اقامتگاه بوم‌گردی

اقامتگاه‌های بوم‌گردی استان قزوین + آدرس

ghazvin-ecolodges

هنگام سفر به استان قزوین شما باید تصمیم بگیرید که می‌خواهید کجا اقامت کنید. هر کدام از شهرهای این استان دارای هتل ها و اقامتگاه های بوم گردی بسیاری است. ولی پیشنهاد می کنیم اگر عاشق طبیعت هستید اقامتگاه بوم گردی را  انتخاب کنید. شرط می‌بندم بی برو برگرد عاشقش میشوید. از این رو در این مقاله  قصد معرفی اقامتگاه های بومگردی استان قزوین را داریم تا شما با آن ها آشنا شوید.

۱. مجتمع اقامتی گردشگری بام سان قزوین

مجتمع-اقامتی-گردشگری-بام-سان-قزوین

مجتمع اقامتی گردشگری بام سان در پارک جنگلی باراجین قزوین، یکی از بزرگ ترین پارک های جنگلی کشور واقع شده است. این مجتمع دارای ۳۰ واحد اقامتی است که ۷ واحد آن سنتی و ۲۳ واحد مدرن می باشد  که تمامی آنها دارای فضایی ۳۵ متری و ایوانی ۱۵ متری هستند. همچنین این اقامتگاه دارای رستوران، کافی شاپ و سوپرمارکت نیز می باشد.

اتاق های سنتی کف خواب می باشند و اتاق های مدرن دارای تخت خواب هستند. از امکانات اتاق ها می توان به یخچال، تلویزیون، چای ساز، سشوار، آینه، مواد شوینده، توالت ایرانی و حمام امکانات اشاره کرد.

همچنین سیستم گرمایشی در کلبه های سنتی کرسی و در کلبه های مدرن شوفاژ می باشد.

از سایر خدمات این بوم گردی می توان به اینترنت رایگان در لابی، اتومبیل تشریفاتی، راهنمای تور و پرسنل مسلط به زبان انگلیسی و باربیکیو برای پخت کباب اشاره کرد.

از جمله برنامه های تدارک دیده شده برای گردشگران در این بوم گردی می توان به گشت و گذار با اتومبیل گردشگری روباز با هزینه شخصی مسافر اشاره کرد . همچنین به مسافرانی که دربوم گردی بام سان اقامت می کنند بلیط بازدید از باغ وحش با تخفیف ویژه ارائه می شود.

زمان تحویل اتاق ساعت ۱۴ و زمان تخلیه اتاق ساعت ۱۲ می باشد.

آدرس مجتمع اقامتی گردشگری بام سان قزوین

استان قزوین، شهر قزوین ، پارک ملی باراجین (فدک)، مجتمع اقامتی گردشگری بام سان

شماره تماس مجتمع اقامتی گردشگری بام سان قزوین

 ۰۲۸۳۳۵۹۰۴۶۷

۲. اقامتگاه بوم‌گردی آله آموت قزوین

اقامتگاه-بوم‌گردی-آله-آموت-قزوین

اقامتگاه بوم گردی اله آموت در روستای شهرک منطقه الموت شرقی قزوین (معلم کلایه) و در ۹۰ کیلومتری شهر قزوین واقع شده است.  این اقامتگاه دارای ۱۰ اتاق می باشد که تمامی آن ها مجهز به سرویس تخت خواب هستند. دو اتاق ۱۲ متری و ۳۰ متری دارای سرویس بهداشتی و حمام اختصاصی می‌ باشدو بقیه اتاق ها باید از سرویس بهداشتی و حمام داخل محوطه استفاده کنند.

شما می توانید با هماهنگی قبلی غذا سفارش دهید و نوش جان کنید.

از دیگر امکانات و خدمات این اقامتگاه می توان به پارکینگ اختصاصی غیرمسقف، پرسنل مسلط به زبان انگلیسی، سرویس دهی اینترنت، کرسی، راهنمای تور های گردشگری و آشپزخانه عمومی اشاره کرد.

زمان تحویل اتاق ساعت ۱۴ و زمان تخلیه اتاق ساعت ۱۲ می باشد.

آدرس اقامتگاه بوم‌گردی آله آموت قزوین

استان قزوین، الموت قزوین ، معلم کلایه ، روستای شهرک ، الموت شرقی، جنب خیابان اصلی

شماره تماس اقامتگاه بوم‌گردی آله آموت قزوین

۰۹۱۰۰۴۷۳۱۰۱

۳. اقامتگاه بوم گردی قلعه الموت استان قزوین

اقامتگاه-بوم-گردی-قلعه-الموت-استان-قزوین

اقامتگاه بوم گردی قلعه الموت در روستای گازرخان استان قزوین و در منطقه ی خوش آب و هوا و کوهستانی الموت درون یک باغ بزرگ و سر سبز و زیبا واقع شده است. این اقامتگاه دارای ۷ سوئیت می باشد . همه ی سوئیت ها و اتاق ها مجهز به سیستم گرمایشی بخاری نفتی ، بخاری برقی و بخاری گازی

( کپسول ) هستند .

شما می توانید با هماهنگی قبلی غذا سفارش دهید و نوش جان کنید.

از دیگر امکانات این اقامتگاه میتوان به سالن غذا خوری ، پرسنل مسلط به زبان انگلیسی ، پارکینگ غیر مسقف ، راهنمای تور و … اشاره کرد.

آدرس اقامتگاه بوم گردی قلعه الموت استان قزوین

استان قزوین، الموت قزوین ، معلم کلایه ، الموت شرقی، روستای گازرخان، روبروی قلعه حسن صباح

۴. اقامتگاه بوم گردی رزجرد استان قزوین

اقامتگاه-بوم-گردی-رزجرد-استان-قزوین

اقامتگاه بوم گردی رزجرد در روستایی به همین نام از توابع شهر قزوین جای دارد. این اقامتگاه یک خانه بومی دو طبقه است که دارای پنج اتاق ۱۸ متری می باشد که تمامی اتاق ها به صورت کف خواب بوده و مجهز به سرویس بهداشتی فرنگی و حمام اختصاصی هستند.

برای روزهای سرد این خانه بومی مجهز به کرسی برقی و بخاری برقی هستند و پنکه سقفی برای روزهای گرم سال در نظر گرفته شده است.

از سایر امکانات و خدمات این خانه بومی می توان به آشپزخانه مجهز مهمان با امکاناتی از قبیل گاز، سینک ظرفشویی، یخچال، لوازم آشپزخانه، سالن غذاخوری ۲۰ متری مجهز به میز و صندلی برای برگزاری جشن و دورهمی، پارکینگ غیر مسقف برای شش ماشین و امکان سفارش غذا در هر سه وعده غذایی از رستوران های طرف قرار داد بوم گردی رزجرد اشاره کرد.

زمان تحویل اتاق ساعت ۱۴ و زمان تخلیه اتاق ساعت ۱۲ می باشد.

آدرس اقامتگاه بوم گردی رزجرد استان قزوین

استان قزوین، شهر قزوین ، جاده الموت، کیلومتر ۲۲ قزوین، روستای رزجرد

۵. اقامتگاه بوم گردی قلعه عقاب استان قزوین

اقامتگاه-بوم-گردی-قلعه-عقاب-استان-قزوین

اقامتگاه بوم گردی قلعه عقاب ها در استان قزوین، الموت شرقی، کیلومتر ۶۰، روستای دیکین قرار دارد. این اقامتگاه دارای ۲ واحد اقامتی ۴۰ متری و ۶۵ متری است که واحد ۴۰ متری از دو اتاق تو درتو تشکیل شده و دارای امکاناتی چون اجاق گاز، سرویس کف خواب، سیستم سرمایشی پنکه، سیستم گرمایشی بخاری گازی، سینک، توالت ایرانی، توالت فرنگی و حمام اختصاصی ست.

واحد دوم نیز با متراژ ۶۵ متر دارای هال پذیرایی، ایوان چوبی، توالت ایرانی، فرنگی و حمام، آشپزخانه مجهز به تمامی امکانات آشپزی و سیستم سرمایشی و گرمایشی مطابق واحد ۴۰ متری می باشد.

شما می توانید از آشپزخانه سوئیت برای طبخ غذا استفاده کرده و یا در صورت تمایل و با هماهنگی قبلی انواع غذاهای سنتی و محلی سفارش دهید و نوش جان کنید.

از جمله امکانات این اقامتگاه می توان به آلاچیق، کباب پز، راهنمای تور (لیدر محلی) و پرسنل مسلط به زبان انگلیسی جهت راهنمایی گردشگران خارجی اشاره کرد.

زمان تحویل اتاق ساعت ۱۲ و زمان تخلیه اتاق ساعت ۱۲ می باشد.

آدرس اقامتگاه بوم گردی قلعه عقاب استان قزوین

استان قزوین، الموت قزوین ، معلم کلایه ، الموت شرقی، کیلومتر ۶۰، روستای دیکین

۶. اقامتگاه بوم گردی آناده استان قزوین

اقامتگاه-بوم-گردی-آناده-استان-قزوین

اقامتگاه بوم گردی آناده در استان قزوین، شهر معلم کلایه، روستای آناده واقع شده است. این اقامتگاه دارای ۴ فضای اقامتی بصورت کاملا سنتی است که شامل ۲ اتاق ۳۵ متری و ۲ اتاق ۱۲ متری می باشد. همه ی اتاق ها کف خواب بوده و دارای کرسی (برقی و ذغالی بنا به درخواست مهمان) و بخاری گازی هستند. اتاق ها فاقد سرویس بهداشتی و حمام می باشند و باید از سرویس بهداشتی و حمام داخل محوطه استفاده کنید.

در این بوم گردی صبحانه بصورت کاملا محلی و ارگانیک در اختیار مسافران قرار می گیرد. صبحانه و شام نیز در صورت درخواست برای مسافران آماده می شود.

از دیگر امکانات و خدمات این اقامتگاه می توان به پارکینگ غیر مسقف، راهنمای تور، پرسنل مسلط به زبان انگلیسی و آشپزخانه عمومی اشاره کرد.

زمان تحویل اتاق ساعت ۱۴ و زمان تخلیه اتاق ساعت ۱۲ می باشد.

آدرس اقامتگاه بوم گردی آناده استان قزوین

استان قزوین، الموت قزوین ، معلم کلایه ، منطقه الموت، روستای آناده

شماره تماس اقامتگاه بوم گردی آناده استان قزوین

۰۹۱۹۳۸۴۲۴۵۷

۷. اقامتگاه بوم گردی شکوفه های گیلاس استان قزوین

اقامتگاه-بوم-گردی-شکوفه-های-گیلاس-استان-قزوین

اقامتگاه بوم گردی شکوفه های گیلاس در استان قزوین، منطقه الموت شرقی، روستای گازرخان قرار دارد. این اقامتگاه دارای ۵ سوئیت می باشد که همگی دارای پنجره و چشم اندازی رو به حیاط است و از امکاناتی نظیر سرویس کف خواب، سیستم گرمایشی بخاری گازی، تلویزیون، آشپزخانه (مجهز به یخچال، اجاق گاز، سینک ظرفشویی) و سرویس بهداشتی اختصاصی (توالت ایرانی، توالت فرنگی و حمام) برخوردار می باشد.

شما می توانید از آشپزخانه سوئیت جهت پخت و پز استفاده کنید و یا در صورت تمایل به استفاده از غذاهای محلی، با هماهنگی قبلی سفارش دهید و نوش جان کنید.

از جمله امکانات و خدمات این اقامتگاه می توان به راهنما و لیدر محلی، پرسنل مسلط به زبان انگلیسی و پارکینگ غیر مسقف اشاره کرد.

زمان تحویل اتاق ساعت ۱۴ و زمان تخلیه اتاق ساعت ۱۲ می باشد.

اقامتگاه بوم گردی شکوفه های گیلاس استان قزوین

استان قزوین، الموت قزوین ، معلم کلایه ، روستای گازرخان

۸. اقامتگاه بوم گردی بابا جعفر استان قزوین

اقامتگاه-بوم-گردی-بابا-جعفر-استان-قزوین

اقامتگاه بوم گردی بابا جعفر در استان قزوین، الموت غربی، جاده بالاجین، دانشگاه آزاد، جاده بهرام آباد، روستای فشک واقع شده است. این اقامتگاه دارای ۵ اتاق ۱۸ متری کف خواب در ۲ طبقه می باشد که هر ۲ اتاق دارای یک ایوان هستند که سرویس بهداشتی ( توالت فرنگی و توالت ایرانی ) و حمام اتاق ها در آن قرار دارد و بین اتاق ها به صورت مشترک استفاده می شود.

شما می توانید با هماهنگی قبلی انواع غذاها را سفارش دهید و نوش جان کنید.

از دیگرامکانات و خدمات این اقامتگاه می توان به سفره خانه سنتی، پارکینگ اختصاصی غیر مسقف با ظرفیت ۱۵ خودرو، آشپزخانه، راهنمای محلی، سیستم گرمایش بخاری نفتی، بخاری هیزمی و کرسی و سیستم سرمایش پنکه رومیزی و برنامه های ویژه ای همچون موسیقی زنده، نمد مالی و سبد بافی اشاره کرد.

زمان تحویل اتاق ساعت ۱۴ و زمان تخلیه اتاق ساعت ۱۲ می باشد.

آدرس اقامتگاه بوم گردی بابا جعفر استان قزوین

استان قزوین، الموت قزوین ، رازمیان ، الموت غربی، جاده بالاجین، دانشگاه آزاد، جاده بهرام آباد ، روستای فشک

شماره تماس اقامتگاه بوم گردی بابا جعفر استان قزوین

۰۹۱۰۸۳۷۰۸۲۶

۹. اقامتگاه بوم گردی اندج رود استان قزوین

اقامتگاه-بوم-گردی-اندج-رود-استان-قزوین

اقامتگاه اندج رود در استان قزوین، شهرستان بسیار زیبا و دیدنی قزوین، منطقه الموت شرقی، ۱۵ کیلومتر بعد از معلم کلایه، روستای اندج واقع شده است. این اقامتگاه دارای دو طبقه است که صاحبخانه در طبقه بالا و طبقه پایین برای گردشگران می باشد. طبقه پایین دارای یک اتاق خواب، یک مبل تخت خواب شو تک نفره، مبلمان، هال، آشپزخانه، سرویس بهداشتی اختصاصی (توالت ایرانی و توالت فرنگی و حمام) می باشد. لازم به ذکر است که سیستم گرمایشی این واحد نیز بخاری گازی می باشد.

شما می توانید برای تهیه غذا از آشپزخانه مجهز داخل واحد استفاده نمایید و یا غذای مورد نظر خود را از رستوران اقامتگاه سفارش دهید و میل نمایید.

از جمله امکانات و خدمات این اقامتگاه می توان به پرسنل مسلط به زبان انگلیسی جهت راهنمایی مهمانان غیرایرانی، راهنمای محلی و لیدر حرفه ای تور، رستوران و آلاچیق اشاره کرد.

زمان تحویل اتاق ساعت ۱۴ و زمان تخلیه اتاق ساعت ۱۲ می باشد.

آدرس اقامتگاه بوم گردی اندج رود استان قزوین

استان قزوین، الموت قزوین ، معلم کلایه ، الموت شرقی، روستای اندج

۱۰. اقامتگاه بوم گردی پرچکوه استان قزوین

اقامتگاه-بوم-گردی-پرچکوه-استان-قزوین

اقامتگاه بوم گردی پرچکوه در استان و شهرستان دیدنی قزوین، منطقه الموت غربی، روستای پرچکوه، روبروی مدرسه روستا واقع شده است. این اقامتگاه دارای ۴ اتاق به صورت ۳ اتاق ۵ نفره و ۱ اتاق ۷ نفره می باشد که همگی فاقد سرویس بهداشتی و حمام می باشد و باید از سرویس بهداشتی و حمام داخل محوطه استفاده نمایید.

لازم به ذکر است تمامی اتاق ها دارای سرویس کف خواب، تلوزیون و یخچال می باشند.

شما می توانید با هماهنگی قبلی غذا سفارش دهید و نوش جان کنید.

از جمله امکانات و خدمات این اقامتگاه می توان به پارکینگ غیرمسقف، راهنمای محلی تورهای گردشگری برای بازدید از جاذبه های دیدنی منطقه، آشپزخانه عمومی با تمامی لوازم و تجهیزات مورد نیاز آشپزی، سیستم گرمایشی (بخاری برقی و نفتی) اشاره کرد.

زمان تحویل اتاق ساعت ۱۴ و زمان تخلیه اتاق ساعت ۱۲ می باشد.

آدرس اقامتگاه بوم گردی پرچکوه استان قزوین

استان قزوین، الموت قزوین ، رازمیان ، منطقه الموت غربی، روستای پرچکوه

۱۱. اقامتگاه بوم گردی خانه عباسی استان قزوین

اقامتگاه-بوم-گردی-خانه-عباسی-استان-قزوین

اقامتگاه بوم گردی خانه عباسی در استان قزوین، شهرستان تاکستان، کیلومتر ۲۰ جاده قزوین، روستای کهک، خیابان آزادگان واقع شده است. این خانه بومی در ۲ طبقه ساخته شده و دارای ۵ اتاق با سرویس کف خواب است. تمامی اتاق ها فاقد سرویس بهداشتی و حمام می باشد و باید از سرویس بهداشتی و حمام داخل محوطه استفاده نمایید.

شما می توانید با هماهنگی قبلی غذا سفارش دهید و نوش جان کنید.

از جمله امکانات و خدماتی که اقامتگاه بوم گردی خانه ی عباسی برای رفاه مسافران گرامی در نظر گرفته می توان به پارکینگ غیرمسقف، پرسنل مسلط به زبان انگلیسی جهت راهنمایی مهمانان غیرایرانی، راهنمای محلی و لیدر حرفه ای تور جهت طبیعت گردی و بازدید آثار تاریخی، سیستم گرمایشی (کرسی و بخاری گازی) اشاره کرد.

زمان تحویل اتاق ساعت ۱۴ و زمان تخلیه اتاق ساعت ۱۲ می باشد.

آدرس اقامتگاه بوم گردی خانه عباسی استان قزوین

استان قزوین، تاکستان ، کیلومتر ۲۰ جاده قزوین، روستای کهک

شماره تماس اقامتگاه بوم گردی خانه عباسی استان قزوین

۰۹۱۹۱۹۴۲۱۱۰

۱۲. اقامتگاه بوم گردی رسول استان قزوین

اقامتگاه-بوم-گردی-رسول-استان-قزوین

اقامتگاه بوم گردی رسول در استان قزوین، منطقه ی الموت غربی، شهر رازمیان، روستای شهرستان سفلی واقع شده است. این خانه بومی دارای ۳ اتاق خواب است که شامل ۳ اتاق ۱۵ متری، یک تخت دبل و یک آشپزخانه مجهز با تمامی لوازم و امکانات مورد نیاز آشپزی می باشد. تمامی اتاق ها فاقد سرویس بهداشتی و حمام می باشد و باید از سرویس بهداشتی و حمام داخل محوطه استفاده نمایید.

از جمله امکانات و خدمات این اقامتگاه می توان به پارکینگ غیرمسقف، پرسنل مسلط به زبان انگلیسی و راهنمای محلی و لیدر  تور، آلاچیق سنتی سرپوشیده داخل حیاط و سیستم گرمایشی (بخاری گازی، بخاری برقی و کرسی) اشاره کرد

زمان تحویل اتاق ساعت ۱۴ و زمان تخلیه اتاق ساعت ۱۲ می باشد.

آدرس اقامتگاه بوم گردی رسول استان قزوین

استان قزوین، الموت قزوین ، الموت غربی، شهر رازمیان، روستای شهرستان سفلی

شماره تماس اقامتگاه بوم گردی رسول استان قزوین

۰۹۱۹۱۹۰۲۴۸۵

۱۳. اقامتگاه بوم گردی زر آباد الموت استان قزوین

اقامتگاه-بوم-گردی-زر-آباد-الموت-استان-قزوین

اقامتگاه بوم گردی زرآباد الموت در روستای زرآباد شهر معلم کلایه و منطقه الموت شرقی قزوین قرار دارد. این اقامتگاه دارای ۲ اتاق می باشد و سرویس خواب بصورت کف خواب و سرویس بهداشتی و حمام بصورت مشترک در محوطه واقع شده اند.

آشپزخانه این اقامتگاه انواع غذاهای بومی به سبک سنتی را طبخ می کند. از سایر امکانات و خدمات این اقامتگاه می توان به اینترنت، پارکینگ، پرسنل مسلط به زبان انگلیسی اشاره کرد.

زمان تحویل اتاق ساعت ۱۴ و زمان تخلیه اتاق ساعت ۱۲ می باشد.

آدرس اقامتگاه بوم گردی زر آباد الموت استان قزوین

استان قزوین، الموت قزوین ، معلم کلایه ، روستای زرآباد ،منطقه کولن،کوچه شهید جلیل حسینی

۱۴. اقامتگاه بوم گردی کدخدا استان قزوین

اقامتگاه-بوم-گردی-کدخدا-استان-قزوین

اقامتگاه بوم گردی کدخدا در استان قزوین، منطقه الموت شرقی، روستای وربن قرار دارد. این  اقامتگاه خانه ای یک طبقه با تراسی بزرگ است که امکاناتی چون سرویس کف خواب، کرسی، سیستم سرمایشی پنکه، توالت ایرانی، توالت فرنگی و حمام اختصاصی می باشد.

یک اتاق بزرگتر نیز با آشپزخانه اختصاصی، توالت ایرانی و فرنگی و حمام، سرویس کف خواب، کرسی و سیستم سرمایشی و گرمایشی می باشد.

این اقامتگاه فاقد آشپزخانه مشترک بوده و امکان آشپزی برای مسافران اتاق کوچک وجود ندارد؛ اما در صورت تمایل یک چراغ خوراک پزی یا پیک نیک در اختیارشان قرار می گیرد. همچنین مهمانان عزیز این اقامتگاه می توانند با هماهنگی قبلی برای وعده های ناهار و شام، غذاهای محلی و سنتی را سفارش دهند.

زمان تحویل اتاق ساعت ۱۴ و زمان تخلیه اتاق ساعت ۱۲ می باشد.

آدرس اقامتگاه بوم گردی کدخدا استان قزوین

استان قزوین، الموت قزوین ، معلم کلایه ، روستای وربن

شماره تماس اقامتگاه بوم گردی کدخدا استان قزوین

۰۹۳۵۹۳۹۸۴۷۷

۱۵. اقامتگاه بوم گردی اله بوم استان قزوین

اقامتگاه-بوم-گردی-اله-بوم-استان-قزوین

اقامتگاه بوم گردی اله بوم در استان قزوین، شهرستان قزوین، روستای الولک واقع شده است. این اقامتگاه بوم گردی دارای ۹ باب اتاق در سه واحد مختلف می باشد که برخی اتاق های این مجموعه دارای تخت و برخی فاقد تخت می‌باشند.

لازم به ذکر است که دو اتاق از اتاق های این اقامتگاه، فاقد سرویس بهداشتی اختصاصی داخل اتاق هستند و سرویس بهداشتی مشترک و مخصوص این دو اتاق در بیرون از اتاق قرار دارد. سرویس بهداشتی سایر اتاق ها اختصاصی و داخل اتاق می باشد و سرویس بهداشتی تمامی واحدها شامل حمام و توالت فرنگی است.

لازم به ذکر است که سیستم گرمایش اتاق های این اقامتگاه شوفاژ است.

شما می توانید با هماهنگی قبلی غذا سفارش دهید و نوش جان کنید.

از جمله امکانات و خدمات این اقامتگاه می توان به رستوران، چایخانه، راهنمای گردشکر، پرسنل مسلط به زبان انگلیسی، اینترنت رایگان، فضای پارک خودرو جلوی درب اقامتگاه و مجهز به دوربین و یخچال در هر اتاق اشاره کرد.

زمان تحویل اتاق ساعت ۱۴ و زمان تخلیه اتاق ساعت ۱۲ می باشد.

آدرس اقامتگاه بوم گردی اله بوم استان قزوین

استان قزوین، شهر قزوین ، ۱۲ کیلومتری شمال قزوین، روستای الولک

۱۶. اقامتگاه بوم گردی کلبه توریست استان قزوین

اقامتگاه-بوم-گردی-کلبه-توریست-استان-قزوین

این اقامتگاه در باغی به مساحت ۱۷۰۰ متر بنا شده است. این اقامتگاه دارای ۸ اتاق کف خواب می باشد .همچنین دارای ۳ عدد سرویس بهداشتی و ۲ حمام نیز می باشد.

آدرس اقامتگاه بوم گردی کلبه توریست استان قزوین

قزوین ، الموت شرقی ، روستای زر آباد ، اقامتگاه بوم گردی کلبه توریست

و در نهایت

هدف تیم سبدت در این مقاله معرفی اقامتگاه های بوم‌گردی استان قزوین بوده، امیدواریم که این مطالب برای شما مفید بوده باشد. اگر تجربه اقامت در این اقامتگاه ها را داشتید لطفا با ما نیز به اشتراک بگذارید. از اینکه تا انتها با ما همراه بودید متشکریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *