رستوران‌گردی

لیست رستوران‌های قشم + آدرس

جزیره قشم یکی از جزایر بزرگ ایران است که سالانه هزاران گردشگر به آن سفر می‌کنند یکی از لذت های سفر خوردن غذاهای محلی آن شهر می‌باشد، از این رو در این مقاله قصد داریم تا شما را با رستوران های شهر قشم آشنا کنیم تا بتوانید یک دل سیر غذاهای محلی جنوبی نوش جان کنید.

۱. رستوران حاج غفور قشم

رستوران-حاج-غفور-قشم

این رستوران در بلوار خلیج فارس شرقی، جنب مسجد شیخ حاجی رمضان قرار دارد. فضای خانوادگی رستوران حاج غفور،این رستوران محیطی آرام و دنج دارد.

این رستوران غذاهای دریایی را با کیفیت خوب برای مشتریانش سرو می کند. اگر به این رستوران رفتید حتما قیلیه ماهی و خوراک میگوی آن را امتحان کنید.

لازم به ذکر است که غذاهای این رستوران تند و تیز است پس اگر به غذاهای تند علاقه ندارید، با گوشزد کردن این موضوع به پرسنل رستوران، غذایی باب سلیقه‌تان طبخ خواهد شد.

آدرس رستوران حاج غفور قشم

جزیره قشم، بلوار خلیج فارس شرقی، جنب مسجد شیخ حاجی رمضان

۲. رستوران نعیم قشم

رستوران-نعیم-قشم

رستوران نعیم در قشم و خیابان گلستان واقع شده است. این رستوران فضای بزرگ، دنج و راحتی دارد.

این رستوران غذاهای ایرانی و دریایی را با کیفیت خوب و به صورت سلف سرویس برای مشتریانش سرو می کند. از جمله غذاهای معروف این رستوران می توان به مرغ، انواع کباب‌ها، انواع خوراک‌ها، خورش قلیه ماهی، ماهی شیر، ماهی کبابی، استیک و میگو پفکی اشاره کرد.

آدرس رستوران نعیم قشم

جزیره قشم، میدان امامقلی خان، جنب شهرک ساحلی، طبقه همکف، پلاک ۹۸۵

شماره تماس رستوران نعیم قشم

۰۶۷۳۵۲۴۲۴۹۴

ساعات کاری رستوران نعیم قشم

۱۲ الی ۱۶ – ۱۸:۴۵ الی ۲۳

۳. رستوران قلعه قشم

رستوران-قلعه-قشم

این رستوران در نزدیکی قلعه‌ پرتغالی‌ها با معماری قلعه و در حاشیه سواحل نیلگون خلیج فارس بنا شده است. طراحی دکوراسیون داخلی این رستوران بسیار ساده است. این رستوران دارای فضای باز و بسته است که برای نشستن یکی را امتحان کنید.

این رستوران انواع غذاهای دریایی همچون خوراک کوسه، خرچنگ، خوراک ماهی مرکب، خوراک صدف و میگو را برای مشتریانش سرو می کند.

لازم به ذکر است که این رستوران که توسط افراد محلی اداره می‌شود، معمولا شب‌ها آماده‌ پذیرایی از شماست و اگر در طول روز صید مناسبی نصیبشان نشود، رستوران را باز نخواهند کرد که این موضوع باعث شده تا آوازه‌ کیفیت غذاهای رستوران قلعه، در سراسر جزیره بپیچد.

آدرس رستوران قلعه قشم

جزیره قشم، میدان ولایت، جنب قلعه پرتغالی‌ها

شماره تماس رستوران قلعه قشم

۰۷۶۳۵۲۲۴۷۶۵

ساعات کاری رستوران قلعه قشم

۱۳ الی ۱۵- ۲۰ الی ۲۳

۴. رستوران شب‌های دفاری قشم

رستوران-شب‌های-دفاری-قشم

این رستوران در روستایی با همین نام و در ۸ کیلومتری قشم واقع شده است. فضای این رستوران، معماری سنتی و محلی جنوب را به نمایش می‌گذارد. این رستوران در سه طبقه بنا شده است که در طبقات مختلف این رستوران، دکورها و همچنین مبلمان متفاوتی وجود دارد.

این رستوران انواع غذاهای ایرانی، عربی، دریایی و محلی را در بالاترین کیفیت در مجمع‌های بزرگ و ظروف چوبی برای مشتریانش سرو می کند. از معروف‌ترین غذاهای این رستوران می توان به قوزی گوشت، قوزی مرغ، ماهی شکم پر، هواری ماهی سور، بشقاب دریایی، قلیه ماهی و در نهایت انواع کباب‌های ایرانی اشاره کرد.

لازم به ذکر است که علاوه بر مجموعه رستوران در یکی از طبقات، کافه‌ای زیبا و دلنشین طراحی شده که چای و دمنوش‌های بی نظیری آماده می‌کند.

یکی از خدمات جالب و منحصر به فرد این رستوران، به فروش رساندن ادویه‌هاییست که در  پخت غذاهای رستوران به کار می‌رود. همچنین این رستوران موسیقی زنده دارد.

آدرس رستوران شب‌های دفاری قشم

جزیره قشم، بعد از شهرک گلزار، روستای دفاری، جنب مسجد جامع، رستوران شب‌های دفاری

شماره تماس رستوران شب‌های دفاری قشم

۰۹۱۷۱۹۹۹۹۳۶

ساعات کاری رستوران شب‌های دفاری قشم

۱۲ الی ۰۰

۵. رستوران خاله قشم

رستوران-خاله-قشم

رستوران سنتی خاله در قشم و بلوار هرمز واقع شده است. رستوران خاله، سالن پذیرایی ندارد و در محیطی باز، اما دوستانه و صمیمی، از مهمانان خود پذیرایی می‌کند.

این رستوران انواع غذاهای محلی همچون فلافل و سمبوسه و همچنین غذاهای دریایی سالمی مانند صدف، کوسه، عنکاس، ماهی مرکب، میکس کوسه و میگو  که در این رستوران، بیشتر ساندویچی یا به صورت سلف سرویس طبخ می‌شوند.

لازم به ذکر است که کیفیت این غذاها خوب و قیمت ارزانی دارد.

آدرس رستوران خاله قشم

جزیره قشم، جنب قلعه پرتغالی ها به سمت اتوبان، رستوران و فست فود سنتی خاله

شماره تماس رستوران خاله قشم

۰۷۶۳۵۲۲۵۶۱۱

ساعات کاری رستوران خاله قشم

۷ الی ۲۲

۶. رستوران الوند قشم

رستوران-الوند-قشم

این رستوران داخل هتل الوند قرار دارد و طراحی شیک و لوکسی دارد. رستوران الوند ، به جز خوراک کوسه و بشقاب میکس دریایی (ترکیب کباب شیر ماهى، قلیه ماهى، میگو سوخارى و ماهى سوخارى) معروفش، از مهمانان خود با منوی متنوع اعم از کباب‌ها، خوراک‌ها و غذاهای دریایی پذیرایی می‌کند.

لازم به ذکر است که قیمت غذاهای این رستوران بالا می باشد.

آدرس رستوران الوند قشم

جزیره قشم، بلوار آزادگان، جنوب غربی میدان شهدا، نبش خیابان الهیه، هتل الوند قشم

شماره تماس رستوران الوند قشم

۰۷۶۳۵۲۲۳۰۰۷

ساعات کاری رستوران الوند قشم

۱۲ الی ۱

۷. رستوران امیران قشم

رستوران-امیران-قشم

این رستوران در طبقه دوم سیتی سنتر ۱ قرار گرفته است و فضای لوکسی دارد. این رستوران علاوه بر سالن عادی، از یک سالن VIP مجلل نیز بهره می‌برد که برای برگزاری مجالس خصوصی و مهمانی‌های شما، گزینه‌ی بسیار مناسبی محسوب می‌شود.

این رستوران انواع غذاهای ایرانی و دریایی را برای مشتریانش سرو می کند.  لازم به ذکر است که در این رستوران موسیقی زنده برگزار می شود و همچنین قیمت غذاهایش کمی گران است.

آدرس رستوران امیران قشم

جزیره قشم، مجتمع سیتی سنتر۱، طبقه دوم، رستوران امیران

شماره تماس رستوران امیران قشم

۰۷۶۳۵۲۴۶۹۴۰

۸. رستوران آبشار قشم

رستوران-آبشار-قشم

رستوران آبشار از قدیمی‌ ترین رستوران‌ های قشم که امروزه با وجود دو شعبه نزدیک به هم در شمار بزرگترین و بهترین رستوران های قشم قرار می‌گیرد. این رستوران روبروی مجتمع تجاری بین المللی مرجان قرار دارد.

سالن بزرگ و نورانی این رستوران با مبلمانی تیره و سنگین، جلوه‌ای اصیل به ظاهر رستوران بخشیده و آن را برای جمع‌های خانوادگی به محیطی مناسب تبدیل کرده است.

این رستوران انواع غذاهای دریایی و غیر دریایی را برای مشتریانش سرو می کند. از معروف ترین غذاهای این رستوران می توان به میگو سوخاری و ماهی هامور اشاره کرد.

آدرس رستوران آبشار قشم

شعبه ۱: جزیره قشم، میدان شهدای گمنام، روبروی مرکز خرید مرجان

شعبه ۲: جزیره قشم، بلوار ولیعصر، بالاتر از میدان گل‌ها، روبروی مرکز خرید خلیج فارس

شماره تماس رستوران آبشار قشم

۰۷۶۳۵۲۴۷۱۳۸

۹. فست فود لبنانی فطایر قشم

فست-فود-لبنانی-فطایر-قشم

فست فود لبنانی فطایر در قشم و خیابان دانش واقع شده است. غذاهای این رستوران توسط بهترین آشپزهای سوری و لبنانی طبخ می‌شود و در مجموع بیش از ۱۰۰ نوع غذا آن هم در بالاترین کیفیت ارائه می‌دهند.

معروف‌ترین غذاها به فست فود لبنانی فطائر مربوط می‌شود؛ غذاهای متنوعی همچون شامیات، لقمه‌های عربی و دنگیات که پرطرفدارترین آن‌ها وجبه مخصوص فطایر، نقانق جبه پیتزا، لحم جبنه و شیرینی بسبوسه محسوب می‌شود.

نکته جالب درباره غذاهای این رستوران، سرخ کردنی نبودن و سالم طبخ شدن آن‌هاست که باعث شده تا هر کسی با هر ذائقه و سلیقه‌ای بتواند انتخاب‌های زیادی پیش روی خود داشته باشد.

آدرس فست فود لبنانی فطایر قشم

جزیره قشم، چهارراه رسالت، داخل خیابان دانش

شماره تماس فست فود لبنانی فطایر قشم

۰۷۶۳۵۲۲۵۵۰۰

ساعات کاری فست فود لبنانی فطایر قشم

۱۸ الی ۲

۱۰. رستوران خوان بوم قشم

رستوران-خوان-بوم-قشم

رستوران خوان بوم در محله آزادگان قشم و در بلوار ولیعصر،خیابان خلیج فارس واقع شده است.  با ورود به این رستوران که گویی قدم به یک غار چند هزار ساله گذاشته‌اید، دیوارهای این رستوران مشابه صخره‌های سنگی طراحی شده و تخت‌های پذیرایی در دل فضاهای پر و خالی، قرار دارند؛ علاوه بر این‌ها در جای جای این رستوران گیاهان و عناصر طبیعت گذاشته شده است.

منوی این رستوران از ۴ بخش تشکیل می‌شود.

  •   منوی آمیتیس به کافی شاپ خوان بوم اطلاق می‌گردد که انواع نوشیدنی‌های سرد و گرم و انواع دسرها را شامل می‌شود.
  •   منوی ایرانویچ به فست فود‌های خوان بوم اختصاص دارد و غذاهایی همچون پیتزا، ساندویچ، برگر و استیک در این منو جای می‌گیرند.
  •   منوی آریانا مربوط به غذاهای دریایی و کباب‌هاست و غذاهایی لذیذی همچون، ماهی و میگو سوخاری، میکس دریایی، چلو کباب کوبیده، چلو جوجه کباب و چنجه لیمویی در این منو یافت می‌شوند.
  •   منوی جهانگیر که به بخش چای‌خانه مربوط می‌شود، انواع چای و دمنوش‌ها را در اختیار مهمانان قرار می‌دهد.

آدرس رستوران خوان بوم قشم

جزیره قشم، بلوار امام قلی، خیابان خلیج فارس، روبروی درب جنوبی مجتمع تجاری ستاره، همکف هتل مارینا ۲، مجموعه رستوران های خوان بوم

شماره تماس رستوران خوان بوم قشم

۰۷۶۳۵۲۴۱۳۱۳

ساعات کاری رستوران خوان بوم قشم

۱۱ الی ۲۳

۱۱. رستوران شب‌های طلایی قشم

رستوران-شب‌های-طلایی-قشم

رستوران شبهای طلایی در قشم و ساحلی جنوبی، نرسیده به بلوار مشاهیر واقع شده است. در این مجموعه علاوه بر رستوران، کافه سنتی، فست فود و سفره خانه قرار گرفته است. این رستوران در فضای باز از مهمانانش پذیرایی می کند.

این رستوران غذاهای اصیل ایرانی، دریایی، غذاهای گیاهی و همچنین غذاهای اروپایی مانند پاستا، پیتزا و بیف استراگانوف را برای مشتریانش سرو می کند. از معروف‌ترین غذاهای دریایی این رستوران می توان به ماهی، میگو و خرچنگ اشاره کرد.

گفتنی است که به علت فضای روباز رستوران، وعده ناهار سرو نمی‌شود و کارکنان رستوران از ساعت ۵ عصر تا ۱:۳۰ بامداد مشغول خدمت‌رسانی به مهمانان خود خواهند بود.

آدرس رستوران شب‌های طلایی قشم

جزیره قشم، پارک زیتون(خیابان دریا)، رستوران ساحلی شب‌های طلایی قشم

شماره تماس رستوران شب‌های طلایی قشم

۰۹۳۶۳۹۷۴۱۰۳

۱۲. رستوران دریا قشم

رستوران-دریا-قشم

رستوران دریا به عنوان اولین و بزرگترین رستوران دریایی قشم است. رستوران دریا محیط خودمانی دارد و در طراحی دکوراسیون خود از چوب استفاده کرده است که حس گرما و صمیمیت بیشتری به وجود می‌آورد. لازم به ذکر است که این رستوران فقط در وعده ناهار پذیرای مهمانانش می باشد.

این رستوران انواع غذاهای دریایی و محلی را برای مشتریانش سرو می کند. از معروف‌ترین و خوشمزه‌ترین غذاهای رستوران دریا می‌توان به خوراک بشقاب دریایی -که شامل ماهی سوخاری، پودنی، میگو و قلیه است- خوراک ماهی سرخ شده، چلو کباب کوبیده و چلو میگو سوخاری اشاره کرد.

آدرس رستوران دریا قشم

جزیره قشم، شهر درگهان، مجتمع تجاری دریا، رستوران مجلل دریا

شماره تماس رستوران دریا قشم

۰۷۶۳۵۲۷۳۵۹۰

ساعات کاری رستوران دریا قشم

 ۱۲ الی ۱۷

۱۳. رستوران بادیل قشم

رستوران-بادیل-قشم

رستوران بادیل در جزیره قشم، سایت نخل زرین، خیابان پیام واقع شده است. استفاده از چوب در طراحی داخلی رستوران و قرار گرفتن آن در کنار المان‌های بومی، باعث ایجاد فضایی دلنشین شده و حس و حالی گرم و صمیمی در مهمانان ایجاد می‌کند.

این رستوران علاوه بر غذاهای محلی و دریایی، انواع غذاهای سنتی ایرانی و خاورمیانه را نیز برای مشتریانش سرو می کند.

آدرس رستوران بادیل قشم

استان هرمزگان، قشم، بلوار گلستان، پژوهش، پیام

شماره تماس رستوران بادیل قشم

۰۷۶۳۵۲۴۲۵۵۰

ساعات کاری رستوران بادیل قشم

۱۱ الی ۱۶- ۲۰ الی ۰۰

۱۴. رستوران جی‌جیان قشم

رستوران-جی‌جیان-قشم

رستوران جی‌جیان در جزیره قشم، محله گل‌شهر، جنب هتل قباد واقع شده است. دکوراسیون رستوران جی‌جیان  با چوب و به شکلی سنتی طراحی شده و برای هر خانواده فضایی مانند یک اتاق در نظر گرفته شده است..

این رستوران انواع کباب‌های خوشمزه ایرانی را با گوشت‌های مختلف بز، شتر و … برای مهمانان آماده می‌کند. لازم به ذکر است که کباب بزغاله این رستوران بسیار خوشمزه است و طرفداران زیادی دارد.

آدرس رستوران جی‌جیان قشم

استان هرمزگان، قشم، فلسطین، گلشهر

شماره تماس رستوران جی‌جیان قشم

۰۷۶۳۵۲۲۸۷۶۰

ساعات کاری رستوران جی‌جیان قشم

۱۹:۳۰ الی ۱:۳۰

۱۵. رستوران شب‌های جزیره قشم

رستوران-شب‌های-جزیره-قشم

رستوران شب‌های جزیره در طبقه بالایی مرکز خرید پردیس قرار دارد. فضای رستوران بزرگ و شیک است. لازم به ذکر است که یک آسانسور اختصاصی نیز برای رستوران در نظر گرفته شده که مهمانان را تا جلوی درب ورودی راهنمایی می‌کند.

این رستوران انواع غذاهای دریایی و ایرانی و فرنگی را با بهترین کیفیت برای مشتریانش سرو می کند. از غذاهای معروف این رستوران می توان به  قلیه‌ماهی، شیر ماهی و خوراک میگو اشاره کرد.

آدرس رستوران شب‌های جزیره قشم

استان هرمزگان، قشم، بلوار ولیعصر، بین فلسطین و میدان ژئو پارک

شماره تماس رستوران شب‌های جزیره قشم

۰۷۶۳۵۲۴۰۴۵۸

ساعات کاری رستوران شب‌های جزیره قشم

۱۱:۵۳ الی ۲۳

۱۶. رستوران پرشین گلف ۱

رستوران-پرشین-گلف-۱

این رستوران در مجتمع تجاری اقامتی پرشین گلف قرار دارد. این رستوران فضای دلنشینی دارد. رستوران پرشین گلف انواع غذاهای ایرانی و دریایی را برای مشتریانش سرو می کند. لازم به ذکر است که غذاهای این رستوران قیمت مناسبی دارد.

آدرس رستوران پرشین گلف ۱ درگهان

جزیره قشم، درگهان، مجتمع تجاری اقامتی پرشین گلف ۱، طبقه اول، پلاک ۵۰۰

شماره تماس رستوران پرشین گلف ۱ درگهان

۰۷۶۲۵۲۶۹۵۲۷

ساعت کاری رستوران پرشین گلف ۱ درگهان

۱۱ الی  ۲۳

۱۷. رستوران سی‌رول قشم

رستوران-سی‌رول-قشم

رستوران سی‌رول در جزیره قشم، بلوار ولی‌عصر، خیابان دانشمند، حد فاصل چهارراه رسالت و میدان شهدا واقع شده است. طراحی فضای داخلی رستوران سی رول، بسیار آرامش‌بخش و زیبا است و با رنگ‌های آبی و سفید دیزاین شده است.

این رستوران انواع غذاهای محلی، دریایی و بین‌المللی را برای مشتریانش سرو می کند. لازم به ذکر است که سبک آشپزی این رستوران به صورت فست‌فودی است و غذاهای دریایی را به صورت برگر، استیک، سوخاری و شنیسل برای مهمانان خود آماده می‌کند.

آدرس رستوران سی‌رول قشم

 استان هرمزگان، قشم، بلوار منتظری، دانش

شماره تماس رستوران سی‌رول قشم

۰۹۱۷۲۹۹۳۱۳۶

ساعات کاری رستوران سی‌رول قشم

۱۲ الی ۱۶ – ۱۹ الی ۲

۱۸. رستوران گلدن فود درگهان قشم

رستوران-گلدن-فود-درگهان-قشم

رستوران گلدن فود در منطقه درگهان قشم در خط ساحلی خلیج همیشه فارس قرار گرفته است. این رستوران بسیار بزرگ است و فضای باز منحصربه‌فردی دارد. طراحی نمای آن شبیه به یک قلعه بزرگ است. در این رستوران از مهمانان در فضای داخلی با میز و صندلی و در فضای باز با تخت‌های سنتی پذیرایی می‌شود.

این رستوران انواع غذاهای سنتی و دریایی  را برای مشتریانش سرو می کند. محدوده قیمت این رستوران متوسط رو به بالاست. در ضمن باید بدانید که این رستوران دارای یک زمین بازی بزرگ برای کودکان است.

آدرس رستوران گلدن فود درگهان قشم

استان هرمزگان، جزیره قشم، منطقه درگهان، ضلع غربی بازار دو دلفین، ۱۰۰ متری کلانتری

شماره تماس رستوران گلدن فود درگهان قشم

۰۷۶۳۵۲۶۹۲۸۷

ساعات کاری رستوران گلدن فود درگهان قشم

۱۲ الی ۰۰

۱۹. رستوران ایران زمین قشم

رستوران-ایران-زمین-قشم

این رستوران در طبقه سوم مجتمع ایران زمین قرار دارد. این رستوران با شعار «ما غذا را درست درست می‌کنیم» آغاز به کار کرد. این رستوران انواع  غذاهای ایرانی، دریایی، عربی و… را برای مشتریانش سرو می کند. همچنین  میز اردوی آن یکی دیگر از گزینه‌های هیجان‌انگیز این رستوران است. از جمله غذاهای این منو می توان به خورش روز، قلیه ماهی (هوور)، پلو لبنانی با گوشت، گوبولی ماهی اشاره کرد که  در هر روز یک نوع غذای عربی پخت می‌شود .

آدرس رستوران ایران زمین قشم

قشم، درگهان، میدان انقلاب، مجتمع ایران زمین، طبقه سوم

شماره تماس رستوران ایران زمین قشم

۰۷۶۳۵۲۶۹۲۰۴

ساعات کاری رستوران ایران زمین قشم

۹ الی  ۲۲

۲۰. رستوران دو دلفین قشم

رستوران-دو-دلفین-قشم

رستوران دو دلفین در طبقه فوقانی مرکز خرید دو دلفین در بندر درگهان قرار دارد. فضای این رستوران نسبتا بزرگ است. در این رستوران غذاهای دریایی و محلی قشم و همینطور غذاهای معمول مانند جوجه و کوبیده رستوران سرو می شود.

آدرس رستوران دو دلفین قشم

 جزیره قشم، درگهان، پاساژ دو دلفین

تلفن رستوران دو دلفین قشم

۰۷۶۳۵۲۷۰۶۶۰

و در نهایت

هدف تیم سبدت در این مقاله معرفی رستوران های قشم بوده، امیدواریم که این مطالب برای شما مفید بوده باشد. شما هم می توانید رستوران های دیگر این شهر را با ذکر آدرس برای ما به اشتراک بگذارید. از اینکه تا انتها با ما همراه بودید متشکریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *