اقامتگاه بوم‌گردی

اقامتگاه‌های بوم‌گردی استان آذربایجان شرقی +آدرس

East-Azarbaijan-province-ecoledge

استان آذربایجان شرقی  درمنطقهٔ آذربایجان ایران واقع شده و زمان حکومت پهلوی آذربایجان خاوری نامیده می‌شد. این استان بزرگ‌ترین و پرجمعیت‌ترین استان ناحیهٔ شمال غربی ایران محسوب می‌شود.  این شهر دیدنی های بسیار دارد که گردشگران بسیاری را به خود جذب می کند. اگر بخواهید به این استان سفر کنید اول باید به فکر مکانی برای ماندن باشید.

این استان دارای هتل های بسیاری است اما اگر به طبیعت علاقه دارید می توانید برای اقامت، اقامتگاه های بوم گردی را انتخاب کنید. در این مقاله قصد داریم تا اقامتگاه های بوم گردی استان آذربایجان شرقی را به شما معرفی کنیم.

۱. اقامتگاه بوم‌گردی آنیل جلفا

اقامتگاه-بوم‌گردی-آنیل-جلفا

اقامتگاه بوم گردی آنیل (جلوه ارس) در استان آذربایجان شرقی، شهرستان جلفا، منطقه آزاد ارس، ۱۵ کیلومتری جلفا، روستای آغبلاغ واقع شده است.  این اقامتگاه دارای ۲ نوع واحد اقامتی به سبک سنتی و مدرن است.

واحد سنتی ۲۰ متری با حداکثر گنجایش ۸ نفر دارای سرویس کف خواب، آشپزخانه مجهز به تمامی لوازم مورد نیاز آشپزی، سرویس بهداشتی و حمام اختصاصی می باشد.

ساختمان مدرن ۲ طبقه می باشد و در طبقه همکف یک اتاق ۱۷ متری با گنجایش ۵ نفر کف خواب وجود دارد و یک واحد ۳۰ متری ۱۰ نفره مشرف به دو تراس غربی و شرقی نیز در طبقه بالا می باشد. لازم به ذکر است که واحدهای مدرن فاقد سرویس بهداشتی اختصاصی هستند و باید از سرویس بهداشتی  و حمام داخل محوطه به صورت اشتراکی استفاده نمایید.

از جمله امکانات و خدمات این اقامتگاه بوم گردی می توان به پارکینگ غیرمسقف، پرسنل مسلط به زبان انگلیسی، راهنمای محلی تورهای گردشگری، آشپزخانه عمومی مجهز، سیستم گرمایشی (کرسی و بخاری گازی) اشاره کرد.

تحویل اتاق در ساعت ۱۴ و زمان تخلیه ساعت ۱۲ می باشد.

آدرس اقامتگاه بوم‌گردی آنیل جلفا

استان آذربایجان شرقی، جلفا ، منطقه آزاد ارس، روستای آغبلاغ

شماره تماس اقامتگاه بوم‌گردی آنیل جلفا

۰۹۱۴۴۹۱۶۸۱۵

۳. اقامتگاه بوم‌گردی گلوسنگ کلیبر

اقامتگاه-بوم‌گردی-گلوسنگ-کلیبر

اقامتگاه بوم گردی گلوسنگ در روستای گلوسنگ و در منطقه زیبای کلیبر در استان آذربایجان شرقی واقع شده است. در ۵ کیلومتری کلیبر و ۱۰ کیلومتری قلعه بابک در دل باغستان های جنگلی و کوهستانی قرار گرفته است.

این اقامتگاه دارای ۲ باب اتاق و یک سالن است. از جمله امکانات این اقامتگاه می توان به پارکینگ غیرمسقف اختصاصی، آشپزخانه با تمامی امکانات لازم، توالت فرنگی، ایرانی و حمام مجزا اشاره کرد.

تحویل اتاق در ساعت ۱۴ و زمان تخلیه ساعت ۱۲ می باشد.

اقامتگاه بوم‌گردی گلوسنگ کلیبر

استان آذربایجان شرقی، کلیبر  ، ۵ کیلومتری کلیبر- ۲ کیلومتر بطرف جاده جانانلو، روستای گلوسنگ

اقامتگاه بوم‌گردی گلوسنگ کلیبر

 ۰۹۱۴۴۱۲۳۰۸۲

۳. اقامتگاه بوم‌گردی بهار تبریز

اقامتگاه-بوم‌گردی-بهار-تبریز

اقامتگاه بوم گردی بهار در استان آذربایجان شرقی، شهرستان تبریز، خیابان فلسطین، خیابان بهار شرقی، کوچه حاج تقی پهلوان، پلاک ۲۸ واقع شده است که قدمتی ۷۰ ساله دارد.

این اقامتگاه شامل دو طبقه است که هفت اتاق دارد که ۲اتاق دو تخته، ۲ اتاق چهار تخته، ۲ اتاق پنج تخته و یک اتاق شش تخته است.  تمامی اتاق ها فاقد سرویس بهداشتی اختصاصی هستند و باید از سرویس بهداشتی به صورت مشترک استفاده کنید.

همچنین می توانید با هماهنگی قبلی انواع غذا سفارش داده و نوش جان کنید.

از جمله امکانات و خدمات این اقامتگاه بوم گردی می توان به پارکینگ غیرمسقف، پرسنل مسلط به زبان انگلیسی جهت راهنمایی مهمانان غیر ایرانی، راهنمای محلی تورهای گردشگری، آشپزخانه عمومی با تمامی تجهیزات و لوازم مورد نیاز آشپزی، اینترنت و وای فای رایگان، سیستم گرمایشی و سرمایشی ( بخاری گازی و کولر آبی ) اشاره کرد.

تحویل اتاق در ساعت ۱۴ و زمان تخلیه ساعت ۱۲ می باشد.

آدرس اقامتگاه بوم‌گردی بهار تبریز

استان آذربایجان شرقی، تبریز ، خیابان فلسطین، خیابان بهار شرقی، کوچه حاج تقی پهلوان، پلاک ۲۸

شماره تماس اقامتگاه بوم‌گردی بهار تبریز

۰۹۱۴۳۰۰۴۰۸۰

۴. اقامتگاه بوم‌گردی عشایری اوبا کلیبر

اقامتگاه-بوم‌گردی-عشایری-اوبا-کلیبر

اقامتگاه بوم گردی اوبا در شهرستان کلیبر استان آذربایجان شرقی واقع شده است که در دامنه قلعه بابک قرار دارد، با ۸ چادر ۵ نفره، ظرفیت پذیرایی از ۴۰ گردشگر را دارد. سرویس بهداشتی و حمام به صورت مشترک در کنار آلاچیق ها قرار گرفته اند. در هر آلاچیق امکاناتی نظیر تشک، روبالشی ، ملحفه، سماور زغالی، فانوس و پتو فراهم شده است. سیستم گرمایشی آلاچیق ها کرسی می باشد.

همچنین می توانید با هماهنگی قبلی انواع غذاهای محلی سفارش داده و نوش جان کنید. همچنین می توانید از تفریحاتی نظیر اسب سواری، آفرود و شترسواری لذت ببرید.

آدرس اقامتگاه بوم‌گردی عشایری اوبا کلیبر

استان آذربایجان شرقی، کلیبر ، دامنه قلعه بابک

۵. اقامتگاه بوم‌گردی شاه عباسی کلیبر

اقامتگاه-بوم‌گردی-شاه-عباسی-کلیبر

اقامتگاه بوم گردی شاه عباسی در استان آذربایجان شرقی، شهرستان کلیبر ۱۰کیلومتری جاده کلیبر به طرف جانانلو واقع شده است. این اقامتگاه بوم گردی دارای  ۱۰ باب اتاق می باشد که یکی از اتاق ها ۲۵۰ متر،   یک اتاق ۱۵ متری و ۸ اتاق ۶ متری می باشد. تمامی اتاق ها فاقد سرویس بهداشتی و حمام مستقل می باشد، بنابراین باید از سرویس بهداشتی و حمام به صورت اشتراکی استفاده کنید.

در این اقامتگاه انواع غذاهای محلی نظیرتاس کباب، آش رشته، آش ترش، کوفته تبریزی، آش دوغ، قیطاب و…در رستوران این اقامتگاه سرو می شود.  از جمله امکانات و خدمات این اقامتگاه بوم گردی می توان به پارکینگ غیر مسقف، رستوران، راهنمای تور گردشگری، پرسنل مسلط به زبان انگلیسی، سیستم سرمایشی و سیستم گرمایشی ( بخاری هیزمی)، سرویس خواب شامل پتو و تشک اشاره کرد.

تحویل اتاق در ساعت ۱۴ و زمان تخلیه ساعت ۱۲ می باشد.

آدرس اقامتگاه بوم‌گردی شاه عباسی کلیبر

استان آذربایجان شرقی، کلیبر ، ۱۰کیلومتری جاده کلیبر به طرف جانانلو

شماره تماس اقامتگاه بوم‌گردی شاه عباسی کلیبر

۰۹۱۴۶۴۷۹۹۸۴

۶. اقامتگاه بوم‌گردی تقی زاده اسکو

اقامتگاه-بوم‌گردی-تقی-زاده-اسکو

اقامتگاه بوم گردی تقی زاده در روستای اسفنجان شهر اسکو و در نزدیکی شهر تبریز استان آذربایجان شرقی واقع شده است. این اقامتگاه دارای  ۷ باب اتاق سنتی می باشد. که ۲ باب از آن ها در دل کوه قرار گرفته است .

این اقامتگاه دارای امکاناتی نظیر پارکینگ غیر مسقف، آشپزخانه، سرویس های گرمایشی و سرمایشی نظیر کولر آبی، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی، پرسنل مسلط به زبان انگلیسی و راهنمای تور گردشگری می باشد.

همچنین می توانید با هماهنگی قبلی انواع غذاهای محلی سفارش داده و نوش جان کنید.

تحویل اتاق در ساعت ۱۴ و زمان تخلیه ساعت ۱۲ می باشد.

آدرس اقامتگاه بوم‌گردی تقی زاده اسکو

استان آذربایجان شرقی، اسکو  ، کیلومتر ۶ جاده اسکو به کندوان – جنب سنگک پزی تقی زاده، روستای اسفنجان

۷. اقامتگاه بوم‌گردی گونش کندوان اسکو

اقامتگاه-بوم‌گردی-گونش-کندوان-اسکو

اقامتگاه بوم گردی گونش در استان آذربایجان شرقی، شهرستان اسکو، روستای کندوان قرار دارد. این اقامتگاه در حال حاضر شامل یک سوئیت بوده و به زودی دو سوئیت دیگر نیز برای اقامت مهمانان آماده می شود. در این سویئت تمامی امکانات رفاهای از جمله یک تخت دبل، دو سرویس کف خواب، آشپزخانه مجهز به سینک ظرفشویی، اجاق گاز، یخچال و ظروف آشپزی، آبگرمکن، سرویس بهداشتی اختصاصی (توالت ایرانی و حمام) و سیستم گرمایشی شوفاژ فراهم شده است.

از سایر خدمات این بوم گردی می توان به لیدر محلی و پرسنل مسلط به زبان انگلیسی جهت راهنمایی گردشگران خارجی اشاره کرد. لازم به ذکر است که در این اقامتگاه غذا سرو نمی شود، از این رو می بایست به رستوران های این روستا بروید و یا تلفنی غذا سفارش دهید.

تحویل اتاق در ساعت ۱۴ و زمان تخلیه ساعت ۱۲ می باشد.

آدرس اقامتگاه بوم‌گردی گونش کندوان اسکو

استان آذربایجان شرقی، اسکو ، روستای صخره ای کندوان

شماره تماس اقامتگاه بوم‌گردی گونش کندوان اسکو

۰۹۱۴۳۰۱۰۶۳۳

۸. اقامتگاه بوم‌گردی موغان یوردو مرند

اقامتگاه-بوم‌گردی-موغان-یوردو-مرند

اقامتگاه بوم گردی موغان یوردو در بالای رشته کوه های میشو شهرستان مرند استان آذربایجان شرقی واقع شده است. این اقامتگاه بوم گردی یک باب کلبه ۱۶ متری و ۴ عدد سرویس خواب دارد، همچنین در کنار این کلبه ۳ آلاچیق وجود دارد ، هر کدام ۳ نفر ظرفیت دارد و مخصوص گردشگرانی است که مجهز به کیسه خواب هستند. همچنین سیستم های گرمایشی این کلبه بخاری هیزمی می باشد.

گفتنی است در اقامتگاه بوم گردی موغان یوردو انواع غذاهای آتشی مانند اشکنه، آبگوشت، املت هیزمی و کوفته خانگی ترکی با مواد تازه و ارگانیک برای گردشگران تهیه می شود.

آدرس اقامتگاه بوم‌گردی موغان یوردو مرند

استان آذربایجان شرقی، مرند روستای گلجار

شماره تماس اقامتگاه بوم‌گردی موغان یوردو مرند

۰۹۱۴۲۴۳۳۴۱۸

۹. اقامتگاه بوم‌گردی سهند کندوان اسکو

اقامتگاه-بوم‌گردی-سهند-کندوان-اسکو

اقامتگاه بوم گردی سهند کندوان، در استان آذربایجان شرقی، شهرستان اسکو، دهکده توریستی کندوان و در نزدیکی هتل صخره ای لاله کندوان واقع شده است. این اقامتگاه بوم گردی دارای چهار واحد دو تخته است. واحد سهند ۱، در محله گیله جان و جنب مدرسی قدیمی روستا، واحد سهند ۲، در محله دولایی و سهند ۳ و ۴ جنب هتل صخره ای لاله قرار دارند.

سهند ۱، شامل دو اتاق خواب، سهند ۲، دارای یک اتاق خواب و سایر واحدها بدون اتاق می باشند.  هر واحد دارای آشپزخانه، سرویس بهداشتی و حمام می باشد. لازم به ذکر است که سهند یک دارای جکوزی نیز می باشد.

از جمله امکانات و خدمات این مجموعه می توان به پارکینگ غیر مسقف، کارکنان مسلط به زبان انگلیسی نسبی، ارائه برنامه های ویژه به درخواست مهمان و در صورت امکان، طبخ غذا برای تورهای گروهی و راهنمای گردشگر اشاره نمود.

تحویل اتاق در ساعت ۱۴ و زمان تخلیه ساعت ۱۲ می باشد.

اقامتگاه بوم‌گردی سهند کندوان اسکو

استان آذربایجان شرقی، اسکو ، روستای کندوان ، دهکده توریستی کندوان

۱۰. اقامتگاه بوم‌گردی تورال کندوان اسکو

اقامتگاه-بوم‌گردی-تورال-کندوان-اسکو

اقامتگاه بوم گردی تورال کندوان در روستای بسیار زیبا و توریستی کندوان، شهرستان اسکو، استان آذربایجان شرقی واقع شده است. این اقامتگاه دارای یک واحد، سوئیت اقامتی می باشد که دارای یک اتاق خواب، هال و پذیرایی، آشپزخانه با تمامی تجهیزات و امکانات، سرویس بهداشتی (توالت ایرانی و فرنگی) و حمام اختصاصی، ۵ عدد تخت خواب و سیستم گرمایشی شوفاژ می باشد.

همچنین می توانید با هماهنگی قبلی انواع غذاهای محلی سفارش داده و نوش جان کنید.

از سایر امکانات و خدمات این اقامتگاه بوم گردی می توان پارکینگ غیرمسقف، پرسنل مسلط به زبان انگلیسی، راهنمای تور، اینترنت و وای فای رایگان، وسایل گرمایشی نظیر پتو و تشک و … را نام برد.

تحویل اتاق در ساعت ۱۴ و زمان تخلیه ساعت ۱۲ می باشد.

آدرس اقامتگاه بوم‌گردی تورال کندوان اسکو

استان آذربایجان شرقی، اسکو ، روستای کندوان

شماره تماس اقامتگاه بوم‌گردی تورال کندوان اسکو

۰۹۱۴۴۱۸۲۸۹۲

۱۱. اقامتگاه بوم‌گردی هما کندوان اسکو

اقامتگاه-بوم‌گردی-هما-کندوان-اسکو

اقامتگاه بوم گردی هما در روستای کندوان، شهرستان اسکو، استان آذربایجان شرقی واقع شده است. این اقامتگاه  دارای ۲ سوئیت اقامتی است که امکاناتی نظیر آشپزخانه با تمامی تجهیزات (ظروف، گاز، هود، یخچال و …)، میز نهار خوری چوبی، تلویزیون، سیستم گرمایشی از کف ، توالت ایرانی و فرنگی و حمام اختصاصی سوئیت VIP دارای جکوزی اختصاصی، تخت ۲ نفره و کرسی نیز می باشد.

لازم به ذکر است که میهمانان باید غذای خود را از رستوران سفارش دهند.

از سایر خدمات و امکانات این اقامتگاه بوم گردی می توان به پارکینگ غیرمسقف، پرسنل مسلط به زبان انگلیسی ، راهنمای تور، وسایل گرمایشی نظیر پتو و تشک، اینترنت و وای فای رایگان و…. اشاره کرد.

تحویل اتاق در ساعت ۱۴ و زمان تخلیه ساعت ۱۲ می باشد.

آدرس اقامتگاه بوم‌گردی هما کندوان اسکو

استان آذربایجان شرقی، اسکو ، روستای کندوان

شماره تماس اقامتگاه بوم‌گردی هما کندوان اسکو

۰۹۱۴۳۱۳۷۱۰۰

۱۲. اقامتگاه بوم‌گردی میشاند مرند

اقامتگاه-بوم‌گردی-میشاند-مرند

اقامتگاه بوم گردی میشاند در روستای درق، زنور، شهرستان مرند، استان آذربایجان شرقی واقع شده است. این اقامتگاه شامل ۴ اتاق ۱۲ متری می باشد. تمامی اتاق ها فاقد سرویس بهداشتی اختصاصی هستند. شما باید از سرویس بهداشتی ( توالت ایرانی ) و حمام داخل محوطه به صورت مشترک استفاده نمایید.

همچنین می توانید با هماهنگی قبلی انواع غذاهای محلی سفارش داده و نوش جان کنید.

از جمله امکانات و خدمات این اقامتگاه بوم گردی می توان به پارکینگ غیرمسقف، راهنمای محلی تورهای گردشگری، سالن غذاخوری، سیستم گرمایشی بخاری گازی و … اشاره کرد.

تحویل اتاق در ساعت ۱۴ و زمان تخلیه ساعت ۱۲ می باشد.

آدرس اقامتگاه بوم‌گردی میشاند مرند

استان آذربایجان شرقی، مرند ، زنور، روستای درق

شماره تماس اقامتگاه بوم‌گردی میشاند مرند

۰۹۱۴۹۹۱۴۸۶۴

۱۳. اقامتگاه بوم‌گردی نجفیان کلیبر

اقامتگاه-بوم‌گردی-نجفیان-کلیبر

اقامتگاه بوم گردی نجفیان در استان آذربایجان شرقی، شهرستان کلیبر، دو کیلومتری جاده کلیبر به جانانلو، پایین تر از هتل پارادیس واقع شده است. این اقامتگاه دارای دو طبقه مجزا می باشد که سوئیت ها دارای امکاناتی از قبیل یک اتاق مجهز به تخت خواب دو نفره، حال، آشپزخانه مجهز به سینک ظرفشویی، اجاق گاز، یخچال، تجهیزات آشپزی، تراس، سرویس بهداشتی اختصاصی (توالت ایرانی و حمام)، یک سرویس بهداشتی عمومی در حیاط و سیستم گرمایشی بخاری گازی است.

شما می توانید از آشپزخانه هر سوئیت برای پخت غذا استفاده کنید، همچنین می‌توانید با هماهنگی قبلی انواع غذاهای محلی سفارش داده و نوش جان کنید.

از جمله امکانات و خدمات این اقامتگاه بوم گردی می توان به استخر شنای مشترک، فضای کافی جهت پارک ده خودرو در باغ و راهنمای تور  اشاره کرد.

تحویل اتاق در ساعت ۱۴ و زمان تخلیه ساعت ۱۲ می باشد.

آدرس اقامتگاه بوم‌گردی نجفیان کلیبر

استان آذربایجان شرقی، کلیبر ، اول جاده جانانلو، یک کیلومتر پایین تر از هتل پارادایس

شماره تماس اقامتگاه بوم‌گردی نجفیان کلیبر

۰۹۱۴۸۳۲۶۷۳۴

۱۴. اقامتگاه بوم‌گردی عمارت سنگی کندوان

اقامتگاه-بوم‌گردی-عمارت-سنگی-کندوان

اقامتگاه بوم گردی عمارت سنگی در استان آذربایجان شرقی، شهرستان اسکو، روستای زیبای کندوان واقع شده است. این اقامتگاه دارای ۲ باب سوئیت به صورت ۱ سوئیت ۱۵ متری ۴ نفره و ۱ سوئیت ۵۰ متری ۵ نفره می باشد که  تمامی سوئیت های مجموعه دارای آشپزخانه، تلویزیون، ۱ تخت ۲ نفره و سرویس بهداشتی (توالت ایرانی یا توالت فرنگی) و حمام اختصاصی می باشند.

از جمله امکانات و خدمات این اقامتگاه بوم گردی می توان به پارکینگ اختصاصی غیرمسقف، راهنمای محلی و سیستم گرمایش (شوفاژ) اشاره کرد.

شما می توانید انواع غذاها را در رستوران نزدیک به اقامتگاه صرف کنید.

تحویل اتاق در ساعت ۱۴ و زمان تخلیه ساعت ۱۲ می باشد.

اقامتگاه بوم‌گردی عمارت سنگی کندوان

استان آذربایجان شرقی، اسکو ،روستای کندوان، بالاتر از مدرسه قدیمی

۱۵. اقامتگاه بوم‌گردی هامپوئیل مراغه

اقامتگاه-بوم‌گردی-هامپوئیل-مراغه

اقامتگاه بوم گردی هامپوئیل در استان آذربایجان شرقی، شهرستان بسیار زیبا و دیدنی مراغه، جاده غار هامپوئیل، روستای تازه کند سفلی، جنب مسجد واقع شده است.

این اقامتگاه  دارای دو نوع واحد سنتی و مدرن می باشد که واحد مدرن با متراژ ۷۰ مترمربع و گنجایش ۱۲ نفر دارای یک اتاق خواب، یک تخت دبل، آشپزخانه مجهز، هال و سرویس بهداشتی اختصاصی (توالت ایرانی و حمام) می‌باشد.

واحد سنتی نیز با بافتی کاملا قدیمی و بومی دارای یک اتاق خواب با سرویس کف خواب، آشپزخانه مجهز و هال می باشد و سرویس بهداشتی (توالت ایرانی و حمام) این واحد خارج از سوئیت و داخل حیاط قرار دارد.

همچنین می توانید با هماهنگی قبلی انواع غذاهای محلی سفارش داده و نوش جان کنید.

از جمله امکانات و خدمات این اقامتگاه بوم گردی هامپوئیل می توان به پارکینگ غیرمسقف مجهز به دوربین مداربسته، پرسنل مسلط به زبان انگلیسی، راهنمای محلی و لیدر تور برای طبیعت گردی و بازدید از آثار تاریخی، اینترنت و وای فای رایگان و سیستم گرمایشی و سرمایشی (بخاری گازی، کرسی و کولر آبی) اشاره کرد.

تحویل اتاق در ساعت ۱۴ و زمان تخلیه ساعت ۱۲ می باشد.

آدرس اقامتگاه بوم‌گردی هامپوئیل مراغه

استان آذربایجان شرقی، مراغه روستای تازه کند سفلی

شماره تماس اقامتگاه بوم‌گردی هامپوئیل مراغه

۰۹۱۴۸۰۶۷۰۳۳

۱۶. اقامتگاه بوم‌گردی حاج بابای ارزیل ورزقان

اقامتگاه-بوم‌گردی-حاج-بابای-ارزیل-ورزقان

اقامتگاه بوم گردی حاج بابا در روستای ارزیل از توابع شهرستان ورزقان  واقع شده است که نمای کاه گلی دارد. این اقامتگاه دارای ۶ اتاق ۴ نفره است. اتاق ها فاقد سرویس بهداشتی و حمام بوده و باید به صورت مشترکی از سرویس بهداشتی داخل حیاط استفاده کنید.

از جمله امکانات اقامتگاه بوم گردی می توان به پرسنل مسلط به زبان انگلیسی، راهنمای تور، پارکینگ باز، اینترنت رایگان، بخاری هیزمی و کرسی به عنوان سیستم گرمایشی اشاره کرد.

تحویل اتاق در ساعت ۱۴ و زمان تخلیه ساعت ۱۲ می باشد.

آدرس اقامتگاه بوم‌گردی حاج بابای ارزیل ورزقان

استان آذربایجان شرقی، ورزقان  ، بخش خاروانا، روستای ارزیل

شماره تماس اقامتگاه بوم‌گردی حاج بابای ارزیل ورزقان

۰۵۶۳۲۴۶۲۳۶۴

۱۷. اقامتگاه بوم‌گردی آراز کندوان اسکو

اقامتگاه-بوم‌گردی-آراز-کندوان-اسکو

اقامتگاه بوم گردی آراز در استان آذربایجان شرقی، شهر اسکو، روستای گردشگری کندوان قرار دارد که مانند سایر خانه های این روستا، دارای بافت صخره ای ست. این خانه بومی شامل یک سوئیت ۲ خوابه دوبلکس متشکل از یک اتاق نشیمن، یک اتاق طبقه بالا و یک اتاق در طبقه پایین، ۲ تخت سینگل، یک تخت دبل، ۳ سرویس کف خواب ، سرویس بهداشتی اختصاصی (توالت فرنگی، توالت ایرانی و حمام)، آشپزخانه مجهز به سینک ظرفشویی، اجاق گاز، یخچال، ظروف آشپزی، تلویزیون و سیستم گرمایشی شوفاژ می باشد.

شما می بایست برای صرف غذا به رستوران این روستا بروید.

از جمله خدمات این بوم گردی می توان به لیدر محلی و پرسنل مسلط به زبان انگلیسی اشاره کرد.

تحویل اتاق در ساعت ۱۴ و زمان تخلیه ساعت ۱۲ می باشد.

آدرس اقامتگاه بوم‌گردی آراز کندوان اسکو

استان آذربایجان شرقی، اسکو ، روستای صخره ای کندوان

شماره تماس اقامتگاه بوم‌گردی آراز کندوان اسکو

۰۹۱۴۹۱۸۵۳۱۸

۱۸. اقامتگاه بوم‌گردی نوری کلیبر

اقامتگاه-بوم‌گردی-نوری-کلیبر

اقامتگاه بوم گردی نوری در استان آذربایجان شرقی، شهرستان کلیبر، روستای صومعه قرار دارد. این بوم گردی تنها اقامتگاه جنگلی کلیبر است. این اقامتگاه دارای ۲ سوئیت می باشد که از مکاناتی چون سرویس کف خواب (تشک و پتو)، آشپزخانه مجهز به سینک ظرفشویی، اجاق گاز، یخچال و ظروف آشپزی، میز ناهارخوری، باربیکیو، سرویس بهداشتی اختصاصی (توالت ایرانی و حمام)، سیستم گرمایشی بخاری گازی برخوردار است

شما می توانید از آشپزخانه سوئیت جهت طبخ غذا استفاده کنید و یا با هماهنگی قبلی انواع غذاهای محلی سفارش داده و نوش جان کنید.

تحویل اتاق در ساعت ۱۴ و زمان تخلیه ساعت ۱۲ می باشد.

آدرس اقامتگاه بوم‌گردی نوری کلیبر

استان آذربایجان شرقی ، یک کیلومتری جاده کلیبر جانانلوف، فرعی دست راست، کلیبر روستای صومعه

شماره تماس اقامتگاه بوم‌گردی نوری کلیبر

۰۹۱۴۶۸۹۸۵۲۸

و در نهایت

هدف تیم سبدت در این مقاله معرفی اقامتگاه های بوم‌گردی استان آذربایجان شرقی بوده، امیدواریم که این مطالب برای شما مفید بوده باشد. شما هم می توانید دیگر اقامتگاه های بوم‌گردی استان آذربایجان شرقی را به همراه آدرسشان برای ما به اشتراک بگذارید و تجربه ی خود را در مورد اقامتگاه بوم‌گردی برای ما بنویسید. از اینکه تا انتها با ما همراه بودید متشکریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *