خرید

مراکز خرید شوشتر + آدرس

SHUSHTAR-SHOPPING-CENTERS

شوشتر یکی از شهر‌های خوزستان است که تمدن آن از زمان هخامنشیان برای ما به یادگار مانده است. این شهر علاوه بر جاذبه‌های گردشگری‌اش دارای مراکز خرید فراوانی نیز می‌باشد که می‌توانید هر آنچه را بخواهید از آن‌ها تهیه کنید از این رو در این مقاله قصد داریم تا این مراکز خرید را با شما به اشتراک بگذاریم.

۱. بازار سنتی شوشتر

بازار-سنتی-شوشتر

بازار سنتی سرپوشیده شوشتر در قلب منطقه تاریخی شوشتر قرار دارد. اگر قصد دارید سوغاتی‌های خوشمزه استان خوزستان را امتحان کنید و صنایع‌دستی زیبای این استان را هم از نزدیک ببینید، بازار سنتی شوشتر را از دست ندهید. بازار سنتی شوشتر متعلق به دوران قاجار است.

و در بخشی اصلی این بازار می‌توانید انواع خوراکی‌های خوشمزه را پیدا کنید؛ از ماست و موسیر و کشک و قره‌قروت گرفته تا ترشیجات، کلوچه‌ها، شیرینی‌ها و نان‌های محلی استان خوزستان.

بازار سنتی شوشتر

ایران، استان خوزستان، شوشتر، چهارراه امام خمینی، میدان طالقانی

ساعات کاری بازار سنتی شوشتر

۷ الی ۲۲:۳۰

۲. پاساژ مهستان شوشتر

پاساژ-مهستان-شوشتر

پاساژ مهستان از دیگر مراکز خرید شوشتر است که در خیابان امام خمینی قرار دارد. اگر به دنبال لباس‌های محلی استان خوزستان می‌گردید حتماً سری به این پاساژ بزنید. در این پاساژ می‌توانید اجناس مختلف با قیمت‌های مناسب پیدا کنید.

آدرس پاساژ مهستان شوشتر

ایران، استان خوزستان، شوشتر، خیابان امام خمینی، روبروی مسجد ابریشم‌کاران

ساعات کاری پاساژ مهستان شوشتر

۹:۳۰  الی ۱ – جمعه‌ها تعطیل می‌باشد.

۳. سرای افضل شوشتر

سرای-افضل-شوشتر

سرای افضل در واقع کاروانسرایی است که در زمان قاجار ساخته شده است و در خیابان طالقانی و در کوچه سنگ فرش قرار دارد. این کاروانسرا اکنون به مرکز عرضه صنایع‌دستی استان خوزستان تبدیل شده است و می‌توانید انواع صنایع‌دستی این استان مانند معرق‌کاری، صنایع‌دستی حصیری، گیوه و …  را از این مرکز خرید تهیه کنید.

آدرس سرای افضل شوشتر

ایران، خوزستان، شوشتر، خیابان طالقانی، کوچه سنگ فرش

ساعات کاری سرای افضل شوشتر

۸ الی ۱۳ – ۱۷ الی ۲۱

و در نهایت

هدف تیم سبدت در این مقاله معرفی مراکز خرید شوشتر بوده، امیدواریم که این مطالب برای شما مفید بوده باشد. از اینکه تا انتها با ما همراه بودید متشکریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *