کافه گردی

کافه‌های تفلیس + آدرس

Tbilisi-CAFES

تفلیس پایتخت کشور گرجستان است که سالانه گردشگران بسیاری را به سمت خود جذب می کند. کافه های متعددی در شهر تفلیس قرار دارد.  کافه گردی یکی از فعالیت هایی است که در تمام طول سال می توانید انجام دهید. مردم محلی هم برای گپ و گفت و نوشیدن یک فنجان قهوه به کافه می آیند. کافه ها نه فقط مکانی برای غذا خوردن، بلکه محلی برای دیدارهای دوستان و دورهمی های صمیمی و دوستانه است. از این رو در این مقاله قصد داریم تا کافه های این شهر را با شما به اشتراک بگذاریم.

۱. کافه لین ویل تفلیس cafe Linville

کافه-لین-ویل-تفلیس

کافه لین ویل در یک خانه مسکونی قدیمی قرار گرفته و فضایی بسیار خانگی و صمیمی دارد. این کافه بسیار دنج و دلنشین است و فضایی بسیار دوست داشتنی دارد. این کافه با چیدن وسایل قدیمی و کاغذ دیواری‌ها و شمعدان‌های زیبا توانسته فضای زیبایی را خلق کند.

در این کافه انواع نوشیدنی، دسر و غذا برای مشتریان سرو می شود. در طول عصر می توانید از اجرای زنده پیانو هم لذت ببرید و اوقات خوشی را سپری کنید.

لازم به ذکر است که چون این کافه قبلا مسکونی بوده شاید پیدا کردن آن برایتان مشکل باشد برای همین این راهنمایی را برای همین آدرس دقیق آن را برای شما نوشته ایم. برای رسیدن به این کافه باید از میدان لیبرتی خیابان کوت آبخازی را پایین بروید و به دنبال دری فلزی و رنگ شده بگردید که در ورودی کافه است. بعد از پله های چوبی بالا بروید تا به کافه لین ویل برسید.

آدرس کافه لین ویل تفلیس

۱۱Kote Afkhazi St, Tbilisi, Georgia

شمار تماس کافه لین ویل تفلیس

۹۹۵۵۷۷۹۰۰۹۰۷+

ساعات کاری کافه لین ویل تفلیس

۱۱ الی ۰۰

۲. کافه بوک کرنر تفلیس book corner cafe

کافه-بوک-کرنر-تفلیس

از دیگر کافه های تفلیس می توان به کافه بوک کرنر اشاره کرد که در باغی زیبا قرار دارد. این کافه فضای سنتی و آرامش بخشی دارد. جالب است بدانید که همه چی در این کافه با کتاب تزئین شده است پس می توان گفت ایده آل ترین انتخاب برای افراد کتابخوان می باشد.

در این کافه می توانید انواع غذا های اروپایی و گرجستانی همراه با نوشیدنی های مختلف از سراسر دنیا را نوش جان کنید. اگر قصد رفتن به این کافه را دارید حتما دامپلینگ پنیر آن را میل کنید. این غذا  نوعی غذای گرجستانی فوق العاده خوشمزه می باشد.

لازم به ذکر است که این کافه برای سرگرمی و هیجان مشتریانش بازی های تخته ای فراهم کرده است.

آدرس کافه بوک کرنر تفلیس

۱۳Ivane Tarkhnishvili Lane, Tbilisi, Georgia

شماره تماس کافه بوک کرنر تفلیس

۹۹۵۳۲۲۲۳۲۴۳۰+

۳. کافه لیلا تفلیس Café Leila

کافه-لیلا-تفلیس

کافه لیلا از دیگر کافه های تفلیس است که در خیابان Shavteli شماره ۱۸ واقع شده است . این کافه، کافه ای به سبک خاورمیانه ای است. در  منوی این کافه انواع غذاهای اروپای شرقی ، گرجستانی و گیاهی وجود دارد .

لازم به ذکر است که در این کافه از غذاهای سرخ شده خبری نیست و معمولا غذاها به صورت بخار پز و یا گریل ارائه می گردند پس می تواند بهترین انتخاب برای گیاهخواران باشد.

از  میان وعده ها و مزه های گرجی خوشمزه که در این کافه سرو می شود، می توان به بادمجان، اسفناج، هویج و لوبیا اشاره کرد.

آدرس کافه لیلا تفلیس

۱۸Ioane Shavteli St, Tbilisi, Georgia

شماره تماس کافه لیلا تفلیس

۹۹۵۵۵۵۹۴۹۴۲۰+

ساعات کاری کافه لیلا تفلیس

۱۱ الی ۲۳

۴. کافه گابریادزه تفلیس CAFE GABRIADZE

کافه-گابریادزه--تفلیس

این کافه درست در کنار تئاتر عروسکی گابریادزه و برج ساعت تفلیس قرار گرفته است. این کافه زیبا و دنج بخشی از کل مجموعه گابریادزه است. جالب است بدانید که ریزو گابریادزه یک مجسمه ساز، نمایشنامه نویس، کارگردان تئاتر و فیلم، نویسنده و نقاش است که برج ساعت، تئاتر عروسکی برای نمایش آثار خود و کافه گابریادزه را خود طراحی و ساخته است که در این کافه نیز می توانید اثرهایش را ببینید.

این کافه دارای سه اتاق و یک تراس تابستانی است که به برج ساعت دید دارد. انواع غذاهای سنتی گرجستان و انواع نوشیدنی در این کافه سرو می شود.

آدرس کافه گابریادزه  تفلیس  

۱۲Shavteli Street | Next to Gabriadze Theater, Tbilisi, Georgia

شماره تماس کافه گابریادزه  تفلیس  

۹۹۵۳۲۲۹۸۶۵۹۴+

ساعات کاری کافه گابریادزه  تفلیس  

۱۱ الی ۲۳

۵. کافه میزوری تفلیس Café Miziuri

کافه-میزوری-تفلیس

کافه میزوری یکی دیگر از کافه های تفلیس است که در گوشه ای دنج در یکی از پارک های زیبای شهر تفلیس قرار گرفته است. این کافه فضایی دلنشین و دلپذیر برای افراد غیر سیگاری است. این کافه دارای فضای باز نیز می باشد و شما می توانید هر کدام را برای نشستن انتخاب کنید.

در این کافه انواع نوشیدنی و دسر  برای مشتریان سرو می شود. از جمله امکانات ویژه این کافه می توان به رمپ ورودی، سرویس بهداشتی قابل دسترسی و منویی به خط بریل اشاره کرد.

لازم به ذکر است که در فصول گرم سال در قسمت فضای باز کافه، فیلم پخش می شود که باعث سرگرمی بیشتر مشتریان می شود. البته این فیلم ها اغلب به زبان گرجی هستند، اما زیرنویس انگلیسی هم دارند. همچنین در مناسبت های مختلف هم رویدادهای جالبی در محل این کافه برگزار می شود.

آدرس کافه میزوری تفلیس

Chavchavadze Street 23 T’bilisi, 0179, Georgia

شماره تماس کافه میزوری تفلیس

۹۹۵۵۷۷۶۸۷۵۷۵+

ساعات کاری کافه میزوری تفلیس

۱۱ الی ۲۳

۶. آنتی کافه کرنر تفلیس ANTICAFE CORNER

آنتی-کافه-کرنر-تفلیس

آنتی کافه کرنر یکی از کافه های تفلیس است. این کافه فضایی خانگی و صمیمی برای وقت گذرانی و دورهمی های دوستانه ایجاد کرده است. جالب است بدانید که این کافه یک تفاوت اصلی با دیگر کافه های تفلیس دارد و به همین دلیل است که نام آن آنتی کافه است.

در این کافه شما برای چیزی که می خورید پول نمی دهید، بلکه بابت مدت زمانی که در این جا می گذرانید هزینه می پردازید. البته این مبلغ ورودی زیاد گران نیست و با توجه به این که می توانید مدت زیادی در کافه بمانید و غذا و نوشیدنی سفارش بدهید به صرفه هم هست.

در این کافه می توانید بازی کنید، کتاب بخوانید، فیلم ببینید و بدون هیچ محدودیتی و به صورت رایگان چای و قهوه بنوشید این کافه حتی به شما اجازه می‌دهد که به همراه خود غذا یا تنقلات بیاورید و در این محل نوش جان کنید.

آدرس آنتی کافه کرنر تفلیس  

۳۰Shalva Dadiani St, Tbilisi, Georgia

شماره تماس آنتی کافه کرنر تفلیس  

۹۹۵۵۹۹۰۲۸۶۲۰+

ساعات کاری آنتی کافه کرنر تفلیس  

۱۸ الی ۳

۷. کافه مولین تفلیس Moulin Électrique

کافه-مولین-تفلیس

این کافه در قلب تفلیس واقع شده است. این کافه دارای بخش فضای باز نیز می باشد که می توانید یکی از این دو فضا را برای نشستن انتخاب کنید. این کافه کمی پر سرو صدا و شلوغ تر هستند اما فضاهای درونی حس آرامش بیشتری را داراست.

گردشگران در این کافه می توانند انواع نوشیدنی، غذاهای گرجی، علاوه ساندویچ‌ و خوراک ‌های معروف و مرسوم را سفارش و میل نمایند.

آدرس کافه مولین تفلیس

۲۸Leselidze St, Tbilisi, Georgia

شماره تماس کافه مولین تفلیس

۹۹۵۵۹۹۰۹۳۲۳۹+

ساعات کاری کافه مولین تفلیس

۱۱ الی ۱

۸. کافه سوفیا ملنی کواچ فانتاستیک تفلیس

Sofia Melnikova’s Fantastic Douqan

کافه-سوفیا-ملنی-کواچ-فانتاستیک-تفلیس

این کافه در کنار تئاتر روستاولی قرار دارد. این کافه، فضایی صمیمی است. در این کافه تراسی منحصر به فرد نیز دارد که مناسب افرادی که دوست دارند در فضای باز قهوه خود را میل کنند. این کافه انواع نوشیدنی و دسر را برای مشتریانش سرو می کند.

آدرس کافه سوفیا ملنی کواچ فانتاستیک تفلیس

Stamba Dead End, Tbilisi 0108, Georgia

شماره تماس کافه سوفیا ملنی کواچ فانتاستیک تفلیس

۹۹۵۵۹۲۶۸۱۱۶۶+

ساعات کاری کافه سوفیا ملنی کواچ فانتاستیک تفلیس

۱۲ الی ۰۰

۹. کافه کیوی وگن تفلیس Kiwi Vegan Cafe

کافه-کیوی-وگن-تفلیس

این کافه اولین کافه گیاهخواری در تفلیس می باشد. این کافه فضای صمیمی ، خاص و جالبی دارد. در این کافه علاوه بر  غذاهای گیاهی می توانید انواعی از نوشیدنی ها را نیز سفارش دهید.

آدرس کافه کیوی وگن تفلیس

۶Ivane Machabeli St, Tbilisi 0105, Georgia

شماره تماس کافه کیوی وگن تفلیس

۹۹۵۵۱۴۰۰۰۱۷۵+

ساعات کاری کافه کیوی وگن تفلیس

۱۲ الی ۲۳

۱۰. کافه ایوریا تفلیس Iveria Cafe

کافه-ایوریا-تفلیس

کافه ایوریا در مقابل هتل رادیسون تفلیس در خیابان روستاولی ، بهترین خیابان تفلیس واقع شده است . این کافه دارای ظاهری شیشه ای زیبایی است که کاملا به خیابان روستاولی مشرف هستید. این کافه انواع نوشیدنی ها و انواع غذاهای بین المللی ، اروپایی ، گیاهی و وگان را برای مشتریانش سرو می کند .

آدرس کافه ایوریا تفلیس 

۱Rose Revolution Square, Tbilisi, Georgia

شماره تماس کافه ایوریا تفلیس 

۹۹۵۵۹۱۰۲۷۸۳۳+

ساعات کاری کافه ایوریا تفلیس 

۹ الی ۰۰

و در نهایت

هدف تیم سبدت در این مقاله معرفی کافه های تفلیس گرجستان بوده، امیدواریم که این مطالب برای شما هم مفید بوده باشد. شما هم می توانید تجربه کافه گردی در شهر تفلیس را با ما به اشتراک بگذارید. از اینکه تا انتها با ما همراه باشید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *