اقامتگاه بوم‌گردی

اقامتگاه‌های بوم‌گردی استان زنجان + آدرس

zanjan-province-ecoledges

هنگام سفر به استان زنجان شما باید تصمیم بگیرید که می‌خواهید کجا اقامت کنید. هر کدام از شهرهای این استان دارای هتل ها و اقامتگاه های بومگردی بسیاری است. ولی پیشنهاد می کنیم اکر عاشق طبیعت هستید اقامتگاه بومگردی این استان را  انتخاب کنید. شرط می‌بندم بی برو برگرد عاشقش می شوید .از این رو  در این مقاله  قصد معرفی اقامتگاه های بومگردی استان زنجان را داریم تا شما با آن ها آشنا شوید.

۱. اقامتگاه بوم‌گردی تنور خونه ابهر

اقامتگاه-بوم‌گردی-تنور-خونه-ابهر

 اقامتگاه بوم گردی تنور خونه در استان زنجان، آزادراه تهران – زنجان، بعد از تاکستان، ۱۵ کیلومتر مانده به ابهر، روستاى قِروه، بعد از پل شهید حسینی، کوچه آبشار واقع شده است. این اقامتگاه دارای ۲ ساختمان می باشد.

ساختمان اول محل اسکان مسئول اقامتگاه است و ساختمان دوم محل استراحت مسافران گرامی می باشد که این دو ساختمان با فاصله زیادی از هم درون باغ قرار دارند.

ساختمان دوم نیز دارای  ۲ اتاق ۲۰ و ۲۵ متری است که اتاق ۲۰ متری دارای یک تخت دبل و سرویس بهداشتی ( توالت فرنگی ) و حمام اختصاصی و اتاق ۲۵ متری دارای ۱ تخت سینگل و یک تخت دبل می باشد و تنور سنتی این خانه نیز در اتاق ۲۵ متری قرار دارد.

از جمله امکانات و خدمات این اقامتگاه بوم گردی می توان به پارکینگ مسقف و غیرمسقف، پرسنل مسلط به زبان انگلیسی، آشپزخانه عمومی با تمامی تجهیزات و لوازم مورد نیاز آشپزی، راهنمای محلی تورهای گردشگری، سیستم گرمایشی و سرمایشی ( بخاری گازی، بخاری هیزمی، کولر آبی، پنکه رومیزی) و … اشاره کرد.

همچنین شما می توانید با هماهنگی قبلی غذاهای محلی سفارش دهید تا براش شما آماده کنند.

ساعت تحویل اتاق ۱۴ و ساعت تخلیه آن ۱۲ ظهر می باشد.

آدرس اقامتگاه بوم‌گردی تنور خونه ابهر

استان زنجان، ابهر ، روستای قروه ابهر ، آزاد راه تهران – زنجان – بعد از تاکستان ۱۵ کیلومتر مانده به ابهر – روستای قروه – کوچه آبشار

۲. اقامتگاه بوم‌گردی آنام زنجان

اقامتگاه-بوم‌گردی-آنام-زنجان

اقامتگاه بوم گردی آنام در استان زنجان، شهر زنجان، خیابان زینبیه شرقی، کوچه حافظ، ابتدای کوچه سمت چپ واقع شده است. این اقامتگاه دارای ۴ باب اتاق به صورت ۲ اتاق ۲ تخته (۲ نفره)، ۱ اتاق ۳ تخته (یک تخت ۲ نفره و یک تخت سینگل) و ۱ اتاق ۴ تخته (دو تخت ۲ نفره) می باشد که تمامی اتاق ها بوم گردی دارای سرویس بهداشتی (توالت فرنگی) و حمام اختصاصی می باشند.

همچنین شما می توانید با هماهنگی قبلی غذاهای محلی سفارش دهید تا براش شما آماده کنند.

از دیگر امکانات و خدمات این اقامتگاه می توان به پرسنل مسلط به زبان انگلیسی، راهنمای تور، سیستم گرمایش شوفاژ و بر گزاری تور برای بیش از ۳ نفر (گشت و گذاری در شهر به صورت رایگان) اشاره کرد.

ساعت تحویل اتاق ۱۴ و ساعت تخلیه آن ۱۲ ظهر می باشد.

آدرس اقامتگاه بوم‌گردی آنام زنجان

استان زنجان، شهر زنجان ، خیابان زینبیه شرقی، کوچه حافظ، ابتدای کوچه سمت چپ

شماره تماس اقامتگاه بوم‌گردی آنام زنجان

۰۹۱۲۶۱۱۵۴۰۰

۳. اقامتگاه بوم‌گردی انگوران ماهنشان

اقامتگاه-بوم‌گردی-انگوران-ماهنشان

اقامتگاه بوم گردی انگوران در استان زنجان، شهرستان ماهنشان، شهر دندی، روستای انگوران واقع شده است. این اقامتگاه  دارای ۲ باب اتاق کف خواب به صورت ۱ اتاق ۲۴ متری و ۱ اتاق ۲۸ متری و ۲ کلبه چوبی ۲۰ متری می‌باشد. که هر دو اتاق دارای سرویس بهداشتی و حمام اختصاصی می باشد.

همچنین شما می توانید با هماهنگی قبلی غذاهای محلی سفارش دهید تا براش شما آماده کنند.

از دیگر خدمات این اقامتگاه می توان به پارکینگ اختصاصی غیر مسقف، آشپزخانه، اینترنت (محدود)، راهنمای محلی، سیستم گرمایش بخاری گازی و سیستم سرمایش کولر آبی اشاره کرد.

ساعت تحویل اتاق ۱۴ و ساعت تخلیه آن ۱۲ ظهر می باشد.

آدرس اقامتگاه بوم‌گردی انگوران ماهنشان

استان زنجان، ماه نشان ، دندی ، روستای انگوران ، شهر دندی، روستای انگوران

شماره تماس اقامتگاه بوم‌گردی انگوران ماهنشان

۰۹۱۲۲۴۱۰۱۱۱

۴. اقامتگاه بوم‌گردی اولجایتو سلطانیه

اقامتگاه-بوم‌گردی-اولجایتو-سلطانیه

اقامتگاه بوم گردی اولجایتو در استان زنجان، شهر سلطانیه، خیابان بهشتی، خیابان نور محمدی، پلاک ۱۳ واقع شده است. این اقامتگاه  دارای ۹ اتاق ۱۲ متری کف خواب ۳ تا ۴ نفره می باشد که تمامی این اتاق ها سرویس بهداشتی و حمام اختصاصی نداشته و باید از سرویس بهداشتی و حمام به صورت مشترک استفاده کنید.

همچنین شما می توانید با هماهنگی قبلی غذاهای محلی سفارش دهید تا براش شما آماده کنند.

از دیگر امکانات و خدمات این اقامتگاه می توان به پارکینگ اختصاصی غیرمسقف، راهنمای محلی و سیستم گرمایش بخاری گازی اشاره کرد.

ساعت تحویل اتاق ۱۴ و ساعت تخلیه آن ۱۲ ظهر می باشد.

آدرس اقامتگاه بوم‌گردی اولجایتو سلطانیه

استان زنجان، سلطانیه ، خیابان بهشتی، خیابان نور محمدی

۵. اقامتگاه بوم‌گردی ارغوان ابهر

اقامتگاه-بوم‌گردی-ارغوان-ابهر

اقامتگاه بوم گردی ارغوان در استان زنجان، شهرستان ابهر، روستای درسجین، ورودی روستا، شروع سنگ فرش، نبش خیابان امام خمینی و فرهنگ قرار دارد. این اقامتگاه دارای ۴ اتاق به صورت یک اتاق ۵ نفره، دو اتاق ۱۰ نفره و یک اتاق حدودا ۲۰ نفره می باشد، اتاق ۵ نفره و یکی از اتاق های ۱۰ نفره دارای سرویس بهداشتی ( توالت ایرانی ) و حمام اختصاصی هستند و دیگر اتاق ها فاقد سرویس بهداشتی و حمام اختصاصی و باید از سرویس بهداشتی و حمام به صورت مشترک استفاده کنید.

لازم به ذکر است که اتاق ۲۰ نفره به نام دورهمی دارای آشپزخانه با تمامی امکانات آشپزی، یخچال، تلویزیون و… می باشد.

همچنین شما می توانید با هماهنگی قبلی غذاهای محلی سفارش دهید تا براش شما آماده کنند.

از جمله امکانات و خدمات این اقامتگاه می توان به پارکینگ غیرمسقف، پرسنل مسلط به زبان انگلیسی، اینترنت و وای فای، آشپزخانه عمومی، راهنمای تور، سرویس خواب شامل پتو و تشک، سیستم سرمایشی و گرمایشی ( فنکوئل، بخاری گازی، کرسی، هیتر برقی و پنکه رومیزی ) اشاره کرد.

ساعت تحویل اتاق ۱۴ و ساعت تخلیه آن ۱۲ ظهر می باشد.

آدرس اقامتگاه بوم‌گردی ارغوان ابهر

استان زنجان، ابهر ، روستای درسجین ، روستای درسجین، ورودی روستا، شروع سنگ فرش، نبش خیابان امام خمینی و فرهنگ

۶. اقامتگاه بوم‌گردی گل سرخ زنجان

اقامتگاه-بوم‌گردی-گل-سرخ-زنجان

اقامتگاه بومگردی گل سرخ نزدیک ترین اقامتگاه بوم گردی به شهر زنجان است که در روستای بی نظیر قره چریان در خروجی غربی شهر زنجان ( میدان جهاد )، ابتدای جاده قدیم زنجان – میانه قرار گرفته است.

این اقامتگاه بوم گردی  دارای ۲ باب اتاق خواب، هال و پذیرایی، تراس بزرگ، آشپزخانه، حمام و سرویس بهداشتی ( توالت ایرانی، توالت فرنگی ) می باشد.

از جمله امکانات و خدمات این اقامتگاه بوم گردی می توان به پارکینگ غیر مسقف ( داخل محوطه اقامتگاه )، راهنمای تور گردشگری، سرویس خواب شامل پتو و تشک، وسایل گرمایشی بخاری گازی و … را نام برد.

ساعت تحویل اتاق ۹ و ساعت تخلیه آن ۹ ظهر می باشد.

آدرس اقامتگاه بوم‌گردی گل سرخ زنجان

استان زنجان، شهر زنجان روستای قره چریان ، نیک پی – روستای قره چریان – کوچه نرگس- پلاک ۴

شماره تماس اقامتگاه بوم‌گردی گل سرخ زنجان

۰۹۳۵۳۱۰۰۳۰۱

۷. اقامتگاه بوم‌گردی سهرورد _سهرورد

اقامتگاه-بوم‌گردی-سهرورد-_سهرورد

اقامتگاه بوم گردی سهرورد در شهر سهرورد ، شهرستان خدابنده ، استان زنجان واقع شده است که دارای ۲ اتاق است که سرویس بهداشتی برای اتاق ها به صورت مشترک است.

آدرس اقامتگاه بوم‌گردی سهرورد _سهرورد

استان زنجان، سهرورد ، خیابان اشراق ، کوچه چهارم

۸. اقامتگاه بوم‌گردی کوی نیک ابهر

اقامتگاه-بوم‌گردی-کوی-نیک-ابهر

اقامتگاه بوم گردی کوی نیک در روستای کوی نیک شهرستان ابهر استان زنجان واقع شده است. روستای کوی نیک در فاصله ۹۰ کیلومتری از شهر زنجان و ۲۰ کیلومتری شهرستان ابهر قرار گرفته است.
این اقامتگاه بوم گردی دارای ۳ باب اتاق می باشد که ۲ باب از اتاق ها ۱۲ متر و اتاق دیگری ۲۵ متری می باشد. اتاق ۲۵ متری شامل یک سرویس تخت خواب دو نفره و اتاق ۱۲ متری یک سرویس تخت خواب تک نفره دارد. لازم به ذکر است اتاق ها فاقد حمام و سرویس بهداشتی اختصاصی می باشند.

از دیگر امکانات و خدمات این اقامتگاه می توان به یک حمام و سرویس بهداشتی مشترک در بین اتاق ها، راهنمای تور های گردشگری و محلی، تلویزیون، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی، حمام مشترک، پارکینگ غیر مسقف اختصاصی، سیستم های گرمایشی و سرمایشی و یک آشپزخانه برای آشپزی و پخت و پز گردشگران، اشاره کرد.

آدرس اقامتگاه بوم‌گردی کوی نیک ابهر

استان زنجان، ابهر روستای کوی نیک ، روستای کوی نیک

۹. اقامتگاه بوم‌گردی کوچه باغ ابهر

اقامتگاه-بوم‌گردی-کوچه-باغ-ابهر

اقامتگاه بوم گردی کوچه باغ در استان زنجان، شهرستان ابهر، روستای خوش آب و هوای درسجین، خیابان خلیج فارس، پلاک ۷۴ واقع شده است. این اقامتگاه دارای ۳ سوئیت ۱۰ نفره می باشد. هر سه سوئیت دارای ۲ اتاق خواب، آشپزخانه با تمامی امکانات و لوازم مورد نیاز آشپزی و حمام اختصاصی می باشند.

لازم به ذکر است که این سوییت ها فاقد سرویس بهداشتی می باشند و شما باید از آن به صورت اشتراکی استفاده کنید.

از جمله امکانات و خدمات این اقامتگاه بوم گردی می توان به راهنمای محلی تورهای گردشگری، اینترنت و وای فای رایگان، یخچال، تلویزیون، سیستم گرمایشی بخاری گازی و کرسی اشاره کرد.

ساعت تحویل اتاق ۱۴ و ساعت تخلیه آن ۱۲ ظهر می باشد.

آدرس اقامتگاه بوم‌گردی کوچه باغ ابهر

استان زنجان، ابهر ، روستای درسجین ، روستای درسجین، خیابان خلیج فارس، پلاک ۷۴

شماره تماس اقامتگاه بوم‌گردی کوچه باغ ابهر

۰۹۳۶۴۲۰۲۵۷۵

۱۰. اقامتگاه بوم‌گردی ماه بی بی زرین اباد

اقامتگاه-بوم‌گردی-ماه-بی-بی-زرین-اباد

اقامتگاه بوم گردی ماه بی بی در استان زنجان، شهرستان زرین آباد، روستای نکتو قرار گرفته است. این اقامتگاه یک خانه دو طبقه با ۱۰۰ متر زیربنا و دارای ۱ سوئیت در طبقه دوم با تراس رو به منظره سرسبز زیبای اطراف اقامتگاه می باشد.

سوئیت طبقه اول برای اقامت صاحب اقامتگاه استفاده می شود و سوئیت طبقه دوم برای اقامت مسافران، شامل یک پذیرایی ۸۰ متری و یک اتاق خواب ۲۰ متری و هم چنین آشپزخانه ای با تمام امکانات مورد نیاز آشپزی نظیر گاز، یخچال و سینک برای شستن ظرف است و دارای حمام و سرویس بهداشتی ( ایرانی و فرنگی ) اختصاصی داخل سوئیت می باشد.

از جمله خدمات و امکانات این اقامتگاه بوم گردی می توان به اینترنت و وای فای رایگان، راهنمای محلی تورهای گردشگری، پارکینگ غیر مسقف، صبحانه محلی شامل کره، تخم مرغ محلی و عسل محصول اهالی روستا و سیستم سرمایشی و گرمایشی ( کولر آبی و بخاری گازی ) اشاره کرد.

ساعت تحویل اتاق ۱۴ و ساعت تخلیه آن ۱۲ ظهر می باشد.

آدرس اقامتگاه بوم‌گردی ماه بی بی زرین اباد

استان زنجان، ایجرود ، زرین آباد روستای نکتو ، روستای نکتو

۱۱. اقامتگاه بوم‌گردی هوپا زنجان

اقامتگاه-بوم‌گردی-هوپا-زنجان

اقامتگاه هوپا در استان زنجان، شهر زنجان، روستای توریستی پایین کوه، پلاک ۴۱۶ واقع شده است. این اقامتگاه دارای تاق خواب، پذیرایی، آشپزخانه، سرویس بهداشتی (توالت ایرانی) و حمام می باشد.

همچنین شما می توانید با هماهنگی قبلی غذاهای محلی سفارش دهید تا براش شما آماده کنند.

از جمله خدمات و امکانات این اقامتگاه بوم گردی می توان پارکینگ اختصاصی مسقف برای ۱ خودرو، راهنمای محلی و سیستم گرمایش بخاری گازی را نام برد.

ساعت تحویل اتاق ۱۴ و ساعت تخلیه آن ۱۲ ظهر می باشد.

آدرس اقامتگاه بوم‌گردی هوپا زنجان

استان زنجان، شهر زنجان ، روستای توریستی پایین کوه، خیابان امام علی، کوچه مهتاب، پلاک ۴۱۶

شماره تماس اقامتگاه بوم‌گردی هوپا زنجان

۰۹۳۵۴۰۵۰۸۷۵

۱۲. اقامتگاه بوم‌گردی دورنالار خدابنده

اقامتگاه-بوم‌گردی-دورنالار-خدابنده

اقامتگاه بوم گردی دورنالار، در استان زنجان، شهرستان خدابنده و در شهر سرسبز کرسف واقع شده است. این اقامتگاه شامل دو اتاق خواب ۳۰ متری و ۵۰ متری می باشد. اتاق های این اقامتگاه دارای سرویس کف خواب برای مهمانان است و اتاق ۳۰ متری علاوه بر این دارای سه تختخواب سنتی نیز می باشد.

حمام و توالت ایرانی و فرنگی اقامتگاه به صورت مشترک قابل استفاده است. دو حمام و یک توالت ایرانی و فرنگی داخل اقامتگاه و توالت ایرانی دیگر در محوطه قرار دارد. سیستم سرمایش اتاق ها، کولر آبی و سیستم گرمایش، بخاری گازی است. آشپزخانه مجهز نیز در اختیار مهمانان محترم قرار می گیرد.

از جمله امکانات و خدمات این اقامتگاه بوم گردی می توان به امکان طبخ انواع غذاهای محلی و غیر محلی توسط اقامتگاه و به سفارش مسافران، پارکینگ غیر مسقف، پرسنل مسلط به زبان انگلیسی و برنامه ویژه گردش در طبیعت اشاره نمود.

ساعت تحویل اتاق ۱۴ و ساعت تخلیه آن ۱۳ ظهر می باشد.

آدرس اقامتگاه بوم‌گردی دورنالار خدابنده

استان زنجان، خدابنده ، کرسف ، خیابان ولیعصر ( سعدی ) – پلاک ۳۰

۱۳. اقامتگاه بوم‌گردی چشمه باشی زنجان

اقامتگاه-بوم‌گردی-چشمه-باشی-زنجان

اقامتگاه بومگردی چشمه باشی در روستای قلعلی، ۲۰ کیلومتری شهرستان خدابنده استان زنجان واقع شده است.  این اقامتگاه دارای ۱ اتاق خواب می باشد و ظرفیت پذیرایی از ۸ گردشگر را دارد. همه اتاق ها کف خواب هستند و وسایل خواب در نظر گرفته شده است.

بدلیل حفظ معماری سنتی اقامتگاه، سرویس بهداشتی و حمام به صورت مشترک می‌باشد. از جاذبه های گردشگری اطراف اقامتگاه می توان به مسجد جامه، دریاچه سد کرسف، تپه های باستانی کرسف و مناظر زیبای روستای قلعلی اشاره کرد.

آدرس اقامتگاه بوم‌گردی چشمه باشی زنجان

زنجان – خدابنده – روستای قلعلی

۱۴. اقامتگاه بوم‌گردی ددمان

اقامتگاه-بوم‌گردی-ددمان

هتل سنتی دَدَمان در محله میدان انقلاب در یکی از قدیمی ترین و مرکزی ترین نقاط زنجان واقع شده است. این هتل زیبا تنها هتل سنتی استان زنجان می باشد که قدمتی بیش از ۲۰۰ سال می باشد.

این هتل سنتی دارای ۱۱ اتاق است که به صورت کاملا سنتی در دو طبقه طراحی و ساخته شده است که  اتاقها ۲ تخته، ۳ تخته و ۴ تخته هستند و از سیستم گرمایش از کف ، سرویس بهداشتی ایرانی، فرنگی و حمام بهره مند میباشند. پرسنل مسلط به انگلیسی، راهنمای تور، پارکینگ و اینترنت از سایر خدمات هتل سنتی ددمان هستند که برای رفاه و آسایش بیشتر مسافران فراهم شده است.

ساعت تحویل اتاق ۱۴ و ساعت تخلیه آن ۱۲ ظهر می باشد.

آدرس اقامتگاه بوم‌گردی ددمان

استان زنجان، شهر زنجان ، میدان انقلاب ، خیابان سعدی جنوبی، کوچه چمنی، بن بست سوم، هتل ددمان زنجان

شماره تماس اقامتگاه بوم‌گردی ددمان

۰۲۴۳۳۳۳۱۲۳۳

و در نهایت

هدف تیم سبدت در این مقاله معرفی اقامتگاه های بوم‌گردی استان زنجان بوده، امیدواریم که این مطالب برای شما مفید بوده باشد.‌شما هم می توانید دیگر اقامتگاه های بوم‌گردی استان زنجان را به همراه آدرسشان برای ما به اشتراک بگذارید تا همراهان سبدت بتوانند از آن استفاده کنند. از اینکه تا انتها با ما همراه بودید متشکریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *