اقامتگاه بوم‌گردی

لیست اقامتگاه‌های استان قم + آدرس

هنگام سفر به قم، شما باید تصمیم بگیرید که می‌خواهید کجا اقامت کنید. هر کدام از شهرهای این استان دارای هتل ها و اقامتگاه های بوم گردی است. ولی پیشنهاد می کنیم اگر عاشق طبیعت هستید اقامتگاه بوم گردی را  انتخاب کنید. شرط می‌بندم بی برو برگرد عاشقش می شوید .از این رو  در این مقاله  قصد معرفی اقامتگاه های بومگردی استان قم را داریم تا شما با آن ها آشنا شوید.

۱. دهکده توریستی و تفریحی سلامت صبا-دستجرد

دهکده-توریستی-و-تفریحی-سلامت-صبا-دستجرد

دهکده توریستی و تفریحی سلامت صبا در استان قم، رو بروی شهردستجرد، ۲۰ کیلومتری تفرش واقع شده است. این مجموعه شامل ۴ ویلا ، ۱۴ سوئیت است و تمامی واحدهای اقامتی این مجموعه دارای سرویس بهداشتی (توالت ایرانی و توالت فرنگی) و حمام اختصاصی می باشند.

ویلاهای این مجموعه دارای آشپزخانه و سوئیت ها دارای یخچال و چای ساز هستند.این مجموعه دارای رستوران نیز می باشد که می توانید هر غذای محلی که بخواهید سفارش دهید.

از جمله امکانات و خدمات این مجموعه می توان به پارکینگ غیر مسقف، سیستم گرمایش شوفاژ، سیستم سرمایش کولر آبی، قایق رانی (غیر رایگان)، اسکه ماهیگیری، شهربازی (غیر رایگان)، دوچرخه سواری (غیر رایگان) و امکانات آب درمانی اشاره کرد.

زمان تحویل اتاق ساعت ۱۶ و زمان تخلیه اتاق ساعت ۱۴ می باشد.

آدرس دهکده توریستی و تفریحی سلامت صبا-دستجرد

استان قم، دستجرد ، قم، کیلومتر ۲۰ جاده تفرش، روبه روی شهر دستجرد، دهکده سلامت صبا

شماره تماس دهکده توریستی و تفریحی سلامت صبا-دستجرد

۰۲۵۳۵۲۲۴۳۶۱

۲. اقامتگاه بوم گردی کاروانسرای پاسنگان قم

اقامتگاه-بوم-گردی-کاروانسرای-پاسنگان-قم

اقامتگاه بوم گردی کاروانسرای پاسنگان در ۲۰ کیلومتری قم واقع شده است. ایین اقامتگاه دارای ۴ باب اتاق می باشد و همچنین یک سالن بزرگ به نام شترخانه مخصوص تور های گروهی دارد که می تواند پذیرای ۸۰ نفر باشد.

از امکانات اقامتگاه می توان به دسترسی به اینترنت و آنتن دهی موبایل وجود دارد، همچنین مجهز به پارکینگ، تلویزیون، کتابخانه، فروشگاه سوغات و کافه می باشد. امکان گشت محلی و رصد ستارگان نیز فراهم شده است. سرویس بهداشتی و حمام به صورت مشترک برای اتاق ها در نظر گرفته شده است.

زمان تحویل اتاق ساعت ۷ و زمان تخلیه اتاق ساعت ۷ می باشد.

آدرس اقامتگاه بوم گردی کاروانسرای پاسنگان قم

استان قم، شهر قم ، کیلومتر ۲۰ جاده قدیم قم – کاشان

شماره تماس اقامتگاه بوم گردی کاروانسرای پاسنگان قم

۰۹۱۲۳۴۵۱۸۱۲

۳. اقامتگاه بوم گردی ورگان کهک قم

اقامتگاه-بوم-گردی-ورگان-کهک-قم

اقامتگاه بوم گردی ورگان در شهرستان کهک استان قم، روستای ورجان، کوچه مسجد جامع واقع شده است. این خانه بومی دارای ۳ اتاق با سرویس کف خواب است. لازم به ذکر است تمامی اتاق ها فاقد سرویس بهداشتی اختصاصی هستند بنابراین باید از سرویس بهداشتی و یک حمام داخل حیاط به صورت مشترک استفاده نمایید.

از جمله امکانات و خدمات این اقامتگاه می توان به پرسنل مسلط به زبان انگلیسی، راهنمای محلی تورهای گردشگری، سیستم گرمایشی و سرمایشی

( کرسی، کولر آبی و پنکه سقفی ) اشاره کرد.

زمان تحویل اتاق ساعت ۱۴ و زمان تخلیه اتاق ساعت ۱۲ می باشد.

آدرس اقامتگاه بوم گردی ورگان کهک قم

استان قم، کهک ، روستای ورجان، کوچه مسجد جامع

شماره تماس اقامتگاه بوم گردی ورگان کهک قم

۰۹۱۲۸۵۳۴۶۹۹

۴. اقامتگاه بوم گردی رودبار نویس قم

اقامتگاه-بوم-گردی-رودبار-نویس-قم

اقامتگاه بوم گردی رودبارنویس در استان قم، بخش خلجستان، روستای نویس قرار گرفته است. این خانه بومی دارای ۳ اتاق ۱۲ متری با سرویس کف خواب می باشد. لازم به ذکر است تمامی اتاق ها فاقد سرویس بهداشتی اختصاصی هستند بنابراین باید از سرویس بهداشتی و یک حمام داخل حیاط به صورت مشترک استفاده نمایید.

از جمله امکانات و خدمات این اقامتگاه بوم گردی می توان به راهنمای تورهای گردشگری، اینترنت و وای فای رایگان، پرسنل مسلط به زبان انگلیسی، پارکینگ غیرمسقف بیرون اقامتگاه، آشپزخانه دارای تمامی امکانات مورد نیاز آشپزی و سیستم گرمایشی کرسی اشاره کرد.

آدرس اقامتگاه بوم گردی رودبار نویس قم

استان قم، شهر قم ، بخش خلجستان، روستای نویس

۵. اقامتگاه بوم گردی فانوس حوزه

اقامتگاه-بوم-گردی-فانوس-حوزه

اقامتگاه بوم گردی فانوس جوزه قم در روستای جوزه واقع شده است. این اقامتگاه دارای ۳ واحد اقامتی مجزا می باشد و امکانات رفاهی مناسبی را برای مهمانان فراهم کرده است. در این بوم گردی یک رستوران نیز دایر می باشد که می توانید انواع غذاهای سنتی و بومی را سفارش داده و برای وعده های غذایی خود تهیه کنید.

آدرس اقامتگاه بوم گردی فانوس حوزه

قم، جوزه

و در نهایت

هدف تیم سبدت در این مقاله معرفی اقامتگاه های بوم‌گردی استان قم بوده، امیدواریم که این مطالب برای شما مفید بوده باشد. از اینکه تا انتها با ما همراه بودید متشکریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *