵ کیان آباد

ساعات کاری کافی شاپ پیچک اهواز

۱۱ الی ۲۴

۷. کافی شاپ دیگو اهواز

کافی-شاپ-دیگو-اهواز

کافی‌شاپ دیگو در کیانپارس اهواز انتهای خیابان ۱۱ شرقی واقع شده است و نمای چوبی دارد. در این کافه انواع نوشیدنی‌های گرم و سرد را برایتان سرو می‌کنند. این کافه در وعده صبحانه نیز آماده‌ی پذیرایی از شما عزیزان می‌باشد.

ناگفته نماند که این کافه سالاد‌های خوش‌مزه‌ای هم دارد. اگر به خواندن کتاب علاقه دارید، از کتابخانه کافی‌شاپ دیگو کتابی بردارید و مشغول مطالعه شوید.

آدرس کافی شاپ دیگو اهواز

استان خوزستان، شهر اهواز، کیانپارس، انتهای خیابان ۱۱ شرقی

۸. کافه کارما اهواز

کافه-کارما-اهواز

این کافه در بلوار پاسداران زیتون قرار دارد و فضای دل‌چسبی دارد. حتی می‌توانید همراه با خانواده در لژ خانوادگی کافه کارما بنشینید. کافه کارما با شعار «قهوه‌ای تلخ، تجربه‌ای شیرین از آرامش و انرژی» از مهمان‌هایش میزبانی می‌کند.

این کافه انواع نوشیدنی سرد و گرم، کیک، شیک، بستنی، کیک بستنی، فست فود و. . را برای مشتریانش سرو می‌کند. در این کافی‌شاپ موسیقی زنده هم دارند.

آدرس کافه کارما اهواز

استان خوزستان، اهواز، بلوار پاسداران زیتون، بین زاهد و زمرد (جنب سه‌راه فرودگاه)

۹. کافی شاپ کوچه در کافه اهواز

کافی-شاپ-کوچه-در-کافه-اهواز

کافی شاپ کوچه در کیانپارس اهواز در خیابان ۱۱ غربی واقع شده است. این کافی شاپ محیطی آرام و ظرفیت ۳۵ نفره دارد، پس می‌توان برای برگزاری تولد روی آن حساب کرد.

این کافه انواع غذا و نوشیدنی‌ها را برای مشتریانش سرو می‌کند. البته ناگفته نماند که نوشیدنی‌ها و غذا‌های این کافه نسبت به دیگر کافه‌های اهواز گران‌تر است.

لازم به ذکر است که در کافه کوچه کتابخانه‌ای با کتاب‌های متنوع مهیا کرده‌اند. کافه کوچه برای مشتری‌هایی که اهل مطالعه‌کردن هستند، تخفیف‌های خوبی دارد.

آدرس کافی شاپ کوچه در کافه اهواز     

استان خوزستان، اهواز، کیانپارس، خیابان ۱۱ غربی

ساعات کاری کافی شاپ کوچه در کافه اهواز

۱۰ الی ۲۴

۱۰. کافه گرین اهواز

کافه-گرین-اهواز

کافه گرین در محله زیتون کارمندی اهواز و خیابان کمیل واقع شده است. این کافه فضای جذابی دارد و با استفاده از المان‌های ساده و زیبا حس خوبی به فضای کافه داده است. این کافه می‌تواند مکان مناسبی برای قرار‌های کاری، دوستانه و دورهمی‌هایتان شود.

این کافه انواع نوشیدنی‌های سرد و گرم را برای مشتریانش سرو می‌کند.

آدرس کافه گرین اهواز

استان خوزستان، اهواز، زیتون کارمندی، خیابان کمیل، نبش زاویه

شماره تماس کافه گرین اهواز

۰۹۰۵۰۲۵۷۰۸۲

ساعات کاری کافه گرین اهواز

۸ الی ۱ بامداد

۱۱. کافه آژا اهواز

کافه-آژا-اهواز

کافه شیرینی آژا در کیان آباد اهواز واقع شده است که فضایی دوستانه و صمیمی دارد. کافه آژا در منویش نوشیدنی‌های مختلفی مثل چای، دمنوش، اسموتی و شیک دارد. می‌توانید نوشیدنی دل‌خواهتان را سفارش بدهید و نوش جان کنید.

ناگفته نماند که این کافی‌شاپ چند گزینه خوب برای صبحانه هم دارد.

آدرس کافه آژا اهواز

اهواز، اصلی کیان آباد نبش خیابان ۲ شرقی

شماره تماس کافه آژا اهواز

۰۶۱۳۳۷۶۹۲۱۰

ساعات کاری کافه آژا اهواز

۱۴ الی ۲۲

۱۲. کافه پاویون اهواز

کافه-پاویون-اهواز

کافه پاویون در محله کیان آباد اهواز و خیابان بیست و پنجم واقع شده است که دکور جذابی دارد. در این کافه انواع نوشیدنی‌های سرد و گرم برای مشتریان سرو می‌شود. همچنین در لیست منوی کافه، غذا‌های متنوعی مثل پنینی مرغ، گوشت، اسنک و ساندویچ‌های کوچک نیز هم هست.

لازم به ذکر است که این کافه بخشی برای کشیدن سیگار و قلیان هم دارد؛ اما نگران بوی سیگار نباشید؛ زیرا دستگاه تهویه از جمع‌شدن دود در فضای کافه جلوگیری می‌کند.

آدرس کافه پاویون اهواز

استان خوزستان، اهواز، کیان آباد، نبش خیابان ۲۵ شرقی

۱۳. کافه دونات اهواز

کافه-دونات-اهواز

کافه دونات در زیتون کارمندی اهواز و در خیابان فاطمی واقع شده است که فضای دلنشینی دارد. این کافه یکی از خوش‌مزه‌ترین دونات‌های اهواز را دارد. در پشت ویترین این کافه، دونات‌های رنگارنگ و جذاب را کنار هم چیده‌اند. شما می‌توانید هر کدام را که می‌خواهید انتخاب کنید و از خوردن آن لذت ببرید.

آدرس کافه دونات اهواز

استان خوزستان، اهواز، زیتون کارمندی، خیابان فاطمی

شماره تماس کافه دونات اهواز

۰۶۱۳۴۴۳۸۴۲۲

ساعات کاری کافه دونات اهواز

۸ الی ۲۴

۱۴. کافه لنترن اهواز

کافه-لنترن-اهواز

کافی شاپ لنترن اهواز در نادری اهواز و در زیرزمین مجتمع میلاد واقع شده است که فضای آرام و خوبی برای استراحت و گفت‌وگو دارد. فضای داخلی این کافه را با المان‌های چوبی تزئین کرده‌اند. تابلو‌های چوبی کافه، جذابیت این فضا را دوچندان کرده است.

در این کافی شاپ انواع نوشیدنی‌ها و کیک‌های عصرانه را برای مشتریانش سرو می‌کند.

آدرس کافه لنترن اهواز

استان خوزستان، اهواز، خوانساری، بین نادری و کافی، زیرزمین مجتمع میلاد

شماره تماس کافه لنترن اهواز

۰۹۳۷۳۰۰۴۲۱۶

۱۵. کافه فلامینگو اهواز

کافه-فلامینگو-اهواز

کافه فلامینگو در کوی زیتون کارمندی اهواز و در خیابان زمزم واقع شده است. این کافه برای دورهم‌نشینی‌ها و قرار‌های دوستانه هم انتخاب بسیار خوبی می‌شود.

این کافه انواع نوشیدنی‌های سرد و گرم را بسیار خلاقانه سرو می‌کند که از دیدن و خوردن آن‌ها لذت می‌برید.

آدرس کافه فلامینگو اهواز

استان خوزستان، اهواز، خیابان کارمندی، خیابان کمیل، نبش خیابان زمزم

شماره تماس کافه فلامینگو اهواز

۰۶۱۳۴۴۳۱۰۴۰

ساعات کاری کافه فلامینگو اهواز

۹:۳۰ الی ۱ بامداد

۱۶. کافه روستیک اهواز

کافه-روستیک-اهواز

کافه روستیک یکی از دنج‌ترین کافی شاپ‌های اهواز است که در زیتون کارمندی قرار دارد. این کافه فضایی آرامش‌بخش با دکوراسیونی زیبا دارد. المان‌های چوبی در این فضا، جذاب و تماشایی هستند.

این کافه می‌تواند محل مناسبی برای قرار‌های دوستانه و کاری باشد. این کافه انواع نوشیدنی‌های سرد و گرم را برای مشتریانش سرو می‌کند.

آدرس کافه روستیک اهواز

استان خوزستان، اهواز، زیتون کارمندی، خیابان کمیل، بین زهره و زاویه

شماره تماس کافه روستیک اهواز

۰۹۱۰۶۴۵۴۶۴۱

۱۷. کافه پازل اهواز

کافه-پازل-اهواز

کافه پازل در کیانپارس اهواز و در خیابان شش شرقی واقع شده است. اگر فضا‌های کم‌نور و دنج را دوست دارید، این کافه می‌تواند انتخاب درستی برایتان باشد. در هر گوشه از این کافه تکه‌هایی از پازل به چشم می‌خورد. همچنین خیلی از المان‌ها و وسایل داخل کافه را به‌شکل پازل ساخته‌اند. مثلاً صندلی‌های کافه که هر کدام تکه‌ای از یک مجموعه هستند.

این کافه انواع نوشیدنی‌های سرد و گرم و کیک‌های متنوعی را برای مشتریانش سرو می‌کند. لازم به ذکر است که در کافه پازل مشتری‌ها آزادانه می‌توانند سیگار بکشند. این کافه پارکینگ اختصاصی دارد و به‌راحتی می‌توانید خودروی شخصی‌تان را در آنجا بگذارید.

آدرس کافه پازل اهواز

استان خوزستان، اهواز، کیانپارس، شش شرقی

شماره تماس کافه پازل اهواز

۰۶۱۳۳۹۲۲۰۲۰

ساعات کاری کافه پازل اهواز

۹ الی۲۳:۳۰

۱۸. کافه من اهواز

کافه-من-اهواز

کافه من اهواز در کوی آزاده اهواز و در شهرستان اهواز، ، بلوار معلم، بلوار سپاه غربی، خیابان صنعت دوم واقع شده است. این کافه، کافه‌ای آرام و کم‌نور است. میز و صندلی‌های چوبی و پنجره‌های هلالی فضای کافه را دل‌نشین‌تر کرده است.

این کافه انواع نوشیدنی‌های گرم و سرد و انواع کیک را برای مشتریانش سرو می‌کند. اگر به خوردن قهوه علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنم نوشیدنی‌های بر پایه قهوه در این کافی‌شاپ را امتحان کنید زیرا قهوه‌هایش بی‌نظیر است.

آدرس کافه من اهواز

استان خوزستان، اهواز، بلوار معلم، بلور سپه غربی، خیابان صنعت دوم

شماره تماس کافه من اهواز

۰۹۱۶۰۴۰۹۱۳۲

ساعات کاری کافه من اهواز

۷ الی ۲۴

۱۹. کافه رینو اهواز

کافه-رینو-اهواز

کافه رینو در محله کیانپارس اهواز و در خیابان هفت شرقی قرار دارد. اگر طرف‌دار کافه‌هایی با فضای روباز هستید، رفتن به این کافه را از دست ندهید. این کافه فضای زیبا و دل‌انگیزی دارد.

حیاط کوچک و زیبای کافه رینو با وجود گل‌ها و درخت‌هایش زیبایی دل‌پذیری گرفته است. در این کافه می‌توانید انواع نوشیدنی و کیک را سفارش دهید و از خوردن آن لذت ببرید.

آدرس کافه رینو اهواز

استان خوزستان، اهواز، کیانپارس، ۷ شرقی

۲۰. کافه نت اهواز

کافه-نت-اهواز

کافه نت یکی دیگر از کافه‌های اهواز است که در زیتون کارمندی قرار دارد. این کافه با استفاده از رنگ آبی در المان‌هایش فضایی آرامش‌بخش به این کافه بخشیده است و طرح جذاب آجرچینی‌ها روی دیوار و استفاده از چوب در تزئین سقف، زیبایی کافه نت را به اوجش رسانده است.

در گوشه‌ای از فضای کافه پیانوی زیبایی خودنمایی می‌کند که اگر دستی بر این حرفه دارید، می‌توانید آهنگی بنوازید و فضای کافه نت را دل‌چسب‌تر کنید.

این کافه انواع نوشیدنی‌های سرد و گرم، بستنی و. . را برای مشتریانش سرو می‌کند.

آدرس کافه نت اهواز

استان خوزستان، اهواز، زیتون کارمندی، خیابان کمیل، بین خیابان انوشه (زهره) و بلوار توحید (زاویه)

شماره تماس کافه نت اهواز

۰۶۱۳۴۴۹۳۱۲۰

و در نهایت

هدف تیم سبدت معرفی کافه‌های اهواز بوده، امیدواریم که این مطالب برای شما مفید بوده باشد. شما هم می‌توانید دیگر کافه‌های این شهر را با ذکر مثال برای ما به اشتراک بگذارید تا همراهان سبدت بتوانند از آن استفاده کنند. از اینکه تا انتها با ما همراه بودید متشکریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *