اقامتگاه بوم‌گردی

لیست اقامتگاه‌های بوم‌گردی استان مرکزی + آدرس

Central-Province-ecoledges

استان مرکزی به‌عنوان پایتخت صنعتی ایران شناخته می‌شود .این استان از شمال به استان های تهران و قزوین، از غرب به استان همدان، از جنوب به استانهای لرستان و اصفهان واز شرق به استانهای تهران، قم و اصفهان محدود است. اراک، خمین، ساوه و … شهرهای استان مرکزی هستند. اگر قصد سفر به این شهرها را دارید باید جایی را برای اسکان در نظر بگیرید.

این شهرها دارای مهمان سرا، هتل ها برای اقامت می باشد، ولی اگر عاشق طبییعت هستید ما به شما پیشنهاد می کنیم اقامتگاه های بوم گردی این استان را برای اقامت انتخاب کنید. ما در ادامه قصد معرفی برخی از اقامتگاه های بوم گردی استان مرکزی را داریم. پس برای اطلاعات بیشتر تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

۱. اقامتگاه بوم گردی خانه نخجیر نراق

اقامتگاه-بوم-گردی-خانه-نخجیر-نراق

اقامتگاه بوم‌گردی خانه نخجیر در شهر نراق واقع در استان مرکزی است. این اقامتگاه دارای ۸ اتاق می باشد. از امکانات آن می توان به پارکینگ غیرمسقف اختصاصی، راهنمای تورهای گردشگری، سرویس اتاق، خدمات خانه‌داری، پرسنل مسلط به زبان انگلیسی، سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی، تخت‌خواب، سرویس کف‌خواب، حمام مشترک و سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی اشاره کرد.

همچنین شما می توانید با هماهنگی قبلی غذاهای محلی سفارش داده تا برای شما آماده کنند.

ساعت تحویل اتاق ۱۴ و ساعت تخلیه آن ۱۲ ظهر می باشد.

آدرس اقامتگاه بوم گردی خانه نخجیر نراق

ایران، استان مرکزی، نراق، خیابان فاضل نراقی، کوچه سلمان، روبروی برج حاج رئیس

شماره تماس اقامتگاه بوم گردی خانه نخجیر نراق

۰۹۱۸۳۶۵۵۶۲۵

۰۹۳۹۴۴۶۳۴۳۴

۲. اقامتگاه بوم گردی آتشکوه اهورا محلات

اقامتگاه-بوم-گردی-آتشکوه-اهورا-محلات

اقامتگاه بوم گردی آتشکوه اهورا در استان مرکزی، شهرستان محلات، شهر نیم ور، روستای آتشکوه قرار دارد و ساختمان آن به سبک سنتی می باشد. این اقامتگاه در باغی بزرگ قرار دارد و دارای ۴ اتاق می باشد که شامل ۳ اتاق ۳۵ متری با ظرفیت ۱۰ نفر و یک اتاق ۴۵ متری با ظرفیت ۱۵ نفر مجهز به تمامی امکانات رفاهی نظیر تشک، لحاف، بالشت، کمد، تلویزیون، سیستم سرمایشی کولر آبی، سیستم گرمایشی بخاری برقی، آشپزخانه ( یخچال، سینک، اجاق گاز، ظرف )، توالت فرنگی و حمام اختصاصی می باشند.

لازم به ذکر است که این اقامتگاه رستوران ندارد و شما می توانید با هماهنگی قبلی غذاهای خود را سفارش دهید تا برای شما طبخ کنند.

از دیگر امکانات این خانه بومی می توان به اینترنت رایگان و پرسنل آشنا به زبان انگیسی جهت راهنمایی گردشگران خارجی اشاره کرد.

ساعت تحویل اتاق ۱۴ و ساعت تخلیه آن ۱۲ ظهر می باشد.

آدرس اقامتگاه بوم گردی آتشکوه اهورا محلات

استان مرکزی، محلات ، نیم ور ، روستای آتشکوه ، روستای آتشکوه

شماره تماس اقامتگاه بوم گردی آتشکوه اهورا محلات

۰۹۱۸۳۶۹۴۸۴۰

۳. اقامتگاه سنتی عمارت حاکم ساوه

اقامتگاه-سنتی-عمارت-حاکم-ساوه

اقامتگاه سنتی عمارت حاکم در استان مرکزی، شهر ساوه، آزادی ۲۸، فردوس ۳۸، پلاک ۳۰ واقع شده است.  جالب است بدانید که این اقامتگاه متغلق به دوران تیموریان است.

این اقامتگاه دارای ۱۱ باب اتاق به صورت ۲ اتاق یک تخته،  ۱ اتاق دو تخته، ۳ اتاق سه تخته، ۱ اتاق ۶ تخته و ۴ اتاق سه نفره می باشد. ۳ اتاق سه تخته و ۱ اتاق ۶ تخته دارای سرویس بهداشتی (توالت فرنگی) و حمام اختصاصی می باشند و مابقی اتاق ها فاقد سرویس بهداشتی (توالت ایرانی و توالت فرنگی) و حمام اختصاصی می باشند.

شما می توانید با هماهنگی قبلی غذاهای محلی سفارش داده تا برای شما آماده کنند.

از دیگر امکانات این اقامتگاه می توان پارکینگ اختصاصی غیرمسقف، سیستم گرمایش کرسی، بخاری برقی، شوفاژ سیستم سرمایش کولر آبی و کولر گازی و راهنمای محلی اشاره کرد.

ساعت تحویل اتاق ۱۴ و ساعت تخلیه آن ۱۲ ظهر می باشد.

آدرس اقامتگاه سنتی عمارت حاکم ساوه

استان مرکزی، ساوه ، خیابان آزادی، آزادی ۲۸،انتهای کوچه ششم (کوچه تاریخی)

شماره تماس اقامتگاه سنتی عمارت حاکم ساوه

۰۹۰۳۰۲۸۲۵۴۶

۴. اقامتگاه بوم گردی تاتیان کمیجان

اقامتگاه-بوم-گردی-تاتیان-کمیجان

اقامتگاه بوم گردی تاتیان در استان مرکزی، شهرستان کمیجان، روستای گردشگری و بسیار زیبای وفس، محله میان مره، جنب مسجد رسول الله واقع شده است و معماری آن ترکیبی از سنتی و مدرن می باشد.

این اقامتگاه دارای ۳ طبقه می باشد که یک فروشگاه در طبقه همکف، یک سوئیت ۷۰ متری در طبقه دوم و یک سوئیت ۷۰ متری دیگر نیز در طبقه سوم می باشد. سوئیت ها دارای یک اتاق خواب، هال و پذیرایی، آشپزخانه مجهز به تمامی لوازم مورد نیاز آشپزی، یخچال، اجاق گاز، تلویزیون و سرویس بهداشتی (توالت ایرانی و توالت فرنگی) و حمام اختصاصی داخل واحد هستند، یکی از سوئیت ها دارای مبلمان نیز می باشد.

از دیگر امکانات این اقامتگاه می توان به پارکینگ غیرمسقف عمومی (بیرون اقامتگاه)، راهنمای محلی برای بازدید از جاذبه های دیدنی منطقه، اینترنت و وای فای رایگان و سیستم گرمایشی شوفاژ اشاره کرد.

لازم به ذکر است پرسنل این بوم گردی امکان تهیه غذا ندارند بنابراین مهمانان عزیز در صورت تمایل می توانند از آشپزخانه مجهز سوئیت ها استفاده نمایند.

ساعت تحویل اتاق ۱۴ و ساعت تخلیه آن ۱۲ ظهر می باشد.

آدرس اقامتگاه بوم گردی تاتیان کمیجان

استان مرکزی، کمیجان ، روستای گردشگری وفس

شماره تماس اقامتگاه بوم گردی تاتیان کمیجان

۰۹۱۸۸۶۳۷۵۵۳

۰۸۶۵۸۲۲۵۰۵۸

۵. اقامتگاه بوم گردی آتشکده کهن محلات

اقامتگاه-بوم-گردی-آتشکده-کهن-محلات

اقامتگاه بوم گردی آتشکده کهن روستای آتشکوه شهر محلات و استان مرکزی واقع شده است. این خانه برای بومیان روستا بوده که بازسازی شده است که دارای معماری و بافتی قدیمی است.

این اقامتگاه دارای ۱ باب سوئیت، یک سالن ۱۸ متری، ۱ باب اتاق ۹ متری و ۱ آشپزخانه عمومی برای پخت و پز مستقل می باشد. از امکانات این اقامتگاه می توان به سرویس بهداشتی ایرانی و حمام مشترک، سرویس کف خواب در اتاق ها، باربیکیو و سیستم های گرمایشی و سرمایشی شامل بخاری نفتی و کرسی اشاره کرد.

شما می توانید با هماهنگی قبلی غذاهای محلی سفارش داده تا برای شما آماده کنند.

ساعت تحویل اتاق ۱۲ و ساعت تخلیه آن ۱۲ ظهر می باشد.

آدرس اقامتگاه بوم گردی آتشکده کهن محلات

استان مرکزی، محلات ، روستای آتشکوه ، روستای آتشکوه

شماره تماس اقامتگاه بوم گردی آتشکده کهن محلات

۰۹۲۲۶۸۶۷۴۸۹

۶. اقامتگاه بوم گردی گیسو بانو دلیجان

اقامتگاه-بوم-گردی-گیسو-بانو-دلیجان

اقامتگاه بوم گردی گیسو بانو در استان مرکزی، شهرستان دلیجان، روستای رباط ترک واقع شده است. این اقامتگاه سنتی شامل ۲ طبقه که طبقه همکف شامل ۲ اتاق چهار نفره ، هال پذیرایی، آشپزخانه عمومی مجهز به تمامی لوازم مورد نیاز آشپزی و در طبقه بالا شامل ۲ اتاق چهار نفره و یک اتاق ۳۰ نفره است. تمامی اتاق ها دارای سرویس کف خواب، سرویس بهداشتی (توالت ایرانی و فرنگی) و حمام اختصاصی هستند.

شما می توانید با هماهنگی قبلی غذاهای محلی سفارش داده تا برای شما آماده کنند.

از امکانات این اقامتگاه می توان به پارکینگ غیرمسقف، پرسنل مسلط به زبان انگلیسی، راهنمای محلی تورهای گردشگری، اینترنت و وای فای رایگان و سیستم گرمایشی بخاری گازی و کرسی اشاره کرد.

ساعت تحویل اتاق ۱۴ و ساعت تخلیه آن ۱۲ ظهر می باشد.

آدرس اقامتگاه بوم گردی گیسو بانو دلیجان

استان مرکزی، دلیجان ، روستای رباط ترک

۷. اقامتگاه بوم گردی خورزن خورهه محلات

اقامتگاه-بوم-گردی-خورزن-خورهه-محلات

اقامتگاه بوم گردی خورزن در استان مرکزی، شهرستان محلات، روستای تاریخی و دیدنی خورهه واقع شده است. این اقامتگاه دارای ۲ واحد اقامتی می‌باشد. سوئیت سرسرا با متراژ ۹۰ مترمربع دارای ۲ اتاق خواب، هال و نشیمن، آشپزخانه مجهز، سرویس بهداشتی (توالت فرنگی) و حمام اختصاصی می باشد.

سوئیت تیرچوبی نیز با مساحت ۶۰ مترمربع و ظرفیت حداکثر ۸ نفر شامل یک اتاق خواب، هال و نشیمن، آشپزخانه با تمامی لوازم و تجهیزات آشپزی، سرویس بهداشتی (توالت فرنگی) و حمام اختصاصی می باشد.

این اقامتگاه همچنین دارای حیاط بزرگ و سرسبزی است که تخت های چوبی در آن قرار دارد که می توانید برای استراحت، شب نشینی، دورهمی و لذت بردن از آب و هوای مطلوب منطقه استفاده کنید.

شما می توانید با هماهنگی قبلی غذاهای محلی سفارش داده تا برای شما آماده کنند.

ساعت تحویل اتاق ۱۴ و ساعت تخلیه آن ۱۲ ظهر می باشد.

آدرس اقامتگاه بوم گردی خورزن خورهه محلات

استان مرکزی، محلات ، روستای خورهه

۸. اقامتگاه بوم گردی سرای شمس نراق

اقامتگاه-بوم-گردی-سرای-شمس-نراق

اقامتگاه بوم گردی سرای شمس در استان مرکزی، شهرستان نراق قرار دارد که صد سال قدمت دارد. این اقامتگاه دارای ۴ فضای اقامتی ( ۲ اتاق ۱۲ متری و ۲ اتاق ۱۸ متری )، شربتخانه، عکاسخانه می باشد.

یکی از اتاق های ۱۸ متری دارای امکاناتی نظیر توالت فرنگی اختصاصی، حمام و یخچال بوده و مسافران سایر اتاق ها می بایست از ۲ سرویس بهداشتی مشترک تعبیه شده در محوطه استفاده کنند. از امکانات مشترک همه اتاق ها نیز می توان به تشک، پتو، سیستم گرمایشی بخاری گازی و کرسی و سیستم سرمایشی پنکه اشاره کرد.

شما می توانید با هماهنگی قبلی غذاهای محلی سفارش داده تا برای شما آماده کنند.

ساعت تحویل اتاق ۱۴ و ساعت تخلیه آن ۱۲ ظهر می باشد.

آدرس اقامتگاه بوم گردی سرای شمس نراق

استان مرکزی، نراق ، خیابان امام خمینی، پایین تر از مسجد جامع

شماره تماس اقامتگاه بوم گردی سرای شمس نراق

۰۹۳۹۴۴۶۳۴۳۴

۹. اقامتگاه بوم گردی نراقی ها نراق

اقامتگاه-بوم-گردی-نراقی-ها-نراق

اقامتگاه بوم گردی نراقی ها در نراق، یکی از شهر های تاریخی استان مرکزی قرار دارد. این خانه بومی از مصالح خشت و گل ساخته شده است.

این اقامتگاه دارای ۴ فضای اقامتی است که شامل دو اتاق ۳ تخته، یک اتاق ۴ تخته و یک اتاق ۶ تخته است که همه اتاق ها دارای تخت و تعدادی سرویس کف خواب می باشد.

از جمله امکانات این اتاق ها می توان به مبلمان، تلویزیون، تلفن، توالت ایرانی، توالت فرنگی و حمام اشاره کرد.

این اقامتگاه دارای رستوران و کافی شاپ نیز می باشد که با انواع نوشیدنی ها، غذاهای سنتی و محلی پذیرای مسافران است و امکان استفاده از فضای آن ها برای برگزاری کلاس های آموزشی، مهمانی ها، جلسات و جشن تولد نیز وجود دارد.

ساعت تحویل اتاق ۱۴ و ساعت تخلیه آن ۱۲ ظهر می باشد.

آدرس اقامتگاه بوم گردی نراقی ها نراق

استان مرکزی، نراق ، خیابان فاضل نراقی، پایین تر از موزه شهاب سنگ

شماره تماس اقامتگاه بوم گردی نراقی ها نراق

۰۹۳۹۵۷۴۸۲۹۹

۱۰. اقامتگاه بوم گردی کیخسرو خنداب

اقامتگاه-بوم-گردی-کیخسرو-خنداب

اقامتگاه بوم گردی کیخسرو در استان مرکزی، شهرستان خنداب، روستای بسیار زیبا و دیدنی اناج واقع شده است. این اقامتگاه دارای یک اتاق خواب مستر (توالت فرنگی و حمام اختصاصی)، هال و نشیمن، آشپزخانه با تمامی تجهیزات و لوازم مورد نیاز آشپزی، بهار خواب (تراس)، سرویس بهداشتی (توالت ایرانی) و حمام اختصاصی داخل خانه می باشد.

از امکانات این اقامتگاه می توان به پارکینگ غیرمسقف، راهنمای محلی برای بازدید از جاذبه های دیدنی منطقه و سیستم گرمایشی (کرسی و شوفاژ) اشاره کرد.

ساعت تحویل اتاق ۱۴ و ساعت تخلیه آن ۱۲ ظهر می باشد.

آدرس اقامتگاه بوم گردی کیخسرو خنداب

استان مرکزی، خنداب ، روستای اناج

۱۱. اقامتگاه سنتی عمارت اجلال تفرش

اقامتگاه-سنتی-عمارت-اجلال-تفرش

اقامتگاه سنتی عمارت اجلال در استان مرکزی، شهرستان تفرش واقع شده است. این اقامتگاه دارای شش باب اتاق گرداگرد حیاط مرکزی است. پنج اتاق از اتاق های این اقامتگاه دارای دو تخت سینگل هستند و اتاق دیگر کف خواب و فاقد تخت است.

برخی اتاق های اقامتگاه سنتی عمارت اجلال اختصاصی و شامل حمام و توالت فرنگی می باشد. دو باب اتاق این اقامتگاه فاقد سرویس بهداشتی اختصاصی است و باید به صورت اشتراکی استفاده شود.

از دیگر امکانات می توان به پرسنل مسلط به زبان انگلیسی، راهنمای گردشگر و یخچال اشتراکی اشاره نمود.

ساعت تحویل اتاق ۱۴ و ساعت تخلیه آن ۱۲ ظهر می باشد.

آدرس اقامتگاه سنتی عمارت اجلال تفرش

استان مرکزی، تفرش ، خیابان میر فخرا، بالاتر از ترمینال مسافربری

۱۲. اقامتگاه بوم گردی سن ایک کهک دلیجان

اقامتگاه-بوم-گردی-سن-ایک-کهک-دلیجان

اقامتگاه بوم گردی سن ایک کهک در استان مرکزی، شهرستان دلیجان، روستای کهک واقع شده است.   این خانه بومی دارای ۷ اتاق به صورت پنج اتاق ۳۵ متری ۱۵ نفره و دو اتاق ۹ متری ۴ نفره با سرویس کف خواب می باشد که تمامی اتاق ها فاقد سرویس بهداشتی و حمام اختصاصی هستند بنابراین باید از سرویس بهداشتی (۱ توالت ایرانی و ۱ توالت فرنگی سیار) و یک حمام داخل محوطه به صورت مشترک استفاده نمایید.

از دیگر امکانات و خدمات آن می توان به راهنمای تورهای گردشگری، اینترنت و وای فای رایگان، پارکینگ غیرمسقف داخل محوطه اقامتگاه، آشپزخانه مشترک دارای تمامی امکانات مورد نیاز آشپزی و سیستم سرمایشی و گرمایشی (کولر آبی، بخاری گازی و کرسی) اشاره کرد.

شما می توانید با هماهنگی قبلی غذاهای محلی سفارش داده تا برای شما آماده کنند.

ساعت تحویل اتاق ۱۴ و ساعت تخلیه آن ۱۲ ظهر می باشد.

آدرس اقامتگاه بوم گردی سن ایک کهک دلیجان

استان مرکزی، دلیجان ، روستای کهک

۱۳. اقامتگاه بوم گردی هزارآبه هزاوه اراک

اقامتگاه-بوم-گردی-هزارآبه-هزاوه-اراک

اقامتگاه بوم گردی هزارآبه هزاوه در استان مرکزی، شهرستان اراک، روستای هزاوه، محله میانده، کوچه شهید خلیل بادکوبه واقع شده است که بیش از ۲۰۰ سال قدمت دارد.

این خانه روستایی با معماری کاملا سنتی و بومی می باشد که در ۲ طبقه ساخته شده و در طبقه همکف دارای یک اتاق ۴ نفره (این اتاق برای افراد سالمند بسیار مناسب است) و در طبقه بالا شامل یک اتاق ۱۶ نفره و یک اتاق ۶ نفره با سرویس کف خواب می باشد که داخل اتاق ها سرویس بهداشتی اختصاصی قرار ندارد.

از جمله امکانات و خدمات این اقامتگاه می توان به پارکینگ غیرمسقف و مسقف خصوصی، پرسنل مسلط به زبان انگلیسی، راهنمای محلی تورهای گردشگری، آشپزخانه عمومی مجهز و سیستم گرمایشی بخاری گازی و کرسی اشاره کرد.

شما می توانید با هماهنگی قبلی غذاهای محلی سفارش داده تا برای شما آماده کنند.

ساعت تحویل اتاق ۱۴ و ساعت تخلیه آن ۱۲ ظهر می باشد.

آدرس اقامتگاه بوم گردی هزارآبه هزاوه اراک

استان مرکزی، اراک ، روستای هزاوه

شماره تماس اقامتگاه بوم گردی هزارآبه هزاوه اراک

۰۹۳۹۷۶۸۰۷۶۰

۱۴. اقامتگاه بوم گردی میرزا تقی خان امیرکبیر اراک

اقامتگاه-بوم-گردی-میرزا-تقی-خان-امیرکبیر-اراک

اقامتگاه بوم گردی میرزا تقی خان امیرکبیر در روستای کوهپایه ای هزاوه در ۱۸ کیلومتری شهر اراک در استان مرکزی واقع شده است. این اقامتگاه دارای ۳ اتاق سنتی ۱۵ متری می باشد که ظرفیت هر اتاق ۵ نفر است. این اقامتگاه دارای ۲ بالکن نیز می باشد.

از جمله امکانات این اقامتگاه می توان به سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی، حمام مشترک، راهنمای تور و آشپزخانه عمومی با تجهیزات کامل جهت آشپزی و پخت و پز گردشگران اشاره کرد.

گفتنی است در این اقامتگاه غذا طبخ نمی شود و در صورت سفارش گردشگران وعده ای غذایی از شهر اراک تهیه و ارائه خواهد شد.

آدرس اقامتگاه بوم گردی میرزا تقی خان امیرکبیر اراک

استان مرکزی، اراک ، ۱۸ کیلومتری اراک – روستای هزاوه

۱۵. اقامتگاه بوم گردی نگین حسین آباد زرندیه

اقامتگاه-بوم-گردی-نگین-حسین-آباد-زرندیه

اقامتگاه بوم گردی نگین حسین آباد در استان مرکزی، شهرستان زرندیه، شهر مامونیه، روستای حسین آباد، مقابل میدان تعزیه قدیم واقع شده است. خانه بومی نگین حسین آباد با مساحت ۸۱۶ مترمربع شامل ۲ ویلای روستایی و یک سوئیت مستقل می باشد.

سوئیت سنتی این مجموعه با ظرفیت ۵ نفر ( کف خواب ) است که دارای سیستم گرمایشی و سرمایشی کرسی، بخاری گازی، پنکه سقفی و رومیزی می باشد. از امکانات ویلا شماره ۱ با ظرفیت ۱۳ نفر می توان به ۳ اتاق خواب، ۵ تخت خواب، آشپزخانه با تمامی تجهیزات، یخچال، تلویزیون، بخاری گازی و پنکه رومیزی اشاره کرد.

ویلا شماره ۲ با گنجایش ۶ نفر دارای ۲ اتاق خواب، آشپزخانه مجهز، مبلمان، بخاری گازی، پنکه رومیزی می باشد. هر دو ویلای روستایی دارای سرویس بهداشتی ( توالت ایرانی و فرنگی سیار ) و حمام اختصاصی هستند اما مهمانان سوئیت سنتی باید از سرویس بهداشتی ( توالت ایرانی و فرنگی سیار ) و حمام داخل محوطه استفاده نمایند.

در حیاط این مجموعه وسایل بازی همچون تاب، الاکلنگ، سرسره، چرخ و فلک و استخر نیز برای سرگرمی و تفریح کودکان فراهم شده است

از جمله امکانات و خدمات این اقامتگاه می توان به پارکینگ غیرمسقف، پرسنل مسلط به زبان انگلیسی، راهنمای تورهای گردشگری، باربیکیو، آشپزخانه عمومی و… اشاره کرد.

شما می توانید با هماهنگی قبلی غذاهای محلی سفارش داده تا برای شما آماده کنند.

ساعت تحویل اتاق ۱۲ و ساعت تخلیه آن ۱۱ ظهر می باشد.

آدرس اقامتگاه بوم گردی نگین حسین آباد زرندیه

استان مرکزی، زرندیه ، مامونیه ، شهر مامونیه، روستای حسین اباد، مقابل میدان تعزیه قدیم

۱۶. اقامتگاه بوم گردی شهبازان شازند

اقامتگاه-بوم-گردی-شهبازان-شازند

اقامتگاه بوم گردی شهبازان در استان مرکزی ، شهر شازند ، روستای نورآباد ، انتهای کوی لاله قرار دارد .این اقامتگاه دارای ۲ واحد اقامتی با متراژ ۱۰۰ متری و ۷۰ متری است.

واحد صد متری دارای ۲ تخت دو نفره و واحد هفتاد متری دارای ۱ تخت دو نفره می باشد . هرکدام از واحد ها مجهز به آشپزخانه با تمامی امکانات آشپزی ، یخچال ، تلویزیون و سرویس بهداشتی ( فرنگی ) و حمام اختصاصی هستند و حیاط و پارکینگ نیز بین دو واحد مشترک می باشد .

از سایر امکانات و خدمات این اقامتگاه می توان به راهنمای تور ، سیستم سرمایشی و گرمایشی ( کولر آبی و بخاری گازی ) و اینترنت و وای فای رایگان برای مسافران اشاره کرد .

ساعت تحویل اتاق ۱۴ و ساعت تخلیه آن ۱۲ ظهر می باشد.

آدرس اقامتگاه بوم گردی شهبازان شازند

استان مرکزی، شازند ، روستای نورآباد – انتهای کوی لاله

اقامتگاه بوم گردی شهبازان شازند

۰۹۱۹۶۴۰۵۰۴۸

۱۷. اقامتگاه بوم گردی گنجینه خورهه محلات

اقامتگاه-بوم-گردی-گنجینه-خورهه-محلات

اقامتگاه بوم گردی گنجینه خورهه در استان مرکزی، روستای خورهه قرار گرفته است.  این اقامتگاه شامل ۲ اتاق ۲۴ متری کف خواب دارای تشک، بالشت، پتو است که یکی از اتاق ها دارای ۱ تخت و دیگری ۲ تخت یک نفره دارد.   هر دوی اتاق ها دارای سرویس بهداشتی فرنگی و حمام اختصاصی هستند که علاوه بر آن یک سرویس بهداشتی ایرانی و حمام داخل محوطه به صورت مشترک نیز تعبیه شده است.

از جمله امکانات و خدمات این اقامتگاه می توان به راهنمای محلی تورهای گردشگری، پرسنل مسلط به زبان انگلیسی، آشپزخانه ای با تمام امکانات آشپزی و دم کردن چای، سیستم سرمایشی و گرمایشی ( کولر گازی و شوفاژ ) و پارکینگ غیر مسقف و امن بیرون اقامتگاه اشاره کرد.

شما می توانید با هماهنگی قبلی غذاهای محلی سفارش داده تا برای شما آماده کنند.

ساعت تحویل اتاق ۱۴ و ساعت تخلیه آن ۱۱ ظهر می باشد.

آدرس اقامتگاه بوم گردی گنجینه خورهه محلات

استان مرکزی، محلات ، جاده سلفچگان به دلیجان، روستای خورهه

۱۸. اقامتگاه بوم گردی حسنعلی میرزا خمین

اقامتگاه-بوم-گردی-حسنعلی-میرزا-خمین

اقامتگاه بوم گردی حسنعلی میرزا در استان مرکزی، شهرستان خمین، روستای سرکوبه واقع شده است.  این اقامتگاه دارای ۵ اتاق به صورت اتاق ۱۲ متری بالاخانه، اتاق ۱۲ متری نانوایی قدیم، اتاق ۱۶ متری پدربزرگ، اتاق ۲۰ متری شاهنشین و پشت باغی می باشد.

لازم به ذکر است که تمامی اتاق ها فاقد سرویس بهداشتی اختصاصی هستند بنابراین مهمانان گرامی می بایست از سرویس بهداشتی  یک توالت ایرانی و فرنگی و حمام مردانه – یک توالت ایرانی و فرنگی و حمام زنانه داخل محوطه به صورت مشترک استفاده نمایند.

از جمله امکانات و خدمات این اقامتگاه بوم گردی می توان به پارکینگ غیرمسقف، راهنمای محلی تورهای گردشگری برای بازدید از جاذبه های روستا، وسایل گرمایشی مانند پتو و تشک، سیستم گرمایشی و سرمایشی ( بخاری گازی و پنکه رومیزی ) اشاره کرد.

شما می توانید با هماهنگی قبلی غذاهای محلی سفارش داده تا برای شما آماده کنند.

ساعت تحویل اتاق ۱۴ و ساعت تخلیه آن ۱۱ ظهر می باشد.

آدرس اقامتگاه بوم گردی حسنعلی میرزا خمین

استان مرکزی، خمین ، روستای سرکوبه

۱۹. اقامتگاه بوم گردی قلعه کوه سفید تفرش

اقامتگاه-بوم-گردی-قلعه-کوه-سفید-تفرش

اقامتگاه بوم گردی قلعه کوه سفید در استان مرکزی، شهرستان تفرش، روستای بسیار زیبا و دیدنی نقوسان واقع شده است. این اقامتگاه دارای دو اتاق خواب ۱۰ و ۲۰ متری با سرویس کف خواب، آشپزخانه با تمامی لوازم و تجهیزات مورد نیاز آشپزی، هال و پذیرایی، سرویس بهداشتی (توالت فرنگی و حمام) داخل ساختمان می باشد، سرویس بهداشتی (یک توالت ایرانی) نیز داخل حیاط وجود دارد.

از جمله امکانات و خدمات این اقامتگاه بوم گردی ی توان به پارکینگ غیرمسقف، پرسنل مسلط به زبان انگلیسی جهت راهنمایی مهمانان غیرایرانی، راهنمای محلی و لیدر تورهای گردشگری برای بازدید از جاذبه های دیدنی، اینترنت و وای فای رایگان و سیستم گرمایشی (کرسی و بخاری گازی) اشاره کرد.

ساعت تحویل اتاق ۱۴ و ساعت تخلیه آن ۱۲ ظهر می باشد.

آدرس اقامتگاه بوم گردی قلعه کوه سفید تفرش

استان مرکزی، تفرش ، روستای نقوسان ، روستای نقوسان

شماره تماس اقامتگاه بوم گردی قلعه کوه سفید تفرش

۰۹۱۹۰۰۷۵۶۰۰

۲۰. اقامتگاه بوم گردی حاج بالاخان جاورسیان

اقامتگاه-بوم-گردی-حاج-بالاخان-جاورسیان

اقامتگاه حاج بالاخان در استان مرکزی، شهرستان خنداب، شهر جاورسیان، روستای درمن، محله بالا، بعد از مسجد صاحب الزمان واقع شده است . این اقامتگاه دارای ۳ اتاق کف خواب ۴ نفره به صورت ۱ اتاق ویژه و دو اتاق معمولی می باشد. اتاق ویژه دارای سرویس بهداشتی (توالت ایرنی و توالت فرنگی) و حمام اختصاصی، ۱ اتاق معمولی درای حمام اختصاصی و فاقد سرویس بهداشتی اختصاصی و اتاق معمولی دیگر فاقد سرویس بهداشتی (توالت ایرانی و توالت فرنگی) و حمام اختصاصی می باشد.

شما می توانید با هماهنگی قبلی غذاهای محلی سفارش داده تا برای شما آماده کنند.

از امکانات و خدمات این اقامتگاه بوم گردی می توان پارکینگ اختصاصی غیرمسقف، آشپزخانه(با هماهنگی قبلی می توانید استفاده کنید)، راهنمای محلی، سیستم گرمایش کرسی و بخاری گازی اشاره کرد.

ساعت تحویل اتاق ۱۴ و ساعت تخلیه آن ۱۲ ظهر می باشد.

آدرس اقامتگاه بوم گردی حاج بالاخان جاورسیان

استان مرکزی، خنداب ، جاورسیان روستای درمن ، روستای درمن، محله بالا، بعد از مسجد صاحب الزمان

شماره تماس اقامتگاه بوم گردی حاج بالاخان جاورسیان

 ۰۹۹۰۹۳۵۰۸۰۵

و در نهایت

هدف تیم سبدت در این مقاله معرفی اقامتگاه های بوم‌گردی استان مرکزی بوده امیدواریم که این مطالب برای شما مفید بوده باشد. شما هم می توانید دیگر اقامتگاه های بومگردی این استان را با ذکر آدرس برای ما به اشتراک بگذارید. از اینکه تا انتها با ما همراه بودید متشکریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *