اقامتگاه بوم‌گردی

اقامتگاه‌های بوم‌گردی استان آذربایجان غربی

west-azarbaijan-ecolodges

هنگام سفر به استان آذربایجان غربی شما باید تصمیم بگیرید که می‌خواهید کجا اقامت کنید. هر کدام از شهرهای این استان دارای هتل ها و اقامتگاه های بومگردی بسیاری است. ولی پیشنهاد میکنیم اگر عاشق طبیعت هستید اقامتگاه بومگردی را  انتخاب کنید. از این رو  در این مقاله  قصد معرفی اقامتگاه های بومگردی استان آذربایجان غربی را داریم تا شما با آن ها آشنا شوید.

۱. اقامتگاه بوم‌گردی بابا طاهر

اقامتگاه-بوم‌گردی-بابا-طاهر

اقامتگاه بوم گردی بابا طاهر در نزدیکی یارما تپه ی ماکو، استان آذربایجان غربی، روستای درویش کندی واقع شده است. این اقامتگاه دارای ۵ فضای اقامتی است که شامل ۲ اتاق ۶ نفره، ۲ اتاق ۵ نفره و ۱ اتاق ۴ نفره می باشد. تمامی اتاق ها دارای سرویس کف خواب، توالت ایرانی، فرنگی، حمام اختصاصی  و سیستم گرمایشی (بخاری هیزمی) هستند.

شما می توانید با هماهنگی قبلی غذاهای محلی سفارش دهید و نوش جان کنید.

از دیگر امکانات این اقامتگاه می توان به پارکینگ غیر مسقف ،راهنمای محلی و پرسنل مسلط به زبان انگلیسی اشاره کرد.

زمان تحویل اتاق ساعت ۱۲ و زمان تخلیه اتاق ساعت ۱۲ می باشد.

آدرس اقامتگاه بوم‌گردی بابا طاهر

استان آذربایجان غربی، ماکو، جاده ماکو، بازرگان، جاده کوسج، یارما تپه،  روستای درویش کندی

۲. اقامتگاه بوم گردی خانه سبز مارکان

اقامتگاه-بوم-گردی-خانه-سبز-مارکان

اقامتگاه بوم گردی خانه سبز مارکان در استان آذربایجان غربی، شهرستان خوی، شهر ایواوغلی و در منطقه سبز و حفاظت شده ی مارکان قرار دارد. این اقامتگاه دارای ۲ اتاق ۲۴ متری، ۱ اتاق ۱۲ متری و ۱ اتاق ۶ متری است که همگی کف خواب هستند و فاقد سرویس بهداشتی می باشد و شما می بایست از حمام و دستشویی به صورت مشترک استفاده کنید.

شما می توانید با هماهنگی قبلی غذاهای محلی سفارش دهید و نوش جان کنید.

از سایر خدمات ارائه شده در این اقامتگاه می توان به آشپزخانه عمومی، راهنمای تور جهت گشت و گذار در طبیعت منطقه اشاره کرد. اجرای موسیقی محلی که به درخواست مسافران اجرا خواهد شد، از جمله برنامه های این بوم گردی ست.

زمان تحویل اتاق ساعت ۱۲ و زمان تخلیه اتاق ساعت ۱۲ می باشد.

آدرس اقامتگاه بوم گردی خانه سبز مارکان

استان آذربایجان غربی، خوی ، ایواوغلی، شهر ایواوغلی، روستای مارکان

شماره تماس اقامتگاه بوم گردی خانه سبز مارکان

 ۰۹۱۴۴۶۱۰۵۶۰

۳. اقامتگاه بوم‌گردی سوما

اقامتگاه-بوم‌گردی-سوما

اقامتگاه بوم گردی سوما در استان آذربایجان غربی، شهرستان مهاباد، ۴۳ کیلومتری جاده مهاباد – بوکان، روستای بسیار زیبا و دیدنی سهولان واقع شده است. این خانه بومی شامل ۲ سوئیت ساخته شده به سبک سنتی و سه سوئیت با قدمت حدود ۵۰ سال است که هر سوئیت دارای آشپزخانه مجهز به تمامی لوازم مورد نیاز آشپزی، یخچال، تلویزیون، سرویس کف خواب، سرویس بهداشتی و حمام اختصاصی می باشد.

شما می توانید با هماهنگی قبلی غذاهای محلی سفارش دهید و نوش جان کنید یا می توانید از آشپزخانه اقامتگاه برای پخت غذا استفاده کنید.

از جمله امکانات و خدمات این اقامتگاه می توان به پارکینگ غیرمسقف عمومی، راهنمای محلی برای بازدید از جاذبه های دیدنی منطقه، سیستم گرمایشی و سرمایشی (بخاری نفتی و کولر آبی) اشاره کرد.

زمان تحویل اتاق ساعت ۱۴ و زمان تخلیه اتاق ساعت ۱۲ می باشد.

آدرس اقامتگاه بوم‌گردی سوما

استان آذربایجان غربی، مهاباد ،روستای سهولان

۴. اقامتگاه بوم‌گردی آتر

اقامتگاه-بوم‌گردی-آتر

اقامتگاه بوم گردی آتر در روستای نصرت آباد، شهر تکاب استان آذربایجان غربی قرار گرفته است. این اقامتگاه دارای ۱۲ باب اتاق سنتی با امکانات سرویس تخت خواب، سرویس بهداشتی و حمام مستقل می باشد. از این تعداد ۵ باب دارای سرویس ۲ تخته، ۳ باب اتاق ۳ تخته و ۴ باب اتاق ۴ تخته است.

در این اقامتگاه، رستوران سنتی نیز وجود دارد که ارائه دهنده انواع غذا های محلی و بومی این منطقه با مواد اولیه ارگانیک و طبیعی می باشد.

از جمله تفریحات این اقامتگاه می توان به تور آب درمانی، طبیعت گردی، کوه نوردی و هایکینگ اشاره کرد.

از خدمات و امکانات این اقامتگاه می توان به پارکینگ غیر مسقف، پرسنل مسلط به زبان انگلیسی، صبحانه، اینترنت نامحدود رایگان، یک باب آشپزخانه عمومی جهت آشپزی مستقل گردشگران عزیز، وسایل گرمایشی شامل پتو و …، راهنمای تورهای گردشگری و سیستم سرمایشی و گرمایشی شامل بخاری نفتی و زغالی اشاره کرد.

زمان تحویل اتاق ساعت ۱۲ و زمان تخلیه اتاق ساعت ۱۱ می باشد.

آدرس اقامتگاه بوم‌گردی آتر

 استان آذربایجان غربی، تکاب ، تخت سلیمان، روستای نصرت اباد، خیابان جعفری

۵. اقامتگاه بوم‌گردی کردبوم کاشانه

اقامتگاه-بوم‌گردی-کردبوم-کاشانه

اقامتگاه بوم گردی کردبوم کاشانه در روستای لیلانه شهر ربط، شهرستان زیبای سردشت استان آذربایجان غربی قرار گرفته است. این اقامتگاه دارای ۲ باب سوئیت که یک سوئیت با ۲ باب اتاق و سوئیت دیگر شامل باب ۱ اتاق است. تمامی اتاق ها کف خواب هستند و فاقد سرویس بهداشتی و حمام می باشد و شما می بایست از سرویس بهداشتی و حمام به صورت مشترک استفاده کنید.

شما می توانید با هماهنگی قبلی غذاهای محلی سفارش دهید و نوش جان کنید.

از جمله امکانات و خدمات این اقامتگاه می توان به پرسنل مسلط به انگلیسی، راهنمای تور گردشگری و سیستم های گرمایشی و سرمایشی اشاره کرد.

زمان تحویل اتاق ساعت ۱۴ و زمان تخلیه اتاق ساعت ۱۲ می باشد.

آدرس اقامتگاه بوم‌گردی کردبوم کاشانه

استان آذربایجان غربی، سردشت ، ربط  ، روستای لیلانه

اقامتگاه بوم‌گردی کردبوم کاشانه

۰۹۱۲۹۴۵۹۲۰۶

۶. اقامتگاه بوم‌گردی قاراپاپاق

اقامتگاه-بوم‌گردی-قاراپاپاق

اقامتگاه بوم گردی قاراپاپاق در استان آذربایجان غربی، شهرستان نقده، روستای حسنلو قرار دارد. این اقامتگاه دارای ۴ اتاق و ۱ سوئیت می باشد که بعضی از اتاق ها دارای تخت و برخی کف خواب هستند و دارای سرویس بهداشتی می باشند.

از جمله خدمات این اقامتگاه می توان به اینترنت رایگان، پارکینگ غیر مسقف، راهنمای تور  و پرسنل مسلط به زبان انگلیسی اشاره کرد.

زمان تحویل اتاق ساعت ۱۴ و زمان تخلیه اتاق ساعت ۱۲ می باشد.

آدرس اقامتگاه بوم‌گردی قاراپاپاق

استان آذربایجان غربی، نقده، روستای حسنلو

شماره تماس اقامتگاه بوم‌گردی قاراپاپاق

۰۹۱۴۴۴۳۷۴۷۸

۷. اقامتگاه بوم‌گردی معروف پور

اقامتگاه-بوم‌گردی-معروف-پور

اقامتگاه بوم گردی معروف پور در روستای بالاگیر، شهرستان اشنویه، استان آذربایجان غربی واقع شده است. این اقامتگاه دارای ۲ اتاق ۱۵ متری که حمام داخل اتاق و سرویس بهداشتی در حیاط قرار دارد و اتاق ۲۵ متری دارای حمام و توالت اختصاصی است.

شما می توانید با هماهنگی قبلی غذاهای محلی سفارش دهید و نوش جان کنید.

از دیگر امکانات این اقامتگاه می توان به پارکینگ غیر مسقف اختصاصی، سرویس دهی اینترنت، آشپزخانه عمومی جهت پخت و پز گردشگران، راهنمای تور های گردشگری و سیستم های سرمایشی و گرمایشی شامل بخاری نفتی اشاره کرد.

زمان تحویل اتاق ساعت ۱۴ و زمان تخلیه اتاق ساعت ۱۱ می باشد.

آدرس اقامتگاه بوم‌گردی معروف پور

استان آذربایجان غربی، اشنویه ، روستای بالاگیر

۸. اقامتگاه بوم‌گردی تخت سلیمان

اقامتگاه-بوم‌گردی-تخت-سلیمان

اقامتگاه بوم گردی تخت سلیمان در روستای تازه کند، شهر تکاب استان آذربایجان غربی واقع شده است. این اقامتگاه دارای ۲ اتاق می باشد که یکی از آن ها دارای سرویس تخت خواب و دیگری دارای سرویس کف خواب و تمامی امکانات رفاهی می باشد.

شما می توانید با هماهنگی قبلی غذاهای محلی سفارش دهید و نوش جان کنید.

گردشگران با اقامت در این اقامتگاه می توانند در تفریحاتی مانند برگزاری موسیقی زنده سنتی، کوهنوردی و تور های جمع آوری قارچ شرکت کنند و از طبیعت سرسبز این منطقه لذت ببرند.

از جمله امکانات و خدمات این اقامتگاه می توان پارکینگ غیر مسقف، اینترنت نامحدود رایگان، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی، حمام مشترک، راهنمای تور گردشگری اشاره کرد.

زمان تحویل اتاق ساعت ۱۴ و زمان تخلیه اتاق ساعت ۱۲ می باشد.

آدرس اقامتگاه بوم‌گردی تخت سلیمان

استان آذربایجان غربی، تکاب ، نصرت آباد تخت سلیمان روستای نصرت آباد (تازه کند)

۹. اقامتگاه بوم‌گردی خانه گردشگر

اقامتگاه-بوم‌گردی-خانه-گردشگر

اقامتگاه بوم گردی خانه گردشگر در روستای بیشاسب، بخش وزینه، شهرستان سردشت، استان آذربایجان غربی واقع شده است. این خانه سنتی دارای ۲ طبقه است که طبقه همکف شامل یک اتاق نشیمن با سرویس مبلمان و یک اتاق موزه سنتی با تعداد زیادی وسایل قدمی و با ارزش است، طبقه بالا نیز شامل یک اتاق خواب، آشپزخانه با تمامی تجهیزات و امکانات لازم جهت آشپزی، هال و پذیرایی، سرویس بهداشتی و حمام اختصاصی می باشد.

شما می توانید برای پخت غذا از آشپزخانه مجهز این اقامتگاه استفاده کنید.

از جمله امکانات و خدمات این اقامتگاه می توان به پارکینگ غیرمسقف، پرسنل مسلط به زبان انگلیسی، راهنمای تورهای گردشگری، سیستم گرمایشی بخاری نفتی، سرویس بهداشتی ( توالت ایرانی و فرنگی ) و حمام داخل حیاط و … اشاره کرد.

زمان تحویل اتاق ساعت ۱۴ و زمان تخلیه اتاق ساعت ۱۲ می باشد.

آدرس اقامتگاه بوم‌گردی خانه گردشگر

استان آذربایجان غربی، سردشت ، روستای بیشاسب ، بخش وزینه

۱۰. اقامتگاه بوم‌گردی میرپنج

اقامتگاه-بوم‌گردی-میرپنج

اقامتگاه بوم گردی میر پنج در استان آذربایجان غربی، شهر تکاب، روستای بدرلوواقع شده است. این خانه بومی دارای ۱ سالن ۷۰ متری و ۴ اتاق ۱۲ متری است که هر کدام کف خواب و دارای یخچال، تلویزیون، کرسی و سیستم گرمایشی (شومینه هیزمی) هستند . سرویس بهداشتی ایرانی و حمام نیز بصورت مشترک و در سالن قرار دارد.

شما می توانید با هماهنگی قبلی غذاهای محلی سفارش دهید و نوش جان کنید.

از خدمات این اقامتگاه می توان به پرسنل مسلط به زبان انگلیسی و راهنمای گردشگری اشاره کرد.

زمان تحویل اتاق ساعت ۱۲ و زمان تخلیه اتاق ساعت ۱۲ می باشد.

آدرس اقامتگاه بوم‌گردی میرپنج

استان آذربایجان غربی، تکاب ، روستای بدرلو

شماره تماس اقامتگاه بوم‌گردی میرپنج

۰۹۰۱۳۷۴۷۸۸۲

۱۱. اقامتگاه بوم‌گردی شیز

اقامتگاه-بوم‌گردی-شیز

اقامتگاه بوم گردی شیز در استان آذربایجان غربی، شهرستان تکاب، بخش (روستای ) تخت سلیمان، میدان ولایت واقع شده است. این اقامتگاه شامل ۲ سوئیت به صورت یک سوئیت ۲۰ نفره دارای ۲ اتاق خواب، هال پذیرایی، آشپزخانه با تمامی امکانات و لوازم مورد نیاز آشپزی، یخچال، تلویزیون، مبلمان، سرویس بهداشتی و حمام اختصاصی و سوئیت دیگر با گنجایش ۱۵ نفر دارای ۱ اتاق خواب، هال پذیرایی، آشپزخانه مجهز، یخچال، تلویزیون، مبلمان، سرویس بهداشتی و حمام اختصاصی می باشد.

شما می توانید با هماهنگی قبلی غذاهای محلی سفارش دهید و نوش جان کنید.

از جمله امکانات و خدمات این اقامتگاه می توان به پارکینگ غیرمسقف، راهنمای محلی برای بازدید از جاذبه های دیدنی منطقه ( با هزینه مسافر )، اینترنت و وای فای رایگان، وسایل خواب ( پتو و تشک )، سیستم گرمایشی و سرمایشی ( بخاری نفتی و کولر آبی ) اشاره کرد.

زمان تحویل اتاق ساعت ۱۲ و زمان تخلیه اتاق ساعت ۱۲ می باشد.

آدرس اقامتگاه بوم‌گردی شیز

استان آذربایجان غربی، تکاب ، نصرت آباد تخت سلیمان ، بخش تخت سلیمان، میدان ولایت

شماره تماس اقامتگاه بوم‌گردی شیز

۰۹۱۲۷۴۴۰۶۳۰

۱۲. اقامتگاه بوم‌گردی پری

اقامتگاه-بوم‌گردی-پری

اقامتگاه بوم گردی پری در استان آذربایجان غربی، شهرستان تکاب، روستای بابا نظر قرار دارد. این خانه دارای ۲ اتاق خواب ۳ تخته، یک هال پذیرایی بزرگ ۴۵ متری، آشپزخانه مجهز، یخچال، توالت ایرانی، فرنگی، حمام می باشد. ظرفیت پذیرش بوم گردی پری ۲۵ نفر و به همین تعداد سرویس خواب نیز بصورت تشک و پتو موجود است.

شما می توانید با هماهنگی قبلی غذاهای محلی سفارش دهید و نوش جان کنید.

از سایر خدمات این اقامتگاه می توان به راهنمای تور و پرسنل مسلط به زبان انگلیسی جهت راهنمایی گردشگران خارجی اشاره کرد.

زمان تحویل اتاق ساعت ۱۴ و زمان تخلیه اتاق ساعت ۱۲ می باشد.

آدرس اقامتگاه بوم‌گردی پری

استان آذربایجان غربی، تکاب ، ۳ کیلومتری تخت سلیمان، روستای بابانظر

۱۳. اقامتگاه بوم‌گردی علی یکبار

اقامتگاه-بوم‌گردی-علی-یکبار

اقامتگاه بوم گردی علی یکبار در استان آذربایجان غربی، شهرستان مهاباد، روستای سرسبز و خوش آب و هوای سهولان واقع شده است. این اقامتگاه شامل ۲ سوئیت اقامتی است که دارای سرویس کف خواب می باشد. هر سوئیت دارای آشپزخانه با تمامی لوازم و تجهیزات مورد نیاز آشپزی، ظروف، اجاق گاز، یخچال، تلویزیون، سرویس بهداشتی (توالت ایرانی و فرنگی سیار) و حمام اختصاصی می باشد.

شما می توانید با هماهنگی قبلی غذاهای محلی سفارش دهید و نوش جان کنید.

از جمله امکانات و خدمات این اقامتگاه بوم گردی می توان به پارکینگ غیرمسقف عمومی (داخل کوچه – بیرون اقامتگاه)، راهنمای محلی برای بازدید از جاذبه های دیدنی منطقه و سیستم سرمایشی کولر آبی اشاره کرد.

زمان تحویل اتاق ساعت ۱۴ و زمان تخلیه اتاق ساعت ۱۲ می باشد.

آدرس اقامتگاه بوم‌گردی علی یکبار

استان آذربایجان غربی، مهاباد ، روستای سهولان

۱۴. اقامتگاه بوم‌گردی ملک سلیمان

اقامتگاه-بوم‌گردی-ملک-سلیمان

اقامتگاه بوم گردی ملک سلیمان در استان آذربایجان غربی، شهرستان شوط، منطقه آزاد ماکو، شهر یولاگلدی، روستای تپه باشی نماز واقع شده است. این اقامتگاه دارای ۴ اتاق با سرویس کف خواب می باشد و داخل همه ی اتاق ها سرویس بهداشتی اختصاصی (توالت فرنگی و ایرانی و حمام ) قرار دارد.

از جمله امکانات و خدمات این اقامتگاه بوم گردی می توان به پارکینگ مسقف و غیر مسقف، پرسنل نیمه مسلط به زبان انگلیسی، راهنمای تور و لیدر محلی برای بازدید از جاذبه های دیدنی منطقه، اینترنت و وای فای رایگان، آشپزخانه عمومی با تمامی لوازم و تجهیزات مورد نیاز آشپزی و سیستم گرمایشی بخاری هیزمی و بخاری گازی اشاره کرد.

زمان تحویل اتاق ساعت ۱۴ و زمان تخلیه اتاق ساعت ۱۲ می باشد.

آدرس اقامتگاه بوم‌گردی ملک سلیمان

استان آذربایجان غربی، شوط ، روستای تپه باشی نماز

شماره تماس اقامتگاه بوم‌گردی ملک سلیمان

۰۹۱۴۹۶۳۷۷۲۷

۱۵. اقامتگاه بوم‌گردی باغ بهشت

اقامتگاه-بوم‌گردی-باغ-بهشت

اقامتگاه بوم گردی باغ بهشت در نزدیکی ارومیه مرکز استان آذربایجان غربی جای دارد. این اقامتگاه دارای شش کلبه چوبی داخل حیاط و یک سوئیت است. کلبه های چوبی ۲۵ متری است که دارای دو تخت سینگل و یک سرویس کف خواب است. لازم به ذکر است که این کلبه ها فاقد سرویس بهداشتی اختصاصی هستند و در داخل حیاط دو سرویس بهداشتی ایرانی و یک حمام اشتراکی برای آنها در نظر گرفته شده است.

سوئیت ۳۵ متری این اقامتگاه دارای دو اتاق خواب، سه تخت خواب یک نفره، سرویس کف خواب برای نفرات اضافه، هال پذیرایی، تلویزیون،  گاز، کابینت، سینک ظرفشویی، یخچال، تراس، سرویس بهداشتی فرنگی و حمام اختصاصی می باشد.

شما می توانید با هماهنگی قبلی غذاهای محلی سفارش دهید و نوش جان کنید.

زمان تحویل اتاق ساعت ۱۵ و زمان تخلیه اتاق ساعت ۱۱ می باشد.

آدرس اقامتگاه بوم‌گردی باغ بهشت

استان آذربایجان غربی، ارومیه ، کیلومتر ۴ جاده ارومیه به اشنویه

۱۶. اقامتگاه بوم‌گردی کهنه لاجان

اقامتگاه-بوم‌گردی-کهنه-لاجان

اقامتگاه بوم گردی کهنه لاجان در استان آذربایجان غربی، شهر پیرانشهر، روستای کهنه لاجان واقع شده است. این اقامتگاه دارای یک واحد ۸۵ متری است و شامل ۱ اتاق خواب، آشپزخانه، پذیرایی، سرویس بهداشتی (توالت ایرانی و توالت فرنگی سیار) و حمام اختصاصی می باشد.

شما می توانید با هماهنگی قبلی غذاهای محلی سفارش دهید و نوش جان کنید.

از دیگر امکانات این اقامتگاه می توان به پارکینگ اختصاصی غیر مسقف به ظرفیت ۵ خودرو، راهنمای محلی، سیستم گرمایش بخاری گازی و سیستم سرمایش کولر آبی اشاره کرد.

زمان تحویل اتاق ساعت ۱۴ و زمان تخلیه اتاق ساعت ۱۲ می باشد.

آدرس اقامتگاه بوم‌گردی کهنه لاجان

استان آذربایجان غربی، پیرانشهر روستای کهنه لاجان

۱۷. اقامتگاه بوم‌گردی کهن دژ شاهین دژ

اقامتگاه-بوم‌گردی-کهن-دژ-شاهین-دژ

اقامتگاه بومگردی کهن دژ واقع در روستای تاریخی هاچه سو در شهرستان شاهین دژ استان آذربایجان غربی واقع شده است. این اقامتگاه دارای ۴ سوئیت اقامتی ۴۰ متری است که سوئیت ها در فاصله ۳ متری از یگدیگر قرار گرفته اند. سوئیت ها دارای امکانات تلویزیون، سیستم گرمایشی بخاری گازی و کرسی، سیستم سرمایشی پنکه، گیرنده دیجیتال، اینترنت رایگان، سرویس بهداشتی اختصاصی (فرنگی و دوش) و رخت خواب سنتی و ملحفه هستند.

لازم به ذکر است که سفارش غذا از رستوران این مجموعه امکان پذیر می‌باشد.

اقامتگاه بوم‌گردی کهن دژ شاهین دژ

آذربایجان غربی، شاهین دژ، چاهسو

۱۸. اقامتگاه بوم‌گردی سنار سردشت

اقامتگاه-بوم‌گردی-سنار-سردشت

اقامتگاه بوم گردی سنار در سردشت در روستای شینوه واقع شده است. این اقامتگاه دارای ۲ اتاق خواب، آشپزخانه، سرویس بهداشتی و حمام بوده و برای اقامت شبانه مهمانان سرویس خواب سنتی تشک و پتو به تعداد وجود دارد.

زمان تحویل اتاق ساعت ۱۴ و زمان تخلیه اتاق ساعت ۱۲ می باشد.

آدرس اقامتگاه بوم‌گردی سنار سردشت

شهرستان سردشت، یک کیلومتری پلیس راه سردشت به سمت شهر نلاس – روستای شینوه ،جاده پیرانشهر سردشت

شماره تماس اقامتگاه بوم‌گردی سنار سردشت

۰۹۱۴۶۳۲۴۱۵۱

و در نهایت

هدف تیم سبدت در این مقاله معرفی اقامتگاه های بوم‌گردی استان آذربایجان غربی بوده، امیدواریم که این مطالب برای شما مفید بوده باشد. شما هم می توانید دیگر اقامتگاه های بوم گردی این استان را به همراه آدرسشان برای ما به اشتراک بگذارید تا همراهان سبدت بتوانند از آن استفاده کنند. از اینکه تا انتها با ما همراه بودید متشکریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *