اقامتگاه بوم‌گردی

اقامتگاه‌های بوم‌گردی استان لرستان + آدرس

هنگام سفر به استان لرستان شما باید تصمیم بگیرید که می‌خواهید کجا اقامت کنید. هر کدام از شهرهای این استان دارای هتل ها و اقامتگاه های بوم گردی است. ولی پیشنهاد می کنیم اگر عاشق طبیعت هستید اقامتگاه بوم گردی را  انتخاب کنید. از این رو  در این مقاله  قصد معرفی اقامتگاه های بومگردی استان لرستان را داریم تا شما با آن ها آشنا شوید.

۱. اقامتگاه بوم‌گردی کلدر خرم آباد

اقامتگاه-بوم‌گردی-کلدر-خرم-آباد

اقامتگاه بوم گردی کلدر در ۵ کیلومتری خرم آباد، روستای قلعه سنگی استان لرستان واقع شده است. این اقامتگاه دارای ۸ اتاق ۱۸ متری است که کف خواب می باشد و همگی اتاق ها دارای سرویس بهداشتی و حمام اختصاصی است. این بوم گردی دارای پارکینگ غیر مسقف، آشپزخانه و راهنمای تور می باشد.

آدرس اقامتگاه بوم‌گردی کلدر خرم آباد

استان لرستان، خرم آباد ، انتهای بلوار ولایت، روستای قلعه سنگی، انتهای خیابان سعدی، ۳۰۰ متر بعد از روستا

شماره تماس اقامتگاه بوم‌گردی کلدر خرم آباد

۰۹۱۶۳۶۰۳۷۹۷

۲. اقامتگاه بوم‌گردی بلوط تاف کاست خرم آباد

اقامتگاه-بوم‌گردی-بلوط-تاف-کاست-خرم-آباد

اقامتگاه بوم گردی بلوط تاف کاسیت در استان لرستان، شهرستان خرم آباد، جاده نوژیان، به سمت کوه هشتاد پهلو قرار گرفته است. این اقامتگاه دارای ۲ سوئیت ۲۵ متری و ۲ سیاه چادر عشایری با سرویس کف خواب می باشد. سوئیت ها دارای سرویس بهداشتی ایرانی و حمام اختصاصی می باشند.

طبیعت گردان گرامی می توانند از انواع غذاهای محلی منطقه نظیر خورشت ترشی، ترخینه، چلو گوشت محلی و… را سفارش دهند و میل نمایند.

از جمله خدمات و امکانات این اقامتگاه می توان به راهنمای محلی تورهای گردشگری، پرسنل مسلط به زبان انگلیسی جهت راهنمایی مهمانان غیر ایرانی، پارکینگ غیر مسقف داخل محوطه اقامتگاه، سفره خانه سنتی، آشپزخانه مشترک دارای همه امکانات مورد نیاز آشپزی و سیستم گرمایشی بخاری هیزمی اشاره کرد.

زمان تحویل اتاق ساعت ۱۴ و زمان تخلیه اتاق ساعت ۱۲ می باشد.

آدرس اقامتگاه بوم‌گردی بلوط تاف کاست خرم آباد

استان لرستان، خرم آباد ، جاده آبشار نوژیان، به سمت آبشار نوژیان، دوراهی به سمت کوه هشتاد پهلو

شماره تماس اقامتگاه بوم‌گردی بلوط تاف کاست خرم آباد

۰۹۰۵۵۴۳۸۹۸۴

۳. اقامتگاه بوم‌گردی ریتون سام الیگودرز

3. اقامتگاه بوم‌گردی ریتون سام الیگودرز اقامتگاه بوم گردی ریتون سام در شهرستان الیگودرز استان لرستان و در کیلومتر 20 جاده شول آباد و در مجاور دریاچه زیبای خان آباد واقع شده است. این اقامتگاه دارای 16 باب اتاق و 2 سوئیت است که شامل تمام امکانات رفاهی از قبیل تخت خواب، یخچال، تلویزیون، شومینه و اجاق گاز می باشند. سوئیت های این اقامتگاه همگی دارای سرویس بهداشتی و حمام اختصاصی بوده اما اتاق ها فاقد سرویس بهداشتی و حمام است از این رو مهمانان می بایست از سرویس بهداشتی و حمام مشترک استفاده کنند. در آشپزخانه و رستوران سنتی اقامتگاه بوم گردی ریتون سام می توانید انواع غذاهای سنتی ایرانی و غذاهای محلی نوش جان کنید. از جمله امکانات و خدمات این اقاکتگاه می توان به پارکینگ غیر مسقف، پرسنل مسلط به انگلیسی، حمام مشترک، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی، راهنمای تور گردشگری، سیستم های گرمایشی و سرمایشی اشاره کرد. زمان تحویل اتاق ساعت 14 و زمان تخلیه اتاق ساعت 12 می باشد. آدرس اقامتگاه بوم‌گردی ریتون سام الیگودرز استان لرستان، الیگودرز ، کیلومتر ۲۰ جاده شول آباد

اقامتگاه بوم گردی ریتون سام در شهرستان الیگودرز استان لرستان و در کیلومتر ۲۰ جاده شول آباد و در مجاور دریاچه زیبای خان آباد واقع شده است. این اقامتگاه دارای ۱۶ باب اتاق و ۲ سوئیت است که شامل تمام امکانات رفاهی از قبیل تخت خواب، یخچال، تلویزیون، شومینه و اجاق گاز می باشند.

سوئیت های این اقامتگاه همگی دارای سرویس بهداشتی و حمام اختصاصی بوده اما اتاق ها فاقد سرویس بهداشتی و حمام است از این رو مهمانان می بایست از سرویس بهداشتی و حمام مشترک استفاده کنند.

در آشپزخانه و رستوران سنتی اقامتگاه بوم گردی ریتون سام می توانید انواع غذاهای سنتی ایرانی و غذاهای محلی نوش جان کنید.

از جمله امکانات و خدمات این اقاکتگاه می توان به پارکینگ غیر مسقف، پرسنل مسلط به انگلیسی، حمام مشترک، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی، راهنمای تور گردشگری، سیستم های گرمایشی و سرمایشی اشاره کرد.

زمان تحویل اتاق ساعت ۱۴ و زمان تخلیه اتاق ساعت ۱۲ می باشد.

آدرس اقامتگاه بوم‌گردی ریتون سام الیگودرز

استان لرستان، الیگودرز ، کیلومتر ۲۰ جاده شول آباد

۴. اقامتگاه بوم گردی باغ گلچیران بروجرد

اقامتگاه-بوم-گردی-باغ-گلچیران-بروجرد

اقامتگاه بوم گردی باغ گلچهران در شهرستان بروجرد استان لرستان واقع شده است. این اقامتگاه دارای ۴ باب سوئیت بزرگ است که شامل ۲ سوئیت ۱۱۰ متری تک خوابه، ۱ سوئیت ۱۴۰ متری تک خوابه و ۱ سوئیت دوبلکس  و ۱ باب سوئیت ۴۰ متری واقع در زیرزمین می باشد.

در تمامی سوئیت‌ های بزرگ، امکانات رفاهی از جمله آشپزخانه، مبلمان، تلویزیون، یخچال، سرویس سرمایشی گرمایشی، تخت خواب، توالت فرنگی و ایرانی و حمام مستقل فراهم شده است.
سوئیت ۴۰ متری واقع در زیرزمین نیز دارای آشپزخانه و حمام مستقل است، اما سرویس بهداشتی آن در داخل باغ قرار دارد.

شما می توانید با هماهنگی قبلی با کادر این مجموعه اقامتی، انواع غذا های محلی این شهرستان را نیز تجربه و سرو نمایید.

از دیگر امکانات و خدمات این اقامتگاه می توان به پارکینگ غیرمسقف، پرسنل مسلط به انگلیسی، اینترنت رایگان نا محدود و راهنمای تور گردشگری اشاره کرد.

زمان تحویل اتاق ساعت ۱۴ و زمان تخلیه اتاق ساعت ۱۲ می باشد.

آدرس اقامتگاه بوم گردی باغ گلچیران بروجرد

استان لرستان، بروجرد ، باغ فدک، بعد از رادیو بروجرد، سمت چپ، نظام آباد، ۱۰ متری یاسمین، پلاک ۲، باغ گلچهران

شماره تماس اقامتگاه بوم گردی باغ گلچیران بروجرد

۰۹۱۶۶۶۵۳۵۹۱

۵. اقامتگاه بوم گردی شهید رجایی خرم آباد

اقامتگاه-بوم-گردی-شهید-رجایی-خرم-آباد

اقامتگاه بوم گردی شهید رجایی در ۵۵ کیلومتری شهر خرم آباد استان لرستان در کنار قلعه نصیر واقع شده است. این اقامتگاه دارای ۲ باب اتاق با امکاناتی نظیر ۱ هال پذیرایی، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی، حمام و تلویزیون است.

یک باب سوئیت ۸۰ متری با امکانات سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی، حمام، تلویزیون، ۱ باب اتاق و ۱ هال پذیرایی و ۲ باب اتاق ۴ نفره با امکاناتی چون تلویزیون و سرویس بهداشتی مشترک است.

از دیگر خدمات این اقامتگاه می توان به  پرسنل مسلط به زبان انگلیسی،  آشپزخانه عمومی، پارکینگ غیر مسقف، راهنمای تور های گردشگری، وسایل گرمایشی مانند پتو و …، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی و سیستم های سرمایشی و گرمایشی مانند شوفاژ و کولر آبی اشاره کرد.

آدرس اقامتگاه بوم گردی شهید رجایی خرم آباد

استان لرستان، خرم آباد ، کیلومتر ۴۵ آزاد راه پل زال (خرم آباد – اندیمشک)، جنب قلعه تاریخی روستای قلعه نصیر

۶. اقامتگاه بوم گردی سنگتراشان خرم آباد

اقامتگاه-بوم-گردی-سنگتراشان-خرم-آباد

اقامتگاه بوم گردی سنگتراشان در استان لرستان، شهر خرم آباد، روستای زیبای سنگتراشان که به ماسوله لرستان شهرت دارد واقع شده است. این اقامتگاه دارای ۶ باب اتاق کف خواب می باشد که تمامی اتاق ها دارای سرویس بهداشتی (توالت ایرانی یا توالت فرنگی) و حمام اختصاصی می باشند.

شما می توانید با هماهنگی قبلی با کادر این مجموعه اقامتی، انواع غذا های محلی این شهرستان را نیز تجربه و سرو نمایید.

از دیگر امکانات و خدمات این اقامتگاه می توان به پارکینگ اختصاصی غیرمسقف، راهنمای محلی، آشپزخانه (مسافران محترم می توانند با هماهنگی قبلی با مسئول بوم گردی از آشپزخانه استفاده نمایند)، سیستم گرمایش بخاری نفتی و سیستم سرمایش کولر آبی اشاره کرد.

زمان تحویل اتاق ساعت ۱۴ و زمان تخلیه اتاق ساعت ۱۱ می باشد.

آدرس اقامتگاه بوم گردی سنگتراشان خرم آباد

استان لرستان، خرم آباد ،بخش پاپی، دهستان کشور، روستای سنگتراشان

شماره تماس اقامتگاه بوم گردی سنگتراشان خرم آباد

۰۹۱۶۶۶۷۱۷۹۸

۷. اقامتگاه بوم گردی ماهی تازان خرم آباد

اقامتگاه-بوم-گردی-ماهی-تازان-خرم-آباد

اقامتگاه بوم گردی ماهی بازان در استان لرستان، شهرستان خرم آباد، جاده خرم آباد به الشتر، روستای تنگه شبیخون واقع گردیده است. این خانه بومی دارای ۱۴ اتاق به صورت ۱۳ اتاق ۱۲ متری ۵ نفره و یک اتاق ۳۶ متری ۱۲ نفره با سرویس کف خواب می باشد.

۸ اتاق دارای سرویس بهداشتی (توالت فرنگی) و حمام اختصاصی می باشد و مابقی اتاق ها فاقد سرویس بهداشتی و حمام اختصاصی هستند بنابرای میبایست از سرویس بهداشتی (۲ توالت ایرانی) و یک حمام داخل محوطه اقامتگاه به صورت مشترک استفاده نمایید.

از ویژه برنامه های این اقامتگاه می توان پخش و اجرای موسیقی محلی زنده، طبیعت گردی و گشت و گذار در جاذبه های گردشگری اطراف روستا نظیر کتیبه های باستانی و…را نام برد.

از جمله امکانات و خدمات این اقامتگاه می توان به راهنمای تورهای گردشگری، اینترنت و وای فای رایگان، پرسنل مسلط به زبان انگلیسی برای راهنمایی گردشگران غیرایرانی، پارکینگ غیرمسقف داخل محوطه اقامتگاه، سفره خانه و سیستم گرمایشی (بخاری نفتی، بخاری برقی و شومینه هیزمی) اشاره کرد.

زمان تحویل اتاق ساعت ۱۴ و زمان تخلیه اتاق ساعت ۱۲ می باشد.

آدرس قامتگاه بوم گردی ماهی تازان خرم آباد

استان لرستان، خرم آباد ،کیلومتر ۶ جاده خرم آباد الشتر، روستای تنگ شبیخون

۸. اقامتگاه بوم گردی ننه آقا درود

اقامتگاه-بوم-گردی-ننه-آقا-درود

اقامتگاه بوم گردی ننه آقا در استان لرستان، شهر بسیار دیدنی دورود قرار گرفته است. این اقامتگاه دارای ۶ اتاق به صورت ۴ اتاق ۶ نفره، ۱ سالن ۳۰ نفره و ۲ اتاق ۱۲ نفره می باشد. اتاق های ۶ نفره دارای سرویس بهداشتی ( توالت فرنگی ) و حمام اختصاصی هستند. سایر اتاق ها فاقد سرویس بهداشتی و حمام می باشد که می بایست از سرویس بهداشتی و حمام داخل محوطه به صورت مشترک استفاده نمایید.

از جمله امکانات و خدمات این اقامتگاه ب می توان به آشپزخانه مرکزی، کباب پز و باربیکیو در داخل محوطه، پرسنل مسلط به زبان، راهنمای تور گردشگری، سرویس خواب شامل پتو و تشک، سیستم گرمایشی بخاری هیزمی، چای هیزمی به صورت رایگان و… اشاره کرد.

زمان تحویل اتاق ساعت ۱۴ و زمان تخلیه اتاق ساعت ۱۲ می باشد.

آدرس اقامتگاه بوم گردی ننه آقا درود

استان لرستان، دورود ، کوچه آذرمی، نبش آزادی اول

شماره تماس اقامتگاه بوم گردی ننه آقا درود

۰۹۱۹۱۵۰۷۳۶۳

۹. اقامتگاه بوم گردی دار بلوط خرم آباد

اقامتگاه-بوم-گردی-دار-بلوط-خرم-آباد

اقامتگاه بوم گردی دار بلوط در استان لرستان، شهرستان خرم آباد، روستای پیراسد (وارک) واقع شده است. این اقامتگاه دارای ۵ باب اتاق ۲۵ متری کف خواب و ۱ سیاه چادر می باشد که تمامی اتاق های بوم گردی دارای سرویس بهداشتی اختصاصی (توالت ایرانی) و حمام اختصاصی می باشد.

شما می توانید با هماهنگی قبلی با کادر این مجموعه اقامتی، انواع غذا های محلی این شهرستان را نیز تجربه و سرو نمایید.

از دیگر امکانات و خدمات این اقامتگاه می توان به پارکینگ اختصاصی غیر مسقف، آشپزخانه (مسافرین عزیز می توانند با هماهنگی قبلی با مسئول اقامتگاه از آشپزخانه استفاده نمایند)، سیستم گرمایش بخاری نفتی و راهنمای محلی اشاره کرد.

زمان تحویل اتاق ساعت ۱۰ و زمان تخلیه اتاق ساعت ۱۰ می باشد.

آدرس اقامتگاه بوم گردی دار بلوط خرم آباد

استان لرستان، خرم آباد ، کیلومتر ۲۸ از جاده کمربندی به سمت آبشار وارک، از مسیر روستای تاف، بعد از دو راهی دره نصب، روستای وارک (پیراسد)

شماره تماس اقامتگاه بوم گردی دار بلوط خرم آباد

۰۹۱۶۶۶۱۱۹۹۷

۱۰. اقامتگاه بوم گردی الورزبوم الیگودرز

اقامتگاه-بوم-گردی-الورزبوم-الیگودرز

اقامتگاه بوم گردی الورزبوم در استان لرستان، شهرستان الیگودرز، روستای دستگرد قرار دارد. این اقامتگاه دارای ۲ سوئیت دربست، ۵ سیاه چادر عشایری به ظرفیت ۲۰ نفر، ۲ اتاق، چایخانه سنتی و رستوران می‌باشد. چادرها دارای سرویس کف خواب می باشند.

دو سوئیت ۲ خوابه نیز با تمامی امکانات رفاهی نظیر سرویس خواب، آشپزخانه، یخچال، تراس، تلویزیون، سیستم سرمایشی پنکه و سیستم گرمایشی بخاری هیزمی و کرسی، توالت فرنگی سیار، توالت ایرانی و حمامدر اختیار مسافران قرار می گیرد.

علاوه بر آن ۲ اتاق با ظرفیت ۱۵ نفر با سرویس بهداشتی و آشپزخانه مشترک با میزبان خانه، جهت رزرو موجود می باشد.

از جمله برنامه های این دهکده گردشگری می توان به ماهی گیری در رودخانه، بازدید از آبشار، برپایی چادر در فضای باغ، سوارکاری، تیراندازی و پخت نان تیری اشاره کرد.

از سایر امکانات این اقامتگاه می توان به پارکینگ غیر مسقف، پرسنل مسلط به زبان انگلیسی و راهنمای تور اشاره کرد.

زمان تحویل اتاق ساعت ۱۴ و زمان تخلیه اتاق ساعت ۱۲ می باشد.

آدرس اقامتگاه بوم گردی الورزبوم الیگودرز

استان لرستان، الیگودرز  ، کیلومتر ۸۵ جاده شول آباد، روستای دستگرد

۱۱. اقامتگاه کوچ بوم عشایری ماله کبود بروجرد

اقامتگاه-کوچ-بوم-عشایری-ماله-کبود-بروجرد

اقامتگاه بوم گردی کوچ بوم عشایر مله کبود در روستای مله کبود شهرستان بروجرد استان لرستان واقع شده که این اقامتگاه به صورت سیاه چادرهایی می باشد که از موی بز و توسط خود عشایر بافته شده اند.

در این اقامتگاه با صبحانه و نهار و شام از توریست ها پذیرایی می شود. در این اقامتگاه امکان سفارش انواع غذاهای محلی و بومی وجود دارد.

این اقامتگاه بوم گردی دارای پارکینگ اختصاصی و پرسنل مسلط به زبان انگلیسی، سیستم های سرمایشی و گرمایشی، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی، سرویس دهی اینترنت، ارائه انواع غذاهای محلی و رسمی ایرانی نیز می باشد.

آدرس اقامتگاه کوچ بوم عشایری ماله کبود بروجرد

استان لرستان، بروجرد ، روستای مله کبود

و در نهایت

هدف تیم سبدت در این مقاله معرفی اقامتگاه های بوم‌گردی استان لرستان بوده ، امیدواریم که این مطالب برای شما مفید بوده باشد. شما هم می توانید نظر خود را در مورد اقامتگاه های مذکور با ما در میان بگذارید. از اینکه تا انتها با ما همراه بودید متشکریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *