اقامتگاه بوم‌گردی

معرفی اقامتگاه‌های استان بوم‌گردی کهگیلویه و بویر احمد

Kohgiluyeh-and-Boyer-Ahmad-Province--EcolodgeS

کهگیلویه و بویراحمد در جنوب غرب ایران قرار دارد که به دلیل طبیعت بکر، هوای پاک و آبشار و چشمه سار‌ها، سالانه گردشگران زیادی را به سوی خود جذب می‌کند. برای سفر به این استان نیاز به اقامت دارید. اگر می‌خواهید دور از هیاهوی شهر باشید به شما پیشنهاد می‌کنیم که اقامتگاه‌های بوم گردی این استان را برای اسکان انتخاب کنید.

ما در این مقاله قصد داریم تا اقامتگاه‌های بوم گردی کهگیلویه و بویراحمد را برای شما معرفی کنیم تا به راحتی بتوانید یکی را برای اقامت انتخاب کنید و از سفر خود لذت ببرید.

۱. اقامتگاه بوم گردی حاتمی یاسوج

اقامتگاه-بوم-گردی-حاتمی-یاسوج

اقامتگاه بوم گردی حاتمی در روستای دهنو از توابع یاسوج استان کهگیلویه و بویراحمد قرار دارد. این اقامتگاه دارای دو سوئیت ۳۰ متری بدون خواب، یک سوئیت ۵۵ متری یک خوابه و یک سوئیت ۸۰ متری یک خوابه می‌باشد. سوئیت‌های این خانه بومی مجهز هال پذیرایی، یک تخت دو نفره، آشپزخانه با تجهیزات کامل آشپزی، اجاق گاز، سینک ظرفشویی، یخچال، سرویس بهداشتی ایرانی و حمام اختصاصی هستند.

از دیگر امکانات این اقامتگاه بوم گردی می‌توان به باغ بسیار بزرگ و زیبا همراه با سکو‌هایی برای نشستن در زیر درختان بلوط، تخت سنتی در داخل محوطه، پارکینگ غیر مسقف، راهنمای تور و امکان سفارش انواع غذا‌های ایرانی و محلی در هر سه وعده غذایی با هماهنگی قبلی اشاره کرد.

زمان تحویل اتاق ساعت ۱۴ و زمان تخلیه اتاق ساعت ۱۲ می‌باشد.

آدرس اقامتگاه بوم گردی حاتمی یاسوج

استان کهگیلویه و بویراحمد، یاسوج، روستای دهنو یاسوج، به سمت روستای دهنو

۲. اقامتگاه بوم گردی رئیس سی سخت

اقامتگاه-بوم-گردی-رئیس-سی-سخت

اقامتگاه بوم گردی رئیس در شهرستان سی سخت استان کهگیلویه و بویراحمد واقع شده است. این اقامتگاه دارای ۷ باب اتاق ( ۲ باب اتاق ۴ نفره، ۲ باب اتاق ۵ نفره، ۱ اتاق باب ۶ نفره و ۱ اتاق باب ۱۰ نفره) به صورت سرویس کف خواب می‌باشد. لازم به ذکر است تمامی اتاق‌ها فاقد سرویس بهداشتی اختصاصی هستند بنابراین باید از سرویس بهداشتی و حمام داخل حیاط به صورت مشترک استفاده نمایید.

از دیگر امکانات این اقامتگاه می‌توان به پارکینگ غیر مسقف اختصاصی، سرویس دهی اینترنت و پرسنل مسلط به زبان انگلیسی، آشپزخانه عمومی جهت پخت و پز مستقل گردشگران و راهنمای تور‌های گردشگری محلی اشاره کرد.

زمان تحویل اتاق ساعت ۱۴ و زمان تخلیه اتاق ساعت ۱۴ می‌باشد.

آدرس اقامتگاه بوم گردی رئیس سی سخت

استان کهگیلویه و بویراحمد، سی سخت، فلکه الله، خیابان مطهری، مطهری۱۰

۳. اقامتگاه بوم گردی دهکده سبز کریک دنا

اقامتگاه-بوم-گردی-دهکده-سبز-کریک-دنا

اقامتگاه بوم گردی دهکده سبز در روستای کریک از توابع سی سخت، بخش مرکزی شهرستان دنا، استان کهگیلویه و بویراحمد واقع شده است. این اقامتگاه دارای سه سوئیت است که یکی از سوئیت‌ها دارای دو اتاق خواب و دو سوئیت دیگر فاقد اتاق خواب هستند. همچنین این اتاق‌ها به صورت کف خواب می‌باشند. سرویس بهداشتی سوئیت‌های این اقامتگاه به صورت اختصاصی و شامل حمام و توالت ایرانی است.

از امکانات این اقامتگاه می‌توان به آشپزخانه اختصاصی در داخل سوئیت‌ها و دارای یخچال، اجاق گاز و ظروف پخت و پز، مبلمان، میز و صندلی، پارکینگ در داخل محوطه اقامتگاه و راهنمای گردشگر اشاره نمود.

زمان تحویل اتاق ساعت ۱۴ و زمان تخلیه اتاق ساعت ۱۲ می‌باشد.

آدرس اقامتگاه بوم گردی دهکده سبز کریک دنا

استان کهگیلویه و بویراحمد، سی سخت، روستای کریک، دهستان مرکزی

۴. اقامتگاه بوم گردی روح الله پوش سرفاریاب

اقامتگاه-بوم-گردی-روح-الله-پوش-سرفاریاب

اقامتگاه بوم گردی روح الله پوش در استان کهگیلویه و بویراحمد، شهرستان چرام، شهر سرفاریاب، روستای پاده سرفاریاب واقع شده است. این اقامتگاه دارای ۱۲ باب اتاق کف خواب به صورت ۲ اتاق ۹ متری ۲ نفره، ۴ اتاق ۱۲ متری ۳ نفره، ۳ اتاق ۱۶ متری ۴ نفره و ۳ اتاق ۲۰ متری هستند. لازم به ذکر است تمامی اتاق‌ها فاقد سرویس بهداشتی اختصاصی هستند بنابراین باید از سرویس بهداشتی و حمام داخل حیاط به صورت مشترک استفاده نمایید.

از دیگر امکانات این اقامتگاه می‌توان به پارکینگ اختصاصی غیرمسقف، آشپزخانه( استفاده با هماهنگی قبلی)، سیستم گرمایش شومینه هیزمی و بخاری گازی و هیتر برقی، سیستم سرمایش کولر آبی و راهنمای محلی اشاره کرد.

زمان تحویل اتاق ساعت ۱۴ و زمان تخلیه اتاق ساعت ۱۲ می‌باشد.

آدرس اقامتگاه بوم گردی روح الله پوش سرفاریاب 

استان کهگیلویه و بویراحمد، چرام، سرفاریاب، روستای پاده سرفاریاب

۵. اقامتگاه بوم گردی میر دنا

اقامتگاه-بوم-گردی-میر-دنا

اقامتگاه بوم گردی میر دنا در روستای کریک، شهرستان دنا و استان کهگیلویه و بویراحمد واقع شده است. این اقامتگاه دارای دو سوئیت ۶۵ متری با سرویس کف خواب، آشپزخانه با امکانات و سرویس بهداشتی ایرانی و حمام اختصاصی می‌باشد.

زمان تحویل اتاق ساعت ۱۴ و زمان تخلیه اتاق ساعت ۱۲ می‌باشد.

آدرس اقامتگاه بوم گردی میر دنا

کهگیلویه و بویراحمد، دنا، کریک

۶. اقامتگاه بوم گردی مهرآسا سی سخت

اقامتگاه-بوم-گردی-مهرآسا-سی-سخت

اقامتگاه بوم گردی مهرآسا در سی سخت در روستای کریک، استان کهگیلویه و بویراحمد واقع شده است. این اقامتگاه دارای یک سوئیت همکف و آشپزخانه‌ای مجهز به امکانات پخت و پز، سرویس خواب سنتی و تخت خواب، سیستم سرمایشی و گرمایشی، سرویس بهداشتی و حمام مستقل می‌باشد.

از دیگر امکانات این اقامتگاه می‌توان به پارکینگ اختصاصی، آلاچیق، منقل و آتشگاه اشاره کرد.

زمان تحویل اتاق ساعت ۱۴ و زمان تخلیه اتاق ساعت ۱۲ می‌باشد.

آدرس اقامتگاه بوم گردی مهرآسا سی سخت

کهگیلویه و بویراحمد، دنا، کریک، مهرآسا

۷. اقامتگاه بوم گردی یاس سی سخت

اقامتگاه-بوم-گردی-یاس-سی-سخت

اقامتگاه بوم گردی یاس در شهر سی سخت از توابع شهرستان دنا استان کهگیلویه و بویراحمد واقع شده است. این اقامتگاه دارای ۱۰ کلبه اقامتی ۱۲ متری است که به سبک خانه‌های شمالی ساخته شده است. هر یک از کلبه‌ها دارای سرویس خواب سنتی تشک و پتو برای اقامت شبانه هستند و سیستم سرمایشی و گرمایشی مناسبی نیز در هر کلبه تعبیه شده است.

آدرس اقامتگاه بوم گردی یاس سی سخت

سی سخت، میدان کوثر، بلوار باهنر، سمت چپ، خیابان پردیس، یاس

شماره تماس اقامتگاه بوم گردی یاس سی سخت

۰۹۱۷۳۴۳۴۹۹۱

۸. اقامتگاه بوم گردی حوض دال زاگرس

اقامتگاه-بوم-گردی-حوض-دال-زاگرس

اقامتگاه بومگردی حوض دال زاگرس در روستای سرسبز ده برآفتاب یاسوج واقع شده است. این اقامتگاه همکف می‌باشد و دارای حمام و سرویس بهداشتی ایرانی است. از امکانات این اقامتگاه می‌توان مبلمان، تلویزیون، سیستم سرمایشی کولر آبی و گرمایشی بخاری گازی اشاره کرد.

زمان تحویل اتاق ساعت ۱۴ و زمان تخلیه اتاق ساعت ۱۲ می‌باشد.

آدرس اقامتگاه بوم گردی حوض دال زاگرس

یاسوج، جاده سی سخت، روستای سرسبز ده برآفتاب، حوض دال زاگرس

۹. اقامتگاه بوم گردی پردیس رضوی یاسوج

اقامتگاه-بوم-گردی-پردیس-رضوی-یاسوج

اقامتگاه بوم گردی پردیس رضوی یاسوج در یاسوج واقع شده است. این اقامتگاه دارای ۴ واحد ۲۴ متری است و تمامی امکانات اختصاصی را دارا می‌باشد.

هر واحد دارای سرویس ایرانی و فرنگی، آشپزخانه، یخچال، سیستم سرمایشی و گرمایشی، رختخواب سنتی و … می‌باشد. همچنین این اقامتگاه دارای پارکینگ است.

آدرس اقامتگاه بوم گردی پردیس رضوی یاسوج

یاسوج، مهریان، جاده سی سخت، پردیس رضوی

۱۰. اقامتگاه بوم گردی دهشیخ پاتاوه

اقامتگاه-بوم-گردی-دهشیخ-پاتاوه

اقامتگاه بوم گردی دهشیخ پاتاوه استان کهگیلویه و بویراحمد واقع شده است. این اقامتگاه دارای ۶ اتاق می‌باشد که ۳ اتاق در طبقه اول و ۳ اتاق در طبقه همکف می‌باشد. لازم به ذکر است که در این اقامتگاه سرویس بهداشتی مشترک است و حمام ندارد. همچنین امکان ارائه صبحانه، نهار، شام وجود دارد.

زمان تحویل اتاق ساعت ۱۴ و زمان تخلیه اتاق ساعت ۱۲ می‌باشد.

آدرس اقامتگاه بوم گردی دهشیخ پاتاوه

کهگیلویه و بویراحمد، پاتاوه

۱۱. اقامتگاه بوم گردی غریب در باشت

اقامتگاه-بوم-گردی-غریب-در-باشت

اقامتگاه بومگردی غریب در باشت استان کهگیلویه و بویر احمد، شهرستان باشت قرار دارد. در این اقامتگاه امکان سفارش انواع غذا‌ها همچون قورمه سبزی محلی با گوشت تازه و سبزی محلی ماست محلی دوغ، کشک بادمجان سنتی با کشک گوسفند، چلو گوشت، قیمه خورشت و آبگوشت وجود دارد.

همچنین در این اقامتگاه در وعده صبحانه نیز با کره، پنیر، عسل وتخم مرغ محلی نبات چای آویشن چای شکر نان از شما پذیرایی می‌کند.

برای تور‌ها و مسافران در جنگل تیز کلبه سنتی موجود می‌باشد که می‌توانید از آن استفاده کنید.

برای رفتن به جنگل از امکاناتی همچون ماشین‌های آفرود، نیسان و مینی بوس استفاده می‌شود.

از دیگر امکانات رفاهی می‌توان به چای آتشی، دمنوش آویشن، چای کوهی، آش رشته، آش دوغ، آفرود سواری، نیسان سواری و اسب سواری، لیدر محلی برای گردش اشاره کرد.

لازم به ذکر است که کمپینگ دائمی در دل جنگل موجود است.

آدرس اقامتگاه بوم گردی غریب در باشت

استان کهگیلویه و بویراحمد، شهرستان باشت منطقه گردشگری رودونه روستای پهزیر کوه خامی

شمارههای تماس اقامتگاه بوم گردی غریب در باشت

۰۹۱۷۴۱۹۰۰۳۸

۰۹۱۷۶۴۵۳۳۲۵

۱۲. اقامتگاه بوم گردی خوش ییلاق کاکان

اقامتگاه-بوم-گردی-خوش-ییلاق-کاکان

اقامتگاه بوم گردی خوش ییلاق در منطقه توریستی گردشگری کاکان از توابع یاسوج واقع شده است. این اقامتگاه جنب پیست اسکی کاکان قرار دارد. در اقامتگاه اتاق‌ها، آلاچیق‌های بزرگ و سیاه‌چادر‌های عشایری برای اسکان مسافران عزیز وجود دارد. حمام و سرویس بهداشتی برای استفاده مشترک در اقامتگاه تعبیه شده است.

اتراق در سیاه‌چادر‌های عشایری در آرامش طبیعت زیبا، نوشیدن چای آتشی، شب‌نشینی‌های دور آتش و خوردن ماهی قزل‌آلای کبابی در مجتمع تفریحی، اقامتی و گردشگری خوش ییلاق کاکان، از لذت‌هایی است که هرگز فراموش نخواهید کرد.

ساعت ورود ۱۴ و ساعت خروج ۱۲ می‌باشد.

آدرس اقامتگاه بوم گردی خوش ییلاق کاکان

کیلومتر ۲۰ جاده یاسوج به یزد، جنب پیست اسکی کاکان

و در نهایت

هدف تیم سبدت در این مقاله معرفی اقامتگاه‌های بوم گردی استان کهگیلویه و بویراحمد بوده، امیدواریم که این مطالب برای شما مفید بوده باشد. آیا تجربه اقامت در اقامتگاه بوم گردی را داشته اید؟ لطفاً نظر خود را در این مورد با ما به اشتراک بگذارید. از اینکه تا انتها با ما همراه بودید متشکریم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *