تجهیزات آرایشی

بهترین مارک شانه و برس ابرو +۸ مدل بهترین شانه و برس ابرو

بهترین شانه و برس ابرو

برس ابرو یکی از لوازم های  آرایشی است که به کمک آن میتوانید به ابروهای خود نظم دهید. ابروها نقش بسیار مهمی در چهره افراد دارد.پس مرتب و منظم بودن آن بسیار حائز اهمیت است. از این رو شما می توانید با این وسیله پرکاربرد ابروهای خود را منظم کنید.

اگر شما قصد خرید بهترین شانه و برس ابرو  را دارید با سوالاتی مانند بهترین شانه و برس ابرو  چیست؟ کدام مارک شانه و برس ابرو  خوبه؟پیش از خرید بهترین شانه و برس ابرو  به چه مواردی باید توجه کنیم ؟ مواجه می شوید.

ما در این مقاله تمام تلاشمان را می کنیم تا راهنمای خرید بهترین شانه و برس ابرو  را به همراه لیستی از بهترین شانه و برس ابرو  به شما پیشنهاد بدهیم.

آموزش تبلیغات اینستاگرام

اگر می خواهید خریدی با قیمت مناسب داشته باشید، یا تمایل دارید بهترین شانه و برس ابرو  با کیفیت را سال ها از ان استفاده کنید . هم اکنون این فرصت را از دست ندهید و تا انتها با سبدت همراه باشید. در ضمن روی تعدادی از محصولات پیشنهادی به صورت محدود ،تخفیف هم خورده که با خرید به موقع آن میتوانید در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

مزایای استفاده از شانه ابرو

یکی از مهمترین کارایی شانه ابرو را میتوان مرتب نشان دادن ابروها دانست. دیگر مزایایی که میتوان برای استفاده از شانه ابرو نام برد این است که شانه ابرو موجب تحریک رشد ابروها و بلند شدن تارهای ابرو می شود.

کاربرد برس و شانه ابرو

یکی از کاربرد برس ابرو شانه زدن ابروها به سمت بالا و زیبا نشان دادن قاب چشمان شماست.

دیگر کاربردی که می توان به آن اشاره کرد این است که وقتی شما از سایه ابرو برای پر کردن ابروهای خود  استفاده می کنید با استفاده از شانه و برس ابرو می توانید آن ها را محو کنید تا ابروهای شما جلوه طبیعی داشته باشد.

محدوده قیمت شانه و برس ابرو  موجود در بازار

ارزان ترین شانه و برس ابرو موجود در بازار مدل RJ6 با قیمت ۲.۳۰۰ تومان و گران ترین شانه و برس ابرو موجود متعلق به برند مکریلان مدلW_119 با قیمت ۷۵.۰۰۰ تومان در بازار عرضه می گردند.

بهترین مارک شانه و برس ابرو موجود در بازار

برندهای مختلفی در بازار موجود است از قبیل:مکریلان ،زدوان ،نوپو و بیول می باشند.

بهترین شانه و برس ابرو مکریلان

این شانه و برس ابرو با طراحی زیبا ، بسیار با کیفیت و کاربردی می باشد.این محصول دارای موهای  نرمی میباشد که به پوست شما هیچ گونه آسیبی نمیرساند.از مزیت آن می توان به خوش دست بودن و بادوام بودن آن اشاره کرد.

شانه و برس ابرو مکریلان مدل W-119
شانه و برس ابرو مکریلان مدل W-119
۷۵,۰۰۰ تومان
Array
همین الان از فروشنده برتر بخر
جزئیات بیشتر

بهترین برس و شانه ابرو زد وان

این برس و شانه و ابرو بسیار کاربردی بوده و دارای دسته چوبی می باشد که کار با آن آسان تر است.این محصول دارای مویی نرم است که موجب آزار پوست شما نمی شود.از مزیت ان می توان به خوش دست‌ بودن آن ،بادوام و مقرون به صرفه اشاره کرد.

برس و شانه ابرو زد وان مدل 331
برس و شانه ابرو زد وان مدل ۳۳۱
۱۶,۸۰۰ تومان
Array
همین الان از فروشنده برتر بخر
جزئیات بیشتر

بهترین برس و شانه ابرو نوپو

این محصول دارای دو سری متفاوت جهت برس کردن ابرو است و همچنین مناسب محو کردن سایه ابرو نیز می باشد.

برس و شانه ابرو نوپو مدل EL03
برس و شانه ابرو نوپو مدل EL03
۲۲,۰۰۰ تومان
  همین الان از فروشنده برتر بخر
  جزئیات بیشتر

  بهترین شانه ابرو بیول

  این محصول بسیار کاربردی بوده و دارای دسته چوبی می باشد.این محصول دارای مویی نرم بوده که هیچ گونه آزاری  به پوست شما نمی رساند و به راحتی می توانید ابروهای خود را مرتب کنید..از مزیت آن می توان به خوش دست بودن آن اشاره کرد.

  شانه ابرو بیول کد 2344
  شانه ابرو بیول کد ۲۳۴۴
  ۱۵,۰۰۰ تومان
   همین الان از فروشنده برتر بخر
   جزئیات بیشتر

   مارک متفرقه شانه و برس ابرو

   این  محصول جهت برس کردن ابرو است.دارای مویی نرم می باشد و به پوست شما هیچ گونه آسیبی نمی رساند.از مزیت های این محصول می توان به قیمت مناسب و خوش دست بودن آن اشاره کرد.

   برس ابرو مدل RJ6
   برس ابرو مدل RJ6
   Array
   همین الان از فروشنده برتر بخر
   جزئیات بیشتر

   این شانه ابرو دارای  طراحی زیبا و کاربردی است.این محصول از کیفیت بالایی برخوردار است و از مزیت آن می توان به انعطاف پذیر ،محکم  و جنس خوب اشاره کرد.

   شانه ابرو میکاپ مدل PRO
   شانه ابرو میکاپ مدل PRO
   ۱۸,۰۰۰ ۱۵,۰۰۰ تومان
    همین الان از فروشنده برتر بخر
    جزئیات بیشتر

    این برس و شانه ابرو بسیار کاربردی می باشد.این محصول کوچک بوده و به راحتی می توانید آن را داخل کیف آرایشتان بگذارید.از مزیت آن نیز می توان به قیمت مناسب آن اشاره کرد.

    برس و شانه ابرو مدل 4048
    برس و شانه ابرو مدل ۴۰۴۸
    ۴,۷۱۰ تومان
     همین الان از فروشنده برتر بخر
     جزئیات بیشتر

     این محصول بسیار کاربردی است.این محصول دارای موهای نسبتا نرم و پرپشت بوده که هیچ گونه آزاری  به پوست شما نمی رساند و به راحتی می توانید ابروهای خود را مرتب کنید..از مزیت های آن می توان به خوش دست بودن آن ،بادوام بودن ،کیفیت بالا و طراحی زیبا اشاره کرد.

     شانه و برس ابرو مدل PRO10
     شانه و برس ابرو مدل PRO10
     ۲۴,۰۰۰ ۲۲,۴۰۰ تومان
     Array
     همین الان از فروشنده برتر بخر
     جزئیات بیشتر

     کلام آخر

     تیم سبدت در این مقاله به معرفی شانه و برس ابرو و کارایی آن پرداخته تا شما بتوانید بهترین خرید را داشته باشید.

     دیدگاهتان را بنویسید

     نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.